forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Ultimate Dampyr - Dampyr fanovi
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 130

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11084 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 29/09/2021 : 12:56:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

Ni ja ne razumem bas najbolje ovu izjavu? Nemam ja nista protiv luksuznog izdanja nekog strip serijala, ali smatram da italijanski kiosk strip koji je osmisljen za izdavanje na kiosku za par evra treba da ima slicno izdanje i na nasem trzistu. Veseli cetvrtak je pokusao i dobro gurao 40ak brojeva ali se ocigledno to pokazalo neisplativim. Nastavili su sa trobrojima koji su cenovno sasvim prihvatljivi i korektni, ali im je tempo ubitacan. Po mom misljenju najbolje resenje bi bilo kad bi neko nastavio tu gde su oni stali u istoj opremi i po istoj razumnoj ceni. A ko je bas zagrizeni Dampir fan i zeli da ovo ima u najboljoj opremi nek pored toga ima i Libellusovo izdanje. Nisam nikakav hejter Libellusa, imam 10ak njihovih Teksova, komplet Demiana, imao sam i Zagor kolor biblioteku 7 brojeva ali sam je prodao kada sam shvatio da mi je sasvim dovoljna crno bela biblioteka Veselog cetvrtka.
Ja sam uvek za to da strip bude sto je moguce jeftiniji i sto je moguce pristupacniji sirem auditorijumu i nekom novom citaocu koji bi mozda mogao da se navuce na neki strip. S ekskluzivnim, cenovno retko pristupacnim, Libellusovim niskotiraznim izdanjima retko ko novi ce moci da se nakaci na strip. A mislim da je to zelja svakog pravog ljubitelja stripa - da cita i uziva u stripu i prenese svoje odusevljenje na nekog drugara ili poznanika koji ce onda i sam postati ljubitelj stripa. Ali ja ocigledno nisam pravi ljubitelj stripa, jebiga.



Bez želje za polemikom koja bi se svela na klanovsko favoriziranje jer koliko god apstiniraš od foruma... ode vrime ( čitaj: iste rasprave ) ne prolazi.
Dakle, prvo boldano... pročitaj pa osluhni kako zvuči

Kao što je doli napisano... ni Šišmiš ni Supi ili ini ne zaslužuju opremu kakva ih prati na našem tržištu. Ups!!! Tko kaže da ne zaslužuju? Zaslužuju itekako, kao i svi stripovi koje nebi vidili da se ne objavljuju na takav način. A zašto se objavljuju na jeftiniji način? Pročitaj ono tvoje boldano.

I u biti, umisto da uživamo u renesansi izdavaštva i ponude svega i svačega u svim vrstama opreme, što neće trajati vječno, dolazim do zaključka da će vječno trajati samo ovakve rasprave

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4000 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 29/09/2021 : 13:25:41  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

@sumohrvat
Ma nije stvar u tome da bi se ti trebao nekom za nešto ispričavati.
Poanta je u tome da ako se tebi neki strip ne sviđa (čitaj:ako nemaš ukusa za dobar strip😜), onda nisi niti kvalificiran da ovdje na forumu tupiš kako taj strip nije zaslužio ovako luksuzno izdanje.
Kažeš dao si 300-tinjak kuna za “Snežne sokolove”, 300-tinjak kn za jednu epizodu nepotpune i isječene prastare priče koju je pojelo vrijeme i to još na recikliranom papiru???
A ovdje se praktički sprdaš sa ljudima koji odluče kupiti 8 epizoda Dampyra na 800 strana za 350 kn govoreći da ovaj strip junak nije zaslužio ovakvo “luksuzno izdanje”?
Meni osobno, Dampyr je definitivno jedan od najzanimljivijih strip junaka i to zbog dvije stvari: tip je svjetski putnik bez ograničenja po cijelom svijetu…znači putopisno, čitatelj upoznaje prave i stvarne gradove po cijelom svijetu kao i njihove najveće znamenitosti što je rijetkost u svijetu stripa, a druga stvar je ta što je Dampyr prvenstveno lovac na vampire, a vampiri su “očito” moja omiljena tema u svakom mediju.
Kvaliteta samih priča je naravno upitna…realno, u prosjeku svaka četvrta priča valja, no vjerujem da ako pogledaš općenito u stripove koji po tvojim kriterijima zaslužuju luksuzno izdanje, situacija općenito nije ni približno dobra jer naravno nema razlike u kvaliteti…kada bi čitao sve po redu, bio bi sretan da svaki četvrti strip valja i odgovara tvojem ukusu, zato nemoj izmišljati općenite podjele stripa na strip koji je zaslužio luksuzno izdanje i stripa koji je za tebe isključivo “kiosk” izdanje jer to jednostavno ne može biti stav pravog ljubitelja stripa…


Čekaj, ja lijepo napišem da imam svaki broj Dampyra koji je objavljen kod nas, da sam na sve to pokupovao i sve pirate koji su napravljeni kod nas i još pokupovao Talijane i imam preko 200 epizoda ovog junaka(imao bi ih i više, ali mi frendovi koji rade u italiji i putuju na relaciji Rijeka Trst svaki vikend više ne putuju zbog korone nego rade online), a ti uspiješ zaključiti da se meni Dampyr ne sviđa
?????? Pa kako brate 😂😂😂
Ja osobno imam pun ormar Libellusa i strašno poštujem njih i njihov rad tako da je jedna velika laž da se sprdam sa ljudima koji odluče kupiti njihov strip jer bi se onda sprdao i sa samim sobom. Ja financijski ne mogu ispratiti sve što se izdaje kod nas jer bi me mjesečno to koštalo barem nekih 5000 kn, a više nemam niti toliko prostora. To je jedini i isključivi razlog zašto ne želim uzeti Dampyra od Libellusa. Imam ga od Veselog četvrtka kao kiosk izdanje, kakvo je originalno i zamišljen. I luksuznije od toga mi ne treba. Recimo, Deadwood Dicka i Zagor Korijene i Novele sam uzeo od Libellusa jer je izdanje fantastično i crtež dolazi do izražaja, ali Dampyra nemam potrebu uzeti.... Ali da nekoga sprdam ili ismijavam ako misli uzeti ovo izdanje je laž.
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5126 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 29/09/2021 : 14:04:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Pa to ti i ja kažem…zar nije licemjerno nekom nabijati na nos to da Dampyr ne zaslužuje luksuzno izdanje jer je kao zamišljeno da bude isključivo kiosk izdanje, a istovremeno navodiš da imaš libellusove Zagor korijene koji su bili 156 kn za 48 strana jer ti kiosk izdanje nije dovoljno dobro pošto kod Libellusa crtež dolazi do izražaja???
…i ja sam imao sve Dylane u izdanju Slobodne Dalmacije i Ludensa, prije čak i skoro sve dnevnikove,a kada sam čitao izdanja Slobodne Dalmacije i Ludensa, dobivao sam popizdivitis, jedno vrijeme čak i na više godina odustao od stripova općenito…najprije ti tisak u distribuciji uništi samo izdanje utorima, a kada uhvatiš čitati strip, uvidiš da prijevod u istima svako malo nema veze sa pričom ili je jednostavno toliko jadan da u globalu potpuno kvari doživljaj čitanja stripa.
Kada je Libellus počeo izdavati Dylana ili neke druge strip junake, za mene kiosk više jednostavno ne postoji. Moj glavni razlog je prijevod!
Ono što želim čitati platim skupo, ali bar znam što kupujem.
Na kraju, Renky je u pravu kada kaže da se iste rasprave uvijek vrte u krug.
…i sam spadam u većinu koju muči platežna moć, ali neću zbog toga biti isfrustriran da prigovaram novom izdanu Dampyra.
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5613 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 29/09/2021 : 15:15:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

Pa to ti i ja kažem…zar nije licemjerno nekom nabijati na nos to da Dampyr ne zaslužuje luksuzno izdanje jer je kao zamišljeno da bude isključivo kiosk izdanje, a istovremeno navodiš da imaš libellusove Zagor korijene koji su bili 156 kn za 48 strana jer ti kiosk izdanje nije dovoljno dobro pošto kod Libellusa crtež dolazi do izražaja???



Ali nitko nikom ništa ne nabija na nos. Sve je počelo od ove goingove rečenice: ali ovako skupo i ekskluzivno izdanje ne mogu sebi da priustim a mislim da ga Dampir mozda i ne zasluzuje. Mišljenje, nikakvo nabijanje na nos.

Da nitko ne reagira na to, ne bi bilo ni rasprave.

Ja sam osobno uzeo od Libellusa prvih 16 Dylana, ali sam stalno sebi opravdavao cijenu i uvjeravao se da to i nije tako skupo. Kasnije sam odustao od toga (čim nije bilo više neobjavljenih epizoda) jer MENI je to apsolutno preskupo. Tko može ispratiti nek uživa, ja ne mogu.

Ali koliko skačete svaki put kad netko rekne da je skupo, djeluje mi da i vi više želite uvjeriti sebe nego ostale :D

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4000 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 29/09/2021 : 15:15:58  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Sve je to super, ali gdje si ti pročitao ili zaključio da ja ikome nabijam na nos kupnju Libellusovog Dampyra... Ja osobno za ovaj strip ne bi dao 250 kn jer ga imam u kiosk izdanju kako je originalno i zamišljeno. I to je sve... Ja sam veliki fan Zagora i zato recimo neki dan platim 600 kn za 4 broja Zagora na danskom jeziku. Gledano sa strane ludo i van svake pameti. Ali na Zagora sam, od ovih kiosk izdanja najviše navučen. Dampyr koliko god mi je dobar nije Zagor i sasvim mi je dovoljno njegovo kiosk izdanje. Bez obzira što su realno novije priče Dampyra kvalitetnije od Zagorovih. Imam i Dampyra par brojeva na albanskom, sad sam se sjetio 😂😂😂😂
Ali je kompletna laž i glupost da ja ikoga sprdam jer misli kupiti izdanje Libellusa...
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11084 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 29/09/2021 : 15:53:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat
Ja sam veliki fan Zagora i zato recimo neki dan platim 600 kn za 4 broja Zagora na danskom jeziku.



Jbte, ja mislija ti normalan čovik


"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2740 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 29/09/2021 : 16:08:16  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

za mene kiosk više jednostavno ne postoji. Moj glavni razlog je prijevod!



Upravo tako. Nemam novca na bacanje ali ono što volim na tome ne štedim.

Jednostavno želim svoje kolekcije u najbolje mogućem izdanju to kiosk izdanje nije.

I ne kukam ako će Fibrin Betmen ili Supermen koji je također "Bonelli strip na američki način" u luksuznom izdanju Fibre biti i 1000 kuna. Jednostavno me to ne zanima niti dolazim na te teme pametovati onima koji kupuju da to ne zaslužuje te novce.

Još manje sam licemjeran kao ovaj Beva koji takav Fibrin integral superheroja iz američke hiperprodukcije je opravdan a neki Libellusov sa Bonellijem ne, pa ima neodoljivu potrebu glumiti "drvenog advokata" Goingu.

Čak potpuno razumijem ovu kupovinu sumohrvata od 600 kuna Zagora na danskom jeziku. Tko je kolekcionar razumjet će.

Pustite više ljude da kupuju stripove koje žele a Vama ako su skupi preskočite ih.

A koji strip zaslužuje kakvo izdanje odlučuju kupci moj Beva a ne ti ili Going.
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4000 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 29/09/2021 : 16:20:51  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Renky

quote:
Originally posted by sumohrvat
Ja sam veliki fan Zagora i zato recimo neki dan platim 600 kn za 4 broja Zagora na danskom jeziku.



Jbte, ja mislija ti normalan čovik




Pas mater... Eno i zadnji koji me smatrao normalnim promjenio mišljenje 😂😂😂😂
Od danskog znam otprilike Laudrup i Schmeichel 🤣🤣🤣 Ne, ne... Znam onaj talijanski band s Eurovizije. Maneskin. To znači mjesečina na danskom 😂😂😂😂
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5613 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 29/09/2021 : 17:18:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by logo111

Još manje sam licemjeran kao ovaj Beva koji takav Fibrin integral superheroja iz američke hiperprodukcije je opravdan a neki Libellusov sa Bonellijem ne, pa ima neodoljivu potrebu glumiti "drvenog advokata" Goingu.


To što ti sebi učitavaš neke stvari, ne znači da sam ih ja i rekao. Nemam nijedan Fibrin Batman ni Superman strip. Samo sam rekao da usporedba ne vrijedi jer Fibra te stripove izdaje "best of", a Libellus sve. Ja osobno smatram da u Bonelliju ima puno naslova koji zaslužuju takav tretman, ali recimo Rujuov period na Dylanu Dogu po meni ne zaslužuje ni kiosk izdanje :D

Opusti se i uživaj u stripovima. Jebe te se šta ja ili going mislimo, kao da smo mi neki faktor.

quote:
Originally posted by logo111

Čak potpuno razumijem ovu kupovinu sumohrvata od 600 kuna Zagora na danskom jeziku. Tko je kolekcionar razumjet će.

Pustite više ljude da kupuju stripove koje žele a Vama ako su skupi preskočite ih.


Sad si pretjerao, zašto bih ja pustio ljude da kupuju stripove koje hoće? Ne, dok dišem, učinit ću sve da ih spriječim u tome!

:D

quote:
Originally posted by logo111

A koji strip zaslužuje kakvo izdanje odlučuju kupci moj Beva a ne ti ili Going.



Slažem se, s tim da se tu i tamo i meni zalomi pa kupim pokoji strip. Učim se obuzdati :D

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5126 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 29/09/2021 : 18:25:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

Sve je to super, ali gdje si ti pročitao ili zaključio da ja ikome nabijam na nos kupnju Libellusovog Dampyra... Ja osobno za ovaj strip ne bi dao 250 kn jer ga imam u kiosk izdanju kako je originalno i zamišljeno. I to je sve... Ja sam veliki fan Zagora i zato recimo neki dan platim 600 kn za 4 broja Zagora na danskom jeziku. Gledano sa strane ludo i van svake pameti. Ali na Zagora sam, od ovih kiosk izdanja najviše navučen. Dampyr koliko god mi je dobar nije Zagor i sasvim mi je dovoljno njegovo kiosk izdanje. Bez obzira što su realno novije priče Dampyra kvalitetnije od Zagorovih. Imam i Dampyra par brojeva na albanskom, sad sam se sjetio 😂😂😂😂
Ali je kompletna laž i glupost da ja ikoga sprdam jer misli kupiti izdanje Libellusa...


Ne bih ni ja dao 250 kn za ovu jednu knjigu Dampyra, ali ću dati 175 kn kao i svatko drugi kome je ova najava zapela za oko.
Pošto ti stalno guraš na nos cijenu od 250 kn po knjizi, za mene je to najobičnije sprdanje sa ljudima koji se odluče kupiti ove prve dvije knjige.
Imam i ja sve što je do sada izašlo od Dampyra na našim prostorima i evo, kada završim ovaj post, sve ću u kompletu staviti na aukciju sada kada sam svjestan da Libellus započinje izdavanje ovog junaka
Sumo, ajde si otvori jedno pivce i lagano uči danski jer nikada ne znaš kada će ti zatrebati znanje stranih jezika
Go to Top of Page

karuro
New Member



116 Posts

Member since 29/06/2019

Posted - 29/09/2021 : 18:29:48  Show Profile Show Extended Profile  Send karuro a Private Message  Reply with Quote
350kn je pripremljeno i ceka se 😀😀🍻
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4000 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 29/09/2021 : 19:29:29  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

quote:
Originally posted by sumohrvat

Sve je to super, ali gdje si ti pročitao ili zaključio da ja ikome nabijam na nos kupnju Libellusovog Dampyra... Ja osobno za ovaj strip ne bi dao 250 kn jer ga imam u kiosk izdanju kako je originalno i zamišljeno. I to je sve... Ja sam veliki fan Zagora i zato recimo neki dan platim 600 kn za 4 broja Zagora na danskom jeziku. Gledano sa strane ludo i van svake pameti. Ali na Zagora sam, od ovih kiosk izdanja najviše navučen. Dampyr koliko god mi je dobar nije Zagor i sasvim mi je dovoljno njegovo kiosk izdanje. Bez obzira što su realno novije priče Dampyra kvalitetnije od Zagorovih. Imam i Dampyra par brojeva na albanskom, sad sam se sjetio 😂😂😂😂
Ali je kompletna laž i glupost da ja ikoga sprdam jer misli kupiti izdanje Libellusa...


Ne bih ni ja dao 250 kn za ovu jednu knjigu Dampyra, ali ću dati 175 kn kao i svatko drugi kome je ova najava zapela za oko.
Pošto ti stalno guraš na nos cijenu od 250 kn po knjizi, za mene je to najobičnije sprdanje sa ljudima koji se odluče kupiti ove prve dvije knjige.
Imam i ja sve što je do sada izašlo od Dampyra na našim prostorima i evo, kada završim ovaj post, sve ću u kompletu staviti na aukciju sada kada sam svjestan da Libellus započinje izdavanje ovog junaka
Sumo, ajde si otvori jedno pivce i lagano uči danski jer nikada ne znaš kada će ti zatrebati znanje stranih jezika


Kakvo sprdanje???? Pa cijena je 255 kn na koricama. Ne razumijem zašto imaš potrebu iskrivljavati ono što sam jasno napisao. Dati ćeš 175 kn za ova prva dva broja? Odlično, lijepa akcija. A treći broj, kad ne bude promo akcije? Onda će biti 205 kn. Ali stvarno ne vidim razlog da mene prozivaš za bilo što. Kupi slobodno i cijelu nakladu. Jel problem ako ja neću kupiti jer imam meni sasvim zadovoljavajuće izdanje.
I ne pijem alkohol i nemam potrebu učiti danski... Jbg.
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5126 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 29/09/2021 : 20:11:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Ne 205, nego 204 kn…evo opet namjerno dižeš cijenu u nebesa 😱😁🤪
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4000 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 30/09/2021 : 10:17:35  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Oki, pa kakav si ti to veliki fan Dampyra kad si u 15 godina pročitao samo jednom te epizode 😜😜😜😜
Pa toliko sam puta ja pročitao Zagora, ali onog na danskom 😂😂😂😂
Ajde, ajde.. Živ mi bio i sretno s aukcijom.

Edited by - sumohrvat on 30/09/2021 10:18:19
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5126 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 30/09/2021 : 11:29:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
A zašto ti ne piješ alkohol???
Neki puta je zabavno, a i uvijek si voljan pomoći ljudima u nesreći….
http://virealni.online/pijan-pomogao-policiji-u-potrazi-za-nestalom-osobom-pa-shvatio-da-trazi-sam-sebe/
Go to Top of Page

Lorda
Average Member

Croatia
580 Posts

Member since 07/11/2002

Posted - 30/09/2021 : 11:40:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Lorda a Private Message  Reply with Quote
Hm, stvarno nemam ništa protiv "luksuznih" izdanja pa tko voli neka izvoli! Ne brine me jesu li ili ne ta izdanja zaslužila luksuznu opremu. Meni su se u zadnji 10-tak godina prioriteti promjenili, prije sam bez problema spičio pola plaće na sve što me od stripova zanimalo, sada uz obitelj imam grižnju savijest trošiti toliko love na svoje gušte tako da biram što ću mjesečno kupiti. Tu mi se više ne uklapaju dugovječna izdanja koja imaju gomilu brojeva a s tim i popriličan iznos novca koji treba izdvojiti za skupiti ih.

Tako da što se mene tiče neću ni pokušavati kupovati ovog Libellusovog Dampyra osim ponekog broja koji će me baš zamimati...

A drugi problem je tu što je, vjerojatno kao i kod ostalih njihova izdanja, ograničen broj primjeraka a ne da mi se gledati svakih 5 min je li nešto stiglo u prodaju i hoću li stići na vrijeme doći do primjerka. Tako sam počeo s Nathan Neverom kojeg stvarno volim i naravno profulao sam neke brojeve koji su se rasprodali valjda u 5 min i više nisam nastavio s kupovinom, jednostavno nemam živce ići po aukcijama i knjižarma i moliti se Bogu da nađem što mi fali...

Pa da skratim, drago mi je da opet izlazi Dampyr na našem tržištu ali mi je žao što s tim opada vjerojatnost da npr. Strip agent izda Dampyra za kioske...
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25893 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 30/09/2021 : 12:02:50  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Ja bi volija pojedinačno pa da mogu birati samo poneku epizodu ali šta možeš...
Samo neka stripovi izlaze🙂

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4000 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 30/09/2021 : 14:27:00  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

A zašto ti ne piješ alkohol???
Neki puta je zabavno, a i uvijek si voljan pomoći ljudima u nesreći….
http://virealni.online/pijan-pomogao-policiji-u-potrazi-za-nestalom-osobom-pa-shvatio-da-trazi-sam-sebe/


Bez brige, znao sam se ja toliko satrat od alkohola da sam krenuo na proslavu diplome, a probudio se na Planici, na skijaškim letovima... u košulji i lakiranim cipela 😂😂😂😂
Čisto zbog zdravlja više ne pijem alkohol, ne jedem slatko... Imao sam problema sa šećerom pa da ne završim na inzulinu se odrekao svega. Sad sam dobar po pitanju šećera, ali ne želim riskirati.
Go to Top of Page

KIKIzgcro
Starting Member



89 Posts

Member since 07/05/2015

Posted - 03/10/2021 : 14:45:09  Show Profile Show Extended Profile  Send KIKIzgcro a Private Message  Reply with Quote
Definitivno odustajem od Lib Dampyra, pročitao sam prvih 12 brojeva što se može preko neta pogledati, ne znam baš, podsjeća me na lazarus ledda nekako. Već viđeno u svakom slučaju.
A sad nekako je radnja ubrzana, nema baš scena borbi s tim vampirekima u slilu Blade filmova ;)
Tko voli nek izvoli...ali prije nego bacite lovu u vjetar, pogledajte prvo ove s neta.
nije ih teško naći, u googlić upišete Dampyr scan download :)

;)

Edited by - KIKIzgcro on 03/10/2021 14:46:25
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2740 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 03/10/2021 : 15:08:44  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by KIKIzgcro

Definitivno odustajem od Lib Dampyra, pročitao sam prvih 12 brojeva što se može preko neta pogledati, ne znam baš, podsjeća me na lazarus ledda nekako. Već viđeno u svakom slučaju.
A sad nekako je radnja ubrzana, nema baš scena borbi s tim vampirekima u slilu Blade filmova ;)
Tko voli nek izvoli...ali prije nego bacite lovu u vjetar, pogledajte prvo ove s neta.
nije ih teško naći, u googlić upišete Dampyr scan download :)



Ništa ti ne odustaješ prijatelju, kad nisi ni počeo...

Ne brini ljudi koji budu kupovali LL Dampyr, više-manje su upoznati sa serijalom i baš zato će ga kupovati.

Inače na serijalu Dampyra je stalno uzlazna kvaliteta priča a crtež je jedan od boljih.
Go to Top of Page

KIKIzgcro
Starting Member



89 Posts

Member since 07/05/2015

Posted - 03/10/2021 : 20:24:38  Show Profile Show Extended Profile  Send KIKIzgcro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by logo111
Ništa ti ne odustaješ prijatelju, kad nisi ni počeo...

Ne brini ljudi koji budu kupovali LL Dampyr, više-manje su upoznati sa serijalom i baš zato će ga kupovati.

Inače na serijalu Dampyra je stalno uzlazna kvaliteta priča a crtež je jedan od boljih.



Pajdo si ti moj odvjetnik il samo LL fanboy?
Napisao sam da odustajem od kupovine LL Dampyr 2x knjige za 350kn, već sam odvojio kuniće za njih. No nakon što sam pročitao i pogledao strip koji misle izdati i malo više od toga (do broja 12 originala), odlučio sam svoje novce ne baciti u vjetar.

Svo štovanje fanovima Dampyra, ovo gore je samo moj stav i odluka, ne pljuvanje po Dampyru ili bilo kojem drugom junaku.

;)
Go to Top of Page

Quebrasco
Stripovi.com suradnik

Croatia
2052 Posts

Member since 26/03/2008

Posted - 04/10/2021 : 19:08:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Quebrasco a Private Message  Reply with Quote
#260
Scenarij: Nicola Venanzetti
Crtež: Michele Cropera
Naslovnica: Enea Riboldi



https://shop.sergiobonelli.it/dampyr/2021/10/04/albo/la-storia-di-jack-lantern-1020829/

Table:
https://shop.sergiobonelli.it/resizer/-1/-1/true/1633343312592.jpg--.jpg?1633343313000
https://shop.sergiobonelli.it/resizer/-1/-1/true/1633343313017.jpg--.jpg?1633343313000
https://shop.sergiobonelli.it/resizer/-1/-1/true/1633343313439.jpg--.jpg?1633343313000

Takav je skot bio Alan
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37351 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 25/10/2021 : 12:14:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

nove SBE puzzle
https://www.facebook.com/UniversoFumettoOfficial/photos/pcb.2819561285002650/2819560191669426



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

tosha
Average Member



Bosnia and Herzegovina
961 Posts

Member since 31/10/2010

Posted - 26/10/2021 : 11:18:25  Show Profile Show Extended Profile  Send tosha a Private Message  Reply with Quote
Imade li kakva kronologija čitanja dampyra mislim ono kao u Nathana što ima u LL?

"Nothing is true, everything is permitted."
Go to Top of Page

dzoni
Advanced Member

Serbia
4276 Posts

Member since 11/09/2006

Posted - 26/10/2021 : 11:39:13  Show Profile Show Extended Profile  Send dzoni a Private Message  Reply with Quote
moze se reci da ima jer se mnoge epizode nadovezuju na starije epizode...mada svaka epizoda moze da se cita za sebe ali je bolje citati po redu i zbog mnogih likova koji ce se pojaviti a ako nisi procitao stari broj nekada to moze biti problem
Go to Top of Page
Page: of 130 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.48 seconds. Snitz Forums 2000