forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Koji strip ste danas kupili, ukrali, dobili... :)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 511

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 09/07/2015 : 13:08:29  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Poklon..sa ovim knjigama sam povecao znatno biblioteku koja se tice misterije svijeta i natprirodnog. Prekrasna enciklopedija o podmorskom svijetu i o mackama su jako bogate ilustracijama.
Gore navedeni ce se dobro uklapati sa Marty Mystereom i Dylan Dogom! :-)




"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 10/07/2015 : 12:51:41  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Stiglo iz Italije.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 10/07/2015 : 12:52:30  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Stiglo iz Srbije.
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 10/07/2015 : 15:12:30  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3266 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 10/07/2015 : 19:04:29  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message  Reply with Quote
Zaboravio na dar koji sam dobio uz nabavku:

Aldebaran 1-3
Betelgeuse 1-3
Antares 1-5

i to posle prodaje Fibrinog Aldebarana i Betelgeze :o))

Evo kako izgleda u živo:



Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 10/07/2015 : 20:15:41  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Cak i ja mislim uzeti to englesko izdanje "Antaresa" i "Survivora"..tko da doceka fibru...

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 11/07/2015 : 01:05:28  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote

...sledeće za šta ću da pazarim je Alan Murov opus u drugoj knjizi


DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”

Edited by - PijaniPatak on 11/07/2015 01:08:53
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12782 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 11/07/2015 : 01:18:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

Cak i ja mislim uzeti to englesko izdanje "Antaresa" i "Survivora"..tko da doceka fibru...


Koliko znam, Marko čeka da serijali budu kompletirani, tako da ih može objaviti u jednom integralu.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 11/07/2015 : 13:09:04  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Dobio na geschenk od talijanskog citatelja iz moje okolice..nisam ni znao da ima uopce nekog osim mene u okolici da cita i Bonellija...

Volto Nascosto od broja 2 do 13,Napoleone prvih 6,MV prva tri,Jan Dix jedinica,Oci i tama(nikad citao)Rourke br.8(Star comics),Dago ristampa br.28(eura editoriale)..za ovog zadnjeg nisam ziher kao da je izlazio u nekim nasim magazinima...

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10058 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 11/07/2015 : 13:35:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Da li je ovaj Cocco Bill u boji?

Zar je moguće da nikog od naših izdavača ne zanima Jacovitti?

Doduše ne mogu reći da netko to i traži ...
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 11/07/2015 : 16:20:48  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote


94 kolor stranice.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 11/07/2015 : 17:58:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Sve je to odlično urađeno i sjajno izgleda... ali Nošeni vjetrom... milina...







Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6216 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 11/07/2015 : 18:39:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

Da li je ovaj Cocco Bill u boji?

Zar je moguće da nikog od naših izdavača ne zanima Jacovitti?

Doduše ne mogu reći da netko to i traži ...



Tja, generalno svi humoristički stripovi (sem AF-a i pojedinih fra-belg. stripova), imaju lošu prođu. Koko Bil je štivo odličnog humora, ali... Zerokalkare će uskoro u izdanju Lavirinta, da vidimo šta će biti s tim.

Roki (Komikov) mi je bio otkrovenje lane, a nije se nešto primio. Celokupna regionalna produkcija se i ne zanima nešto za humoristiku u stripu. A ja kada vidim kako se pojedini DW Karuseli sjajno adaptiraju, a kako idu, bude mi jasno koliko nas to ima u skupini koji najviše cene tu vrstu štiva. Ne mnogo, jer bi i produkcija bila jača.

Šteta.

Edited by - Jasko on 11/07/2015 18:39:49
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 11/07/2015 : 21:21:25  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Sve je to odlično urađeno i sjajno izgleda... ali Nošeni vjetrom... milina...



I same korice obećavaju milinu
Ali ove Nathanove...

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10058 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 11/07/2015 : 21:24:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem



94 kolor stranice.



Hvala Emireme.

Milina za oči i dušu ...
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6934 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 11/07/2015 : 22:15:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Ovih dana popunio kolekciju sa 36 Ken Parkera koji su mi nedostajali.

http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 11/07/2015 : 22:53:28  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

Ovih dana popunio kolekciju sa 36 Ken Parkera koji su mi nedostajali.



Pfff,iskesiralo se ...bravo...to je prakticno pola kolekcije...
Btw danas u onim tal.izdanjima vidio najavu za K.Parkera specijal br.2...upuceniji znaju za ovo,ali meni je novost jer sam mislio da je on samo izlazio kao redovno izdanje bez popratnih izdanja...

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6934 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 12/07/2015 : 12:53:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

quote:
Originally posted by Shaner

Ovih dana popunio kolekciju sa 36 Ken Parkera koji su mi nedostajali.



Pfff,iskesiralo se ...bravo...to je prakticno pola kolekcije...
Btw danas u onim tal.izdanjima vidio najavu za K.Parkera specijal br.2...upuceniji znaju za ovo,ali meni je novost jer sam mislio da je on samo izlazio kao redovno izdanje bez popratnih izdanja...



Pristojni su popusti na Fibrinoj stranici, a počeli su se rasprodavati ti Kenovi pa da mi se ne bi još desilo da neke plaćam duplo a mogao sam ih dobiti 30% ispod regularne cijene. Svota je i više nego pristojna, ali zato postoji ušteđevina.

Što se tiče specijala, koliko znam to je sve objavljeno unutar ove Libellus/Fibra kolekcije, tako da se ne moramo brinuti o tome.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 12/07/2015 : 13:29:54  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote

Stigla pošiljka

GALLIENO FERRI

Edited by - markotamara on 12/07/2015 13:30:41
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 12/07/2015 : 13:45:35  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Odlična tura, ova zadnja 2 Zagora imam ali ostalo tek trebam nabaviti prvom prilikom kada odem u strip knjižaru.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 12/07/2015 : 17:44:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jasko

Tja, generalno svi humoristički stripovi (sem AF-a i pojedinih fra-belg. stripova), imaju lošu prođu.



Ovo nije u potpunosti tačno. Humoristički stripovi imaju isti problem kao i svi ostali - ako su poznati od ranije (Spiru, Marsupilami, Iznogud, etc) idu između solidno i vrlo dobro (kod publike u civilnim knjižarama). Ako nisu - ne idu. Jedino što se po striparnicama prodaju slabije, ali njihova ciljna grupa ionako nije tu.

A kod Koko Bila je bilo reči da postoji neki problem sa pravima, ako se ne varam...

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 12/07/2015 : 20:17:08  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Odlična tura, ova zadnja 2 Zagora imam ali ostalo tek trebam nabaviti prvom prilikom kada odem u strip knjižaru.


tvoje su ture ipak jače,Zagor mi je ipak br 1

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 12/07/2015 : 21:05:24  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Prvi dobio, ostala dva uplatio i čekam na njihovu dostavu.
Hvala ponkiju i Doku na susretljivosti


DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6216 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 12/07/2015 : 21:18:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Djole
Ovo nije u potpunosti tačno. Humoristički stripovi imaju isti problem kao i svi ostali - ako su poznati od ranije (Spiru, Marsupilami, Iznogud, etc) idu između solidno i vrlo dobro (kod publike u civilnim knjižarama). Ako nisu - ne idu. Jedino što se po striparnicama prodaju slabije, ali njihova ciljna grupa ionako nije tu.

A kod Koko Bila je bilo reči da postoji neki problem sa pravima, ako se ne varam...



S obzirom da se moja interesovanja za strip svode na "humoristički, a onda sve ostalo", najpre sam mislio na ukupnu godišnju produkciju. Nije loše, ali nije ni prineti nekim drugim žanrovima koji imaju bolju prođu.

No, dobro, nije sve do izdavača, nešto je i do autora, drugi žanrovi su u prednosti :D U svakom slučaju, skidam kapu svakom ko napravi dobru humorističku priču/strip, to je vraški teško uraditi dobro (a potom i prebaciti jezički na domaće)
Go to Top of Page

PaoloRivera
Average Member



Croatia
516 Posts

Member since 09/09/2014

Posted - 12/07/2015 : 21:51:53  Show Profile Show Extended Profile  Send PaoloRivera a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by markotamara


Stigla pošiljka


Ne bi li bilo logičnije da stavljaš ove s mekim koricama u vrećice, umjesto HC
Go to Top of Page
Page: of 511 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.65 seconds. Snitz Forums 2000