forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 Da li je Conan zapostavljen!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 15

fler
Senior Member



Croatia
1971 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 01/11/2022 : 18:48:48  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
Sjajne vijesti!
Veselim se novoj seriji, očekujem spektakl.


A da nekome ne bi promaklo:

"Plus, hot on the heels of this exciting new comic series, Titan Comics and Heroic Signatures have also revealed
that they will be continuing the hugely popular omnibus line in Autumn 2023 –
previously published by Marvel Comics – with the next instalment, Savage Sword of Conan Volume 9."

OK, ovo mi je rješenje puno bolje od pokretanja nove linije skroz od početka;
pretpostavljam da će i samo izdanje biti vrlo slično, ako već ne i identično.

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25903 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 01/11/2022 : 18:56:21  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Možda namat papiru?
Uglavnom,ne zanima me Conan(više).
Ono što volim imam.Jedino Ribić sa onom sveščicom i naslovnicama.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

fandango
Senior Member



1549 Posts

Member since 10/06/2004

Posted - 07/11/2022 : 09:27:58  Show Profile Show Extended Profile  Send fandango a Private Message  Reply with Quote

Super vijesti, sve skupa, al me mozda bas najvise raduje da se omnibusi nastavljaju tamo gdje su stali

Go to Top of Page

fandango
Senior Member



1549 Posts

Member since 10/06/2004

Posted - 20/11/2022 : 21:28:39  Show Profile Show Extended Profile  Send fandango a Private Message  Reply with Quote

Najava za srpanj 2023.:

Adventures of Red Sonja Omnibus
This contains the Red Sonja tales from Marvel Feature #1-7, the tales from Red Sonja issues #1-15 and a collection of issues from the original Marvel Comics series The Savage Sword of Conan in one large volume.

Presented with fully re-mastered color pages and featuring a cover by Frank Thorne.

Taman je to falilo kolekciji Conana. S obzirom da je izdavac Dynamite, stvarno se nadam da ce ovo izaci i da ga nece odgadjati petsto puta kao omnibus Buscemina Tarzana.
Go to Top of Page

fandango
Senior Member



1549 Posts

Member since 10/06/2004

Posted - 27/11/2022 : 15:25:33  Show Profile Show Extended Profile  Send fandango a Private Message  Reply with Quote

Evo ga znaci, Titanovi omnibusi!

https://www.bookdepository.com/Conan-Barbarian-Original-Comics-Omnibus-Vol-1-Roy-Thomas/9781787740822

https://www.bookdepository.com/Conan-Barbarian-Original-Comics-Omnibus-Vol-2-Roy-Thomas/9781787740846

https://www.bookdepository.com/Savage-Sword-Conan-Original-Comics-Omnibus-Vol-1-Roy-Thomas/9781787740860

Sudeci po formatu i broju stranicu, radi se o novim izdanjima Marvelovih omnibusa.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 27/11/2022 : 15:38:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
A jebali ih omnibusi.
Daj paperback SSoC na novonskom papiru!

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25903 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 27/11/2022 : 16:03:15  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
I crnobilom koloru😉

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25903 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 27/11/2022 : 16:05:08  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Vidim i da SSOC u smanjenoj inačici ko u Marvela.
Nisu se ugledali u talijane i španjolce.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 27/11/2022 : 16:47:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Meni je najbolje izdanje SSoC još uvik Dark Horseov "telefonski imeni" i volija bi vidit takvo nešto, samo s malo boljim otiskom.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1971 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 27/11/2022 : 17:31:04  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
Jebemti, što me živcira kad ne navedu što se sve unutra nalazi
Brdo stranica za brdo novaca - a pojma nemaš što točno dobiješ.

Osim toga, koji k.. nisu li rekli da će nastaviti gdje je Marvel stao?
Ovo mi izgleda kao da starta od početka.

Split your lungs with Blood and Thunder

Edited by - fler on 27/11/2022 17:32:34
Go to Top of Page

fandango
Senior Member



1549 Posts

Member since 10/06/2004

Posted - 27/11/2022 : 18:52:17  Show Profile Show Extended Profile  Send fandango a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by fler

Jebemti, što me živcira kad ne navedu što se sve unutra nalazi
Brdo stranica za brdo novaca - a pojma nemaš što točno dobiješ.

Osim toga, koji k.. nisu li rekli da će nastaviti gdje je Marvel stao?
Ovo mi izgleda kao da starta od početka.



Broj stranica je apsolutno isti kao i u Marvelovim omnibusima, tako da je za pretpostaviti da se radi o novom tj. drugom izdanju, tj. sto se na ovom forumu popularno voli zvati "reprintima". Nadji samo onaj moj popis na cetvrtoj stranici topika.

Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1971 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 27/11/2022 : 21:15:30  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
Argh.
Znači, tek za nekoliko godina nastavljaju gdje su ovi stali..
dobar plan, jako lijepo.

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 27/11/2022 : 22:04:16  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

Meni je najbolje izdanje SSoC još uvik Dark Horseov "telefonski imeni" i volija bi vidit takvo nešto, samo s malo boljim otiskom.


Taj imam i ja, jedinicu. Papir mu je bas ono novinski, tanak, ponekad se i vidi na drugu stranu.
Eto nema niti godina ili dvije kako su izbacili omnibuse i sad opet ovi izbacuju.
Pa ova prava za Conana se bas secu iz ruke u ruku.
Zasto Titan, sto nije DH otkupio, zar nije on htio nazad prava?
Sta su tu sve kemijali ni Thot-Amon ne bi docarao. 😁

Bajdevej, cijena!
Dziz men!
Titan premasio Marvel s cijenama.
Citam na bleedingcool da ce i Solomon Kanea, Dark Agnes i druge likove reprizirati.
Marvelov S.Kane je jos po pristojnoj cijeni od 70-tak jurića, kad ovi krenu sa svojima omnijima, onaj kome smetalo sto nema jedinice, dvojke ili trojke od Marvela kupovat ce bez obzira.
SSoC imam DH kao sto pisah (moj Goethe stil😁),ali za obnovu i nastavak kolekcije sam "za".

P.S.

Vjerujem da ce i cijene pasti, par dana nego sto ce jedan marvelov omni izaci prosli tjedan, pala mu cijena za 20 jurosa.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"

Edited by - emirem on 27/11/2022 22:19:29
Go to Top of Page

Gil-galad
stripovi.com suradnik



Serbia
3526 Posts

Member since 19/05/2008

Posted - 28/11/2022 : 18:39:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Gil-galad a Private Message  Reply with Quote
Ovo je skuplje i od daleko najlepših izdanja nekih stripova kakvi su Artist's Edition.

Fora je samo što sam nenormalan kad je BWS u pitanju, jer se s godinama njegov Conan kod mene popeo na visoko prvo mesto... A on izdvojio kao daleko najdraži strip-autor.

Uzeo sam Marvel Epice (prva dva), ali ako stvarno bude kolor restauriran kako valja, valjaće mi i da to nabavim... Drečave boje na Spider-Manu i dr. superherojima mi ne smetaju, ali kod Conana ipak da.

Pisao sam već, Weapon X su vrhunski sveli na originalne boje, a njega je BWS sam i obojio...

PreliStAvanje - YouTube kanal za promociju strip-kulture
Go to Top of Page

fandango
Senior Member



1549 Posts

Member since 10/06/2004

Posted - 29/11/2022 : 08:10:55  Show Profile Show Extended Profile  Send fandango a Private Message  Reply with Quote

A zasto pretpostavljate da omnibusi opet svi idu ispocetka? Najavili su deveti Divlji mac, najavili su reprinte, a Kulla, Dark Agnes i Solomona Kanea su najavili potpuno nove avanture, a ne reprinte. Ja brijem da ce reprintirati omnibuse koji su rasprodani, medju kojima su i ova tri, posebno zato sto su i format i broj stranica identicni Marvelovim omnibusima, i onda paralelno da idu dalje. Vidjet cemo.
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1971 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 29/11/2022 : 10:16:23  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
Pa po nazivima autora/priča, izlistano gore su prvi omnibusi po redu,
a ne vidim najavljeno ništa drugo.. dok odrade od početka,
proći će nekoliko godina.

Ako bi ipak išli paralelno, nema problema
(osim cjenovno.. al jbg, što je tu je).
Jesi li negdje vidio da se spominje konkretno izdanje,
osim neodređenog "nastavit ćemo gdje su stali"?
Ni na Titanovoj web stranici nema baš ništa.

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 29/11/2022 : 10:22:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Meni su ova nova izdanja (Marvelova) čisto nerazumijevanje materijala od strane izdavača.
Ovakvi stripovi nemaju šta radit na sjajnom premazanom papiru u nekom kvazi deluxe izdanju. Conanov štih je recimo isti/sličan recimo kao i kod Swamp Thinga ili Hellblazera... Osjećaj se u potpunosti mijenja kad se čita na krivo odabranom papiru i s tvrdim koricama. Ko ćevapi servirani na kineskom porculanu.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1971 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 29/11/2022 : 10:26:11  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
Složio bih se, da,
iako mi je kod DH omnibusa na živce išao pretanak papir.

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

fandango
Senior Member



1549 Posts

Member since 10/06/2004

Posted - 29/11/2022 : 10:50:45  Show Profile Show Extended Profile  Send fandango a Private Message  Reply with Quote

Pa kaj ja znam, deveti SSoC je kao najavljen za jesen 2023., a ova tri izlaze na ljeto, a najavili su ih nedavno. Tako da cemo vidjeti sto ce bit najavljeno za jesen.

Slazem se i ja da su ovi omnibusi neprikladni za Conana, al eto, imamo to sta imamo.
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 29/11/2022 : 10:50:51  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Nesto kao jednoiposlojni tariguz. Budem slikao za koji dan.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1971 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 29/11/2022 : 11:07:04  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by fandango


Pa kaj ja znam, deveti SSoC je kao najavljen za jesen 2023., a ova tri izlaze na ljeto, a najavili su ih nedavno. Tako da cemo vidjeti sto ce bit najavljeno za jesen.



Ništa, čekanje..

Svidio mi se sistem (mislim da je Libellus..? Nemam pojma, Nick Raider je u pitanju) gdje su izdavali paralelno knjige 1,2,3.. kao reprinte epizoda iz Juge,
i 15,16 itd. (lupetam brojeve, ali jasan je koncept) kao dosad neobjavljen materijal,
pa se nije moralo čekati na novo - a sve ista serija, i u jednom trenutku se spoji.
Umore se ljudi dok izađe, i odustanu uslijed silnih ponavljanja.

Split your lungs with Blood and Thunder

Edited by - fler on 29/11/2022 11:08:17
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 29/11/2022 : 11:12:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Istu stvar sada radi i Udruga CRŠ s Usagijem. Idu nove i do sada neobjavljene knjige, a paralelno su krenuli i ispočetka s prvom knjigom.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 29/11/2022 : 11:30:48  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Morat ce onda i hrbate ujednaciti bar za one sa OCD-om.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

fandango
Senior Member



1549 Posts

Member since 10/06/2004

Posted - 05/12/2022 : 10:38:41  Show Profile Show Extended Profile  Send fandango a Private Message  Reply with Quote

Najavljen jos jedan reprint SSoC omnibusa:

https://www.bookdepository.com/Savage-Sword-Conan-Original-Comics-Omnibus-Vol-2-Roy-Thomas/9781787740884

Znaci, sve apsolutno identicno kao i Marvelov omnibus, i brzi tempo reprinata. Rasprodana su prva 4 CtB omnibusa i prva 4 SSoC omnibusa od Marvela.

Cekamo da vidimo najave za jesen!

Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 07/12/2022 : 19:46:32  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Drugi tjedan ce biti detaljnijih vijesti o Titanovim omnijima SSoC, najavio near mint condition.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page
Page: of 15 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000