forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Koji strip ste danas kupili, ukrali, dobili... :)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 511

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 22/11/2022 : 15:23:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Stigao i moj interlibarski Fibrin paket danas, skromno ove godine. Prometeja i Svijet bez kraja (i Batman majica).
Prometeja fenomenalno izgleda, JHWIII zaslužuje ovoliki format, a Svijet bez kraja sam uzeo na temelju Vaderove preporuke tu na forumu. Mislim, zbog njegove preporuke sam pročitao preview i moram priznati da nisam dugo čitao neki baš ovako informativan strip iz kojeg se da nešto naučiti. Mislim da će on prvi ići na čitanje.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa

Edited by - Paka01 on 22/11/2022 15:24:13
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37338 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 24/11/2022 : 18:30:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
Nabavilo se nesto i na nasem sajmu knjiga, samo sto su cijene skuplje i popusti nizi... a nesto, mada staro, uopste nije bilo na popustu? 114,80 € za sest (6) stripova na sajmu?

Graščina: Somrak (Graffit)
Graščina: Vrtec na obisku (Graffit)
Krik ljudstva 1 (Forum Ljubljana & ZRC SAZU)
Krik ljudstva 2 (Forum Ljubljana & ZRC SAZU)
Arhetip (VigeVageKnjige)
Antitip (VigeVageKnjige)



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See

Edited by - Poli on 24/11/2022 18:37:04
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7264 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 25/11/2022 : 15:26:05  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote






And like that... he's gone.

Edited by - vice on 25/11/2022 15:32:43
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25863 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 25/11/2022 : 15:49:33  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Lijepo.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20708 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 25/11/2022 : 16:25:44  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
bravo za Azama!!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6058 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 25/11/2022 : 16:40:45  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
A što US izdanja pored naših?
Ja ću uvijek izabrat naše, osim ako je lošije.
Nego BZRZRKR...vidim piše Keanu Reevs..WTF..ŠKK?! :D

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7264 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 25/11/2022 : 16:53:54  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

A što US izdanja pored naših?
Ja ću uvijek izabrat naše, osim ako je lošije.
Nego BZRZRKR...vidim piše Keanu Reevs..WTF..ŠKK?! :D



A što ne? Draže mi je imat američko izdanje, šta ne znači da nekad ne kupin i domaće istog naslova. Iman dosta "duplikata" u tom smislu.

Ne razumin čemu uopće takva pitanja? Valjda si svjestan da ima i nas skupljača stranih izdanja? Ili misliš da me postojanje domaćeg na neki način patriotski obvezuje? A i to "bolje", "lošije" nije baš crno bilo. Nekome više odgovara jedan format, nekome druga vrsta papira itd.






And like that... he's gone.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6058 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 25/11/2022 : 17:08:22  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by DiSkAcH

A što US izdanja pored naših?
Ja ću uvijek izabrat naše, osim ako je lošije.
Nego BZRZRKR...vidim piše Keanu Reevs..WTF..ŠKK?! :D



A što ne? Draže mi je imat američko izdanje, šta ne znači da nekad ne kupin i domaće istog naslova. Iman dosta "duplikata" u tom smislu.

Ne razumin čemu uopće takva pitanja? Valjda si svjestan da ima i nas skupljača stranih izdanja? Ili misliš da me postojanje domaćeg na neki način patriotski obvezuje? A i to "bolje", "lošije" nije baš crno bilo. Nekome više odgovara jedan format, nekome druga vrsta papira itd.









Ma pa to i smatram pod bolje i lošije, baš format, vrstu papira i prijevod.
Nemoj napadački, ja fino pitam, nije bila provkacija. OK, imaš duple i voliš ENG izdanja, shvatio. Meni je uvijek draže čitati na HR jeziku, a i nemali broj puta sam se uvjerio da su naša izdanja uvijek na mat vs sjajnom papiru i na većem formatu (ovo mi ne paše uvijek, neka izdanja radije uzimam manja formatom i brojem stranica u više knjiga). Skužio sam da, da ima dosta ekipe koja voli strip/knjigu na izvornom jeziku jer nema gubitaka u prijevodu. Ima i u tome nešto. Zanimao me tvoj razglog.

Ja sam se npr momentalno riješio Humanoidsovih Bouncera 7u1 i Metabarona 8u1 čim su naša izdanja postala dostupna. Grijeh mi je i jedan i drugi imati u manjem formatu, a dupliće riješim i napravim mjesta za friške.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 25/11/2022 17:10:37
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7264 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 25/11/2022 : 17:14:00  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Jbg, djelovalo mi je osuđivački, a nisi prvi koji me to pita. Već mi na k idu ta pitanja od ekipe koja čita "samo hrvacki". Nije do tebe, nego odma zamislin takve face.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10047 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 25/11/2022 : 18:40:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Moj mali je opasan …
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6058 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 25/11/2022 : 18:55:23  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

Moj mali je opasan …





Evo kao dokaz da nisam ograničen samo na HR prilažem sliku nasumično odabranih što naših, što susjedskih, što ITA (Inheritance je ITA izdanje 4e knjige Eragona i to je od drage, ijo non parlo italjano) što ENG izdanja knjiga i stripova, namjerno veća slija da se bolje vidi:



Npr Ready P1, Man in HC, Long Walk....ničeg nije bilo kod nas kada sam to kupio. I to još za mislim jako dobru lovu. Nema mi draže nego kad kupim knjigu za 20-50kn.

Kod Humaniodsa mi je npr super ova fora sa ''ugrađenim'' bookmarkom.
Imam i one Aliene 30th anniversary od DHCa koji su mi čista perverzija od izdanja.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 25/11/2022 19:00:06
Go to Top of Page

naker
Advanced Member



3512 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 25/11/2022 : 18:59:09  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
Džabe ti sve kada imaš Megalex u kolekciji :(
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10047 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 25/11/2022 : 19:00:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Sumnjiv si mi ti DiSkAcH, ne voliš ti ni puno hrvatskog teksta u stripu.

Frend Vice i ja dolazimo u inspekciju ovoga. Nemoj da budemo suhog grla 😉!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46521 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 25/11/2022 : 19:02:07  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Meni je blesavije dupliranje nego da neko kupuje izvorni jezik.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10753 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 25/11/2022 : 19:03:25  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

Jbg, djelovalo mi je osuđivački, a nisi prvi koji me to pita. Već mi na k idu ta pitanja od ekipe koja čita "samo hrvacki". Nije do tebe, nego odma zamislin takve face.


I mene su podbadali s tim faking maternjim
Da sutra odlucim prodati kolekciju kome cu prodati "metalne godine","mort cindera","kolekcionara",libelluse i ludense? Meni se ne tegli na godisnji u Zagreb slepat u gepeku stripove. Ako jos bude zainteresiranih tamo negdje 2024😁.Zvuci kao plan za prodaju.
Lakse cu prodat na engleskom bilo gdje.
U nekim aspektima nasa izdanja ne moras prevoditi, citas direkt, neka su mi bolja od originala(fibrin format i fontovi, jeftiniji! ),libellusov gust prema bonelliju i luksuzna oprema, bookglobe/SA isto ok.
I netko je rekao da sve sto ne kupim na interliberu da cu kupiti na bookdepou. 😁


"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6058 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 25/11/2022 : 19:09:37  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by naker

Džabe ti sve kada imaš Megalex u kolekciji :(



Od Jodoversa imam SVE. Tj fali mi The Incal: Psychoverse, Kill Doghead i Dying Star. To sve naručujem kada bude dostupno, premda znam da je vj smeće. Ajde Psychoverse bi mogao biti OK pošto je od Marka Rusella.

BTW Megalex mi nije toliko loš koliko je crtež baš grozan, mislim da tek treća epizoda ima podnošljiv crtež. Najgore od Jodoversa je definitivno Oružje Metabarona.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 25/11/2022 19:10:57
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10753 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 25/11/2022 : 19:11:15  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
@diskach
Ovaj Flash G. .. Zar nije bilo prije par godina da je netko kupio FG ostecen dosao, lik dobio zamjenski, on davao dzabice i netko se ogrebao za njega, ali ga je ako se ne varam prodavao za 100kn, a poklonjen bio od strane prodavaca !
Logicki bi bilo sto je poklonjeno da se poklanja dalje, a ne da se prodaje!
Daj me podsjeti ako se sjecas.


"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"

Edited by - emirem on 25/11/2022 19:15:38
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6058 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 25/11/2022 : 19:12:52  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

Sumnjiv si mi ti DiSkAcH, ne voliš ti ni puno hrvatskog teksta u stripu.

Frend Vice i ja dolazimo u inspekciju ovoga. Nemoj da budemo suhog grla 😉!



A kod mene/nas doma samo voda, kava i čajevi. Nismo ni od sokića ni od alkohola.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6058 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 25/11/2022 : 19:14:36  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

@diskach
Ovaj Flash G. .. Zar nije bilo prije par godina da je netko kupio FG ostecen dosao, lik dobio zamjenski, on davao dzabice i netko se ogrebao za njega, ali ga je ako se ne varam prodavao se i za 100kn, a poklonjen bio od strane prodavaca !




Je, meni, 2 puta su bili oštećeni i nisu mi više htjeli slat i prodao sam viškove. Taj pakšu sam ja.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 25/11/2022 19:15:39
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10753 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 25/11/2022 : 19:20:02  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

quote:
Originally posted by emirem

@diskach
Ovaj Flash G. .. Zar nije bilo prije par godina da je netko kupio FG ostecen dosao, lik dobio zamjenski, on davao dzabice i netko se ogrebao za njega, ali ga je ako se ne varam prodavao se i za 100kn, a poklonjen bio od strane prodavaca !




Je, meni, 2 puta su bili oštećeni i nisu mi više htjeli slat i prodao sam viškove. Taj pakšu sam ja.


😁
Ma trebalo nadoknaditi troskove slanja, zar ne?
Svatko ima svoju nafaku.😊

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6058 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 25/11/2022 : 19:24:10  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

quote:
Originally posted by DiSkAcH

quote:
Originally posted by emirem

@diskach
Ovaj Flash G. .. Zar nije bilo prije par godina da je netko kupio FG ostecen dosao, lik dobio zamjenski, on davao dzabice i netko se ogrebao za njega, ali ga je ako se ne varam prodavao se i za 100kn, a poklonjen bio od strane prodavaca !




Je, meni, 2 puta su bili oštećeni i nisu mi više htjeli slat i prodao sam viškove. Taj pakšu sam ja.


😁
Ma trebalo nadoknaditi troskove slanja, zar ne?
Svatko ima svoju nafaku.😊



A gle, definitivno su bili skupi. I još 2 put satrani.
Sada imam taj jedan kojem fali dio korice (kao da je miš odgrizao), ali je barem iznutra tip-top. Zadržao sam tog jer mi je bitniji sadržaj.
Ne znam ni ima li ih više jer su jedno vrijeme dugo bili rasprodani.

EDIT: Ček, tek sada pokušavam dešifrirati što si napisao (ne znam ni da li sam sada dobro skužio uopće). Ti misliš da ga je meni neki forumaš poklonio i da sam ga ja prodao?
Ma ne, ja sam ih kupovao sa BD-a, i slali su mi dvaput i oba puta sam dobio oštećeni i 1 sam prodao. A i logika nam nije svima ista, meni je logika poklonit nešto nekome koga znam uživo.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 25/11/2022 19:29:49
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10753 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 25/11/2022 : 19:31:12  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

quote:
Originally posted by emirem

quote:
Originally posted by DiSkAcH

quote:
Originally posted by emirem

@diskach
Ovaj Flash G. .. Zar nije bilo prije par godina da je netko kupio FG ostecen dosao, lik dobio zamjenski, on davao dzabice i netko se ogrebao za njega, ali ga je ako se ne varam prodavao se i za 100kn, a poklonjen bio od strane prodavaca !




Je, meni, 2 puta su bili oštećeni i nisu mi više htjeli slat i prodao sam viškove. Taj pakšu sam ja.


😁
Ma trebalo nadoknaditi troskove slanja, zar ne?
Svatko ima svoju nafaku.😊



A gle, definitivno su bili skupi. I još 2 put satrani.
Sada imam taj jedan kojem fali dio korice (kao da je miš odgrizao), ali je barem iznutra tip-top. Zadržao sam tog jer mi je bitniji sadržaj.
Ne znam ni ima li ih više jer su jedno vrijeme dugo bili rasprodani.

EDIT: Ček, tek sada pokušavam dešifrirati što si napisao (ne znam ni da li sam sada dobro skužio uopće). Ti misliš da ga je meni neki forumaš poklonio i da sam ga ja prodao?
Ma ne, ja sam ih kupovao sa BD-a, i slali su mi dvaput i oba puta sam dobio oštećeni i 1 sam prodao.


Ne, sve ok, bilo davno… tko bi se svega sjetio, tancina i detalja. Uzivaj u citanju!

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10047 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 25/11/2022 : 19:32:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

quote:
Originally posted by Peyo

Sumnjiv si mi ti DiSkAcH, ne voliš ti ni puno hrvatskog teksta u stripu.

Frend Vice i ja dolazimo u inspekciju ovoga. Nemoj da budemo suhog grla 😉!



A kod mene/nas doma samo voda, kava i čajevi. Nismo ni od sokića ni od alkohola.



Onda dupla voda i dupla kava !
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4851 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 28/11/2022 : 11:57:02  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote


Go to Top of Page

naker
Advanced Member



3512 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 28/11/2022 : 13:26:08  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
Ovaj vukozec samo kešira za police, a ništa od komentara. Pa gde su osvrti za Tomie i Ubicu sa zelene reke?
Go to Top of Page
Page: of 511 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.67 seconds. Snitz Forums 2000