forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Koji strip ste danas kupili, ukrali, dobili... :)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 510

klaudye
Starting Member



76 Posts

Member since 02/12/2014

Posted - 10/01/2017 : 14:23:32  Show Profile Show Extended Profile  Send klaudye a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Jodoverse kompletan :

Znam da je Megalex los premda ga nisam citao (tj da budem precizniji, svi se kunu u jegovu ''losost'', javim naravno dojmove kad procitam), ali sam htio skupit sve iz Jodoversa.
I bas mi je fora sto sva 3 stripa imaju svoj bookmark.

Ako mi jos sto fali, slobodno mi recite, a imam slijedece:

Sva 3 Inkala i Tehnoočeve od Fibre.
MetaBaron prva dva broja (izaci ce ih 8 sveukupno) od Hangara 7.
Metabarons, Weapons of Metabaron, Metabarons Genesis: Castaka i Megalex od Humanoidsa.

Malo mi je bilo zao kad sam tek nakon sto sam narucio MG: Castaka, nasao na Wiki da su izasla tek 2 od 3 dijela. E sada, pogledao sam sada samo zadnju stranicu, i meni se to cini to s obzirom kako se zavrsava (ima mali dodatak u Metabarons koji govori o Castakama i kraj je cini mi se isti/slican).




Bravo DiSkAcH, čestitam na novim članovima obitelji.
Svakako se osvrni na Megalex kad pročitaš, molim te. Nisam ga čitao, ali mi nevjerojatno zvuči da je toliko loše da ga se svi groze. Inače Beltran me oduševio kolorom u Tehnoočevima (kad je SF u pitanju, čini mi se da je tu doma), a o Jodo-u je uzaludno trošiti riječi.

Postoji još Screaming planet od Jodorowskog, nisam ga čitao pa ne znam da li je dio Jodoverzuma.
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 10/01/2017 : 23:36:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
.....







.....







.....







.....



.....









....................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................



+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

Andrej
Senior Member



Croatia
1547 Posts

Member since 15/03/2010

Posted - 11/01/2017 : 14:19:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrej a Private Message  Reply with Quote



"War will cease when we refuse to fight"
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 11/01/2017 : 15:25:54  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Bucmasti spajdermen i jos hpra bucmastih u pozadini :D

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Andrej
Senior Member



Croatia
1547 Posts

Member since 15/03/2010

Posted - 11/01/2017 : 16:07:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrej a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Bucmasti spajdermen i jos hpra bucmastih u pozadini :D


Kad volim bucmaste

"War will cease when we refuse to fight"
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 12/01/2017 : 08:14:34  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Clone Saga
Poslednji susret sa Šakalom (onaj na stadionu sa Gweninim klonom) mi je prvi Spajdi ikada.
Zavidim ti na ovoj knjizi

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”

Edited by - PijaniPatak on 12/01/2017 08:16:30
Go to Top of Page

Andrej
Senior Member



Croatia
1547 Posts

Member since 15/03/2010

Posted - 12/01/2017 : 08:51:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrej a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

Clone Saga
Poslednji susret sa Šakalom (onaj na stadionu sa Gweninim klonom) mi je prvi Spajdi ikada.
Zavidim ti na ovoj knjizi


Meni je isto clone saga bila među prvim spider prićama, i to sam uletio negdje na pola serijala tako da nisam baš sve pohvatao
Kasnije sam pročitao sve u skenovima, ali kupovina trejova nikako nije dolazila na red. Tako da kad su izbacili omnibus morao sam ga kupit....

"War will cease when we refuse to fight"
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 12/01/2017 : 13:45:29  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Koliko te izašla, ako nije sekret? ;)

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 12/01/2017 : 15:02:33  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

Koliko te izašla, ako nije sekret? ;)



Ovo kaze BD (ali mi se cini da nije to to sto je on kupio):

https://www.bookdepository.com/Spider-Man-Clone-Sag-Omnibus-Vol-1-Vol-1-Todd-Dezago-J-M-DeMatteis-Terry-Kavanagh/9781302902162?ref=grid-view

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Andrej
Senior Member



Croatia
1547 Posts

Member since 15/03/2010

Posted - 12/01/2017 : 15:43:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrej a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

Koliko te izašla, ako nije sekret? ;)


Ma nije tajna
Uzeo sam preko amazona.co.uk jer sam tamo imao bon.
Skupa sa poštarinom 70 funti
Sad baš gledam da mu je trenutna cijena 74 funte,a kad sam ga ja uzimao prije nekih tjedan dana bio je na 58...
Valjda im varira cijena ovisno o potražnji
U svakom slučaju jeftinije nego ovo što je @diskach okačio sa BD-a

"War will cease when we refuse to fight"
Go to Top of Page

Andrej
Senior Member



Croatia
1547 Posts

Member since 15/03/2010

Posted - 12/01/2017 : 15:45:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrej a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

quote:
Originally posted by PijaniPatak

Koliko te izašla, ako nije sekret? ;)



Ovo kaze BD (ali mi se cini da nije to to sto je on kupio):

https://www.bookdepository.com/Spider-Man-Clone-Sag-Omnibus-Vol-1-Vol-1-Todd-Dezago-J-M-DeMatteis-Terry-Kavanagh/9781302902162?ref=grid-view


Je, to je taj strip...
Pretpostavljam da bi mu cijena preko proxija ipak bila niža kakvih 20-30 funti

"War will cease when we refuse to fight"
Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3266 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 12/01/2017 : 15:49:08  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message  Reply with Quote
Reflections 2 by Marco Corona
Concrete: Land and sea (Special edition...
Wind: the Bries anthology
star wars by tamaki
maus
pijani zajec

-----
Baru: autoput sunca
Obrenović.....Rus: Karton siti

Edited by - trolodtroje on 22/01/2017 22:18:28
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 12/01/2017 : 20:57:17  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Andrej







Ovakvi omnibusi su mi stvarno vrh sto se tice mejnstrim americkih superhero serijala. Moglo bi ovako nesto i kod nas da se objavi. Celovita prica sa svim propratnim serijalima. To bi bilo bas lepo.
Mozda Darkvud jednog dana ili Carobna knjiga?
Go to Top of Page

Bachy
Senior Member



Croatia
1695 Posts

Member since 06/05/2009

Posted - 12/01/2017 : 21:59:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Bachy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Andrej







Odlična priča, baš sam je nedavno pročitao.

Oj, budi svoj!

Edited by - Bachy on 12/01/2017 22:01:43
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11582 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 12/01/2017 : 23:58:46  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
@ Tutta,

izbacit ćete žene iz stana.

Have mercy
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 13/01/2017 : 00:22:13  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
ako već nije :-)

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 13/01/2017 : 10:32:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by risbozg

ako već nije :-)


Što?
Zbog redovnih kupovina tih silnih ljepotica u velikom broju ili zbog sve većeg nedostatka prostora u gajbi na koji one daju slutiti?
Ma Tutta garant nabavlja i ženi stripove, pa vidiš da svakih mjesec dana postavi i po fotku Bonellijevih junaka.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 13/01/2017 : 10:40:33  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

quote:
Originally posted by risbozg

ako već nije :-)


Što?
Zbog redovnih kupovina tih silnih ljepotica u velikom broju ili zbog sve većeg nedostatka prostora u gajbi na koji one daju slutiti?
Ma Tutta garant nabavlja i ženi stripove, pa vidiš da svakih mjesec dana postavi i po fotku Bonellijevih junaka.



toćno, to ga očito spašava

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 13/01/2017 : 14:20:15  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Malo americhana:


-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 13/01/2017 : 14:25:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
Prati me u stopu Skalpirani...to je znak da moram dati priliku.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 13/01/2017 : 14:28:11  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mrkva

Prati me u stopu Skalpirani...to je znak da moram dati priliku.



Privju mi se nije svidio, a to sam i napisao, ali reko, ajd da mu dam sansu jer zvuci dobro. Nadam se da se necu pokajat.
Ali tako me jos par privjua odbilo, ali sam ipak uzeo stripove i ugodno se iznenadio (Balada o Halo Jones, Frank Cappa, Mort Cinder)

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 13/01/2017 : 14:43:20  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

quote:
Originally posted by Mrkva

Prati me u stopu Skalpirani...to je znak da moram dati priliku.



Privju mi se nije svidio, a to sam i napisao, ali reko, ajd da mu dam sansu jer zvuci dobro. Nadam se da se necu pokajat.
Ali tako me jos par privjua odbilo, ali sam ipak uzeo stripove i ugodno se iznenadio (Balada o Halo Jones, Frank Cappa, Mort Cinder)


odlično za tebe.
mene do sada nijedan privju nije prevario...smeče na komjuteru,smeče na papiru, nema razlike...ali to ne znaći da mora svima i uvjek tako bit.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

nedim__
New Member



Bosnia and Herzegovina
122 Posts

Member since 25/12/2014

Posted - 13/01/2017 : 14:56:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit nedim__'s Homepage  Send nedim__ a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Malo americhana:





Hitman je vrhunski!
Skalpirane moram checkirati, bilo previse za nositi sa Interlibera

Comication & Comication fb


Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 13/01/2017 : 15:44:17  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by DiSkAcH

quote:
Originally posted by Mrkva

Prati me u stopu Skalpirani...to je znak da moram dati priliku.



Privju mi se nije svidio, a to sam i napisao, ali reko, ajd da mu dam sansu jer zvuci dobro. Nadam se da se necu pokajat.
Ali tako me jos par privjua odbilo, ali sam ipak uzeo stripove i ugodno se iznenadio (Balada o Halo Jones, Frank Cappa, Mort Cinder)


odlično za tebe.
mene do sada nijedan privju nije prevario...smeče na komjuteru,smeče na papiru, nema razlike...ali to ne znaći da mora svima i uvjek tako bit.



Poanta je u tome da ne vidis sve u privjuu, i mozda tek nakon tog dijela pocinje napetost... Primjer je Halo Jones, gdje je prviju prolog druge knjige koji je bzvz, a strip je odlican!

Tako mi i neke serije djeluju u pocetku dosadnjikave, a onda odjednom bomba (npr Westworld).

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 13/01/2017 : 17:15:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote


I ovo mi je sad zadnje za neko vrijeme, ipak sam ja podstanarka, moram se urazumiti.
Go to Top of Page
Page: of 510 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.73 seconds. Snitz Forums 2000