forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Svi junaci tozinog stripa
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 52

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 30/05/2010 : 07:35:58  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cronos six

tozo,ovo je super!
kad ce epizoda"tex u darkwudu".



:) ne pratis radnju Cronos :) Tex je vec bio, epizoda se zvala "Bilo jednom u Darkwood-u"




nema veze organizovacemo jos koji "skup orlova"... :)

Edited by - andjelt on 30/05/2010 07:38:53
Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 30/05/2010 : 07:43:04  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message  Reply with Quote

IN PRODUCTION









@ culfis sto se mene tice tvoje učesce kao scenariste je dobrodoslo i u ovom broju. Ti si bar stručnjak za Dilan Dog-a ... Cucemo se ... razvijamo ovu priču polako, "imamo kade" ... :)

Edited by - andjelt on 30/05/2010 08:09:31
Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 18/06/2010 : 20:50:52  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message  Reply with Quote
Bas sam se obradovao kad sam video ovo :

http://forum.coper-srbija.com/index.php?topic=24111.0

nisam jediniiiiiii !!!! :)

pokusavam da stupim u kontakt sa autorom
Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 18/06/2010 : 22:37:05  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message  Reply with Quote
Pronasao sam ovde : http://blog.b92.net/text/15292/Sto-mu-mangulica/

kad procitate strip komentare na blogu, sta biste rekli ?

Edited by - andjelt on 18/06/2010 22:46:14
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39941 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 18/06/2010 : 23:10:39  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Tozo, ovo je dokaz da nisi sam.. E sad ko je u kom stepenu ludila, ti sad ne mogu tacno da ti kazem...
Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 18/06/2010 : 23:26:26  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Tozo, ovo je dokaz da nisi sam.. E sad ko je u kom stepenu ludila, ti sad ne mogu tacno da ti kazem...



e jbg Sale ... vredim bar krajcaru vise od ovoga ... ali OK :)
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39941 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 18/06/2010 : 23:36:50  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
:)))) Ja nisam ni rekao da vredis manje... Obavio sam svoj post velom misterije.. Svakako je tvoje puno bolje, zahtevnije, slozenije i interesantnije....
Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 19/06/2010 : 08:08:17  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

:)))) Ja nisam ni rekao da vredis manje... Obavio sam svoj post velom misterije.. Svakako je tvoje puno bolje, zahtevnije, slozenije i interesantnije....

Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 19/06/2010 : 08:13:51  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message  Reply with Quote
Ne, stvarno ... radi se o tome da je King Warrior na nekom bajkerskom forumu pronasao ovo, ja sam kopajuci dalje pronasao da sve potice sa bloga B92. Tamo ima i gomila komentara blogera ... pa me zanimalo utisak stripadzija sa ovog foruma nakon prelistavanja stripa i komentara ...

Edited by - andjelt on 19/06/2010 08:14:54
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39941 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 21/06/2010 : 10:47:11  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Srecan rodjendan Zagore..
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25110 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 21/06/2010 : 10:59:47  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by andjelt

Pronasao sam ovde : http://blog.b92.net/text/15292/Sto-mu-mangulica/

kad procitate strip komentare na blogu, sta biste rekli ?




Ja bih rekao da je ovo više nego debilno...ko god da ga je radio.
Sorry, ali tako razmišljam.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25110 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 21/06/2010 : 11:00:18  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
I naravno: srećan rođendan!!!

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22288 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 21/06/2010 : 13:15:51  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by andjelt

Pronasao sam ovde : http://blog.b92.net/text/15292/Sto-mu-mangulica/

kad procitate strip komentare na blogu, sta biste rekli ?


skakljiva tema.
U sustini sam protiv iskoriscavanja strip junaka u politicke svrhe.
Tip fino crta, nema sta, ali...patetika i politicka manipulacija do bola.


srecan rodjendan i od mene

Edited by - King Warrior on 21/06/2010 13:18:34
Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 21/06/2010 : 16:00:42  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by andjelt

Pronasao sam ovde : http://blog.b92.net/text/15292/Sto-mu-mangulica/

kad procitate strip komentare na blogu, sta biste rekli ?




Ja bih rekao da je ovo više nego debilno...ko god da ga je radio.
Sorry, ali tako razmišljam.



Slazem se sa tobom ... jeftin patriotizam bez imalo maste kritikovan od strane dezurnih pljuvaca na B92 ... u svakom slucaju jadno ... a bas sam se obradovao kad sam video ... na prvu loptu ...

i hvala ti ... dace bog zdravlja pa cemo se sresti jednom i popiti pivo ... ili dva :)
Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 21/06/2010 : 16:04:38  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Srecan rodjendan Zagore..



Hvala ti matori, ako si u gradu danas ili veceras svrati na pivo ... rece da ce doci i Rasheed ... nikad ja nesto ne slavim veliko ... ko me se seti, seti ... (na dan bezbednosti) :) ... ko ne nikom nista :) :)
Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 21/06/2010 : 16:16:41  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by andjelt

Pronasao sam ovde : http://blog.b92.net/text/15292/Sto-mu-mangulica/

kad procitate strip komentare na blogu, sta biste rekli ?


skakljiva tema.
U sustini sam protiv iskoriscavanja strip junaka u politicke svrhe.
Tip fino crta, nema sta, ali...patetika i politicka manipulacija do bola.


srecan rodjendan i od mene



Slazem se, samo propagiranje političke ideologije nije dovoljno da
jedan strip učini sadržajnim, čak sta više, nekako je bljutavo i odbojno. Celu priču, sa druge strane, čine još jadnijom već pomenuti
cinici b92 blogova ...
Meni se čini da je to delo nekog klinca koji je svom drugaru za rođendan uz poklon i ideologiju uvalio :) ...

Ništa , ja i dalje verujem da je ideja o fanzin bonellijevom stripu kod nas moguća i da može iznjedriti mnogo lepih stripova koji bi se pamtili ... Još jedan poziv svim entuzijastima da mi pomognu u tome na bilo koji način.

p.s.
hvala na lepim željama i tebi druže
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39941 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 21/06/2010 : 19:36:46  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by andjelt
Hvala ti matori, ako si u gradu danas ili veceras svrati na pivo ... rece da ce doci i Rasheed ... nikad ja nesto ne slavim veliko ... ko me se seti, seti ... (na dan bezbednosti) :) ... ko ne nikom nista :) :)



Nisam drugar, mada bih voleo videti starog Rasida.. Evo me na granici, opet nocna...

Ej, pade mi na pamet da ti predlozim nesto... Sto ne bi za sve nas fanove Zagora i tvog rada napravio neki vrhunski wallpaper u vecoj rezoluciji??? Daj svoj pecat i takvoj stvarcici...
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 21/06/2010 : 19:39:41  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message  Reply with Quote
O nisam znao da ti je rodjendan danas,zato se castic kolekcionarskim Zagorom?
Srecan ti rodjendan i zelim ti jos pun procitanih i nabavljenih Zagora!

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 21/06/2010 : 21:38:32  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by okiboki

O nisam znao da ti je rodjendan danas,zato se castic kolekcionarskim Zagorom?
Srecan ti rodjendan i zelim ti jos pun procitanih i nabavljenih Zagora!



:) hvala druze, hvala
Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 21/06/2010 : 22:28:35  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

quote:
Originally posted by andjelt
Hvala ti matori, ako si u gradu danas ili veceras svrati na pivo ... rece da ce doci i Rasheed ... nikad ja nesto ne slavim veliko ... ko me se seti, seti ... (na dan bezbednosti) :) ... ko ne nikom nista :) :)



Nisam drugar, mada bih voleo videti starog Rasida.. Evo me na granici, opet nocna...

Ej, pade mi na pamet da ti predlozim nesto... Sto ne bi za sve nas fanove Zagora i tvog rada napravio neki vrhunski wallpaper u vecoj rezoluciji??? Daj svoj pecat i takvoj stvarcici...



E ... :) eto prodje jos jedan 21.06. trideset i kusur u nizu ... i tako ... :) nego htedoh ti reci ... Svratili su Rale i Pedja ... lik mi je kupio orginal ZIPPO upaljac. :) Mislim necu da ulazim u to koliko to kosta i slično ... interesantno je, sad kad razmislim, ja stvarno u zivotu nisam dobio takav poklon. Postoji nesto izmedju mene i te ceremonije "pripaljivanja cigarete ZIPPO upaljačem", ali nikada mi ne bi palo na pamet da odvojim tolike pare za takvu sitnicu ... Nastranu to sto ja njemu nikada nisam kupio ništa vredno i pazljivo birano, nastranu to što on nije imao apsolutno ni jedan razlog da mi bilo sta kupuje ... mislim, seli, ručali, popili piće ... Razmisljajuci veceras, radi se o tome da je Rale dobar čovek, gde to nije otrcana floskula ...
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39941 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 21/06/2010 : 22:59:01  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Pozdravi Rasida i razmisli o ovom mom predlogu....
Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 24/06/2010 : 20:40:57  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message  Reply with Quote

AJD, DA MI POMOGNETE :(





Pokušavam privesti kraju sledeci broj mog stripa ... i čini mi se da će od njega
ispasti nešto. Pa sam dosao na ideju :

Ne bih da vam pricam o čemu se radi u stripu, pokvario bih dozivljaj.
Ali ... samo ovo, Dilan Dog dospeva u napusteno skladiste gde nalazi
dnevnik jednog stripomana (naravno ljubitelja zagora), taj dnevnik
je jako bitan za celu pricu (to ću mu ja protkati).
U dnevniku treba da se nalaze i kratke pricice , dnevni postovi
tog stripadzije(ljubitelja zagora) da mu daju draz...

pa vas pozivam da mi pomognete oko njih , znaci pricice u nekih 15-20 recenica ...
... nebo je granica, nema ogranicenja ... samo da ne budu banalne ... nesto od
cega se moze u kratkim crtama napraviti geg, a vezano za svet stripadzija


ajd, budite malo kreativni , bice interesantno ... ne mora da bude gotov proizvod
moze samo ideja ... pa cu ja da srocim

sto vise pricica pa izaberemo nekih 7-8 najboljih



bice zanimljivo ... ajd pomozite mi i prikljucite se
hvala unapred


Edited by - andjelt on 24/06/2010 20:43:19
Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 08/07/2010 : 17:16:39  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message  Reply with Quote
TCS br 7

SKLADIŠTE "DRUNKARD FISHERMAN"



Da vam predstavim novi broj mog fanzin stripa. Nešto malo drugačiji od dosadašnjih.
Nadam se na bolje ...

Koga zanima može ovde pročitati, ne treba mnogo vremena,a verujem da nećete zažaliti što ste ga utrošili :


http://community.webshots.com/album/578128701uvtTOv


UKOLIKO VAM OVDE BUDU SITNA SLOVA MOZETE DOWNLOAD-OVATI U PUNOJ REZOLUCIJI:

http://rapidshare.com/files/405926706/toza_comics_br7.zip




... pa ako osetite potrebu podelite samnom prve utiske o njemu

pozdrav od svetozara










Edited by - andjelt on 09/07/2010 15:03:35
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22288 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 08/07/2010 : 17:55:40  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
odlican.
Po prici najbolji do sada
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 08/07/2010 : 19:00:45  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message  Reply with Quote
Kao sto sam ti vec rekao super.Preporucujem svim fanovima Dylan Doga,Mucki i Dosije X-a!

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page
Page: of 52 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000