forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Glazba
 Metal & co.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 142

Poli
Advanced Member



Slovenia
37324 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 03/09/2015 : 13:16:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Najnoviji Iron Maiden kazu da nije los. Dapace i stavise. ;)



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10112 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 03/09/2015 : 14:22:36  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Najnoviji Iron Maiden kazu da nije los. Dapace i stavise. ;)






Ne kažen ja da je loše sve šta je nastalo u devedesetima i kasnije.
Samo mislin da nje ni blizu onome šta se snimalo u osandesetima.

Jebi ga, šta je bolje?
The Clash ili Green day?


Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

morski
Senior Member



2650 Posts

Member since 09/08/2014

Posted - 03/09/2015 : 17:42:27  Show Profile Show Extended Profile  Send morski a Private Message  Reply with Quote
Potpuno se slazem. Inace, imam neko "pravilo" da ne slusam bendove nastale posle '95. Sta sam propustio?

Kompletni popis Bonelli stripova u Excelu
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4112 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 03/09/2015 : 18:39:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI
Ne kažen ja da je loše sve šta je nastalo u devedesetima i kasnije.
Samo mislin da nje ni blizu onome šta se snimalo u osandesetima.


Možda je to nekakvi generacijski sindrom. Meni gotovo ništa poslije 90tih ne valja, uglavnom zbog prelaska na digitalni sound koji ne podnosim.

@morski: Pa zapravo svašta i ništa. Koje stilove preferiraš?

Bok, kako si.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37324 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 03/09/2015 : 19:35:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

he he, isto sam mu pitanje htio postaviti, mada i sam postavljam cca 95 kao neku prekretnicu, ali sigurno se nađe dosta dobrih pa i odlicnih stvari poslije 95, jer da nije tako, zasto bi netko uopste osnivao band nowadays :D



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10112 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 03/09/2015 : 23:36:23  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cromwell

quote:
Originally posted by NESVRSTANI
Ne kažen ja da je loše sve šta je nastalo u devedesetima i kasnije.
Samo mislin da nje ni blizu onome šta se snimalo u osandesetima.


Možda je to nekakvi generacijski sindrom. Meni gotovo ništa poslije 90tih ne valja, uglavnom zbog prelaska na digitalni sound koji ne podnosim.



Ja devedesete doživljavan ka vrime raznoraznih crossovera i općenite komercijalizacije alternative.
Početkon devedesetih se pojavilo par dobrih death metal bandova i to je to.
Šta se zvuka tiče, baš zbog njega su mi osandesete najdraže. To mi se čini ka zadnji period u kojen muzika nije bila rob tehnike.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 04/09/2015 : 19:49:05  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
To je leak, nije cijeli album, fali zadnja 18 minutna stvar, a i kvaliteta nije najbolja. Pricekat jos koji dan pa ce sigurno netko staviti sluzbeni release.

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 04/09/2015 : 21:12:52  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ne treba čekati, ovdje ima torrent stavljen još prije 2 dana. https://psychocydd.co.uk/details.php?id=e02b0018ef87a573c6b720487882affec4d6a457

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Elderane84
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3246 Posts

Member since 30/10/2008

Posted - 05/09/2015 : 00:03:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Elderane84 a Private Message  Reply with Quote
Stavih link za torrent jos prije 7-8 dana :)
Sjajan album, nevjerovatno da su poslije 15 godina uspjeli da urade nesto ovakvo.
Neko rece da im je pik Seventh son, ja mislim da je to Brave new world, a i jos mnogi misle tako. Kakva crna '95, pola stvari koje najvise volim ne bi onda nikada ni nastale.
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 05/09/2015 : 10:52:51  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Elderane84

Stavih link za torrent jos prije 7-8 dana :)
Sjajan album, nevjerovatno da su poslije 15 godina uspjeli da urade nesto ovakvo.
Neko rece da im je pik Seventh son, ja mislim da je to Brave new world, a i jos mnogi misle tako. Kakva crna '95, pola stvari koje najvise volim ne bi onda nikada ni nastale.



I meni je Seventh son njihov vrh, ali Brave new world mi je u Top 5.

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 05/09/2015 : 11:50:14  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Prvi sa Dickinsonom The Number of the Beast je njihov najvažniji album i meni spada među 3 najbolja uz Somewhere in Time i Seventh Son

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1970 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 07/09/2015 : 20:59:39  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by morski

Potpuno se slazem. Inace, imam neko "pravilo" da ne slusam bendove nastale posle '95. Sta sam propustio?



Sigurno puno toga.
Glazbe danas ima više nego ikad prije, dostupnija je više nego ikad prije, i ako komercijalu/mainstream makneš iz jednadžbe, svejedno ostaje ogromno područje istraživanja - pa sve i da je, ne znam, pola % ukupne glazbene produkcije vrijedno slušanja, opet su to ogromni razmjeri.
Uz malu opasku kako očekivati originalnost bendova koji su ustoličili žanrove danas nema smisla, ipak postoji more kvalitetne glazbe koja ne podilazi masama - samo ju treba naći.

Ograničiti se spomenutim pravilom je po meni besmisleno, no to je tvoja stvar.

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37324 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 08/09/2015 : 08:50:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Meni bi sigurno bilo zao da nikada ne cujem bendove poput Ved Buens Ende ili Deathspell Omega, pa i Oranssi Pazuzu, evo i Nile su poslije '95 sto se tice debuta...



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37324 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 08/09/2015 : 14:32:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

u Berlinu





Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 08/09/2015 : 18:49:39  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Moram skinuti kapu do poda Maidenima. Izbaciti ovakav album nakon 35 godina i 15 albuma je OGROMNA stvar. The Book of Souls mi automatski ulazi u Top 5 Maiden albuma. Dickinson je na ovom albumu zasjao punim sjajem, ali svi su odradili odlican posao.
If eternity should fail im je jedan od najboljih openera ikad, harmonije na The red and the black su predivne, rif na The book of souls je instant klasik, Tears of a clown je predivna posveta Robinu Williamsu, a Empire of the clouds je stvarno epic u svakom smislu te rijeci.
Tko kaze da su Maideni isprani nema pojma o cemu prica.

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 08/09/2015 : 20:00:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dante

Moram skinuti kapu do poda Maidenima. Izbaciti ovakav album nakon 35 godina i 15 albuma je OGROMNA stvar. The Book of Souls mi automatski ulazi u Top 5 Maiden albuma. Dickinson je na ovom albumu zasjao punim sjajem, ali svi su odradili odlican posao.
If eternity should fail im je jedan od najboljih openera ikad, harmonije na The red and the black su predivne, rif na The book of souls je instant klasik, Tears of a clown je predivna posveta Robinu Williamsu, a Empire of the clouds je stvarno epic u svakom smislu te rijeci.
Tko kaze da su Maideni isprani nema pojma o cemu prica.

Grijeh je ne spomenuti i napokon jednu fantastičnu kratku i brzu stvar Death of Glory kakvu nisu napravili još od zlatnih vremena.
Album je odličan, a vrijeme će pokazati koliko. Od nove ere (sve poslje Fear of the dark) meni je već sada uz A matter of life and death na vrhu.

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 08/09/2015 : 20:18:14  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hello
Grijeh je ne spomenuti i napokon jednu fantastičnu kratku i brzu stvar Death of Glory kakvu nisu napravili još od zlatnih vremena.
Album je odličan, a vrijeme će pokazati koliko. Od nove ere (sve poslje Fear of the dark) meni je već sada uz A matter of life and death na vrhu.



Da, Death or glory je cisti old school Maiden.

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1970 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 10/09/2015 : 17:03:36  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
Stiglo jučer i napokon preslušavam (onako old-skul, listajući knjižicu )




Zasad sjajno, pjesme polako sjedaju.




S druge strane, novi Slayer me nije pretjerano oborio s nogu.
Možda nakon par slušanja .. vidjet tj. čut ćemo

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37324 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 15/09/2015 : 12:03:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote




Tu je i Danny Trejo.


This is McDonnell's first stint directing a music video. He directed the 2013 horror film Hatchet III, and his rich resume as a motion picture cameraman includes Avengers: Age Of Ultron, Ant-Man and The Interview. For SLAYER's "Repentless," he and the video's producer Felissa Rose pulled together a gang of actors and crew who have been part of some of the most iconic horror films ever made: Derek Mears (Predators, Friday The 13th, Tyler Mane (Halloween), Jason Trost (Hatchet III), Danny Trejo (Machete, From Dusk Till Dawn), Tony Moran (Halloween's Michael Myers, American Poltergeist), Sean Whalen (Men In Black, Halloween II), and Vernon Wells (Mad Max 2, Commando, Weird Science) all are featured inmates in the video. And if that wasn't enough, McDonnell and Rose brought in stunt coordinator Nils Allen Stewart who is known for his work on films like Planet Of The Apes, Anger Management and Daredevil.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See

Edited by - Poli on 15/09/2015 12:11:47
Go to Top of Page

Sneaksie Thiefsie
Advanced Member



4206 Posts

Member since 22/04/2008

Posted - 17/09/2015 : 06:30:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Sneaksie Thiefsie a Private Message  Reply with Quote
Rune - Kolovrat
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 23/09/2015 : 20:21:40  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37324 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 24/09/2015 : 11:02:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Veceras ce biti glasno u Siski, Nile & Suffocation ponovno u Ljubljani


Suffo team ovaj put na turi sa v & d:

- Ricky Myers http://www.metal-archives.com/artists/Ricky_Myers/25406
- Kevin Talley http://www.metal-archives.com/artists/Kevin_Talley/5485











Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See

Edited by - Poli on 24/09/2015 11:04:24
Go to Top of Page

morski
Senior Member



2650 Posts

Member since 09/08/2014

Posted - 30/09/2015 : 20:14:15  Show Profile Show Extended Profile  Send morski a Private Message  Reply with Quote
https://en.wikipedia.org/wiki/The_Best_of_Deicide
;)

Kompletni popis Bonelli stripova u Excelu
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37324 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 30/09/2015 : 20:57:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by morski

https://en.wikipedia.org/wiki/The_Best_of_Deicide
;)


Ne kuzim. Sta s tom kompilacijom? Ionako ju je RR izbacio samo za jos malo zarade, isto kao i sa drugim bendovima koji ih napuste.
Sto se mene tice samo prva 3 albuma su vec dovoljna za "best of" album, plus po koja stvar sa cetvrtog (ovo sa petog je vec ...).


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 04/10/2015 : 23:52:12  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Prekjučer je bilo ravno 20 godina kako je objavljen album The X Factor. Nisam ga nikako slušao još od 2004. pa mi je već bio izašao iz sjećanja, ali ostalo je to da mi taj album jednostavno nikada nije sjeo, čak ni u ono vrijeme kada sam puno češće bio u takvom stilskom usmjerenju. Danas sam ga odlučio preslušati i podsjetiti se zašto je to tako. Zvuk i vokal u većini slučajeva su pušiona i sve mi nekako djeluje beskrvno, a ne pomaže ni to što traje (pre)dugačku 71 minutu.
Puno bolji mi je Virtual XI iako većina fanova misli da je to najslabiji Maiden album.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page
Page: of 142  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.56 seconds. Snitz Forums 2000