forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Koji strip ste danas kupili, ukrali, dobili... :)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 511

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12915 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 03/12/2018 : 16:33:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Izvanredno!

Kako bih ovo volio vidjeti kod nas...
Go to Top of Page

Beren
Advanced Member



Montenegro
3793 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 04/12/2018 : 20:42:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Beren a Private Message  Reply with Quote

Moja domovina je mene dala ovu koru bijelog hleba, sretne ljude, srecnu mladost, velik komad vedrog neba...
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16872 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 04/12/2018 : 23:18:25  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Odlično, jeben je dizajn ovih novih OP. Valjda najljepši Zagorov hrbat :)
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4000 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 05/12/2018 : 16:08:39  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Smanjenje tiraža Libellus Mister Noa poklopilo se sa zatvaranjem striparnice u Rijeci tako da sam ostao bez svojih primjeraka. Brojevi od 60 do 64. Cijene aukcija su otišle u nebo, a nakon aukcija su me zvali privatno neki pacijenti i velikodušno nudili pojedine brojeve po suludim ciframa. Nabijem ih ovako javno ☺
Nedavno osvojio na aukcijama i danas mi donio poštar te epizode u lms izdanju po više od 10 puta nižoj cijeni. Doživljaj je isti, negativac je isti i vjerujte da me uopće ne bode u oči taj nesklad na polici. Ja sretan.
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6934 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 05/12/2018 : 16:20:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

Smanjenje tiraža Libellus Mister Noa poklopilo se sa zatvaranjem striparnice u Rijeci tako da sam ostao bez svojih primjeraka. Brojevi od 60 do 64. Cijene aukcija su otišle u nebo, a nakon aukcija su me zvali privatno neki pacijenti i velikodušno nudili pojedine brojeve po suludim ciframa. Nabijem ih ovako javno ☺
Nedavno osvojio na aukcijama i danas mi donio poštar te epizode u lms izdanju po više od 10 puta nižoj cijeni. Doživljaj je isti, negativac je isti i vjerujte da me uopće ne bode u oči taj nesklad na polici. Ja sretan.



E jbg, da sam znao dao bih ti ih ja džabe.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37355 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 05/12/2018 : 16:33:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

E jbg, da sam znao dao bih ti ja džabe.



Ovo tako cudno (gay) zvuci da sam morao dva puta procitati. A i dalje je cudno.










































































Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10058 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 05/12/2018 : 18:17:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Polija banirati zbog politički nekorektnog posta !
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16872 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 05/12/2018 : 22:52:53  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

Smanjenje tiraža Libellus Mister Noa poklopilo se sa zatvaranjem striparnice u Rijeci tako da sam ostao bez svojih primjeraka. Brojevi od 60 do 64. Cijene aukcija su otišle u nebo, a nakon aukcija su me zvali privatno neki pacijenti i velikodušno nudili pojedine brojeve po suludim ciframa. Nabijem ih ovako javno ☺
Nedavno osvojio na aukcijama i danas mi donio poštar te epizode u lms izdanju po više od 10 puta nižoj cijeni. Doživljaj je isti, negativac je isti i vjerujte da me uopće ne bode u oči taj nesklad na polici. Ja sretan.



Bravo
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6934 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 06/12/2018 : 00:20:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
@Poli

Sad si ljubomoran jer se nisam javio za Interliber.

P.S.
Zao mi, ali na kraju stvarno nisam imao vremena. Vec cemo se uspjeti naci nekom prilikom valjda.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Hajo
Senior Member



1854 Posts

Member since 26/12/2008

Posted - 06/12/2018 : 00:37:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit Hajo's Homepage  Send Hajo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

quote:
Originally posted by sumohrvat

Smanjenje tiraža Libellus Mister Noa poklopilo se sa zatvaranjem striparnice u Rijeci tako da sam ostao bez svojih primjeraka. Brojevi od 60 do 64. Cijene aukcija su otišle u nebo, a nakon aukcija su me zvali privatno neki pacijenti i velikodušno nudili pojedine brojeve po suludim ciframa. Nabijem ih ovako javno ☺
Nedavno osvojio na aukcijama i danas mi donio poštar te epizode u lms izdanju po više od 10 puta nižoj cijeni. Doživljaj je isti, negativac je isti i vjerujte da me uopće ne bode u oči taj nesklad na polici. Ja sretan.


Pa mislim da još nije prekasno!

E jbg, da sam znao dao bih ti ih ja džabe.




''Prijatelji postoje da bi cinili uzaludne stvari'' -Groucho
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12516 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 06/12/2018 : 11:03:00  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

Smanjenje tiraža Libellus Mister Noa poklopilo se sa zatvaranjem striparnice u Rijeci tako da sam ostao bez svojih primjeraka. Brojevi od 60 do 64. Cijene aukcija su otišle u nebo, a nakon aukcija su me zvali privatno neki pacijenti i velikodušno nudili pojedine brojeve po suludim ciframa. Nabijem ih ovako javno ☺
Nedavno osvojio na aukcijama i danas mi donio poštar te epizode u lms izdanju po više od 10 puta nižoj cijeni. Doživljaj je isti, negativac je isti i vjerujte da me uopće ne bode u oči taj nesklad na polici. Ja sretan.


Svaka cast Sumo! Divim ti se na potezu, bravo.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20719 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 06/12/2018 : 11:47:12  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli

quote:
Originally posted by Shaner

E jbg, da sam znao dao bih ti ja džabe.



Ovo tako cudno (gay) zvuci da sam morao dva puta procitati. A i dalje je cudno.


hmmmm...
priča se da je šaner(ka) u stvari žensko - iz tog ugla,nema nikakvog gej prizvuka u ovoj ponudi.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4000 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 06/12/2018 : 12:22:43  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by Poli

quote:
Originally posted by Shaner

E jbg, da sam znao dao bih ti ja džabe.



Ovo tako cudno (gay) zvuci da sam morao dva puta procitati. A i dalje je cudno.


hmmmm...
priča se da je šaner(ka) u stvari žensko - iz tog ugla,nema nikakvog gej prizvuka u ovoj ponudi.


Duga kosica je zasigurno tu... Pokoja dlaka na licu ko Bepa Joseph, ali tko će gledat na sitnice kad daje džabe.... Jozo, gasi svjetlo...
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46544 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 06/12/2018 : 14:42:25  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Šta ne nabaviš talijanski komplet?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4000 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 06/12/2018 : 15:23:40  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

Šta ne nabaviš talijanski komplet?


Ne znam ni sam. Talijanski mi ipak nije toliko dobar da bi mogao čitat pitko. Zastajkujem kao sa ćirilicom recimo. Žao mi je što nikad nisam živio( radio) u Italiji pa da malo usavršim talijanski. Ovako ću ispratit Libellus do kraja. A za sada imam slobodnu, veseli, pirate...
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46544 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 06/12/2018 : 15:35:34  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
pa mislin da ti je to najbolja opcija. nekih 400-500 eura opališ i miran si.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4000 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 06/12/2018 : 18:03:42  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Sigurno bi bila najbolja opcija kada bi moj talijanski bio u glanc stanju, ali nažalost još je daleko od toga. Ovako mi nije gušt čitati..
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4603 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 06/12/2018 : 19:33:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
Dva nova Tex albuma od Libellus
Tex almanah poslednji
Tex Libellus dva poslednja
Jonas
100 metaka poslednja tri
Tajler Kros
Izvolite gospodine

sangue navajo
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4603 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 06/12/2018 : 19:45:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
I Valijant 17 CK

sangue navajo
Go to Top of Page

maddox031
Senior Member

Croatia
1941 Posts

Member since 23/09/2011

Posted - 07/12/2018 : 14:40:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit maddox031's Homepage  Send maddox031 a Private Message  Reply with Quote
Nakon jedno 4 godine sto aktivnog sto pasivnog traganja, nabavljen je Libellus Magični vjetar komplet :)

There can be only one, me!
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4000 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 07/12/2018 : 15:54:17  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Danas s posljednjim nabavljenim brojem 75 kompletiran Ken Parker od Fibre. U paketu stigao i Priče s divljeg zapada br.34 pa je kompletirana i ova edicija. Oba su pala u jednom danu. Za Kena mi je posebno drago što je kompletiran.
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4603 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 07/12/2018 : 17:06:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
Cestitam kompletiranje cenjenim kolegama.

sangue navajo
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5279 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 07/12/2018 : 18:37:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

Danas s posljednjim nabavljenim brojem 75 kompletiran Ken Parker od Fibre. U paketu stigao i Priče s divljeg zapada br.34 pa je kompletirana i ova edicija. Oba su pala u jednom danu. Za Kena mi je posebno drago što je kompletiran.



Cestitke i od mene
Vidi da redovno brises prasinu sa kompleta
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4000 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 07/12/2018 : 19:49:51  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dr. Zistis

quote:
Originally posted by sumohrvat

Danas s posljednjim nabavljenim brojem 75 kompletiran Ken Parker od Fibre. U paketu stigao i Priče s divljeg zapada br.34 pa je kompletirana i ova edicija. Oba su pala u jednom danu. Za Kena mi je posebno drago što je kompletiran.




Cestitke i od mene
Vidi da redovno brises prasinu sa kompleta


Da redovito brišem prašinu s kompleta bi i ranije primjetio da mi fali ovaj broj 😂😂😂😂😂

Edited by - sumohrvat on 07/12/2018 20:56:15
Go to Top of Page

DRAŽEN
New Member

174 Posts

Member since 06/12/2015

Posted - 07/12/2018 : 19:57:35  Show Profile Show Extended Profile  Send DRAŽEN a Private Message  Reply with Quote
Meni nedostaju brojevi 17, 25. 36 i 40. Nadam se da ću i ja jednog dana imati komplet.
Go to Top of Page
Page: of 511 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.73 seconds. Snitz Forums 2000