forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Koji strip ste danas kupili, ukrali, dobili... :)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 510

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 22/05/2018 : 20:09:50  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Još jedna Srpska tura (zapravo BiH)



Ne mogu ne pohvalit Osma, ovdje ću pošto ne znam gdje drugdje.
Naime, prvo mi je stripove trebao slat poštom (i ja sam mu trebao platit preko pošte), ali pošto još uvijek čeka Leo Rou nismo to dovršili. I ja se sjetim da on ide na Mafest i kažem mu da donese stripove na tamo i ako mu mogu tamo dat lovu uživo i bok.
Čovjek kaže, može, ali tamo ću ti donest samo Lea, ove ostale ti šaljem poštom. Ja sam mislio kad mu dam lovu u MA, onda će mi poslat.
Vraga, on posalo odmah i to poštarinu o svom trošku, a nisam još nikad trgovao sa njime.


BTW, Đeremaja mi je prvi duplić, uzeo sam ove od ČK pošto ne znam što je sa S-A koje isto imam, ali pošto mi je to jedan od najboljih stripova, BMK, možda na kraju budem imao i dva kompleta ako ih izdaju do kraja i jedni i drugi

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 22/05/2018 20:10:50
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12345 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 25/05/2018 : 17:54:58  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Kao što sam maloprije pisao u jednoj dr. temi, stavit ću i ovdje. Stigao mi danas komplet Zagor LL 1-51


"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14509 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 25/05/2018 : 17:58:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote

Baš mi je drago, kao da sam ja.
I ja sam nedavno sve skupio ali treba čekati da dođem najprije ja doma pa tek onda stripovi

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 25/05/2018 : 18:14:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Kao što sam maloprije pisao u jednoj dr. temi, stavit ću i ovdje. Stigao mi danas komplet Zagor LL 1-51





@reem, ne daj Bože požara u tvojoj kući, gorjelo bi 15 dana od tolikih stripova

Šalu na stranu, ali iskrene čestitke!
Go to Top of Page

mesar
Junior Member

384 Posts

Member since 27/04/2015

Posted - 25/05/2018 : 18:37:11  Show Profile Show Extended Profile  Send mesar a Private Message  Reply with Quote
ReemCP ti si zakon!
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14509 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 25/05/2018 : 18:40:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Nije lako nabaviti cijelu kolekciju, masni su to novci-puno odricanja,znoja i muke.
Ali kad dođe, kad otvoriš pakete, počneš čitati...neprocjenjivo!

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Bachy
Senior Member



Croatia
1695 Posts

Member since 06/05/2009

Posted - 25/05/2018 : 20:28:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Bachy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Kao što sam maloprije pisao u jednoj dr. temi, stavit ću i ovdje. Stigao mi danas komplet Zagor LL 1-51



Prekrasno. Samo ja mislim da je svaki taj strip preskup. Preskup bi bio da košta pedesetak kuna. Idealna cijena ovih stripova bi bila oko 35 kn.
Šteta je da si ovako prekrasna izdanja ne mogu priuštiti klinci koji bi ove stripove i trebali čitati, da ne kažem gutati...

Oj, budi svoj!
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 25/05/2018 : 23:17:37  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bachy

quote:
Originally posted by ReemCP

Kao što sam maloprije pisao u jednoj dr. temi, stavit ću i ovdje. Stigao mi danas komplet Zagor LL 1-51



Prekrasno. Samo ja mislim da je svaki taj strip preskup. Preskup bi bio da košta pedesetak kuna. Idealna cijena ovih stripova bi bila oko 35 kn.
Šteta je da si ovako prekrasna izdanja ne mogu priuštiti klinci koji bi ove stripove i trebali čitati, da ne kažem gutati...



U potpunosti se slazem!

Onima kojima je ovo namenjeno i najvise potrebno, da ih usmeri, da im izgradi moralni kompas, da im omoguci da razmisljaju na pravdoljubiv i istinoljubiv nacin i da je uvek vredno boriti se za nesto sto je ispravno cak i ako je ta bitka unapred izgubljena.
Ovo izdanje je njima nedostupno. A i pitanje bi bilo da li bi citali i ako bi im bilo dostupno.

Ja i dalje ne mogu da verujem kojim sam ja spletom slucajnih okolnosti otkrio Zagora, ali mogu da zamislim koliko bi mi odrastanje bilo siromasnije bez njega i svih ostalih stripova koje sam kasnije zahvaljujuci ljubavi prema stripu koja mi se razvila zbog Zagora otkrio.

Edited by - going going on 25/05/2018 23:20:28
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 26/05/2018 : 07:05:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bachy

quote:
Originally posted by ReemCP

Kao što sam maloprije pisao u jednoj dr. temi, stavit ću i ovdje. Stigao mi danas komplet Zagor LL 1-51



Prekrasno. Samo ja mislim da je svaki taj strip preskup. Preskup bi bio da košta pedesetak kuna. Idealna cijena ovih stripova bi bila oko 35 kn.
Šteta je da si ovako prekrasna izdanja ne mogu priuštiti klinci koji bi ove stripove i trebali čitati, da ne kažem gutati...



U pravu si.
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5236 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 26/05/2018 : 13:49:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

quote:
Originally posted by Bachy

quote:
Originally posted by ReemCP

Kao što sam maloprije pisao u jednoj dr. temi, stavit ću i ovdje. Stigao mi danas komplet Zagor LL 1-51



Prekrasno. Samo ja mislim da je svaki taj strip preskup. Preskup bi bio da košta pedesetak kuna. Idealna cijena ovih stripova bi bila oko 35 kn.
Šteta je da si ovako prekrasna izdanja ne mogu priuštiti klinci koji bi ove stripove i trebali čitati, da ne kažem gutati...



U potpunosti se slazem!

Onima kojima je ovo namenjeno i najvise potrebno, da ih usmeri, da im izgradi moralni kompas, da im omoguci da razmisljaju na pravdoljubiv i istinoljubiv nacin i da je uvek vredno boriti se za nesto sto je ispravno cak i ako je ta bitka unapred izgubljena.
Ovo izdanje je njima nedostupno. A i pitanje bi bilo da li bi citali i ako bi im bilo dostupno.

Ja i dalje ne mogu da verujem kojim sam ja spletom slucajnih okolnosti otkrio Zagora, ali mogu da zamislim koliko bi mi odrastanje bilo siromasnije bez njega i svih ostalih stripova koje sam kasnije zahvaljujuci ljubavi prema stripu koja mi se razvila zbog Zagora otkrio.


Potpisujem sve sto si napisao Goinze...detinjstvo bez Zagora bi mi bilo kao detinjstvo bez najboljeg prijatelja
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 26/05/2018 : 16:25:34  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote






GALLIENO FERRI

Edited by - markotamara on 26/05/2018 16:28:09
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5236 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 26/05/2018 : 16:56:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
Jesu ovi novi stripovi, nabudzeni, tvrdokoriceni, "elitizovani" ali nekako ovi stari imaju taj smek i kad bih mogao sve nove bih zamenio za "stare" ...bravo za kolekciju, stvarno je prelepo za videti
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 26/05/2018 : 18:42:16  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Ja ne vidim nista sto je markotamara okacio, je l tako i ostalima?
Go to Top of Page

Grabb
Junior Member



340 Posts

Member since 26/03/2018

Posted - 26/05/2018 : 19:17:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Grabb a Private Message  Reply with Quote
Tako je i ostalima...
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 26/05/2018 : 20:00:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Old school. Odlično očuvano
Go to Top of Page

Grabb
Junior Member



340 Posts

Member since 26/03/2018

Posted - 26/05/2018 : 21:00:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Grabb a Private Message  Reply with Quote
Wow, Ken za pet, a i ostalo ne zaostaje.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 27/05/2018 : 11:39:43  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Bravo markotamara, prekrasno!
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11154 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 27/05/2018 : 16:05:22  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
Dobra kupovina. :)

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12345 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 27/05/2018 : 16:29:55  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24


Baš mi je drago, kao da sam ja.
I ja sam nedavno sve skupio ali treba čekati da dođem najprije ja doma pa tek onda stripovi


Hvala i ti si sve skupio? izvrsno

quote:
Originally posted by Hercule Poirot

@reem, ne daj Bože požara u tvojoj kući, gorjelo bi 15 dana od tolikih stripova

Šalu na stranu, ali iskrene čestitke!


Hehe, nasmijao si me s ovim mislim da bi najbolje gorili ovi od Ludensa i VČ-a, ali neću probat to otkrivat

quote:
Originally posted by mesar

ReemCP ti si zakon!


Hvala

quote:
Originally posted by Bachy

Prekrasno. Samo ja mislim da je svaki taj strip preskup. Preskup bi bio da košta pedesetak kuna. Idealna cijena ovih stripova bi bila oko 35 kn.
Šteta je da si ovako prekrasna izdanja ne mogu priuštiti klinci koji bi ove stripove i trebali čitati, da ne kažem gutati...


Da, to bi bilo dobro i slažem se s tobom mislim da oni od Repubblice dođu 6.9 eura ako se dobro sjećam, tamo su 2 priče i nema naslovnica u koloru.

Baš sam ovo i uzeo iz tog još jednog razloga, ako moj sin i nećaci budu se nauvkli na stripove, pa ovo će biti kao stvoreno za njih logo1111 mi je pričao da je pokazao klincima obje verzije i da je primjetio da ih upravo ta boja više privukla.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 27/05/2018 : 16:35:40  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
ReemCP, čestitke na nabavci. ;)

Kolko te izašlo sve skupa, ako se smije znat, i jel bilo lako nać takav komplet?

Pitam jer bi u budućnosti volija i sam skupit to sve, i to ne jer bi sam to opet čita, već baš iz razloga kojeg i sam navodiš - za buduću dicu i nećake. :)

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12345 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 27/05/2018 : 17:08:23  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

ReemCP, čestitke na nabavci. ;)

Kolko te izašlo sve skupa, ako se smije znat, i jel bilo lako nać takav komplet?

Pitam jer bi u budućnosti volija i sam skupit to sve, i to ne jer bi sam to opet čita, već baš iz razloga kojeg i sam navodiš - za buduću dicu i nećake. :)


Hvala ti

Nije tajna, 1-51 knjiga, prosjek po knjizi 176 kn 9000 kn ukupno komplet.

Vidio sam u 3.mjesecu ove godine jedan komplet u ponudi u ZG-u (1-52 mislim da je bio oko 9500 kn), a jedan komplet u Osijeku (1-50 za mislim 8500 kn), to su bile dvije ponude na njuškalu.

Ali sam se ipak odlučio za čovjeka koji je ovdje na stripovi.com, za njegov komplet jer mi je to nekako bilo sigurnije slučajno vidio u to isto vrijeme da prodaje.

Mislim da su u zadnje vrijeme knjige 12-24 (koje su najkritičnije) išle na aukcijama komad i po 300 kn, tako da smatram da sam dobro prošao ja s ovim

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 27/05/2018 17:09:41
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 27/05/2018 : 17:21:00  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Fala na odgovoru. :)

Ok je to cijena, troše ljudi na svakakve stvari, a ovo ne samo da je iz gušta i potencijalnog širenja stripofilije i na potomke, već je i dobra investicija. Ovo će za 20 godina vridit jebačku lovicu. ;)

And like that... he's gone.

Edited by - vice on 27/05/2018 17:21:10
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2586 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 27/05/2018 : 17:36:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

Fala na odgovoru. :)

Ok je to cijena, troše ljudi na svakakve stvari, a ovo ne samo da je iz gušta i potencijalnog širenja stripofilije i na potomke, već je i dobra investicija. Ovo će za 20 godina vridit jebačku lovicu. ;)




Realno ne vridi nista. Dati 9000 kn za to je zlocin.

Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 27/05/2018 : 17:39:04  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
sve je u životu relativno i svakom čovjeku (na sreću ) neprocijenjio vrijede neki stripovi a koji su za drugoga smeće

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12345 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 27/05/2018 : 17:39:37  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
@vice- nema na čemu evo gledam na njuškalu, najnoviji oglas, 1-55 za 15 000 kuna, mislim da je ipak malo pretjerao 273 kn po knjizi?!?

https://www.njuskalo.hr/stripovi/zagor-libellus-1-53-kolor-biblioteka-oglas-25262221

U tom slučaju bi bolje kupovao pojedinačno.

Ako sin ili barem jedno od troje nećaka (a zasad još i ne idu u školu, vrtićka dob), ako barem jedno od njih bude se zainteresiralo za stripove, mislim da je investicija 100% onda uspjela

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 27/05/2018 17:40:14
Go to Top of Page
Page: of 510 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.66 seconds. Snitz Forums 2000