forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Ultimate Dampyr - Dampyr fanovi
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 131

pravedni
Advanced Member



Serbia
4057 Posts

Member since 03/12/2009

Posted - 13/05/2010 : 11:13:14  Show Profile Show Extended Profile  Send pravedni a Private Message  Reply with Quote
Danas sam kupio novog Dampyra - ima najava za sledeći broj,a unutra je i najava za novog Mr.Noa. Znači ,ljubitelji pilota nemate se čega bojati...
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4723 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 16/05/2010 : 15:01:57  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
Pročitao Lamiju ; majstorska priča koja me potpuno iznnadila s obzirom na to da sam očekivao nešto poput brojeva 3, 4, 6,7, i 8 , ali ovo je nešto skroz drugo. Doznajemo Teslinu prošlost, a i još jedan plus je što broj crta odlični Majo. Kraj je malo iznenađujuć i tužan.

Go kneel and weep
Go to Top of Page

Tornadomaster
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2508 Posts

Member since 01/08/2009

Posted - 16/05/2010 : 19:17:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit Tornadomaster's Homepage  Send Tornadomaster a Private Message  Reply with Quote
Meni je Lamija najbolja epizoda do sada!

Pici dalje Dilan Dože, da te braca na police slože.
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 16/05/2010 : 22:27:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
A meni je Lamia najgora (pročitao sam samo prvih 16).
Go to Top of Page

karven
Senior Member



Serbia
1871 Posts

Member since 16/07/2006

Posted - 17/05/2010 : 06:55:28  Show Profile Show Extended Profile  Send karven a Private Message  Reply with Quote
o, pa imas jos vremena, i puno Dampira da te razocaraju, ali ako ti je Lamija losa drzi se ti dalje od njega

All is one in Darkseid. This mighty body is my church. When I command your surrender, I speak with three billion voices. When I make a fist to crush your resistance. It is with three billion hands.
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17754 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 17/05/2010 : 09:32:53  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
dobar ovaj dampir vukodlaci

volim teme sa srednjim vijekom

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Wicked
Advanced Member



Serbia
5536 Posts

Member since 23/01/2009

Posted - 17/05/2010 : 16:59:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Wicked a Private Message  Reply with Quote
Mene je ta epizoda (Vukodlaci) odusevila, mada mi je i dalje najbolja Transilvanijski ekspres...

You heard it too, didn`t you? The voice of the divine wind.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20960 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 17/05/2010 : 19:18:54  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Evo da se ij a (napokon) složim sa Wickedom; Vukodlaci , zaista maestralna epizoda.
Mada i ova zadnja (Vegas) nije loćikava, Genzienela ilikakosevećzove mi baš leži.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Rogan
New Member



Serbia
297 Posts

Member since 12/04/2005

Posted - 17/05/2010 : 20:02:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Rogan a Private Message  Reply with Quote
Tek sma nedavno uhvatio korak s Dampirom, i iako nisam preterano odushevljen serijalom, svidja mi se overarching kontinuitet izmedju epizoda, kao npr. nedavni niz epizoda smeshtenih u Ameriku, koje se opet nadovezuju na cliffhanger latinoamerichke epizode od pre par brojeva. Lepo je videti da maltene od pochetka serijal jasnu i odredjenu autorsku viziju, ma koliko mozhda epizode bile osrednje (pritom, crtezh ih gotovo uvek izvuche bar za ocenu-dve vishe, jer je maltene redovno sjajan i na nivou).

"There is no Devil, it's just God when he's drunk"

-- Tom Waits
Go to Top of Page

Wicked
Advanced Member



Serbia
5536 Posts

Member since 23/01/2009

Posted - 17/05/2010 : 22:21:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Wicked a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

Evo da se ij a (napokon) složim sa Wickedom; Vukodlaci , zaista maestralna epizoda.
Mada i ova zadnja (Vegas) nije loćikava, Genzienela ilikakosevećzove mi baš leži.



Pa i bio je red.
Ima li jos neka epizoda da je na tebe ostavila dobar utisak? Mozda Transilvanijski ekspres, Iz tame, Pescane utvare, Djavolji napitak... Recimo, to su meni ponajbolje epizode...

You heard it too, didn`t you? The voice of the divine wind.
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15490 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 18/05/2010 : 08:47:19  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
pročitao 16 knjigu strip agenta...obje priče su odlične...nadam se da strip agent neće odustat od daljnjeg izdavanja

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO " CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE " DINAMOOOOOOOOOOOOOO
Go to Top of Page

mister-no
Average Member



Slovenia
895 Posts

Member since 06/08/2004

Posted - 18/05/2010 : 09:06:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit mister-no's Homepage  Send mister-no a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by risbozg

pročitao 16 knjigu strip agenta...obje priče su odlične...nadam se da strip agent neće odustat od daljnjeg izdavanja



A ja upravo o tome mislim, da li je gotovo sa SA i da pređem na VČ ili još pričekam SA Dampyrom, možda če iči dalje, ali sumnjam.
Možda Libellus preuzme

Moje aukcije (kad su)
My website - Joomla - Blog


Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15490 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 18/05/2010 : 10:36:47  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
baš budem u makarskoj pital bernarda pa javim...ko insajder...

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO " CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE " DINAMOOOOOOOOOOOOOO
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20960 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 18/05/2010 : 14:22:30  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wicked

quote:
Originally posted by anto

Evo da se ij a (napokon) složim sa Wickedom; Vukodlaci , zaista maestralna epizoda.
Mada i ova zadnja (Vegas) nije loćikava, Genzienela ilikakosevećzove mi baš leži.



Pa i bio je red.
Ima li jos neka epizoda da je na tebe ostavila dobar utisak? Mozda Transilvanijski ekspres, Iz tame, Pescane utvare, Djavolji napitak... Recimo, to su meni ponajbolje epizode...


Pa sve su ove epizode solidne,ali opet mi to nije to.Jednostavno, kao što kaže Rogan u gornjem postu, lep crtež ali priča toliko osrednja.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

pravedni
Advanced Member



Serbia
4057 Posts

Member since 03/12/2009

Posted - 19/05/2010 : 11:18:31  Show Profile Show Extended Profile  Send pravedni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by Wicked

quote:
Originally posted by anto

Evo da se ij a (napokon) složim sa Wickedom; Vukodlaci , zaista maestralna epizoda.
Mada i ova zadnja (Vegas) nije loćikava, Genzienela ilikakosevećzove mi baš leži.



Pa i bio je red.
Ima li jos neka epizoda da je na tebe ostavila dobar utisak? Mozda Transilvanijski ekspres, Iz tame, Pescane utvare, Djavolji napitak... Recimo, to su meni ponajbolje epizode...


Pa sve su ove epizode solidne,ali opet mi to nije to.Jednostavno, kao što kaže Rogan u gornjem postu, lep crtež ali priča toliko osrednja.



Ja bih još dodao i epizodu "Ispod kamenog mosta" - scenario je dobar a Rosijev crtež je fenomenalan.
Go to Top of Page

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4066 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 22/05/2010 : 11:47:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message  Reply with Quote
''Vukodlaci'' jesu jako dobri, ali mi se sladunjavi kraj slabo uklapa u Dampirov univerzum. Ali opet, završni dijelog o moralnoj prirodi Drakinih postupaka je jako zanimljiv i na dostojan način završava jendu od velikih priča.
I da, zašto vam se ''Iz tame'' toliko sviđa? Za mene je to jedna sasvim, ali sasvim prosječna priča sa uobičajenim detektivskim zapletom i naglim raspletom koji ostavlja mnogo neodgovorenih pitanja. Pa ni crtež nije naročito dobar. Genzianela (valjda se tako zove) mi je najbolji u ''Đavoljem napitku''. Izgleda da ''praške priče'' iz svakog crtača izvuku maksimum maksimuma...
Go to Top of Page

markolar
Advanced Member



Slovenia
3104 Posts

Member since 05/01/2004

Posted - 22/05/2010 : 11:53:09  Show Profile Show Extended Profile  Send markolar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by risbozg

baš budem u makarskoj pital bernarda pa javim...ko insajder...



I - šta si izvukao!?
Go to Top of Page

REJS
Senior Member



Serbia
2891 Posts

Member since 17/03/2008

Posted - 22/05/2010 : 17:45:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit REJS's Homepage  Send REJS a Private Message  Reply with Quote
Na zalost na svakih 7-8 epizoda dodje jedna prosecna,a to je jadan rezultat.

http://www.youtube.com/watch?v=C5qbvnqMClk

Izbacite Facepalm sprecite sukobe,givnite sansu miru !!!


Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13417 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 10/06/2010 : 21:18:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
Odlican novi Dampyr
Go to Top of Page

feka82
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2647 Posts

Member since 03/01/2008

Posted - 11/06/2010 : 11:31:47  Show Profile Show Extended Profile  Send feka82 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mister-no

quote:
Originally posted by risbozg

pročitao 16 knjigu strip agenta...obje priče su odlične...nadam se da strip agent neće odustat od daljnjeg izdavanja



A ja upravo o tome mislim, da li je gotovo sa SA i da pređem na VČ ili još pričekam SA Dampyrom, možda če iči dalje, ali sumnjam.
Možda Libellus preuzme



ako libellus preuzme ide do kraja sto posto ....

feka
Go to Top of Page

danielp
Senior Member



Serbia
1354 Posts

Member since 29/05/2004

Posted - 11/06/2010 : 14:24:21  Show Profile Show Extended Profile  Send danielp a Private Message  Reply with Quote
Dampyr novi 10!
Go to Top of Page

Pajtos
Advanced Member



Sierra Leone
4672 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 11/06/2010 : 15:23:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajtos a Private Message  Reply with Quote
More smrti
Odlicna epizoda!Posto se fanovi dele na dva pravca,na one koji vole filozofske i na one koje vole ratne price(taj sam),mogu reci da ce ovi drugi biti vrlo zadovoljni!(Mhejl,'ebi ga... ) Odlicna pucacina.Zatrovani vazduh,skafanderi,napad monstruma u zamracenim tunelima...sve me to asociralo na konbinaciju Aliena i S.T.A.L.K.E.R.A! Nisu hteli da nam otkriju sta se krilo u onoj laboratoriji na ostrvu pa cemo morati da nastavimo sa citanjem serijala...
Go to Top of Page

Pajtos
Advanced Member



Sierra Leone
4672 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 11/06/2010 : 15:27:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajtos a Private Message  Reply with Quote
A onaj deo o Aralskom jezeru,velicine Irske,koje je presusilo zbog skretanja pritoka,mi je bio skroz nepoznat... Kakva bolestina politicara,'bem ti...
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10848 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 11/06/2010 : 15:47:37  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
Ovakvi akcioni stripovi sa gomilim likova moraju ici u dva nastavka. Po meni ovde se mozda mnogo i htelo, al se malo postiglo.

Scenario 5/10

Edited by - kasper on 11/06/2010 15:47:56
Go to Top of Page

docA
Advanced Member



8104 Posts

Member since 14/09/2008

Posted - 11/06/2010 : 18:39:39  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pajtos
.....Odlicna pucacina.Zatrovani vazduh,skafanderi,napad monstruma u zamracenim tunelima...sve me to asociralo na konbinaciju Aliena i S.T.A.L.K.E.R.A!


'bem ga u Himeru, znao sam da ce ovo napomenes!

Da, odlicna epizoda, ja procitah pre pla sata...A ovi sto ovih dana tvrde kako je BB bolji serijal od Dampira zaista mi nisu jasni?
Go to Top of Page
Page: of 131 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.35 seconds. Snitz Forums 2000