forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Koji strip ste danas kupili, ukrali, dobili... :)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 511

miro81
New Member



Croatia
201 Posts

Member since 21/12/2013

Posted - 16/11/2015 : 23:12:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit miro81's Homepage  Send miro81 a Private Message  Reply with Quote
evo s interlibera


u prstima mi treperi kofein, u glavi krckaju pojacivaci inteligencije.
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 16/11/2015 : 23:54:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Ti si barem jeftino prošao u vezi Užarenog olova (pretpostavljam) a ja sam pljunuo pravu lovu na Libellus izdanje za najlošiji crtež kojega sam vidio na Texu.


E čini mi se da se tu varaš, ima i stepen iznad na skali najvećih zločinaca svih vremena nad Texom.
Ako ne vjeruješ onda pogledaj "Usamljenog jahača" moga "specijalnog prijatelja" Joe Kuberta.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

kosinusoid
New Member



190 Posts

Member since 30/05/2015

Posted - 17/11/2015 : 00:18:19  Show Profile Show Extended Profile  Send kosinusoid a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli
Žal pa je v Texu 47 na mestu 2. table na strani 6 tole



bo treba enkrat zamenjati.






Ne mijenjaj to, ovakve stvari u budućnosti vrijede više od običnih i ispravnih izdanja.

Primjeri: http://coinsite.com/us-paper-money-error-values/
http://www.dailyfinance.com/2010/05/03/9-misprints-that-are-worth-a-ton-of-money-do-you-have-a-copy/

Ne mijenjaj to.

Edited by - kosinusoid on 17/11/2015 00:23:32
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 17/11/2015 : 00:26:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
P.S. A uprkos tome, ima budala koje ga ne kupuju samo od Strip-Agenta (pa kad izađe, i od Libellusa), nego još i na njemačkom jeziku, i to u četiri dijela!
A zašto? Pa samo zato što gore piše "Tex"! Sad samo još fali Dinamitova prednja lijeva kopita i eto, ima se tada skoro sve!


Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...

Edited by - Dukidule on 17/11/2015 00:32:22
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 17/11/2015 : 00:42:41  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

quote:
Originally posted by DODSFERD

Ti si barem jeftino prošao u vezi Užarenog olova (pretpostavljam) a ja sam pljunuo pravu lovu na Libellus izdanje za najlošiji crtež kojega sam vidio na Texu.


E čini mi se da se tu varaš, ima i stepen iznad na skali najvećih zločinaca svih vremena nad Texom.
Ako ne vjeruješ onda pogledaj "Usamljenog jahača" moga "specijalnog prijatelja" Joe Kuberta.


Nisam još vidio tog Kuberta jer nemam SA izdanje, ali kada dođe vrijeme vrag me neće zaustaviti da ga detaljno proanaliziram.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 17/11/2015 : 00:46:55  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

P.S. A uprkos tome, ima budala koje ga ne kupuju samo od Strip-Agenta (pa kad izađe, i od Libellusa), nego još i na njemačkom jeziku, i to u četiri dijela!
A zašto? Pa samo zato što gore piše "Tex"! Sad samo još fali Dinamitova prednja lijeva kopita i eto, ima se tada skoro sve!




Da mi je znati gdje si ''skinuo'' ove slike i tko je taj tajanstveni kolekcionar.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua

Edited by - DODSFERD on 17/11/2015 00:48:34
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 17/11/2015 : 08:19:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Ma garant neki opaljen fanatik...

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3266 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 17/11/2015 : 08:37:51  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by Dukidule

quote:
Originally posted by DODSFERD

Ti si barem jeftino prošao u vezi Užarenog olova (pretpostavljam) a ja sam pljunuo pravu lovu na Libellus izdanje za najlošiji crtež kojega sam vidio na Texu.


E čini mi se da se tu varaš, ima i stepen iznad na skali najvećih zločinaca svih vremena nad Texom.
Ako ne vjeruješ onda pogledaj "Usamljenog jahača" moga "specijalnog prijatelja" Joe Kuberta.


Nisam još vidio tog Kuberta jer nemam SA izdanje, ali kada dođe vrijeme vrag me neće zaustaviti da ga detaljno proanaliziram.


To sranje na engleskom (SAF) mogu ja da ti dam za malo toplo Ožujsko pivo.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 17/11/2015 : 10:47:02  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Previše bi se isticao drugačiji hrbat u hrpi Libellusa.
A još se nadam da će boja popraviti crtež iako znam da su male šanse (uvjerio se kod Užarenog olova).

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37351 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 17/11/2015 : 11:01:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

ajde trole, nije Kubertov Tex toliko los koliko je drugaciji od vecine SBE crtaca te koliko se tebi mozda ovdje ne svidja Kubert toliko koliko u njegovim ostalim stripova (ali hebiga, prisjeti se onog 'Nama koji je samo "skiciran", skoro ko da je samo u olovci - da ga netko doradi, obradi i ofarba bio bi odlican)

nego trole, bi li mogao sljedece godine pogledati za mene koji drugi SA Texone, jer ove godine sve je odleprsalo dok je stigla subota (Magnusa imam vec od pocetka a Zaniboni me ne zanima)? ;)


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18400 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 17/11/2015 : 12:07:32  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Ako vam Kubert nije dobar sta kazete na Serpienov album...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3266 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 17/11/2015 : 14:40:08  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


ajde trole, nije Kubertov Tex toliko los koliko je drugaciji od vecine SBE crtaca te koliko se tebi mozda ovdje ne svidja Kubert toliko koliko u njegovim ostalim stripova (ali hebiga, prisjeti se onog 'Nama koji je samo "skiciran", skoro ko da je samo u olovci - da ga netko doradi, obradi i ofarba bio bi odlican)

nego trole, bi li mogao sljedece godine pogledati za mene koji drugi SA Texone, jer ove godine sve je odleprsalo dok je stigla subota (Magnusa imam vec od pocetka a Zaniboni me ne zanima)? ;)



Nije toliko loš nego je još lošiji. Dong 'nama da mi više ne spominješ. Crap #2.

Sledeči IL? BMK
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 17/11/2015 : 14:42:21  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Stigao treći Tarzan Maninngovog opusa.Još jedan i završio sa karikom koja nedostaje.
U planu omnibus od Dark Horse-a.💸

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Andrej
Senior Member



Croatia
1547 Posts

Member since 15/03/2010

Posted - 17/11/2015 : 19:35:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrej a Private Message  Reply with Quote



"War will cease when we refuse to fight"
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 17/11/2015 : 20:50:07  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 18/11/2015 : 09:38:18  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Ovi tarzani mi uskoro stizu


“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Quebrasco
Stripovi.com suradnik

Croatia
2052 Posts

Member since 26/03/2008

Posted - 18/11/2015 : 09:46:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Quebrasco a Private Message  Reply with Quote
Jučer...




Takav je skot bio Alan
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 18/11/2015 : 09:52:03  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Da li je to sve mekano ili je barem Saguaro tvrd.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Quebrasco
Stripovi.com suradnik

Croatia
2052 Posts

Member since 26/03/2008

Posted - 18/11/2015 : 10:35:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Quebrasco a Private Message  Reply with Quote
Ma Saguaro je "mekan k'o duša"...

Takav je skot bio Alan
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 18/11/2015 : 12:44:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Da li je to sve mekano ili je barem Saguaro tvrd.


HC izdanje stiglo na pomenuto odredište i već naručeno. Pa ako ga trebaš, eto znaš gdje se nalazi.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 18/11/2015 : 13:04:35  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Vidim da u SNK imaju obje verzije, jedino nisam siguran koju uzeti. Jedinica mi je ''mekana'' jer je onda HC stigao tek kasnije, a i razlika u cijeni između njih je bila 30 a sada je smanjena na 19 kn.
Vjerojatno ću odluku donijeti u zadnji tren, tj. u petak kada se nađem u samoj striparnici.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 18/11/2015 : 14:09:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Ok, to si sad u pravoj dvoumici, no kod mene je bilo jednostavnije. Od prijateljevog SC primjerka pročitao prve dvije epizode, zatim naručio HC, dovršio treću, a sada je jasno koja verzija slijedi.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

badseed
Junior Member



308 Posts

Member since 11/06/2009

Posted - 18/11/2015 : 14:13:34  Show Profile Show Extended Profile  Send badseed a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Andrej




Jel' ovo Vol.1 onoga sto je izaslo u Alias omnibusu?
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 18/11/2015 : 14:46:26  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mr murdoc

Ovi tarzani mi uskoro stizu




Super!
Jucer prelistao trojku,cini mi se veci broj stranica u koloru nego u prva dva primjerka.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Andrej
Senior Member



Croatia
1547 Posts

Member since 15/03/2010

Posted - 18/11/2015 : 19:54:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrej a Private Message  Reply with Quote
@badseed - vol 2 :)
Mislim da će ih ukupno bit 4

"War will cease when we refuse to fight"
Go to Top of Page
Page: of 511 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.67 seconds. Snitz Forums 2000