forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Koji strip ste danas kupili, ukrali, dobili... :)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 511

udarnik007
Senior Member



Croatia
1046 Posts

Member since 21/10/2013

Posted - 20/06/2015 : 11:01:05  Show Profile Show Extended Profile  Send udarnik007 an AOL message  Send udarnik007 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by boddhisatva

Zorane, vidim da si fakat udarnički otrćao do striparnice ;o))))

evo pak moga aduta za čitanje preko vikenda i praznična ponedjeljka:






Sada ti malo zavidim.
Gdje se može kupiti ovaj album?
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 20/06/2015 : 11:48:47  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Mocno izgleda ova kreja

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

boddhisatva
Senior Member



Croatia
1315 Posts

Member since 08/01/2013

Posted - 20/06/2015 : 14:26:51  Show Profile Show Extended Profile  Send boddhisatva a Private Message  Reply with Quote
Premocna je tako da moram jos 1x procitati da skupim dojmove
Stvarno je ono sto zovu vizualna poslastica

Ea udarnice ja sam album slucajno iskopao kod Lastana kad sam bio u prolazu jucer
I bio mu je jedini primjerak tamo, veli nesto da ce dovabiti i jos ih, sad ubrzo...

Pike Bishop: Let's go!
Lyle Gorch: Why not?
Go to Top of Page

udarnik007
Senior Member



Croatia
1046 Posts

Member since 21/10/2013

Posted - 20/06/2015 : 15:04:49  Show Profile Show Extended Profile  Send udarnik007 an AOL message  Send udarnik007 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by boddhisatva

Premocna je tako da moram jos 1x procitati da skupim dojmove
Stvarno je ono sto zovu vizualna poslastica

Ea udarnice ja sam album slucajno iskopao kod Lastana kad sam bio u prolazu jucer
I bio mu je jedini primjerak tamo, veli nesto da ce dovabiti i jos ih, sad ubrzo...


Hvala na odgovoru. Ja bio u prolazu i rekoh da svratim
kod Lastana kad tamo zatvoreno. Bio čovjek na pauzi a ja nisam
imao vremena čekati. Moja šteta.
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 20/06/2015 : 16:22:10  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Jutros izvadih iz poste, balvani mi poslali 1,4,5 a 2,3 salju naknadno


“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 20/06/2015 : 16:38:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Book Depository?
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 20/06/2015 : 16:50:49  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Windwalker

Book Depository?


Ex Libris.

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

boddhisatva
Senior Member



Croatia
1315 Posts

Member since 08/01/2013

Posted - 20/06/2015 : 18:56:55  Show Profile Show Extended Profile  Send boddhisatva a Private Message  Reply with Quote
uffff koji peh Murdoće, fakat su ne balvani neg i bandere reko bi ja pa toga samo u našem Kratistanu da ima, ali ne
ali ipak nemoj sa jedinice skočit na četvorku... a ma neznam u stanju bi ja bio i to jer se stvar čita u jednom dahu ;o))))

Pike Bishop: Let's go!
Lyle Gorch: Why not?
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 20/06/2015 : 18:58:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote




+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11688 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 20/06/2015 : 19:13:51  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Tutta, rećeš mi valja li šta ovaj Ambulanz 13, vidim to je zadnji (5.) album koji je izišao

Have mercy
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 20/06/2015 : 19:27:12  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by boddhisatva

uffff koji peh Murdoće, fakat su ne balvani neg i bandere reko bi ja pa toga samo u našem Kratistanu da ima, ali ne
ali ipak nemoj sa jedinice skočit na četvorku... a ma neznam u stanju bi ja bio i to jer se stvar čita u jednom dahu ;o))))

Procitao jedinicu i odmah me uvuklo u centrifugu, brijem da ce mi 2,3 stici u ponedjeljak pa cekam

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11688 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 20/06/2015 : 19:30:11  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Ja sam već na 5. broju. Tutanj počinje od dvojke

Have mercy
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 20/06/2015 : 19:34:43  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by izivko

Ja sam već na 5. broju. Tutanj počinje od dvojke


Cim mi stigne narucujem sljedecih 5, nadam se da ce njih poslati kako treba.

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 20/06/2015 : 20:07:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Dylana extra zbog boljeg tiska ipak vrijedi imati u LU-izdanju.









Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...

Edited by - Johnny Difool on 20/06/2015 20:24:03
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 20/06/2015 : 20:22:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by izivko

Tutta, rećeš mi valja li šta ovaj Ambulanz 13, vidim to je zadnji (5.) album koji je izišao

Prijatelju, necu te lagat, ja ih kupujem i slazem, a kad cu ih procitat, Bog zna. Cini mi se da je ok serija. Evo kako su ocjenjeni na francuskoj BD stranici -

http://www.bedetheque.com/serie-25903-BD-Ambulance-13.html

(4/5)

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 20/06/2015 : 20:35:34  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tutta

quote:
Originally posted by izivko

Tutta, rećeš mi valja li šta ovaj Ambulanz 13, vidim to je zadnji (5.) album koji je izišao

Prijatelju, necu te lagat, ja ih kupujem i slazem, a kad cu ih procitat, Bog zna.


Ovaj slučaj mi je nešto poznat, na mojoj polici ima stripova kupljenih prije godinu dana a još strpljivo čekaju, teško njima sa mnom.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

ZoranC
Senior Member



Germany
1894 Posts

Member since 20/09/2010

Posted - 20/06/2015 : 22:05:28  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranC a Private Message  Reply with Quote
Eto ti ga sad: ja se uvijek pitao kad tutta pored posla procita sve ovo?
Ja manje kupujem, a imam brdo neprocitanog. On ne cita, on samo slaze na police... Ej sveti Petre...
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 20/06/2015 : 22:11:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
...dok mi ih zena ne omlati o glavu i sve baci u smece...


+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 20/06/2015 : 22:13:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Kako smo nekidan DeeCay i ja zaključili, da se posvetimo samo čitanju, gledanju i slušanju onoga što već sad imamo na policama, imali bismo što raditi ne jedan nego tri života.

Pred svako ljeto odaberemo knjige i stripove koje želimo pročitati (ovog ljeta su nam obojici na meniju po jedan Nesbo i nešto od Jana Guilloua, ja imam pik na trilogiju o vitezu Arnu), a s jeseni zaključimo kako nismo pročitali ni pola od planiranog, da ne kažem trećinu.

Ali dobro, i to su posebni gušti, a guštamo i samo u listanju i čituckanju odabranih dijelova, ma isamo u pogledu na police na koje smo smjestili djela i autore koji nam se sviđaju.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10061 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 20/06/2015 : 23:10:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool
... ja imam pik na trilogiju o vitezu Arnu ....



Meni odlična, preporučujem ti za čitanje i Imperatora (Cezar i August) od Conna Igguldena (vidim da sad ide i njegov Džingis kan).
Go to Top of Page

klaudye
Starting Member



76 Posts

Member since 02/12/2014

Posted - 21/06/2015 : 15:28:06  Show Profile Show Extended Profile  Send klaudye a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Kako smo nekidan DeeCay i ja zaključili, da se posvetimo samo čitanju, gledanju i slušanju onoga što već sad imamo na policama, imali bismo što raditi ne jedan nego tri života.

Pred svako ljeto odaberemo knjige i stripove koje želimo pročitati (ovog ljeta su nam obojici na meniju po jedan Nesbo i nešto od Jana Guilloua, ja imam pik na trilogiju o vitezu Arnu), a s jeseni zaključimo kako nismo pročitali ni pola od planiranog, da ne kažem trećinu.

Ali dobro, i to su posebni gušti, a guštamo i samo u listanju i čituckanju odabranih dijelova, ma isamo u pogledu na police na koje smo smjestili djela i autore koji nam se sviđaju.



Johnny, koje izdanje Arna posjeduješ, na kojem jeziku?
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 21/06/2015 : 18:02:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Paperback izdanje Znanja, na hrvatskom jeziku.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

klaudye
Starting Member



76 Posts

Member since 02/12/2014

Posted - 21/06/2015 : 21:38:27  Show Profile Show Extended Profile  Send klaudye a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Paperback izdanje Znanja, na hrvatskom jeziku.



Hvala. Prekrasno, zavidim ti na posjedu i odabiru ljetne literature.
Go to Top of Page

Dudley Smith
stripovi.com suradnik



Croatia
1014 Posts

Member since 05/04/2014

Posted - 21/06/2015 : 22:58:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Dudley Smith a Private Message  Reply with Quote
Solidna je ta trilogija o Arnu. Druga knjiga mi je bila najbolja (ona koja je najviše govorila o križarskim ratovima, a najmanje o srednjovjekovnoj Švedskoj), iako su i ostale tri (pročitao sam i nastavak "Arnovo naslijeđe" koji govori o njegovu sinu) super štivo. Svakako spada među 5-6 najboljih knjiga objavljenih zadnjih godina na kioscima. (što u toj konkurenciji generičkih trilera i ljubića zapravo niti ne znači puno)
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 21/06/2015 : 23:32:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Nedavno sam nabavio i drugu njegovu trilogiju: Graditelji mostova, U visokom društvu i Između crvenog i crnog, ali to ostavljam za slijedeće ljeto. A u međuvremenu, negdje oko Božića, bih mogao smazati Arnovo nasljeđe. Pa da se kroz godinu dana predoziram Guillouom.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...

Edited by - Johnny Difool on 21/06/2015 23:33:36
Go to Top of Page
Page: of 511 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.73 seconds. Snitz Forums 2000