forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Koji strip ste danas kupili, ukrali, dobili... :)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 511

velka031
Advanced Member



Croatia
16868 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 30/04/2016 : 22:00:39  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Balfa76





To je STRIP
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 01/05/2016 : 11:30:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Evo (Dodsferd) stigli jučer i ostali:




A ovo (gornje) je "à la Tutta".


Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 01/05/2016 : 14:44:36  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Znao sam da nećeš odoljeti čarima ''indijanke''.
Jesu li ovo sve epizode Buffalo Billa ili ih ima još.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 01/05/2016 : 17:07:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Od HC izdanja jesu, tih 6 plus onaj jedan "extra". Izdali su još 10 SC albuma sa drugim epizodama, a uzeo sam i njih već na nišan. Dakle, u tih 17 albuma ukombinirali su neke kao "najbolje" epizode. Ima ih još dosta, no sve ostalo izdavano je u onim tankim svesčicama, a ne pada mi ni u snu na pamet sad još i njih juriti.
Ova kolekcionarska HC i SC izdanja su ok i meni potpuno dovoljna.
A po pitanju Tuttine indijanke, ma hvala mu baš što me na nju podsjetio. Jurio sam je neko vrijeme a nije je nigdje bilo, tako da sam je skoro već bio i zaboravio.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3266 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 03/05/2016 : 21:16:44  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 03/05/2016 : 23:48:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Stigli danas i SC albumi, Bill dakle kompletan.



Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10753 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 03/05/2016 : 23:49:00  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote


Za ovaj strip nisam cuo iz autorovog opusa...
Za fibru znam da je izbacila naj od autora,a za ovo nisam nigdje procitao da je izdano od istog izdavaca.




"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"

Edited by - emirem on 03/05/2016 23:50:49
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11344 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 04/05/2016 : 00:31:22  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Emireme, care, svaka cast za No one here gets out alive! Nisam znao da si i ti ljubitelj Doorsa, gde si nabavio knjigu?
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12777 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 04/05/2016 : 01:04:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

Za ovaj strip nisam cuo iz autorovog opusa...
Za fibru znam da je izbacila naj od autora,a za ovo nisam nigdje procitao da je izdano od istog izdavaca.






Taniguchi je autor velikog broja stripova. Kod nas je objavljen tek dio njegovog opusa.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

ned_lynx
Senior Member



2326 Posts

Member since 06/08/2005

Posted - 04/05/2016 : 01:22:09  Show Profile Show Extended Profile  Send ned_lynx a Private Message  Reply with Quote


BOULE À ZÉRo

Zita, koju zovu ćelavica, ima šta da kaže i ima šta da uradi, uprkos onome što ju je snašlo.
BD u svom sjaju, ali: za čitanje ovog treba imati srca.

Piši propalo!
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10753 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 04/05/2016 : 11:36:53  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

Emireme, care, svaka cast za No one here gets out alive! Nisam znao da si i ti ljubitelj Doorsa, gde si nabavio knjigu?



Jucer po obicaju kad se nakupi staklenki i sad zbog renoviranja otpada odlazim na reciklazni i ima odjeljak gdje se odlazu el.aparati ima polica za ljude koji vole citati pa se odlazu knjige,albumi,enciklopedije,vodici,romani i svih vrsta literature.
Tu nadjem ponekad nekih bisera pa si uzmem. Vidim Jim raskrilio ruke i kao da vice : Uzmi me,procitaj me, film je samo prikazao jedan dio mog zivota, moja dusa je jos nedokucena, shvati me bolje, ne treba ti kao meni peyotle za dostizanje osobne nirvane!"

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10753 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 04/05/2016 : 11:38:55  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by emirem

Za ovaj strip nisam cuo iz autorovog opusa...
Za fibru znam da je izbacila naj od autora,a za ovo nisam nigdje procitao da je izdano od istog izdavaca.


Taniguchi je autor velikog broja stripova. Kod nas je objavljen tek dio njegovog opusa.


Hvala lijepa na odgovoru!
Za Taniguchija ne bi ni znao da nisam citao na ovom sajtu o njemu i u topicima fibrinih izdanja.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11344 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 04/05/2016 : 16:02:57  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

quote:
Originally posted by going going

Emireme, care, svaka cast za No one here gets out alive! Nisam znao da si i ti ljubitelj Doorsa, gde si nabavio knjigu?



Jucer po obicaju kad se nakupi staklenki i sad zbog renoviranja otpada odlazim na reciklazni i ima odjeljak gdje se odlazu el.aparati ima polica za ljude koji vole citati pa se odlazu knjige,albumi,enciklopedije,vodici,romani i svih vrsta literature.
Tu nadjem ponekad nekih bisera pa si uzmem. Vidim Jim raskrilio ruke i kao da vice : Uzmi me,procitaj me, film je samo prikazao jedan dio mog zivota, moja dusa je jos nedokucena, shvati me bolje, ne treba ti kao meni peyotle za dostizanje osobne nirvane!"



Film prikazuje samo jednu stranu Jima, onu losu, a i Oliveru Stoneu nije bio glavni cilj da posalje poruku o Doorsima vec o Americi 60ih i celom tom counterculture pokretu. Film je meni licno dobar kada se gleda kao samo zabava, ali kada Rej Manzarek, klavijaturista Doorsa, kaze da je film tesko sranje i uopste nije reprezentativan, to treba uzeti u obzir. Da bi se stekao bolji utisak o Dzimu i tom vremenu preporucujem dokumentarni film When you`re strange, specijalno izdanje casopisa Gradac o Dzimu i naravno knjige Reja Manzareka, Dzona Densmora i ovu biografiju No one here gets out alive koju ja nazalost nisam procitao.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37338 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 04/05/2016 : 18:54:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

film je kolaz vise dogodka, onaj koji je procitao gore pomenutu biografiju ili jos koju drugu (doma imam pored NOHGOA jos Break on Through, malo veci format i jos deblja) to sigurno zna


kao film da, ali kao reality ne



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37338 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 04/05/2016 : 20:49:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

danas preuzeo (hvala Gombi ):

- Riđobradi 25 Pirati Indijskog oceana (Libellus)
- KONAN Hronike 5 (Darkwood)
- Lokot i ključ 5 Tempiranje (Darkwood)
- Lokot i ključ 6 Alfa i Omega (Darkwood)
- Kralj Kul Divlji mač Atlantide 3 (Makondo)
- Kralj Kul Divlji mač Atlantide 4 (Makondo)



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 05/05/2016 : 00:15:27  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Stigla pošiljka iz Srbije.
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 05/05/2016 : 11:31:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Bravo solar, dobar plijen!
Btw., znaš li ti slučajno kada izlazi Napoleon br. 2, ukoliko je već negdje bio najavljen a ja previdio?

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 05/05/2016 : 12:38:54  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Ekipa iz VČ-a je govorila da izlazi svaka 3 mjeseca tako da ćemo još pričekati.
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 05/05/2016 : 21:01:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Sve pet, samo što je ona četiri redovna Dylana već objavio Ludens, pa kako to da su ti promakla?


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 05/05/2016 : 22:20:27  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Ide mi na živce Ludensov prijevod i općenito jedna određena doza ne-brige za vlastita izdanja.
Kod VČ-a imam osjećaj da ljudi koji tamo rade nisu samo izdavači nego i fanovi, dovoljno je pročitati par predgovora bilo kojeg izdanja da vidim kako im je u nekim slučajevima stalo možda više nego meni.
Što se tiče ritma izdavanja, VČ je brži od Ludensa tako da će ih relativno brzo preteći.
Na Zagora sam se naukao preko starih izdanja Zlatne serije pa mi je tako srpski prijevod Zagora "jedini pravi".
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 05/05/2016 : 23:39:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
OK, za Dylana sam pretpostavio baš to, a o Zagoru nisam ni razmišljao.

Nego, da ostanem OT:





Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7312 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 06/05/2016 : 17:16:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9200 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 08/05/2016 : 21:22:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Blast 1, u APM-u u Toweru u Rijeci

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 10/05/2016 : 15:14:19  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote



“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 10/05/2016 : 19:33:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Današnja poslastica:
kompletan serijal "Comanche" - albumi 1 do 15.
Prava stvar, nema šta.





Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page
Page: of 511 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.67 seconds. Snitz Forums 2000