forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Nick Raider fanovi
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 48

hrvoje23
Senior Member



Croatia
2167 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 13/02/2015 : 19:29:04  Show Profile Show Extended Profile  Send hrvoje23 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dante

Caramuta, uvjerljivo najgori crtac u Nick Raider staffu.



Meni su 'njegove' epizode baš nekako dobre! Pa i više od toga. Neke stvari (npr.noćne kadrove) nacrta puno puno bolje od većine ostalih renomiranih crtača.

Ali za one koji ga ne vole, utjeha je što je ostalo još samo nekoliko neobjavljenih epizoda. Ako i toliko...
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7589 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 13/02/2015 : 19:51:53  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Evo upravo večeras u ponoć Libellus u ponudi tjedna (čitaj minute) pušta knjige Nick Raidera, prve 3 iz redovne biblioteke i 5 almanaha.
Ovo je idealna prilika za krenuti sa ovim junakom ali ja ću ipak morati propustiti jer treba čuvati novce kada dođu na red Mister No knjige koje mi fale a i nova tura je pred vratima.
Žao mi je Raideru ali možda nekom drugom prilikom.


rado bih se volio dočepati ovih almanaha...jedino je poštarina problem...
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 13/02/2015 : 21:18:50  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hrvoje23
Meni su 'njegove' epizode baš nekako dobre! Pa i više od toga. Neke stvari (npr.noćne kadrove) nacrta puno puno bolje od većine ostalih renomiranih crtača.

Ali za one koji ga ne vole, utjeha je što je ostalo još samo nekoliko neobjavljenih epizoda. Ako i toliko...



Ma sto je najbolje, neke epizode koje je on crtao su scenaristicki jako dobro uradjene, ali crtez definitivno kvari dojam. Cak i kao klinac dok sam citao Dnevnikove epizode, uvijek kad bih otvorio strip i vidio njegov crtez pao bi mi mrak na oci

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 14/02/2015 : 12:07:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Caramuta je jedan od važnih razloga zbog kojih ne uzimam LL Raidera, uz klišeiziranost i formulaičnost priča (ipak je to Nizzi) te staromodnost za današnje standarde, nakon svih Odjela za umorstva, Njujorških plavaca, Zakona i reda i sličnih serija.

Ne mogu si pomoći, njegov crtež mi je toliko odbojan da priče koje crta ne mogu ni čitati, zapravo ni gledati, što je i kod mene situacija i s novim Letterijem.

Makar su mi sasvim pristojne epizode koje su nacrtali Milazzo, Parlov, Brindisi, Ramella, Capitanio i Mastantuono, ako ni zbog čega drugog a ono zbog crteža.


Edit: dosta mi se sviđa crtež Fiorentinija & Sgattonija na koje nisam naletio ni u jednom drugom serijalu, ili se barem ne sjećam.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...

Edited by - Johnny Difool on 14/02/2015 12:44:09
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7589 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 25/02/2015 : 11:53:51  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
na prošloj sam strani topica stavio dvije stranice koje je dnevnik izbacio kod broja 34. ostao sam dužan brojeve 27 i 28 dnevnika u kojima su također izbačene po dvije stranice i to:


u broju 27 između stranica 19.i 20. i stranica 38 i 39.

u broju 28 između stranica 67. i 68. i stranica 91. i 92.



http://i61.tinypic.com/2dl5254.png

http://i58.tinypic.com/jjxwk1.png

http://i57.tinypic.com/2418fm1.png

http://i57.tinypic.com/33p9gmr.png
Go to Top of Page

Deki86
Average Member



Croatia
842 Posts

Member since 07/02/2006

Posted - 26/09/2015 : 22:18:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Deki86 a Private Message  Reply with Quote
Ima tko kakvu informaciju kada će izaći novi brojevi?
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 26/09/2015 : 22:33:19  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Još se ništa ne zna pouzdano, Libellusovci od početka godine više ne stavljaju planove za nekoliko mjeseci unaprijed.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Deki86
Average Member



Croatia
842 Posts

Member since 07/02/2006

Posted - 06/10/2015 : 19:17:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Deki86 a Private Message  Reply with Quote


Mljac, mljac. Trenutno se ovo čita. Nema većeg gušta nego nakon posla pročitati po epizodu toliko da se ispuni dnevna doza kriminalistike. Kad ovo pročitam nastavljam s epizodama Zlatne serije.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37276 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 06/10/2015 : 19:22:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Blago tebi, ja sam vec sve procitao , a LIB nesto steka .. aha, ceka me jos specijal 2, dobro si me setio



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Deki86
Average Member



Croatia
842 Posts

Member since 07/02/2006

Posted - 06/10/2015 : 19:36:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Deki86 a Private Message  Reply with Quote
Odlično! Je, načuo sam nešto o tom famoznom specijal izdanju. Inače, ja sam davno pročitao nekoliko dobrih epizoda, SD1 Pogodba je jedini NR strip koji sam svojevremeno kupio na kiosku i pročitao sam ga sto puta i uvijek mi je bila želja pročitati i neke druge epizode. Tako da sad uživam. Prva i druga epizoda mi nisu bile nešto posebno, ali već brojevi 3 (Davitelj sa Manhattana) i 4 (Kineska četvrt) su uživancija.

Edited by - Deki86 on 06/10/2015 19:39:06
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37276 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 06/10/2015 : 19:43:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

uuuh, pricekaj 5 i 6 (Milazzo i Ramella), Slucaj Geronimo je bas... :))
a u trecoj knjigi je Capitanio rasturio, jos danas (citao ZS prvi put kao klinac) vidim onu Mecku pred ocima :D



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Deki86
Average Member



Croatia
842 Posts

Member since 07/02/2006

Posted - 07/10/2015 : 18:54:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Deki86 a Private Message  Reply with Quote
Pročitao Ubojstvo u central parku, uživancija od crteža, a Slučaj Geronimo mi ima odličnu priču i skoro jednako dobar crtež. I idealno je ukomponirano u stotinjak stranica, što je kod nekih drugih Bonelli junaka velika boljka.
Go to Top of Page

Deki86
Average Member



Croatia
842 Posts

Member since 07/02/2006

Posted - 08/10/2015 : 09:38:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Deki86 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


uuuh, pricekaj 5 i 6 (Milazzo i Ramella), Slucaj Geronimo je bas... :))
a u trecoj knjigi je Capitanio rasturio, jos danas (citao ZS prvi put kao klinac) vidim onu Mecku pred ocima :D






Je, okrvavljenu torbu sam čitao pred desetak godina, tako da je bio gušt čitati ponovo. Crtež je perfektan, baš po mom guštu. Automobili su isto odlično nacrtani. Priča je vrlo dobra, ali odmah sam se sjetio što me zasmetalo kad sam prvi put čitao. U jednoj sceni Nick bez problema pogodi gumu od auta nakon što je Marvin nekoliko puta već pucao na automobil koji je već skoro odmaglio. Nekoliko stranica dalje auto mu je pred nosom i on gađa u blindirano staklo i ne uspjeva ga zaustaviti. Što nije ovdje isto gađao u gumu? Ah, ipak treba ispuniti 100 stranica.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 08/10/2015 : 11:15:44  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Eh, ali nekoliko probušenih guma je malo previše za jednu epizodu.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37276 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 08/10/2015 : 13:57:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deki86

Priča je vrlo dobra, ali odmah sam se sjetio što me zasmetalo kad sam prvi put čitao. U jednoj sceni Nick bez problema pogodi gumu od auta nakon što je Marvin nekoliko puta već pucao na automobil koji je već skoro odmaglio. Nekoliko stranica dalje auto mu je pred nosom i on gađa u blindirano staklo i ne uspjeva ga zaustaviti. Što nije ovdje isto gađao u gumu? Ah, ipak treba ispuniti 100 stranica.


He he, znas da to nisam povezao kao klinac (sjecam se te gume i koliko kadrova je islo za to), a kasnije je jos nisam obnovio (ove LIB knjige citam samo novije epizode). Zanima me kako cu danas gledati na tu epizodu. Ali u sjecanju mi je ostao taj neki "zajebantski" sarm, pored crteza naravno.

I u knjigi 15 mi se svidjela "Kapitanova" prica.



Uff, treba sada pricekati na 27. knjigu da se zavrsi dupla epizoda. A ja vec procitao prvi dio.
Obicno pricekam da imam kompletnu pricu (kao kod Texa i MN) ali ovdje se nisam suzdrzao ili sam previdio prije citanja da se nastavlja.


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Deki86
Average Member



Croatia
842 Posts

Member since 07/02/2006

Posted - 11/10/2015 : 14:06:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Deki86 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dante

Caramuta, uvjerljivo najgori crtac u Nick Raider staffu.



Užasan mi je bio u Tajni odsječene ruke, ali mogu reći da mi je u nekoliko slijedećih epizoda Caramutin crtež sve bolji i bolji. Ne znam, možda tome doprinosi i kvalitetnija priča, ali crtež mi je bio skroz dobar.
Go to Top of Page

hrvoje23
Senior Member



Croatia
2167 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 25/10/2015 : 15:12:59  Show Profile Show Extended Profile  Send hrvoje23 a Private Message  Reply with Quote
Ima li kakvih informacija kad će nove knjige, ili zadnji almanah?
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10969 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 25/10/2015 : 16:58:01  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message  Reply with Quote
Nema
Go to Top of Page

Kojot
Advanced Member



Switzerland
4055 Posts

Member since 21/12/2008

Posted - 07/11/2015 : 21:08:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Kojot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jang

Nema



Šteta!!!
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 07/11/2015 : 21:34:54  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
NR je jedini serijal koji Libellus izdaje za koji sumnjam da ce ikada biti kompletiran.

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

Villain
Average Member



Serbia
566 Posts

Member since 01/03/2011

Posted - 07/11/2015 : 22:24:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Villain a Private Message  Reply with Quote
Malo si se zeznuo. Ali loša stvar visi u vazduhu, a to je da će tiraž spasti na 200 primeraka, a samim tim i cenu ojačati. Mada vidim da knjige sa epizodama koje nisu bile u dnevnikovom izdanju nemaju problema sa prodajom.

This is a bad time; show us the way. And if You can't show us the way. Then forgive us for being lost
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 07/11/2015 : 22:25:31  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Kako je serijal završen vjerujem da ga Libellus bude kompletirao, samo što će se to rastegnuti na dobar broj godina (teško je reći koliko).

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7884 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 07/11/2015 : 23:35:13  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dante

NR je jedini serijal koji Libellus izdaje za koji sumnjam da ce ikada biti kompletiran.


Serijal nema puno fanova ali je libellus sa pregrst knjiga dokazao da je neunistivi izdavac i mislim da ce zavrsiti nick-a kako mu i dolikuje.

Juznjak!
Tex Willer.
Go to Top of Page

morski
Senior Member



2650 Posts

Member since 09/08/2014

Posted - 08/11/2015 : 08:26:10  Show Profile Show Extended Profile  Send morski a Private Message  Reply with Quote
Sinoc sam gledao tiraze, najbolje prolazi sa 250. Dosta brojeva je izdato sa 500, i to posle 300 i 250, i svi stoje negde na pola.

Kompletni popis Bonelli stripova u Excelu
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 08/11/2015 : 09:32:16  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Cudi me da se tako slabo prodaju barem one knjige koje se mogu dobiti uz dobre popuste kakvi su zadnjih godina prisutni na Interliberu i Mafestu.
Zbog nekog razloga ljudi ne kupuju Raidera; nije im dovoljno zanimljiv, smeta im sporiji tempo izdavanja, ili jednostavno imaju druge prioritete kao sto je kod mene trenutno slucaj.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page
Page: of 48 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.34 seconds. Snitz Forums 2000