forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Ultimate KOMANDANT MARK-Mark fanovi
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 91

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 12/02/2021 : 16:16:10  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hercule Poirot

Kad toliko voliš Marka, ne vidim tvoje komentare recenzija. Nemoguće da nisi pročitao nijednu Markovu epizodu koju sam recenzirao...



Sad cu prijatelju kad uhvatim vremena..
I nedelju recimo..
Procitam sve recenzije ali mi se bas ne komentira previse..
A te stripove sam prvi put procitao pre 40 godina pa pre par godina obnovio gradivo..
Krasan strip.. onako da bas ne smara i covjeka oraspolozi..
Onaj stare garde junaka koji nam ulepsao mladost a Nadam se u perfektno izdanju i njegovom skorom reprintu..

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 12/02/2021 : 16:29:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by Hercule Poirot

Kad toliko voliš Marka, ne vidim tvoje komentare recenzija. Nemoguće da nisi pročitao nijednu Markovu epizodu koju sam recenzirao...



Sad cu prijatelju kad uhvatim vremena..
I nedelju recimo..
Procitam sve recenzije ali mi se bas ne komentira previse..
A te stripove sam prvi put procitao pre 40 godina pa pre par godina obnovio gradivo..
Krasan strip.. onako da bas ne smara i covjeka oraspolozi..
Onaj stare garde junaka koji nam ulepsao mladost a Nadam se u perfektno izdanju i njegovom skorom reprintu..




Odlično! Ma, pokažimo i tako da nas ima koji bi kupovali nova Markova izdanja, za slučaj da se urednici premišljaju. Hvala telleru!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12355 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 12/02/2021 : 16:32:06  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Tako je, ja sam čuo negdje da Bernard gleda i čita recenzije, i na osnovu količine komentara ispod recenzija koje isto gleda, procjenjuje što najbolje ide (kod Zagora je uvijek najviše komentara), zato narode navali!


"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 12/02/2021 : 16:34:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Tako je, ja sam čuo negdje da Bernard gleda i čita recenzije, i na osnovu količine komentara ispod recenzija koje isto gleda, procjenjuje što najbolje ide (kod Zagora je uvijek najviše komentara), zato narode navali!





He,he, he
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6947 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 17/02/2021 : 07:35:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
Mislio sam Herulea zamoliti da napravi popis nerecenziranih Markovih epizoda, ali nema potrebe kad ćemo ovim tempom ubrzo imati sve recenzije :

https://www.stripovi.com/recenzije/komandant-mark-km-zs-205-radzini-ambasadori/2581/

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 17/02/2021 : 12:04:49  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Krasno.. i vi to nebi citali opet u krasnom koloru?

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 17/02/2021 : 13:20:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Gdje su komentari epizoda ispod recenzija telleru?
Ajmo, aktiviraj se, kao što si potaknuo nas oko Malog Rendžera.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12355 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 17/02/2021 : 20:17:41  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Osim Tellera, ja čekam komentare našeg Rakosija, pa našeg Zlatana koji je veliki poznavatelj i ostale, ima ih. Jer i tim komentarima ispod recenzije se na neki način radi reklama za ovog junaka, prije ćemo tako dobiti Marka u koloru ako svi skupa zajednički upremo.

Mark je obično strip na 64 stranice, to na čitanje otpada svega cca 30-35 min.

Pa nije loše ostaviti komentar, makar ti komentari bile i one najobičnije ocjene, no opet dobro, jer tako dobivamo što relevantniju ocjenu neke epizode. Evo, imamo trenutno 40 recenzija na sajtu, uskoro ćemo imati top 50.

Glede top 20 naj Markovih epizoda, zasad imamo stanje na slici ispod. Što više komentara, bit će nam i točnija lista.

Vidimo da nam se trenutno "Tajanstvena tvrđava" nalazi u samom vrhu, iako je to uzorak na samo 4 komentara/ocjene. Međutim, zaista se radi o veoma dobroj epizodi i kad ti je jedan Spock tu da ocjenu 86%, onda znaš koliko je sati ;) Dodatna pojašnjenja mislim da nisu potrebna :)


"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 17/02/2021 : 20:23:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Osim Tellera, ja čekam komentare našeg Rakosija, pa našeg Zlatana koji je veliki poznavatelj i ostale, ima ih. Jer i tim komentarima ispod recenzije se na neki način radi reklama za ovog junaka, prije ćemo tako dobiti Marka u koloru ako svi skupa zajednički upremo.

Mark je obično strip na 64 stranice, to na čitanje otpada svega cca 30-35 min.

Pa nije loše ostaviti komentar, makar ti komentari bile i one najobičnije ocjene, no opet dobro, jer tako dobivamo što relevantniju ocjenu neke epizode. Evo, imamo trenutno 40 recenzija na sajtu, uskoro ćemo imati top 50.

Glede top 20 naj Markovih epizoda, zasad imamo stanje na slici ispod. Što više komentara, bit će nam i točnija lista.

Vidimo da nam se trenutno "Tajanstvena tvrđava" nalazi u samom vrhu, iako je to uzorak na samo 4 komentara/ocjene. Međutim, zaista se radi o veoma dobroj epizodi i kad ti je jedan Spock tu da ocjenu 86%, onda znaš koliko je sati ;) Dodatna pojašnjenja mislim da nisu potrebna :)




Tako je! Da je Spock u žiriju "Plesa sa zvijezdama", nitko ne bi ušao u drugu, ne sezonu, nego epizodu!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12355 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 17/02/2021 : 20:36:57  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Slično je i sa ovima što sudjeluju u kulinarskom showu, teško da bi netko prošao dalje

(nadam se da nas ne čita )

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6947 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 17/02/2021 : 23:03:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
Kulinarske showove bih zabranio, a ni ples sa zvijezdama ne bi prošao puno bolje!

Usput, Hercule, tvoja prosječna ocjena komentara je 69%, a moja 70%.
Prosječnu ocjenu recenzija neću uzimati kao relevantnu (Reem 65%, Spock 75%, Hercule 78%) zbog stripova čije recenziranje uvelike ruši prosječnu ocjenu.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 18/02/2021 : 07:57:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Ma sve ok, ja zapravo volim drastična razmimoilaženja u ocjenama za neki strip, jer tako dobijem novi uvid, novi način nečijeg iščitavanja iste epizode :)
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6947 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 28/02/2021 : 08:29:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
Hercule i Komandant Mark, vol. 24:

https://www.stripovi.com/recenzije/komandant-mark-km-zs-151-posteni-dzekob/2589/

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 01/03/2021 : 10:45:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Još čekamo da se teller priključi Markovim recenzijama. Ili je on ipak samo luk i voda.
Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2940 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 02/03/2021 : 18:06:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message  Reply with Quote
Imam jedno pitanje s obzirom da imam dosta Markova u Ludensovom izdanju, i krenuo bih čitati barem ove recenzirane brojeve... Međutim, u nekim Herculeovim recenzijama nema naslovnica Ludensovog izdanja pa mi je teško pratiti što trebam čitati, ili ti stripovi uopće nisu izašli u tom izdanju? Do sada sam našao samo tri takve recnezije: radžini ambasadori, pošteni džekob, put osvete. Dali su one ranije recenzije izašle u lud. izdanju?
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 02/03/2021 : 18:15:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
@Koresh,Ludens je objavio Marka do otprilike nekog 600-tog broja Zlatne serije i epizode "Porodica Lafore".Sve dotud objavljene epizode imaju u Ludens izdanju. Za ove poslije, nisu mogli nabaviti prava za izdavanje.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12355 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 04/03/2021 : 23:52:38  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Da, Hercule je krenuo recenzijama Marka sa ovim višim brojevima, koje je jedino izdao Dnevnik u Zlatnoj seriji, a u zadnje vrijeme sve više tamani ove ranije priče koje imamo i u Ludensu

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6947 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 05/03/2021 : 07:57:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
Komandant Mark s ocjenom 100% - zanimljivo:

https://www.stripovi.com/recenzije/komandant-mark-km-zs-240-lazni-grob/2594/

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

Vlaadisha
Advanced Member



USA
3295 Posts

Member since 21/07/2004

Posted - 05/03/2021 : 14:44:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlaadisha a Private Message  Reply with Quote
negde sam procitao da je i autorski trojac bio najzadovoljniji bas ovom epizodom
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 05/03/2021 : 14:52:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Vlaadisha

negde sam procitao da je i autorski trojac bio najzadovoljniji bas ovom epizodom



Ako je to stvarno tako, malo je reći da me to veseli

Meni je stvarno priča vrh!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12355 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 05/03/2021 : 22:11:50  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Onda je Hercule pogodio s ocjenama


"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 06/03/2021 : 11:53:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Čist centar izgleda :)
Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2940 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 08/03/2021 : 18:05:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message  Reply with Quote
Herculeove recenzije su imale efekta i privukle me da ponovno uhvatim Marka u ruke, na način da pročitam, za sada, samo recenzirane priče, a koje imam u svojoj nepotpunoj kolekciji. Imam dosta ranijih brojeva iz ZS koje sam pročitao te dosta brojeva Ludensa koji uopće nisam čitao, a skupljao sam.
Za sada je plan čitanja sljedeći (Naslovi iz ludens izdanja, recenzirani, još ih nijednom nisam pročitao):
Skinnerov znak

Nasljednici duha

Butler paša

Priča o komandantu Marku



Nakon toga u planu imam pročitati za sada neobjavljene, a poslane, recenzije:
Šeikova robinja/Oaza Kirmah
Sjeme mržnje
Misterij Fairvillea

Edited by - Koresh on 08/03/2021 18:44:37
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 08/03/2021 : 18:16:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
@Koresh,izvrsno!Kako se samo puni taj vlak Markovih funova, super!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12355 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 08/03/2021 : 18:26:53  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Lijep plan Koresh

Samo jedna mala preporuka kod ove Misterij Fairvillea..

Pročitaj prvo LU 26b: "Sjeme mržnje" (ZS 208: Noć iznenađenja), pa onda čitaj LU 26c: "Misterij Fairvillea" (ZS 210: Tajna Fervila). Iako službeno nije dvodijelna epizoda, ali kao da je, veoma su povezani ti događaji te obje epizode pa bi bilo dobro ići tim redoslijedom, možda čak pročitati i u komadu.

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 08/03/2021 18:27:47
Go to Top of Page
Page: of 91 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.48 seconds. Snitz Forums 2000