forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Zabava 11, Sergej 5 iiii... Karma 4!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 24/09/2009 : 13:16:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Tri dana pre roka!

Neiskazivo zadovoljtvo mi je da objavim da su danas iz štampe izašli:

ZABAVA ZA CELU PORODICU #11



koja donosi priču "Izdajnik!" by moja malenkost & Vlada Kuzmanov, with special guest stars Darko Macan, Bob Solanović & Mihajlo Dimitrijevski-TheMičo! O čemu se radi? Posle broja 10, Smitovi su na optuženičkoj klupi! Organizacija lovaca na čudovišta sumnja da je neko od njih prerušeni demon... i u pravu je! Plus, Legenda o Bombiju, vanbračnom potomku Bambija i Zombija, by me & TheMičo!

Na prvih nekoliko stranica bacite pogled ovde!


Pa onda:

SERGEJ STRIP #05



Seks! Religija! Sergej!... u "Maloj noćnoj muzici"! Plus, Krumpir vampir! Plus, "Pesme o Sergeju" by Goran Duplančić! I "g. Brka" lično - Mystax! A tu je i privju!



Last, but certainly not least...

ŽIVOTINJSKA KARMA 4!



Jeste, rekli smo u oktobru, ali smo poranili! Smak sveta je blizu! Provedite dane do očito neizbežnog armagedona cerekajući se uz nove zgode i nezgode Ralfa, Leslija, Dina, Brendi i ostatka ekipe!

Pogled na prvih trinaestak strana Karme bacite ovde!

Lavirintarije od danas popodne na Lavirintovom štandu na Salonu stripa, kao i u Darkwoodu i u Alan Fordu, a od iduće nedelje - nadamo se - u Trafikama!

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.

Edited by - Djole on 24/09/2009 17:23:10

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 24/09/2009 : 13:27:57  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message  Reply with Quote
Četvrtu Karmu i novog Sergeja ubaci Gastonu u kesu za mene,molim te
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 24/09/2009 : 14:06:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Izvrsno! Jedva čekam da pročitam!

Trouble will find me
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 24/09/2009 : 15:19:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
Bravo majstori,samo napred
Go to Top of Page

Malicius
Senior Member



Germany
2380 Posts

Member since 21/09/2004

Posted - 24/09/2009 : 16:57:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Malicius a Private Message  Reply with Quote
lepe vesti

uzimam, direktno od izdavača

"Don't pick a fight, but if you find yourself in one, i suggest you make damn sure you win."

The Duke
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 24/09/2009 : 17:10:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Hvala drugari.

A evo i privjua za Sergeja.

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9175 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 24/09/2009 : 19:43:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
ODLIČNO !

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13358 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 24/09/2009 : 20:28:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
Ekstra
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9175 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 24/09/2009 : 20:53:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
ček ček! je li ova mm majca na coveru zzcp-a nekakva subliminarna poruka ili..... ili se ja samo nadam

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13358 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 25/09/2009 : 15:57:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
Pazario Karmu, pa da se pohvalim
Go to Top of Page

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4603 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 28/09/2009 : 20:25:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message  Reply with Quote
yahooooo, ovaj juhuuu!!!
pazario zk i #10 i 11 zzcp
(kad ce vise ovaj sergej da dodje na red kod mene, pitam se)

Bistro i duboko nebo utociste pruza!
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 29/09/2009 : 11:18:33  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message  Reply with Quote
Hvala Djole.
Go to Top of Page

night
Senior Member



Serbia
1308 Posts

Member since 07/07/2006

Posted - 01/10/2009 : 21:35:58  Show Profile Show Extended Profile  Send night a Private Message  Reply with Quote
Karma je zakon - svaka cast.
Go to Top of Page

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4603 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 03/10/2009 : 20:13:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message  Reply with Quote
zzcp stvarno siba odlicno. ok, mozda je ovaj zadnji broj mala pauza jer se prakticno prepricavaju prosli dogadaji, ali danas sam prociato ponovo sve sveske i stvarno je zabavno. i scenaristicki i graficki, posebno mi se dopada kuzmanov.
sto se tice lova na reference, evo samo par njih: Hari Sirer, ko nadzire nadzirace, ummmm, toliko za sad :)

Bistro i duboko nebo utociste pruza!
Go to Top of Page

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4603 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 04/10/2009 : 23:44:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message  Reply with Quote
citam danas karmu #4 i kidam se od smeha :)
ali jos nesto me jako zanima: sta je u originalu umesto hmh u konacnoj pobedi nad dabrovima? da probam: hootie and the blowfish? :)
i da: dabre, idu kobre!
ko bre?
da bre! :D

Bistro i duboko nebo utociste pruza!
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 05/10/2009 : 10:58:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Barker

zzcp stvarno siba odlicno. ok, mozda je ovaj zadnji broj mala pauza jer se prakticno prepricavaju prosli dogadaji, ali danas sam prociato ponovo sve sveske i stvarno je zabavno. i scenaristicki i graficki, posebno mi se dopada kuzmanov.


Jedanaestica je tu da podvučemo gde smo bili i šta smo radili, i onda da na poslednje dve strane to bacimo kroz prozor. ;)

quote:
Originally posted by Barker

sto se tice lova na reference, evo samo par njih: Hari Sirer, ko nadzire nadzirace, ummmm, toliko za sad :)



Ima još, naročito u Bombiju, al' ZZCP ipak nije Nathan Never gde je svaka druga scena referenca na nešto. ;)

quote:
Originally posted by Barker

citam danas karmu #4 i kidam se od smeha :)
ali jos nesto me jako zanima: sta je u originalu umesto hmh u konacnoj pobedi nad dabrovima? da probam: hootie and the blowfish? :)


Barry Manilow i Mandy. I u trojci gde smo imali HMH je isto bio Manilow - njega tako prevodim, na opšte nezadovoljstvo ženskog dela moje familije. ;)


DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 05/10/2009 : 13:34:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message  Reply with Quote
"you made me so happy, oh Bombiiiii, well you came and you gave without taking, but I sent you away, oh Bombiii"
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 05/10/2009 : 14:14:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
A ne, Bombi ide uz "Lane moje". ;)

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4603 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 05/10/2009 : 17:01:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message  Reply with Quote
e stvarno nemam pojma ko je barry :) :stidi se:

Bistro i duboko nebo utociste pruza!
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 06/10/2009 : 10:39:56  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message  Reply with Quote
Djole,
koliko košta šta od ove ture u kunama
da znam koliko para moram proslijediti?
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 07/10/2009 : 12:07:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
@kico - imaš PM.

quote:
Originally posted by Barker

e stvarno nemam pojma ko je barry :) :stidi se:



Sad se foliraš da bi ispao mačo. ;)

Evo je Mandy:

http://www.youtube.com/watch?v=awMNpSOALBk

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4603 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 07/10/2009 : 13:09:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message  Reply with Quote
ih, nemam pristup tubetu na poslu, jedva cekam da se dovucem kuci!
(Nacho, Nacho man, i wanna be a Nacho man!) :)

Bistro i duboko nebo utociste pruza!
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9175 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 17/05/2011 : 19:09:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Kad će i oće li Karma 5?

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 17/05/2011 : 19:30:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Kad stignem da je prevedem. Što, s obzirom na to da mi real life job i Darkvud oduzimaju strašno puno vremena, a žena i ZZCP ostatak, neće biti pre leta, ako i tad.

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9175 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 17/05/2011 : 20:16:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Ajd dobro, i to je nešto, glavno da se kreće

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 17/05/2011 : 21:27:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Ma ne kreće se - al' se ramišlja o tome. ;)

Nije zaboravljena.

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.3 seconds. Snitz Forums 2000