forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Koji strip ste danas kupili, ukrali, dobili... :)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 512

Spectre
Junior Member



Croatia
344 Posts

Member since 10/11/2001

Posted - 07/04/2023 : 23:49:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Spectre a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladeNS
Odmah sam pogledao kako to izgleda i WAU stvarno, posebno ako bude neke srece da komsija koji je pilot ove godine bude radio nesto preko okeana. 60$ za ovo je bagatela. https://a.co/d/bOA1KID



Ja ga imam, i baš je fora. Naravno nije baš praktičan za čitanje, ali fini album za prelistavanje. Još sam ga nabavio kad je bio dostupan na njemačkom Amazonu i to s nekim ok popustom.

Filmovi, serije, super-heroji, stripovi - moj youtube kanal:
https://www.youtube.com/c/kanal301
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4120 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 08/04/2023 : 09:41:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
quote:


Čisto da stavim i na ovu stranicu tako da se nepotrebno kvotanje može nastaviti.

Bok, kako si.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6064 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 08/04/2023 : 19:06:53  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

73.'
Žabice,Popaj,Pakmen,Bagitman,Krejzi Kong,Tajm pajlot,Zig-zag,četkica,karnov,Feniks,burgertajm,Skrembl,hajperolimpiks,arkanoid,komando,grinberet,apn'daun,gostn goblins,renegejd,miki,bomb džek,pejprboj,šaolins roud,kung fu master,elevator ekšn,tehkan vrld kap,suer heng on,west benk,cop no1,ekspres rajder,aut ran,gan smouk,1942,blek tajger,babl bobl,peng,toki,golden eks,šinobi,šedou denser,strit fajter 2



Ja se svaki put iznova oduševim kad shvatim da si i GEJmer.
Jel se igraš i danas i što ili samo lupaš po nostalgiji na emulatorima ako i to uopće?

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20722 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 09/04/2023 : 17:25:53  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
danas sam otac četvoro dece koje svoje minorno slobodno vreme troši na sport (sopstveni,tu i tamo malo pogledam neku nba tekmu);čitanje stripova nekako i uspem da obavim,ali sve teže i teže.Čitanje knjiga,gledanje filmova,slušanje muzike (onako kako treba,a ne usputno) i igranje igrica je nešto o čemu mogu da sanjam.Recimo,na flešu mi stoje nekih pet filmova već dve i po godine,dva sam uspeo da pogledam.
Jebeno.
I maštam da jednog dana imam vremena za sve gore pobrojano;a tada bih igrao i igrice,i stare i nove.
Ja sam ti od onih koji su počeli sa Spektrumom 48,pa Komodoreom 64,tada i automati uleću u priču,pa Amiga 500,PC i tako dalje.I onda u nekom trenutku,samo skupljam igrice a uopšte ih ne igram.I tako već 25 godina.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6064 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 10/04/2023 : 07:26:57  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

danas sam otac četvoro dece koje svoje minorno slobodno vreme troši na sport (sopstveni,tu i tamo malo pogledam neku nba tekmu);čitanje stripova nekako i uspem da obavim,ali sve teže i teže.Čitanje knjiga,gledanje filmova,slušanje muzike (onako kako treba,a ne usputno) i igranje igrica je nešto o čemu mogu da sanjam.Recimo,na flešu mi stoje nekih pet filmova već dve i po godine,dva sam uspeo da pogledam.
Jebeno.
I maštam da jednog dana imam vremena za sve gore pobrojano;a tada bih igrao i igrice,i stare i nove.
Ja sam ti od onih koji su počeli sa Spektrumom 48,pa Komodoreom 64,tada i automati uleću u priču,pa Amiga 500,PC i tako dalje.I onda u nekom trenutku,samo skupljam igrice a uopšte ih ne igram.I tako već 25 godina.



I kad narastu taman imaš ekipu za košarku.

Doće to vrijeme Anto, još malo.

...ili onda kreće nova runda sa unucima?


-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 10/04/2023 : 22:06:46  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote



"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

naker
Advanced Member



3548 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 10/04/2023 : 22:10:27  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
Mislio sam da si odavno digao ruke od Sandmana :)
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 10/04/2023 : 23:11:00  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by naker

Mislio sam da si odavno digao ruke od Sandmana :)


Heh😁, nisam.
Sad je komplet, kad dodje naravno.
Mijesaju mi se osjecaji za strip, originalan je, neobican, a dosta je razvuceno, moglo je i krace, pisao vec davno na njegovom topiku. Uglavnom samo solidno, nista "paf!".

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"

Edited by - emirem on 10/04/2023 23:11:25
Go to Top of Page

Andrej
Senior Member



Croatia
1547 Posts

Member since 15/03/2010

Posted - 13/04/2023 : 18:01:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrej a Private Message  Reply with Quote

"War will cease when we refuse to fight"
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 18/04/2023 : 20:05:02  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Andrej, imas li ti sta u frizideru? 😁

Sa BD-a klasik sajt za shopanje polica.






"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 18/04/2023 : 20:07:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Nikako da se uhvatim Spider-Gwen, a planiram već brat bratu godinu dana... Djeluje mi baš onako zanimljivo i laganini, plus je crtež dobar.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Andrej
Senior Member



Croatia
1547 Posts

Member since 15/03/2010

Posted - 18/04/2023 : 22:33:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrej a Private Message  Reply with Quote
@emirem - jedno do dva puta tjedno je sasvim dovoljno jest. I to ako si u prilici kod rodbine

@Paka - uzmi svakako. I ja sam se premisljao neko vrijeme, ali stvarno je zabavan strip. Mislim da sam u 3 dana procitao cjeli omnibus

"War will cease when we refuse to fight"
Go to Top of Page

mladeNS
Junior Member



Serbia
330 Posts

Member since 21/02/2023

Posted - 20/04/2023 : 13:25:45  Show Profile Show Extended Profile  Send mladeNS a Private Message  Reply with Quote
Posto sam poklonio Fibrinu Mulu, uzeo sam Najkulinu i uz nju Crne Lokvanje.

Ova izdanja izgledaju fantasticno i bukvalno zrace kvalitetom izrade.
Veoma sam zadovoljan kako to izgleda i kako je uradjeno.

Sve pohvale za izdavaca.

Dodatno sam slikao pakovanje jer ovo moze da prezivi i bombaski napad na vozilo Poste. XD

Sve u svemu jako prijatno iskustvo, a nadam se da ce sve ici kako treba i da ce nase trziste imati jednog jakog, samostalnog i kvalitetnog izdavaca.



Go to Top of Page

Wolfman
Average Member



Croatia
966 Posts

Member since 13/07/2010

Posted - 25/04/2023 : 12:39:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Wolfman a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

jagodanbg
Senior Member



2458 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 25/04/2023 : 15:57:39  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 26/04/2023 : 09:59:43  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Sto se tice BD-a koji se zatvara u podne kupljena zadnja tura.
Ostala mi skinuta lista gdje imam jos bar 40-tak stripova.

Okvirno znam koliko kostaju na Bd, kako ce biti po celavom vidjet cemo hocemo li se cupati za kosu. 😁

Zatvaram BD horrorom…



"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

mladeNS
Junior Member



Serbia
330 Posts

Member since 21/02/2023

Posted - 26/04/2023 : 15:00:23  Show Profile Show Extended Profile  Send mladeNS a Private Message  Reply with Quote
@Wolfman zahvaljujuci tvojoj recenziji, evo ga. :D A uzeo sam i Laila Starr, pa cekam da stigne. :D



@emirem hteo sam da uzmem neke Junji-eve naslove ali nisam uspeo da i to izvedem posto sam pokupovao previse ovaj mesec XD. Javi utiske kako izgleda, hteo sam Stalkera, ali mi je to nekako mekano jako i neugledno pa sam se odlucio za HC kao i sve ostalo sto uzimam.

Edited by - mladeNS on 26/04/2023 15:00:47
Go to Top of Page

Wolfman
Average Member



Croatia
966 Posts

Member since 13/07/2010

Posted - 26/04/2023 : 23:11:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Wolfman a Private Message  Reply with Quote
O super, uživaj :)
Go to Top of Page

matori paraliticar
Senior Member



1231 Posts

Member since 23/12/2022

Posted - 26/04/2023 : 23:21:13  Show Profile Show Extended Profile  Send matori paraliticar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladeNS

XD. Javi utiske kako izgleda, hteo sam Stalkera, ali mi je to nekako mekano jako i neugledno pa sam se odlucio za HC kao i sve ostalo sto uzimam.


Ne valja ti to da smatras stripove koji nisu HC neuglednim. Treba naci neku zlatnu sredinu tu.. jer em promasis ponesto dobro radjeno u SC em prodjes nepotrebno skupo tu i tamo. Mada bolje da cutim :) kada mogu da biram desi se da idem na HC umesto SC kada procenim da mi taj strip puno znaci .
Retko ko od nas cita isti strip toliko puta
da nam se SC izdanja pohabaju od citanja..

Under construction.
Go to Top of Page

mladeNS
Junior Member



Serbia
330 Posts

Member since 21/02/2023

Posted - 27/04/2023 : 08:32:41  Show Profile Show Extended Profile  Send mladeNS a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by matori paraliticar

quote:
Originally posted by mladeNS

XD. Javi utiske kako izgleda, hteo sam Stalkera, ali mi je to nekako mekano jako i neugledno pa sam se odlucio za HC kao i sve ostalo sto uzimam.


Ne valja ti to da smatras stripove koji nisu HC neuglednim. Treba naci neku zlatnu sredinu tu.. jer em promasis ponesto dobro radjeno u SC em prodjes nepotrebno skupo tu i tamo. Mada bolje da cutim :) kada mogu da biram desi se da idem na HC umesto SC kada procenim da mi taj strip puno znaci .
Retko ko od nas cita isti strip toliko puta
da nam se SC izdanja pohabaju od citanja..



Mene malo vozi neki blagi OCD, ako je osteceno mene to tako bode u oko da ne mogu opisati, a uzeo sam u ruku pre neki dan Nikad Covek i Tomie u Delfiju, pa sam mislio na ta izdanja u ovom komentaru. I ono sto ima od primeraka na polici vec je osteceno, jako mekane korice. PunPun, na primer nije takav. Ali, slazem se, ako nema druge opcije, uzeo bih kako god da je koriceno ako je nesto sto me jako zanima da procitam.
Go to Top of Page

matori paraliticar
Senior Member



1231 Posts

Member since 23/12/2022

Posted - 27/04/2023 : 09:57:40  Show Profile Show Extended Profile  Send matori paraliticar a Private Message  Reply with Quote
:) imam memorisan svaki ostecen strip koji imam (a osteceni su uglavnom mojom krivicom)
(par puta sam nesto ispustio) verovatno bi se bolje osecao da takve stvari zaboravim :)
Umesto da mi prva asocijacija bude sadrzaj..
dodje flashback "nezgodnog trenutka" :)
Tako da nisam nista bolji ni losiji od tebe po tome pitanju :)

Under construction.
Go to Top of Page

mladeNS
Junior Member



Serbia
330 Posts

Member since 21/02/2023

Posted - 29/04/2023 : 16:39:40  Show Profile Show Extended Profile  Send mladeNS a Private Message  Reply with Quote
Evo i moje poslednje kupovine napokon, mnogo brze MarkoS pakuje nego sto ja mogu da prenesem, ali docepao sam se svog paketa. :D

Debeljucu sam vratio u kolekciju dve godine nakon prvog citanja.
Nazalost za one koji nisu videli nisam mogao da slikam zbog transporta preko granice je prepakovano. Stripovi se pakuju za 10ku i nema brige oko toga ako porucuje neko iz Srbije ko vec nije ranije.

Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 02/05/2023 : 09:28:50  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message  Reply with Quote
[url=https://freeimage.host/i/HSxatzN][/url]
Go to Top of Page

alaniusfordius
Senior Member

1006 Posts

Member since 10/04/2017

Posted - 02/05/2023 : 12:10:03  Show Profile Show Extended Profile  Send alaniusfordius a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jang

[url=https://freeimage.host/i/HSxatzN][/url]



U prvom trenutku, ovako kako si naopako slikao naslov zelenog Teksa procitao sam da pise "Nepo*ebivi"
Go to Top of Page

TheWolvenStorm
Starting Member



Bosnia and Herzegovina
3 Posts

Member since 01/05/2023

Posted - 02/05/2023 : 23:17:35  Show Profile Show Extended Profile  Send TheWolvenStorm a Private Message  Reply with Quote


There is trouble till the robins come
Go to Top of Page
Page: of 512 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1 seconds. Snitz Forums 2000