forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Koji strip ste danas kupili, ukrali, dobili... :)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 511

naker
Advanced Member



3529 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 30/12/2020 : 22:56:41  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
Captain America: White je već upisan u cobissu kod Phoenixa
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11350 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 31/12/2020 : 06:51:50  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by naker

Captain America: White je već upisan u cobissu kod Phoenixa



Odlično!!
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 31/12/2020 : 07:01:36  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

KuntaKinte
Senior Member



Serbia
1680 Posts

Member since 25/09/2007

Posted - 31/12/2020 : 08:50:18  Show Profile Show Extended Profile  Send KuntaKinte a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wolfman

Zadnja nabavka za 2020. Nakupljalo se od kolovoza (pre-orderi) + popunio sam neke rupe u Image serijalima. Ima dosta interesantnih stvari pa vjerujem da će mnogima biti zanimljivo :)

Sve na hrpi:




Odlična kupovina, verujem da ćeš uživati.
Nisam znao da su ponovo počeli sa Krazy Kat od početka. Možda je vreme da se krene sa tim. Ja imam neka starija izdanja. To je blago u komadu.
Lep je i kompletić Hate. Čudi me da niko to ovde i ne pominje, a kamo li objavljuje. Liči mi na domaći zadatak za Komiko.
Lepo je videti da još neko kupuje sveščice L&R
Skoro sam čitao Mickey All-Stars, i na žalost nije toliko zabavan koliko je mogao da bude. Neke table nekih autora su odlične, ali na žalost samo par njih na početku, posle postaje malo dosadno. Ali vredi pročitati, svakako.

Image je definitivno najiteresantniji izdavač u Americi, a i šire, ali ja nisam nešto bio impresioniran sa Paper Girls, a od Outcast sam odustao posle drugog tradea, od Sex Criminals posle prvog.

Kakav je East of West, to nikako da mi dođe na red?

Svih mi helanki Fredija Merkjurija!
Go to Top of Page

Wolfman
Average Member



Croatia
966 Posts

Member since 13/07/2010

Posted - 31/12/2020 : 11:19:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Wolfman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by KuntaKinte
Odlična kupovina, verujem da ćeš uživati.
Nisam znao da su ponovo počeli sa Krazy Kat od početka. Možda je vreme da se krene sa tim. Ja imam neka starija izdanja. To je blago u komadu.



Jep, Fantagraphics je izdavač, ovo je druga knjiga. Nedavno je i Taschen objavio Complete Color Sundays (1935–44).

quote:
Originally posted by KuntaKinte
Lep je i kompletić Hate. Čudi me da niko to ovde i ne pominje, a kamo li objavljuje. Liči mi na domaći zadatak za Komiko.



A ti alternativci baš ne uživaju veliku popularnost na ovim prostorima No u svakom slučaju, lijepo izdanje. Par godina nakon što su sličan tretman dobili Neat Stuff i Clowesov Eightball.

quote:
Originally posted by KuntaKinte
Lepo je videti da još neko kupuje sveščice L&R



Nego, nego. Prati se skoro sve što Hernandezi izbace

quote:
Originally posted by KuntaKinte
Skoro sam čitao Mickey All-Stars, i na žalost nije toliko zabavan koliko je mogao da bude. Neke table nekih autora su odlične, ali na žalost samo par njih na početku, posle postaje malo dosadno. Ali vredi pročitati, svakako.



Vidjet ćemo, nisam još čitao, no nekako mi se čini i normalno da se neće svakome svaka tabla svidjeti kraj toliko različitih autora koji su pridonijeli nastanku ove Mickeyeve avanture. Zanimljiv koncept kako god.

quote:
Originally posted by KuntaKinte
Image je definitivno najiteresantniji izdavač u Americi, a i šire, ali ja nisam nešto bio impresioniran sa Paper Girls, a od Outcast sam odustao posle drugog tradea, od Sex Criminals posle prvog.
Kakav je East of West, to nikako da mi dođe na red?



Ma da, Image je zakon. Puno raznovrsnih serijala, stvarno svatko može naći nešto za sebe. East of West sam čekao da se kompletira pa ću uskoro pročitati. Ovako na prvu mi se svidio tematikom (western, SF, okultno, apokalipsa). Vidiš da sam i Walking Dead dosta dugo odgađao kupovinu zadnje 2 knjige, moram i to konačno pročitati do kraja.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7268 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 31/12/2020 : 11:56:39  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Wolfman i Andrej mi imaju najlipše kolekcije jer im je ukus najsličniji mom. Volin i kad prevladavaju origigi izdanja.

I da, Image rastura! :)

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6061 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 31/12/2020 : 12:59:28  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Koliko knjiga Hellsinga će ići?
Anime mi je odličan, pa sve nešto gledam bi ili ne bi...
Berserk anime je isto odličan (onaj iz 90ih, oni novi su loši), ali kada sam vidio da je to ''nevernding stroy...'' sam odustao.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 31/12/2020 13:00:12
Go to Top of Page

Wolfman
Average Member



Croatia
966 Posts

Member since 13/07/2010

Posted - 31/12/2020 : 13:06:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Wolfman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Koliko knjiga Hellsinga će ići?
Anime mi je odličan, pa sve nešto gledam bi ili ne bi...
Berserk anime je isto odličan (onaj iz 90ih, oni novi su loši), ali kada sam vidio da je to ''nevernding stroy...'' sam odustao.



Hellsing ide još jedan ovakav Deluxe (3 komada ukupno dakle).
Go to Top of Page

kandraks
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3911 Posts

Member since 16/03/2009

Posted - 02/01/2021 : 14:13:25  Show Profile Show Extended Profile  Send kandraks a Private Message  Reply with Quote

Dagda, Gospodaru Noci, obasjaj svoga slugu jer on ce zlatnim srpom Druida ubrati Svetu Imelu koja otvara Vrata Nadnaravnog Svijeta...Vrata koja vode do Bogova!!!
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 03/01/2021 : 14:46:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Prva 21’










Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10058 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 03/01/2021 : 15:42:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Fini utržak, Dule, stara dobra klasika, Totoche i Soda.
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 03/01/2021 : 17:30:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

Fini utržak, Dule, stara dobra klasika, Totoche i Soda.


Znam, baš po tvom ukusu.

Usput, da ne pomisliš Dule opet pokupio sve duplo.
Postavio jučer slike, zaboravio njih dvije pa danas dodao.
Ali...!
- Prvo krenuo editirati post a zatim vidim da sam se samo replicirao.
- Drugi pokušaj = sve dupli linkovi slika pa ispada stvarno sve po dvaput!
- I na kraju, treći, tj. sve ispočetka.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 05/01/2021 : 13:16:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Perzepolis je nagrada za recenziju mjeseca, a Umbrella Academy sam dobio na poklon od jednog forumaša.
Bit će mi ovo prvo čitanje oba ova stripa.


Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Zlix
Senior Member



Serbia
1737 Posts

Member since 20/03/2006

Posted - 06/01/2021 : 11:18:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlix a Private Message  Reply with Quote

IG: @bricktoygrapher
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 06/01/2021 : 14:40:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Spider-Man za 20 kn i Monstress za 150 kn, ne znam kad sam zadnji put prošao ovako dobro
Jedva čekam dobit Monstress u ruke, ovo je ono deluxe hardcover izdanje sa prvih 18 brojeva.


Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Zlix
Senior Member



Serbia
1737 Posts

Member since 20/03/2006

Posted - 06/01/2021 : 15:09:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlix a Private Message  Reply with Quote
Kakav je ovaj Miles Morales?

IG: @bricktoygrapher
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 06/01/2021 : 15:12:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Nemam pojma, nisam čitao. Nije mi baš bio visoko na listi prioriteta za čitanje, al bome kad se ukazala prilika uzeti ga za 20 kn, teško mi je bilo odoljeti.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6930 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 06/01/2021 : 15:43:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01


Jedva čekam dobit Monstress u ruke, ovo je ono deluxe hardcover izdanje sa prvih 18 brojeva.


Još mu samo fali Fibrin logo.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

koze123
Average Member



883 Posts

Member since 05/11/2018

Posted - 06/01/2021 : 18:07:04  Show Profile Show Extended Profile  Send koze123 a Private Message  Reply with Quote
Javi utiske Spajdija, video sam ga pre meki dan u striparnici ali je cena bila ako se ne varam oko 1900 dinara (to mu dođe valjda 120kn) tako da si legendarno prošao.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 07/01/2021 : 09:39:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

quote:
Originally posted by Paka01


Jedva čekam dobit Monstress u ruke, ovo je ono deluxe hardcover izdanje sa prvih 18 brojeva.


Još mu samo fali Fibrin logo.





Sad mi je svejedno kad imam ovo izdanje ali volio bih zbog drugih koji nemaju da Fibra ovo objavi. Priča super, crtež još bolji.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6930 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 07/01/2021 : 10:21:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

quote:
Originally posted by Shaner

quote:
Originally posted by Paka01


Jedva čekam dobit Monstress u ruke, ovo je ono deluxe hardcover izdanje sa prvih 18 brojeva.


Još mu samo fali Fibrin logo.





Sad mi je svejedno kad imam ovo izdanje ali volio bih zbog drugih koji nemaju da Fibra ovo objavi. Priča super, crtež još bolji.


Dobar je Monstress, iako me do četvrtog trejda već malo umorio (peti još nisam čitao). Nadam se da neće još dugo rastezati.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 07/01/2021 : 11:34:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Nadam se i ja da će stati sa šestim trejdom. Čitao sam do 4. trejda kad sam uhvatio mjesečni ritam i onda odlučio pauzirati dok se ne nakupi brojeva, tako da ni ja nisam stigao do ovih trenutno aktualnih sveski. Al da, bilo bi lagano vrijeme da se privede kraju.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Hajo
Senior Member



1854 Posts

Member since 26/12/2008

Posted - 07/01/2021 : 17:42:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit Hajo's Homepage  Send Hajo a Private Message  Reply with Quote








''Prijatelji postoje da bi cinili uzaludne stvari'' -Groucho
Go to Top of Page

DzekDenijels
Senior Member



Serbia
2353 Posts

Member since 26/07/2009

Posted - 07/01/2021 : 18:05:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit DzekDenijels's Homepage  Send DzekDenijels a Private Message  Reply with Quote
Odlična kupovina...

Carpe diem
Go to Top of Page

kandraks
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3911 Posts

Member since 16/03/2009

Posted - 08/01/2021 : 13:45:06  Show Profile Show Extended Profile  Send kandraks a Private Message  Reply with Quote

Dagda, Gospodaru Noci, obasjaj svoga slugu jer on ce zlatnim srpom Druida ubrati Svetu Imelu koja otvara Vrata Nadnaravnog Svijeta...Vrata koja vode do Bogova!!!
Go to Top of Page
Page: of 511 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.77 seconds. Snitz Forums 2000