forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Racunala i internet
 Windows - Najbolja verzija..???
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

gibica
Junior Member



Serbia
488 Posts

Member since 22/03/2009

Posted - 16/06/2009 : 20:16:27  Show Profile Show Extended Profile  Send gibica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mhejl


A već sam vidio sebe kao novog Blažinu!


Pa mozes da unajmis Blazinu da ti bude tutor

I don't care to belong to a club that accepts people like me as members.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39126 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 16/06/2009 : 20:59:49  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Ma daj, pa to sve naucis kroz rad... Treba da znas samo sta su lejeri i osnovne alatke.. Sve ostalo kroz rad nastrebas..
Go to Top of Page

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4063 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 16/06/2009 : 21:20:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by gibica

quote:
Originally posted by Mhejl


A već sam vidio sebe kao novog Blažinu!


Pa mozes da unajmis Blazinu da ti bude tutor


Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39126 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 16/06/2009 : 21:37:22  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Dobro, dosta ste mi sad offtopicarili ovde... Ako ima neko o Windowsu nesto da doda, moze.. Ako ne, prekid...
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 16/06/2009 : 21:40:35  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
evo da ja malo kritike uputim :D

nije mi jasno kako nemas win XP

ja imam
win 98
win me
win 2000
windows server
win XP sp1 inc
win XP Sp2 inc
ubuntu :D
i tako dalje :D
kolekcionaru stripova ne bi trebalo biti problem da ima esencijalne programe uz sebe :P

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

culfis
Advanced Member



6738 Posts

Member since 01/12/2006

Posted - 16/06/2009 : 22:24:34  Show Profile Show Extended Profile  Send culfis a Private Message  Reply with Quote
Siljem ti ja lep vindouz XP sp3...

Jel to štos iz Minhena?
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 16/06/2009 : 22:26:18  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Veli žena Billu Gatesu nakon prve bračne noći:"Sad znam zašto ti se firma zoveMICRO-SOFT

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39126 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 16/06/2009 : 22:46:24  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Zeljko.. Imam ja nekoliko verzija Windowsa.. Ovaj topic je imao za cilj da pokrene raspravu o raznim verzijama istog, ko koju koristi, zasto bas tu.. Koje su prednosti i mane odredjenih verzija.. Ali izgleda nikog strucnog...

Mladjo, dobar ti je taj.. :))
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 16/06/2009 : 22:51:11  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
moj je izbor

win 2000

taj se nikad nije rusio i radio mi je 7 godina u firmi... nazalost kada smo mijenjali kompove odlucili amo da na sve ide ista verzija XPa tako da sam odustao od win 2000... mislim da nema vise ni podrske za njega
a za windoze XP negdje sam procitao do 2014
bas me zanima ova sedmica
vistu ne zelim da gledam :D


doduse ako je moj izbor 2000
to nista ne znaci :D meni je i win 95 bio stabilan
s kompovima treba kao i sa zenama
njezno :)

san mi je oprobati te famozne leoparde i ostale zvitonje... kao i konektovati se na internet peko ububtua ali nemam vremna za natezanje :D


eto

najbolji ti je WIN XP PRO SP2 :D

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39126 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 16/06/2009 : 22:59:58  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Meni trenutno najduze se zadrzava black edition verzija SP2.. Sve radi super.. Instaliras nju i nista od drajvera ti ne treba... A nije DVD vec na obican CD stane..
Ali Culfis mi je rekao sutra poslati SP3 i taj cu da nabudzim..
A mislim da imas vec da skines sedmicu.. Pogledaj rapidserbia.com cini mi se da sam video tamo..
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2732 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 16/06/2009 : 23:24:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Meni trenutno najduze se zadrzava black edition verzija SP2.. Sve radi super.. Instaliras nju i nista od drajvera ti ne treba... A nije DVD vec na obican CD stane..
Ali Culfis mi je rekao sutra poslati SP3 i taj cu da nabudzim..
A mislim da imas vec da skines sedmicu.. Pogledaj rapidserbia.com cini mi se da sam video tamo..



uf uf ne volim te black, retestrak, borg edicije, tu uvijek nekaj fali, te neznaš kaj su majstori ugurali unutra (mislim na fore da kad ti tipkaš da se to šalje njima i tako), bjež od tih edicija što dalje. je je ni u ovima regularnima neznaš ali opet :-))


Moj strip
Moje aukcije
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39126 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 16/06/2009 : 23:26:37  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
A bas ce nekog da zanima sta ja tipkam po kompu.. :))
Inace, ova stvarno radi dobro.. Jedina mana sto sam ja primetio za sada je da obrne nazive particija C je D i obrnuto.. Ostalo sve perfektno..
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 16/06/2009 : 23:28:15  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
ma ima RC win sedmice da se skine ali ja cekam da se drugi muce a ja dolazim na gotov proizvod

moj XP SP2 stane na jedan cd i takva je neka kopija koja prodje sve one genuine detekcije :D

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16302 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 08/08/2021 : 16:57:21  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
Vidim da pišu da će Windows 11 u punom kapacitetu moći da radi samo na novim računarima. A kakva će biti situacija s nešto starijim? Kod mene je procesor četvrte generacije.

Inače, ni ovaj Windows 10 mi ne radi baš kako treba, ima mnogo više problema s programima, od neki dan su mi otkazali Skajp, GOM plejer i Internet eksplorer, ne znam kako da to popravim.
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 08/08/2021 : 19:03:38  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

ja imam kuci

XP SP2 i zadvoljan sam
a na poslu sam instalirao 11 XP SP2 i rade ko doksa :D

XP professional je u pitanju



I dalje na xp

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000