forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Glazba
 Metal & co.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 144

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4202 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 09/06/2024 : 10:48:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Ma dobro je, očito je da si mlađa (po ovom izboru bendova rekao bih 00' 01' godište) i ne toliko duboko u materiji ali naravno da ima vrhunskih bendova i u mejnstrimu. Ipak, jedno slovo viška u nazivu jednog benda te diskreditira, to je metalgrijeh u rangu onog kad netko napiše da sluša ''trash metal''. :))
A što se buntovništva tiče- ne znam, meni je to uvijek bila zadnja stvar koja me zanima. Zapravo niti ne znam što bi to trebalo značiti u raspravama oko glazbe.

Bok, kako si.
Tražim Dylan Dog redovni SD komplet ili lot
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46685 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 09/06/2024 : 12:35:07  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cromwell

ŠAŠ postavljali smo prije nekoliko godina svoje favorite ali ti si valjda imao pauzu od foruma. Slobodno sad napišeš retroaktivno, i ja bih volio vidjeti tvoju listu. :))
10 je meni definitivno premalo jer ih mogu bez problema odrediti samo od Metalike i Mejdena/Blek Sabata (sveto trojstvo) ali eto... Ovo je bila lista prije, s time da bi Pestilence možda maknuo i stavio The Great Southern Trendkill, Nothingface, Don't Break the Oath...

Bathory — The Return...
Solitude Aeturnus - Through the Darkest hour
Sepultura — Beneath the Remains
Emperor — In The Nightside Eclipse
Slayer - Seasons In the Abyss
Death — Individual Thought Patterns
Metallica - ...and Justice for All
Dimmu Borgir - For all Tid
Crowbar — Odd Fellows Rest
Pestilence — Testimony of the Ancients





cccc

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla. Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u život
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37545 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 09/06/2024 : 12:52:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

MEGADEATH


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

vatrena_stenica
Starting Member



78 Posts

Member since 27/04/2024

Posted - 09/06/2024 : 13:13:11  Show Profile Show Extended Profile  Send vatrena_stenica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cromwell

Ma dobro je, očito je da si mlađa (po ovom izboru bendova rekao bih 00' 01' godište) i ne toliko duboko u materiji ali naravno da ima vrhunskih bendova i u mejnstrimu. Ipak, jedno slovo viška u nazivu jednog benda te diskreditira, to je metalgrijeh u rangu onog kad netko napiše da sluša ''trash metal''. :))
A što se buntovništva tiče- ne znam, meni je to uvijek bila zadnja stvar koja me zanima. Zapravo niti ne znam što bi to trebalo značiti u raspravama oko glazbe.



Ipak je meni malo više, a i konstatovali smo već da nisam u vašim vodama, ni po stažu, ni po ukusu. Nemoj me sad zavitlavati za ono 'a' viška, života ti. Imam još grešaka u kucanju, nije samo ta. 😂 Osim toga, to je valjda i bila inspiracija za ime. Znači, na kraju k'o svako žensko moram da dodam da sam ipak u pravu. 😉 A to za treš, pa ima tu i treša, tako da je ok ako i to neko nekad napiše, nemojte ga razapeti odmah. 😇
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1981 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 09/06/2024 : 13:59:27  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cromwell
to je metalgrijeh u rangu onog kad netko napiše da sluša ''trash metal''. :))




Ili kad nabrijani metalci organiziraju
metal slušaonu u lokalnoj birtiji, pa na letke stave
"dead metal"

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4202 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 10/06/2024 : 09:19:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Da da i to isto

btw: evo majica za hipiPolija! :D






Bok, kako si.
Tražim Dylan Dog redovni SD komplet ili lot
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1981 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 10/06/2024 : 16:46:46  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37545 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 10/06/2024 : 18:43:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Joooooj, da je ima za kupiti neđe!



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

dino1984
Junior Member



Austria
467 Posts

Member since 31/05/2007

Posted - 11/06/2024 : 11:19:45  Show Profile Show Extended Profile  Send dino1984 a Private Message  Reply with Quote
https://www.youtube.com/watch?v=hx4upYj3xHk

Good night white pride!!
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1981 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 11/06/2024 : 14:30:44  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
Onako, dosta nasumično -
ali me zanima zašto je problem staviti embed,
pa da se odmah zna što je?
Doslovno imaš YT dugme iznad.


Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

dino1984
Junior Member



Austria
467 Posts

Member since 31/05/2007

Posted - 13/06/2024 : 08:14:01  Show Profile Show Extended Profile  Send dino1984 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by fler

Onako, dosta nasumično -
ali me zanima zašto je problem staviti embed,
pa da se odmah zna što je?
Doslovno imaš YT dugme iznad.





Zaboravio sam kako funkcionira forum, posljednj put sam bio online 2009
Daj mi par dana da se podsjetim

Good night white pride!!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37545 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 13/06/2024 : 08:15:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Nije istina, bio si 2011 i 2010. :P ;)



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

dino1984
Junior Member



Austria
467 Posts

Member since 31/05/2007

Posted - 13/06/2024 : 15:42:41  Show Profile Show Extended Profile  Send dino1984 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Nije istina, bio si 2011 i 2010. :P ;)






Neznam brate, ne sjecam se vise tocno, ali bilo je davno..
Mislio sam da sam se skinuo s ove droge zvana stripovi, ali nista od toga.
Nakon toliko godina opet mu uhvatilo i nemogu si pomoci..

Good night white pride!!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37545 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 17/06/2024 : 18:35:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Italijanski BM / blackwave, prvi EP grupe, obecavajuce!





Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37545 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 19/06/2024 : 17:14:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

moze i jedan vic ovdje






Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37545 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 20/06/2024 : 07:49:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Legenda Tony Iommi nedavno je u intervjuu za Full Metal Jackie izjavio da je poceo raditi na novom solo albumu, koji bi trebao izaci sljedece godine.

»I am writing stuff now for my own, for an album. So that's exciting too. And there's no pressure. I just do stuff when I feel like it, because, obviously, I've got a life to live and I like to do all the different stuff.«



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4202 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 22/06/2024 : 09:08:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Nakon par tjedana povremenog preslušavanja mogu reći da je novi Ulcerate odličan. Puno konkretniji, melodičniji i manje kaotičan od prethodnih albuma i gotovo da mi je došao kao odlična zamjena za zadnja dva razočaravajuča Blut Aus Norda.

ŠAŠ di ti je lista! Nisi se valjda uplašio

Bok, kako si.
Tražim Dylan Dog redovni SD komplet ili lot
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37545 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 24/06/2024 : 13:30:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

A tebi Cromwell, koja stvar sa novog albuma ti se najvise svidja? Ako koja iskace naravno... Meni malo smeta to sto se prije objavljivanja albuma danas bacaju udice sa po kojom pjesmom sa novog albuma prije ta izađe, a posto ne mogu cekati to izlaska, naravno da ih slusam cim su dostupne. I tako neke pjesme imaju malo fore, prednosti pred ostalima. Tako sam onda kada je album konacno izasao nacrtno slusao samo preostale cetiri.
Uglavnom, i meni se novi album veoma svidja, no sve u svemu mi je prethodnik ipak i dalje za mali fitilj bolji. I aranzmaji i produkcija. Mada je ova produkcija sada ispala bas bas fino, nije pretjerana, da bi bila vec "kristalna", a naravno da se sve dobro cuje.
Za sada bi za favorita ispostavio prve dve pjesme sto su ih bacili na plano, a to su ujedno i prva i druga stvar sa albuma. No, super mi je ispala i posljednja, nekako epskija, a momci ionako (kao dosta drugih bandova) stavljaju te bonboncice na kraj albuma.







A za 30. godisnjicu djelovanja svedski Dark Funeral su ponovno snimili svoj prvi EP "Dark Funeral", koji je izasao 4. 5. 1994.
https://www.metal-archives.com/albums/Dark_Funeral/Dark_Funeral_%2830th_Anniversary_Edition%29/1249263

Kako to zvuci danas ...




ili
https://youtu.be/DOWN8bsdurA


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page
Page: of 144 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.28 seconds. Snitz Forums 2000