forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Koji strip ste danas kupili, ukrali, dobili... :)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 511

Wolfman
Average Member



Croatia
966 Posts

Member since 13/07/2010

Posted - 28/08/2020 : 13:35:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Wolfman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

Jep.



Nice, Don Rosa. Ako sam dobro prebrojao, još ti dva fale ili si njih imao od ranije? Šteta što nema jedne kutije.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 28/08/2020 : 13:47:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Fale još zadnje dvi knjige, da doć će prije ili kasnije. Istina, šteta šta prve dvi knjige nemaju kutiju, al šta je tu je, nije smak svita.

(P.S. imam duple knjige 3, 4 i 5, pa ako kome trebaju...)

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa

Edited by - Paka01 on 28/08/2020 13:54:39
Go to Top of Page

Beren
Advanced Member



Montenegro
3793 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 28/08/2020 : 14:47:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Beren a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

Opa dva starca Logana u istom danu.

Ja pre 2 nedelje kad sam bio u Carobnoj knjizi se razmisljao da l da uzmem Logana ili Krejvenov poslednji lov i uzeh Krejvena. Cini mi se da bi bilo bolje da sam uzeo starca Logana. Kako ono kazu: Bez starca nema udarca!
Javite kakav je strip.



Ovo sam uzeo najviše zbog filma, pogledao malo preview i opis stripa, utiske ljudi i djelovalo je kao dobra kupovina.

Crtežć mi se dopada, za priču ćemo da vidimo.

Moja domovina je mene dala ovu koru bijelog hleba, sretne ljude, srecnu mladost, velik komad vedrog neba...
Go to Top of Page

Zlix
Senior Member



Serbia
1737 Posts

Member since 20/03/2006

Posted - 28/08/2020 : 15:55:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlix a Private Message  Reply with Quote
Nemaju mnogo veze film i strip, osim što se u oba pojavljuje matori Logan.

IG: @bricktoygrapher

Edited by - Zlix on 28/08/2020 15:56:29
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6064 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 28/08/2020 : 19:36:08  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zlix

Nemaju mnogo veze film i strip, osim što se u oba pojavljuje matori Logan.



Da, nema veze jedno s drugim, a oba odlična!

quote:
Originally posted by Dukidule

quote:
Originally posted by Zlix

Ako me sećanje ne vara, nema zajebancije u Krejvenovom poslednjem lovu. Mračniji je strip.


Diskach nije ni mislio na Krejvena nego je onog jadnog Hitmana usporedio s Deadpoolom.



Mislio sam na Krejvena kada sam pitao. ;)
A Hitman je vrh.
Ali po svemu, izgleda da ću i tog Spajdija morat pročitat.

@Peyo: Pročitaj pa ćeš vidjet, Logan je odličan, neću ti niš spojlat. ;)

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 28/08/2020 19:37:01
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 28/08/2020 : 20:13:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Ne volim Marvel, ali recimo Starac Logan mi je baš odličan strip. Svidjela mi se ta alternativa i odlična zajebancija u stripu.
Oko Sokolovo je isto Ok strip, ali meni dosta ispod Logana.
E sada spominjete, tog Krejvena, jel i on tako pretjeran i sa dobro zajebancijom kao npr Logan ili je ozbiljniji?
Eh da, imam i 2 Dedpula od DW i razočaran sam u odnosu na filmove, nije to loše, koliko sam imao ogromna očekivanja. :(
Kao jedan strip baziran na vrhunskoj zajebanciji tu ga po meni Hitman šije uzduž i popreko
(znam da je ovo DC).



Ako se po ovome da zaključiti da si mislio na Krejvena, a ne na Deadpoola, e pa onda stvarno ništa više ne kapiram.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

Zlix
Senior Member



Serbia
1737 Posts

Member since 20/03/2006

Posted - 28/08/2020 : 20:16:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlix a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Da, nema veze jedno s drugim, a oba odlična!


Aha, i meni su bili dobri, svaki na svoj način.

IG: @bricktoygrapher

Edited by - Zlix on 28/08/2020 20:17:01
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6064 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 28/08/2020 : 20:20:51  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

quote:
Originally posted by DiSkAcH

Ne volim Marvel, ali recimo Starac Logan mi je baš odličan strip. Svidjela mi se ta alternativa i odlična zajebancija u stripu.
Oko Sokolovo je isto Ok strip, ali meni dosta ispod Logana.
E sada spominjete, tog Krejvena, jel i on tako pretjeran i sa dobro zajebancijom kao npr Logan ili je ozbiljniji?
Eh da, imam i 2 Dedpula od DW i razočaran sam u odnosu na filmove, nije to loše, koliko sam imao ogromna očekivanja. :(
Kao jedan strip baziran na vrhunskoj zajebanciji tu ga po meni Hitman šije uzduž i popreko
(znam da je ovo DC).



Ako se po ovome da zaključiti da si mislio na Krejvena, a ne na Deadpoola, e pa onda stvarno ništa više ne kapiram.



Evo podebljao, podvukao i pocrvenio sam ti pitanje na koje sam dobio odgovor, koji si ti citirao i spomenuo Hitmana.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 28/08/2020 20:23:38
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 28/08/2020 : 21:13:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Čekaj. ☝🏼
I kojeg to sad junaka u konačnici, po pitanju zajebancije, Hitman šiša uzduž nizduž? 🤔



Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...

Edited by - Dukidule on 28/08/2020 21:15:17
Go to Top of Page

Zlix
Senior Member



Serbia
1737 Posts

Member since 20/03/2006

Posted - 28/08/2020 : 21:17:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlix a Private Message  Reply with Quote
Ma on generalno priča o stripovima koji su mu se dopali, a da ima dosta zajebancije u njima. Hitman mu je tu najbolji.

Slažem se i ja, Hitman baš dobar strip. Doduše, pročitao sam samo prve dve knjige, ali moraću i ostale (imam III i IV).

IG: @bricktoygrapher
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11351 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 29/08/2020 : 03:03:23  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

Čekaj. ☝🏼
I kojeg to sad junaka u konačnici, po pitanju zajebancije, Hitman šiša uzduž nizduž? 🤔






Hitman šiša Dedpula. Ja sam razumeo sve sto je napisao iz prve.

Nedavno sam procitao Krejvena i ostavio misljenje u ovom topiku u podforumu Americki stripovi:
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=37803#2348203
Ima spojlera pa bolje nek ne cita neko ko nije pre toga procitao strip.
U svakom slucaju, sad su mi se jos slegli utisci, Krejvenov poslednji lov nije nista specijalno. Mene je licno i razocarao. Sem crteza koji je stvarno odlican!
Milsim da se reputacija tog stripa zasniva na tome kada je objavljena i kako je ovo bila tada drugacija i smela prica , sada vec davne `87.
Pre dve nedelje kada sam procitao strip napisao sam: Inace predgovor scenariste je vrlo zanimljiva i zabavna prica o tome kako je nastala njegova ideja za ovaj strip, kako se menjala, i na kraju postala Krejvenov poslednji lov. Cak bih se usudio da kazem da je taj Predgovor bolji od stripa, ali ajde necu preterivati.
Sada potvrdjujem, predgovor je najbolji deo ovog stripa zajedno sa crtezom!

@Zlix nabavio sam petu knjigu Hitmana pre par meseci i krenuo na citanje ispocetka od prve knjige u kompletu. Davne 2014. kada su izasle prve dve knjige procitao sam ih odmah i bio potpuno odusevljen. Sada na drugo citanje sam dosta razocaran. Kao hladan tus. Uopste mi nije toliko zabavno i dobro kao pre 6 godina. Zato sam se zaustavio posle prve knjige i rekao bolje da sacekam neko vreme kada cu biti bolje raspolozen za Hitmena.
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 29/08/2020 : 11:37:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going


Hitman šiša Dedpula. Ja sam razumeo sve sto je napisao iz prve.


Pa tako sam ga i ja odmah razumio.
Međutim, on zatim podeblja i pocrveni ono što bi kao ukazivalo na to da je mislio kako Hitman “šiša” Krejvena.
Zatim još i Zlix, kako je mislio na zastripove općenito, pa kako sad znati ko na kraju koga šiša? О

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10062 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 29/08/2020 : 13:58:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

...pa kako sad znati ko na kraju koga šiša? О





Ti si sigurno čuo i za ovo:

Ko te šiša kad nisi iz Niša ?
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 29/08/2020 : 14:45:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Peyo lopino! ☝🏼🤪

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10062 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 29/08/2020 : 15:57:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

Davne 2014. kada su izasle prve dve knjige procitao sam ih odmah i bio potpuno odusevljen. Sada na drugo citanje sam dosta razocaran. Kao hladan tus. Uopste mi nije toliko zabavno i dobro kao pre 6 godina. Zato sam se zaustavio posle prve knjige i rekao bolje da sacekam neko vreme kada cu biti bolje raspolozen za Hitmena.



U nekoliko godina od hita do shita ...

Hitman mi je bio zabavan za čitati, pogotovo kasnije knjige. Što se tiče Ennisa za mene svakako jedan od probavljivih naslova.
Go to Top of Page

Zlix
Senior Member



Serbia
1737 Posts

Member since 20/03/2006

Posted - 29/08/2020 : 20:19:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlix a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

@Zlix nabavio sam petu knjigu Hitmana pre par meseci i krenuo na citanje ispocetka od prve knjige u kompletu. Davne 2014. kada su izasle prve dve knjige procitao sam ih odmah i bio potpuno odusevljen. Sada na drugo citanje sam dosta razocaran. Kao hladan tus. Uopste mi nije toliko zabavno i dobro kao pre 6 godina. Zato sam se zaustavio posle prve knjige i rekao bolje da sacekam neko vreme kada cu biti bolje raspolozen za Hitmena.



I ja sam pročitao samo prve dve kad su izašle. Imam i treću i četvrtu, ali nikako nisu došle na red. I ja ću krenuti iznova sve da čitam, pa ću videti kakvi su utisci ovaj put.

IG: @bricktoygrapher
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 31/08/2020 : 20:31:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote













Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...

Edited by - Dukidule on 31/08/2020 20:34:48
Go to Top of Page

kandraks
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3911 Posts

Member since 16/03/2009

Posted - 01/09/2020 : 21:07:05  Show Profile Show Extended Profile  Send kandraks a Private Message  Reply with Quote







Dagda, Gospodaru Noci, obasjaj svoga slugu jer on ce zlatnim srpom Druida ubrati Svetu Imelu koja otvara Vrata Nadnaravnog Svijeta...Vrata koja vode do Bogova!!!
Go to Top of Page

Zlix
Senior Member



Serbia
1737 Posts

Member since 20/03/2006

Posted - 01/09/2020 : 21:15:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlix a Private Message  Reply with Quote
Ja sam mislio da je prva knjiga Hronika rasprodata. Gde si našao?

IG: @bricktoygrapher
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6942 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 01/09/2020 : 21:25:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kandraks





Monstress je baš dobar fantasy. Siguran sam da bi imao širu publiku da ga objavljuje neki popularniji izdavač, što će se, vjerujem, pokazati ako kad ga objavi Fibra.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

kandraks
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3911 Posts

Member since 16/03/2009

Posted - 01/09/2020 : 21:29:39  Show Profile Show Extended Profile  Send kandraks a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zlix

Ja sam mislio da je prva knjiga Hronika rasprodata. Gde si našao?



Kupio kao komplet kod drugara sa kojim često sarađujem. Nisam znao da je kec raspodat...

Dagda, Gospodaru Noci, obasjaj svoga slugu jer on ce zlatnim srpom Druida ubrati Svetu Imelu koja otvara Vrata Nadnaravnog Svijeta...Vrata koja vode do Bogova!!!
Go to Top of Page

kandraks
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3911 Posts

Member since 16/03/2009

Posted - 01/09/2020 : 21:34:39  Show Profile Show Extended Profile  Send kandraks a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

quote:
Originally posted by kandraks





Monstress je baš dobar fantasy. Siguran sam da bi imao širu publiku da ga objavljuje neki popularniji izdavač, što će se, vjerujem, pokazati ako kad ga objavi Fibra.





Dosta ljudi je hvali, pa reko da i ja probam...

Dagda, Gospodaru Noci, obasjaj svoga slugu jer on ce zlatnim srpom Druida ubrati Svetu Imelu koja otvara Vrata Nadnaravnog Svijeta...Vrata koja vode do Bogova!!!
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11351 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 01/09/2020 : 21:50:14  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Javi kakva je Monstrumesa, bas me interesuje pogotovo posle Shanerove pohvale.
Go to Top of Page

kandraks
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3911 Posts

Member since 16/03/2009

Posted - 01/09/2020 : 21:59:32  Show Profile Show Extended Profile  Send kandraks a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

Javi kakva je Monstrumesa, bas me interesuje pogotovo posle Shanerove pohvale.



Hoću, ne brini ništa. Nakon prelistavanja mogu samo reći za crtež... Ako priča bude i upola kao crtež, ja ću biti zadovoljan...

Dagda, Gospodaru Noci, obasjaj svoga slugu jer on ce zlatnim srpom Druida ubrati Svetu Imelu koja otvara Vrata Nadnaravnog Svijeta...Vrata koja vode do Bogova!!!
Go to Top of Page

Shuckey
Average Member



Croatia
711 Posts

Member since 18/12/2008

Posted - 01/09/2020 : 23:33:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Shuckey a Private Message  Reply with Quote


Napokon i Byrne omnibusio. Ide k'o alva na Amazonu i Bookdepositoryju.

Hrvoje Bratanic AKA Shuckey AKA Crtowat AKA No-Fun
Go to Top of Page
Page: of 511 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.67 seconds. Snitz Forums 2000