forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Nick Raider fanovi
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 48

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 07/08/2013 : 16:04:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
Mene samo interesuju one prve/rane knjige, mozda desetak njih, koje je ZS vec davno objavila. Zato me cudi da nista nema od knjige 4 (epizode originala 10/11/12), ove knjige preko broja 20 ce me tesko namamit.


http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 07/08/2013 : 17:28:02  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by split85

Prošlo je 15 miseci od zadnje ture.
Mislim da nema ništa do jeseni.



Pitao sam ja jos prije ljeta na njihovom forumu da li mozemo ocekivati nesto od Nicka do ljeta, rekli su da vjerojatno nista prije jeseni, a sad je to i gotovo sigurno.
Jos se uvijek premisljam sta i kako s NR, kupujem ga ali ovom brzinom te prve knjige se nece spojiti s petnaestom najmanje deset godina.

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37276 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 07/08/2013 : 17:45:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Ovom brzinom tek za cetrnaest godina (od pocetka izlazenja), kako sam i rekao na pocetku. :(

Ali barem ide 12 novih prica godisnje.

Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 07/08/2013 : 17:50:18  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
NR LIB 23




Ocjena knjige: Knjiga pruža užitak opuštanja uz jednu jednodijelnu epizodu koja je zanimljiva idvodijelnu epizodu koja je nabijena detektivskim motivima.
90%

Igra sjena - uz povratak dobrih starih Kineza imamo vrlo intrigantan krimić koji se bavi plaćenim ubojicama. (8,8,8,8)

Mračna strana Hollywooda/Podla prijevara - priča ima vrlo zanimljiv uvod. Nakon toga se čini da će radnja biti brzo gotova, ali dolazi do preokreta koji nas uvodi u još more uzbuđenja, pucnjave, korupcije i igranja bazukom. (10,10,10,10)

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 09/08/2013 : 13:44:32  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
NR LIB ALM 1




Ocjena knjige: Kowalsky je priredio kratak, ali nadasve zanimljiv sažetak najvažnijih umjetničkih ostvarenja koja se bave policijskom procedurom.
84%

Privatni istražitelj - Nizzi nam predstavlja lik privatnog istražitelja koji živi na starim filmovima i sanja o jednom slučaju koji će ga proslaviti. Radnja obiluje napetim trenucima koji služe za upoznavanje novih opasnih likova i uz to imamo i fantastičan Brindisijev crtež. (9,9,10,9)

Trgovci smrću - D'Antonio se na prilično lijep način bavi problemom droge, ali crtež mi je jedva podnošljiv. (8,8,5,9)

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 09/08/2013 : 13:45:52  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
NR LIB ALM 2




Ocjena knjige: Za svakog ljubitelja noira i one koji će to tek postati postoji prekrasan pregled razvoja noir žarna.
81%

Piromani - Uvod u priču te način izvlačenja iz zatvora su napeti, ali sam rasplet je prebrzo izveden.(8,8,7,8)

U manhatanskoj kanalizaciji - napokon priča koja riješava jednu od najvećih urbanih legendi. Akcija je lijepo izvedena. (9,9,8,8)

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434

Edited by - bjelolasica on 10/08/2013 17:17:33
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 10/08/2013 : 17:22:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Ovom brzinom tek za cetrnaest godina (od pocetka izlazenja), kako sam i rekao na pocetku. :(

Ali barem ide 12 novih prica godisnje.



A jbg, kako ide i ovo je dobro, nazalost
Meni inace pri vrhu od SBE, ali malo nas ima
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8189 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 10/08/2013 : 17:24:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message  Reply with Quote
Po meni Nick i Tex jedini imaju neku konstantu po kvaliteti priča za razliku od drugih bonelli serijala.

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 10/08/2013 : 18:18:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by split85

Po meni Nick i Tex jedini imaju neku konstantu po kvaliteti priča za razliku od drugih bonelli serijala.



Ko da mi citas misli
Tex je Tex a Nicj je Tex u patikama
Biju, pucaju i onda prezivelima i svesnima postavljaju pitannja
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37276 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 10/08/2013 : 18:25:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Krah. Ima samo jedna mala, zapravo minorna razlika. Plavac krese sve sto se krece i nije dovoljno brzo da mu umakne (ups, to je pak Dylan ), dok je rendzer ostao vjeran (do groba) svojoj pokojnoj zeni. I Ima klinca. I svog indijanca. Zapravo vise njih. I rezervat. Dobro, dovoljno...

Ali zapravo htedoh reci da se slazemo. Tex i Nick! Kad su nam ves sredili pilota... i sad sepa/hromi.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Kojot
Advanced Member



Switzerland
4055 Posts

Member since 21/12/2008

Posted - 11/08/2013 : 04:05:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Kojot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by Poli


Ovom brzinom tek za cetrnaest godina (od pocetka izlazenja), kako sam i rekao na pocetku. :(

Ali barem ide 12 novih prica godisnje.



A jbg, kako ide i ovo je dobro, nazalost
Meni inace pri vrhu od SBE, ali malo nas ima



Ima nas dovoljno!!!
Posle Texa,Nick mi je najbolji!
Zao mi je jedino sto Pilot vise ne izlazi.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 11/08/2013 : 11:12:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
Ne izlazi u Italiji, ali ce kod nas jos dugo
Mozda ga opet ozive u SBE u znak secanja na njegovog tvorca
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 11/08/2013 : 11:20:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
jel citao tko epizode iz zadnjih godina NN?
mislim na one koje su izlazile u italiji?
jel valja to i tada?
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37276 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 11/08/2013 : 21:18:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Mislis stvarno na NN ili na NR? :S

:P



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 11/08/2013 : 22:01:16  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Mislis stvarno na NN ili na NR? :S

:P




Ma supermark čita fancy naučni NN strip pa sada umalovažava Nicka

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 27/08/2013 : 10:45:10  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
Može li mi tko reći gdje su one indijske naslovnice koje su kopirane od Nick Raidera? Vidio ih prije par mjesec negdje na forumu.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

dicmanjac
Senior Member



Croatia
1048 Posts

Member since 23/01/2011

Posted - 08/09/2013 : 16:05:25  Show Profile Show Extended Profile  Send dicmanjac a Private Message  Reply with Quote
Evo danas sam prvi put čitao Nicka, pa evo kratki dojam.

-Počeo sam s brojem 2 "Tajna odsječene ruke", to je ona shema di ljubomorni batler kida ruke i ubija goste svog šefa pijaniste. Cilo sam vrime mislija da je pijanist ljubomoran na mlade talente i da ih on rješava, eto iznenadija se na kraju, ugodno... sorry za spoiler :D

-Br.3 "Davitelj s Manhattana" - Ubojica vodoinstalater, napeta shema...

-Br.4 "Kineska četvrt" - Korumpirani "big boss" policajac, izlizana tema i prebrzo ispričano, ovo bi ja razvuka u više brojeva.

-Br.5 "Ubojstvo u Central Parku" - U svakom slučaju interesantno, jer tokom priče se promine 2-3 osumnjičena, da bi na kraju ubojica bija neko četvrti... :D

Što se tiče crteža, OK je iako mi je ovaj crtač u broju 2 (Caramuta) ispod prosjeka.

Iako ovo nije moj omiljeni žanr, strip mi je vrlo dobro lega i gledat ću nabaviti još nastavaka. Btw.preporuka za najbolje priče NR-a su dobrodošle :D
Go to Top of Page

Villain
Average Member



Serbia
566 Posts

Member since 01/03/2011

Posted - 08/09/2013 : 21:18:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Villain a Private Message  Reply with Quote
"Na dužnosti u bronksu", jako pitka i zanimljiva priča. I recimo "okrvavljena torba" sa džeparošem iz prvih brojeva. Sasvim simpatična priča i smešan obrt.
Nick je jedan vrlo dobar učenik. Šteta što ide ovako slabo!

This is a bad time; show us the way. And if You can't show us the way. Then forgive us for being lost
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 08/09/2013 : 23:21:28  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dicmanjac
Btw.preporuka za najbolje priče NR-a su dobrodošle :D



Mislim da imas koju stranicu iza preporuke (ipak je ovo spori topic )
U svakom slucaju nemoj propustiti Dzimi i Huanitu. Nizzi & Milazzo, divota.

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 09/09/2013 : 00:00:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
@dicmanjac:
procitaj "Slucaj Geronimo", odlicna je ta.

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

dicmanjac
Senior Member



Croatia
1048 Posts

Member since 23/01/2011

Posted - 09/09/2013 : 08:58:59  Show Profile Show Extended Profile  Send dicmanjac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by acestroke

@dicmanjac:
procitaj "Slucaj Geronimo", odlicna je ta.



Mislim da je to priča br.6. Imam i nju,al jučer taman prekinuo sa čitanjem kad je ona došla na red, zvali me na balun.
Javim ovde kad i nju pročitam ;)
Go to Top of Page

dicmanjac
Senior Member



Croatia
1048 Posts

Member since 23/01/2011

Posted - 09/09/2013 : 09:05:13  Show Profile Show Extended Profile  Send dicmanjac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dante

quote:
Originally posted by dicmanjac
Btw.preporuka za najbolje priče NR-a su dobrodošle :D



Mislim da imas koju stranicu iza preporuke (ipak je ovo spori topic )
U svakom slucaju nemoj propustiti Dzimi i Huanitu. Nizzi & Milazzo, divota.



Milazzo mi je omiljeni crtač. Uživao sam dok sam čitao Kena. Nedavno sam pročitao Texa GIGANTA što ga je nacrtao Milazzo, zažalio sam što ga nema više u Texu u nijednoj priči (ipak je Tex moj omiljeni junak. Jučer kad sam vidio da ga ima u NR-u mom oduševljenju nema kraja. :D
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 07/10/2013 : 23:03:28  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Mračna strana Hollywooda
Nick Raider
NR LIB 23b/c | 192 str.
by grofica varga


Jedna lijepa slavna hollywoodska glumica i naivan, mlad ali potentan student srednjeg staleža. Zvuči li to kao sretna ljubavna priča? Možda! Ali samo do onog trenutka kada je taj mladić nađen nad njenim lešom s pištoljem u ruci. Je li to zločin iz strasti ili je student žrtveno janje jedne spletke kojoj nije dorastao? Vrijeme je da Nick Raider posjeti Hollywood!


“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 08/10/2013 : 15:24:20  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Pa kako niko još nije opomenuo urednika da je ova epizoda jedina izašla u Maverickovom izdanju!? To nije bila cijela epizoda jelda, budući da je dvodijelna u originalu?

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37276 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 08/10/2013 : 20:14:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Rekao je vec delboj da treba staviti i Maverickovu naslovnicu. Zajebali su stvar (naravno!) i izdali samo prvi dio (usput, ako zeli neko kupiti taj jedini broj, samo da znate, na trgu je ;) moj je za recimo cetvorku, plus 10% skonto).



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page
Page: of 48 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000