forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Koji strip ste danas kupili, ukrali, dobili... :)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 511

Poli
Advanced Member



Slovenia
37351 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 15/04/2015 : 11:45:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Uzeo si SC ili HC?



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8375 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 15/04/2015 : 11:46:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli



Uzeo si SC ili HC?




HC

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6216 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 15/04/2015 : 12:48:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paro


HC



Kad isčitaš, baci na ekran utisKi.
Ako ti se bude dojmio prevod, pokušaj i ostalo iz Karusela (uz moju ogradu da i ne preporučujem nešto Astronaute :/)
I snobu, missim, HC???
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37351 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 15/04/2015 : 13:04:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

To ovi sto kopaju po zemlji zele da razvesele one koji ce to iskopati mnoge decenije kasnije.


Meni SC sasvim odgovara, ali postujem svaki izbor.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8375 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 15/04/2015 : 13:46:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jasko

quote:
Originally posted by paro


HC



I snobu, missim, HC???



Bežbre Jasko

Hehe, evo pročitao 1. dio. Dobar je Larcenet, dobro je izdanje, prijevod odličan. Zapravo, za ovo izdanje sam se i odlučio nakon što mi je nekoliko ljudi nahvalilo prijevod u nebesa.
Iako sam ja razumio da je Djole prevodio, sad vidim da ipak nije.
Šta se čudite, pa stripovi koji se drže u kolekciji dolaze u HC-u. To se podrazumijeva..

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 15/04/2015 : 20:40:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido
Nisu nužne za praćenje Bendisovih epizoda, ali ne bi ih bilo loše pročitati. Posebice Guardian Devil i Parts of a Hole.



Problem je što su teško dobavljivi, kako vidim.

Pročitat ću prvo ovo što imam, a ak još više zagrizem, nabavljam i te ostale.

Nego, prvi Millerov, Man Withot Fear, me razočarao.
Sama serija je nekoliko klasa iznad.

Sad slijedi prvi Visionaries koji me strah čitat, jer to je Miller samo crtao, jel tako?
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8375 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 15/04/2015 : 20:55:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paro

Dobar je Larcenet, dobro je izdanje, prijevod odličan. Zapravo, za ovo izdanje sam se i odlučio nakon što mi je nekoliko ljudi nahvalilo prijevod u nebesa.




Eto, nakon što sam pročitao svih 5 komada, moje mišljenje se pomalo promjenilo.
Moram priznat da je ona fora iz 1. albuma kad Darkvud zove Larceneta, u slijedećim albumima izgubila svoju draž.
Sve mi je to pomalo isforsirano.
Dapače, ne samo da ga zove Darkvud, nego u jednom trenutku sami Sloba i Djole, što upućuje na malo veći stupanj taštine za moj ukus.
S druge pak strane, fore s čika Banetom su me dobro nasmijale.
Također, ne smeta me što se u radnja prebacila u Srbiju, iako se zapravo odvija u Francuskoj.
Sve u svemu, Larcenet i Ferri (ne, ne taj Ferri) su uspjeli rafale gegova ukomponirat u jednu kompaktnu i duhovitu priču.

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.

Edited by - paro on 16/04/2015 05:54:38
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 15/04/2015 : 21:46:28  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Nabavih ove knjige i sada mi od rasprodanih MN LL izdanja fali samo Mister No ide u...


Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12781 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 16/04/2015 : 11:50:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Windwalker

Sad slijedi prvi Visionaries koji me strah čitat, jer to je Miller samo crtao, jel tako?


Nekoliko epizoda potpisuje i scenaristički.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

mradje11
Junior Member



Canada
363 Posts

Member since 05/07/2004

Posted - 18/04/2015 : 00:51:43  Show Profile Show Extended Profile  Send mradje11 an ICQ Message  Send mradje11 a Private Message  Reply with Quote
ja sam danas morao do downtowna i skocio sam u indigo, malo sam vrtio po stripovima, inace nisam fan marvela itd a toga su police prepune, zatim sam dole u kutu spazio poznat rukopis, kao da pise Corto, sagnem se kad ono Corto, nikad cuo za izdavaca ali izdanje je odlicno uradjeno, kvalitetan papir sve pet, i jos sam zgrabio neki game of thrones prequel story da skratim vikend




































Ehila', Corto come va? Stai prendendo il Sole?

Edited by - mradje11 on 18/04/2015 00:58:47
Go to Top of Page

Andrej
Senior Member



Croatia
1547 Posts

Member since 15/03/2010

Posted - 18/04/2015 : 17:46:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrej a Private Message  Reply with Quote





"War will cease when we refuse to fight"

Edited by - Andrej on 18/04/2015 17:49:32
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 18/04/2015 : 19:29:20  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message  Reply with Quote
Danas naleti na Little Kevin (Coyote) 1+2. Vrijedi procitati :)!

"I'm not saying I'm Batman. I'm just saying nobody has ever seen me and Batman in a room together."
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 19/04/2015 : 01:01:55  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Imao sam malo veću kupovinu, za početak tura Libellusa:


Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 19/04/2015 : 01:06:14  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Tura Ludensa


Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 19/04/2015 : 01:10:05  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Mješovita tura


Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 19/04/2015 : 01:44:11  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message  Reply with Quote






Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11345 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 19/04/2015 : 15:09:44  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
@DODSFERD kakve su ove Price sa Divljeg Zapada i ko je izdavac?
Javi kakav je strip i ako moze neka slika iznutra
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 19/04/2015 : 15:19:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
isti izdavač koji izdaje i nippera
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8199 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 19/04/2015 : 15:50:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

@DODSFERD kakve su ove Price sa Divljeg Zapada i ko je izdavac?
Javi kakav je strip i ako moze neka slika iznutra


Je li nešto od toga izlazilo u večernjakovoj Strip reviji ?

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4120 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 19/04/2015 : 19:40:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paro
prijevod odličan. Zapravo, za ovo izdanje sam se i odlučio nakon što mi je nekoliko ljudi nahvalilo prijevod u nebesa.


Ne znam za te ljude ali Povratak zemlji je vjerojatno jedini strip u kojem mi je domaći prijevod višestruko smješniji od srpskog.
Bez zajebancije.

Bok, kako si.
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6216 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 19/04/2015 : 19:56:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cromwell

quote:
Originally posted by paro
prijevod odličan. Zapravo, za ovo izdanje sam se i odlučio nakon što mi je nekoliko ljudi nahvalilo prijevod u nebesa.


Ne znam za te ljude ali Povratak zemlji je vjerojatno jedini strip u kojem mi je domaći prijevod višestruko smješniji od srpskog.
Bez zajebancije.



Primeri?

Edited by - Jasko on 19/04/2015 19:58:09
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4120 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 19/04/2015 : 21:08:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jasko
Primeri?


Primjere bi dao da želim dokazati da je jedan prijevod bolji od drugog.
Pošto to niti želim niti mislim da ima smisla, gledaj na moj komentar kao na vrlo subjektivno mišljenje koje leži na geolokacijskim temeljima; Darkwoodovo izdanje vjerojatno ima previše lokalizama koje ne kužim i tek sam poslije pročitanog Fibrinog izdanja pomislio: ˝Ej ovo ipak nije toliko loše˝.
To to je sve

Bok, kako si.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 19/04/2015 : 21:22:59  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

@DODSFERD kakve su ove Price sa Divljeg Zapada i ko je izdavac?
Javi kakav je strip i ako moze neka slika iznutra


Izdavač je udruga Stripforum, kasno sam ovo vidio a sada sam na poslu (radim noćnu) pa ću slike moći postaviti sutra poslije 9 h kada se vratim.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 19/04/2015 : 21:32:37  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by split85

quote:
Originally posted by going going

@DODSFERD kakve su ove Price sa Divljeg Zapada i ko je izdavac?
Javi kakav je strip i ako moze neka slika iznutra


Je li nešto od toga izlazilo u večernjakovoj Strip reviji ?


Nemam tu reviju ali mislim da nije.
Ovdje je interview sa Jules Radilovićem gdje kaže da je najviše toga izlazilo u Plavom Vjesniku. http://www.vecernji.hr/vizualna-umjetnost/svi-smo-mi-pustolovi-ali-rijetki-od-nas-uzmu-komad-kruha-i-jabuku-i-krenu-u-avanturu-989971

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 20/04/2015 : 15:28:50  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Evo slika iz priča sa divljeg zapada za goinga.
Crtež je stvarno odličan a za veći dojam ću morati čekati da pročitam.





Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page
Page: of 511 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.81 seconds. Snitz Forums 2000