forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 VELIKI SKUP FORUMAŠA 31.10. - SAJAM KNJIGA!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 19

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 27/10/2009 : 14:11:14  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message  Reply with Quote
dolazi na ovaj sajam/skup i koji heroj koji ima viška para i da onda dolazi i na CRŠ?
da mi uzme i donese jedan kompletič od 5 grafičkih novela i ja mu onda dam pare i pivo u Zagrebu?
Go to Top of Page

stefa
New Member

Serbia
111 Posts

Member since 04/11/2007

Posted - 27/10/2009 : 15:44:16  Show Profile Show Extended Profile  Send stefa an ICQ Message  Send stefa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

OK, zaboravio sam na Džejmija, ajde da pomerimo od 15 do 16 časova

Ja dolazim ako se ne desi ništa nepredviđeno i biću celi dan tamo, samo daj neko vreme kada ćemo se svi skupiti kod Peđinog štanda!

Stefanovic Igor
Go to Top of Page

kreŠa
Advanced Member



Serbia
4710 Posts

Member since 26/01/2009

Posted - 27/10/2009 : 15:49:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit kreŠa's Homepage  Send kreŠa a Private Message  Reply with Quote
Pa od 15 do 16h.
Inace, stripovi ce se moci naci na sledecim standovima:
Samizdat B92
Novosti
Darkvud
System Comics
Marketprint
Beli Put
Veseli Cetvrtak
Zasve.com
Wibeginternacional
Wizard Press
Veliki Blek
Tardis
Fabrika knjiga
IPS
Datastatus
Plato
Mamut

Ako neko zna za jos koji, nek javi da upisem.

https://www.laguna.rs/se295_serijal_laku_noc_punpune_laguna.html
https://www.delfi.rs/starway
Go to Top of Page

Cancerman
New Member



106 Posts

Member since 03/05/2009

Posted - 27/10/2009 : 16:33:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Cancerman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Grujah.

quote:
Originally posted by Cancerman

resih da postujem i na ovom topicu i na topicu Beli Put.

naime zanima me, posto ce se vec dosta ljubitelja stripa skupiti, dal je neko zainteresovan da ucestvuje u akciji 5 integrala za 6000, posto sam ja planirao da pazarim Sambrove pa hocu da prodjem sto jeftinije.

pozdrav i hvala unapred na odgovoru.



Mene treba neko za ovu drugu akciju sa Grafičkim novelama, ja bih uzeo 3, treba mi neko za ove još 2.

@drakullini oni za koje znam da imaju stripove: Beli Put, System Comics, GrafArt VČ, Marketprint, Darkwood, Alan Ford, Plato.



jbga druze za graficke novele ja sam vec skupio kintu ali kontam da ce mi nedostajati za integrale.

zar nikog nema da se javi??
Go to Top of Page

kreŠa
Advanced Member



Serbia
4710 Posts

Member since 26/01/2009

Posted - 27/10/2009 : 17:42:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit kreŠa's Homepage  Send kreŠa a Private Message  Reply with Quote
Ja bih ti rado pomogao, ali sam se vec udruzio sa nekim.

https://www.laguna.rs/se295_serijal_laku_noc_punpune_laguna.html
https://www.delfi.rs/starway
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 27/10/2009 : 19:20:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kreŠa

Pa od 15 do 16h.
Inace, stripovi ce se moci naci na sledecim standovima:
Samizdat B92
Novosti
Darkvud
System Comics
Marketprint
Beli Put
Veseli Cetvrtak
Zasve.com
Wibeginternacional
Wizard Press
Veliki Blek
Tardis
Fabrika knjiga
IPS
Datastatus
Plato
Mamut

Ako neko zna za jos koji, nek javi da upisem.




Još samo da se zna koji je gde štand
Go to Top of Page

kreŠa
Advanced Member



Serbia
4710 Posts

Member since 26/01/2009

Posted - 27/10/2009 : 19:21:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit kreŠa's Homepage  Send kreŠa a Private Message  Reply with Quote
http://www.beogradskisajamknjiga.com/active/sr-latin/home/za_izlagace/raspodela.html

https://www.laguna.rs/se295_serijal_laku_noc_punpune_laguna.html
https://www.delfi.rs/starway
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 27/10/2009 : 19:55:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message  Reply with Quote
@ kreŠa

Sad je sve mnogo jasnije
Go to Top of Page

Collector
Junior Member



Serbia
338 Posts

Member since 12/06/2007

Posted - 27/10/2009 : 20:11:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Collector a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cancerman
jbga druze za graficke novele ja sam vec skupio kintu ali kontam da ce mi nedostajati za integrale.

zar nikog nema da se javi??



Javi se meni na pm...Imam u planu 3 komada, pa da dopuniš.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 27/10/2009 : 20:11:56  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kreŠa

http://www.beogradskisajamknjiga.com/active/sr-latin/home/za_izlagace/raspodela.html


Dečko, svaka čast za informacije!!!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

JAH WOBBLE
Average Member



632 Posts

Member since 20/01/2009

Posted - 27/10/2009 : 20:34:46  Show Profile Show Extended Profile  Send JAH WOBBLE a Private Message  Reply with Quote
Bio sam danas.

Ima stripova i na štandu Šarenog dućana (nalazi se na zajedničkom štandu hrvatskih izdavača).
http://www.sareni-ducan.hr/index.html
Maurovićevi albumi (HC) 1000 din. Sva izdanja Šarenog dućana biće uskoro preko Rendea dostupna i u najvećim BG knjižarama.

Francuski štand - dvadesetak stripova, među njima Chaboute - Tout Seul i Gipi - Le Local (Questa e la Stanza). Oba će objaviti Fibra i sigurno će biti jeftinija.

Mamut i Plato su razočarali. U Mamutu nema novih uvoznih stripova a u Platou imaju samo domaće.

U Fabrici knjiga novo izdanje, Helena Klakočar - Nemirno more 2.
U System comicsu Astroiđani 2 i novi Vekovnici. Ovde možete kupiti i knjigu Mauroviću s ljubavlju (3500) i Vedisova izdanja Maurovićevih stripova.
Za VČ već znate.

Darkvud - veliki broj stripova na sniženju. Najdrastičniji primer Bluberi 16+17 900din.

U antikvarijatima nađoh samo Pitanja br. 10 posvećena Novom kvadratu. Videh i famozni broj Kulture iz 1974. godine posvećen stripu ali loše očuvan.

Lepo se provedite!
Žao mi je što neću doći u subotu!

Edited by - JAH WOBBLE on 31/10/2009 12:15:21
Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 27/10/2009 : 22:22:56  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message  Reply with Quote

U POTRAZI ZA NOVIM JUNACIMA TOZINOG STRIPA :)

Danas sam posetio sajam knjiga, tacnije prostor gde su skoncentrisane stripadzije :)





Pedja 67 u carstvu stripova



moja malenkost ...


Rasa ken je odbio da se slika ... rece da mu je mrak saveznik :) salim se naravno , pozdrav za rasu

zao mi je sto nije bilo vise stripadzija ...

inace kupio sam na sajmu nove "odabrane price" i iznenadio se sa najavom za 9 knjigu

... kupio sam i 7 knjigu jer osme jos nema na standu ... momci i devojke iz VC su
me prijatno iznenadili poklonom (dobio sam majcu sa zagorovim likom) :)

pozdrav i za momke i devojke sa standa DARKWOOD-a
Go to Top of Page

mala prodavnica retkosti
Starting Member

44 Posts

Member since 25/04/2008

Posted - 27/10/2009 : 22:22:59  Show Profile Show Extended Profile  Send mala prodavnica retkosti a Private Message  Reply with Quote
ne kačim se ovih dana na net pa ni na forum, sajam je smoran, ne stižem pa sam tek sad video topik

ovaj put nastupamo pod patronatom firme zasve.com i nalazimo se u hali 4(bivša 14) gde i većina strip antikvarnica i antikvarnih knjižara uopšte
svim forumašima 10%popusta a biće i neko pićence
dobrodošli, samo se pozovite na ovaj post

što nema u izlog ima u radnju
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 27/10/2009 : 23:12:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message  Reply with Quote
@ pedja67

Čini mi se da u pozadini vidim Bluberie DN, interesuje me cena ako ima brojeva od 1 do 3

Edited by - Bruce Springsteen on 27/10/2009 23:12:33
Go to Top of Page

culfis
Advanced Member



6738 Posts

Member since 01/12/2006

Posted - 27/10/2009 : 23:16:05  Show Profile Show Extended Profile  Send culfis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bruce Springsteen

@ pedja67

Čini mi se da u pozadini vidim Bluberie DN, interesuje me cena ako ima brojeva od 1 do 3


Bruce, postavi pitanje pedji na topiku stari stripovi na sajmu, ne verujem da ce citati ostalo, bar dok ne prodje sajam!?!
Sto se tice strip albuma, jak je kao crna zemlja!
vidimo se u petak!

Jel to štos iz Minhena?
Go to Top of Page

culfis
Advanced Member



6738 Posts

Member since 01/12/2006

Posted - 27/10/2009 : 23:16:51  Show Profile Show Extended Profile  Send culfis a Private Message  Reply with Quote
@andjelt
Tozo, dolazis li za vikend?

Jel to štos iz Minhena?
Go to Top of Page

culfis
Advanced Member



6738 Posts

Member since 01/12/2006

Posted - 27/10/2009 : 23:22:19  Show Profile Show Extended Profile  Send culfis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stefa

quote:
Originally posted by anto

OK, zaboravio sam na Džejmija, ajde da pomerimo od 15 do 16 časova

Ja dolazim ako se ne desi ništa nepredviđeno i biću celi dan tamo, samo daj neko vreme kada ćemo se svi skupiti kod Peđinog štanda!


Najidealnije mesto za okupljanje forumasa! Vidimo se!

Jel to štos iz Minhena?
Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 27/10/2009 : 23:24:53  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by culfis

@andjelt
Tozo, dolazis li za vikend?



pa ne znam , danas sam bio ... bas mi je zao sto se nismo sreli ... nisam znao da i ti danas dolazis , kontaktirao bih te ... videcu vec za subotu ... moram zvati savicha pa da vidimo da organizujemo nesto
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 27/10/2009 : 23:27:01  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JAH WOBBLE

Bio sam danas.

Ima stripova i na štandu Šarenog dućana (nalazi se na zajedničkom štandu hrvatskih izdavača).
http://www.sareni-ducan.hr/index.html
Maurovićevi albumi (HC) 1000 din. Sva izdanja Šarenog dućana biće uskoro preko Rendea dostupna i u najvećim BG knjižarama.

Francuski štand - dvadesetak stripova, među njima Chaboute - Tout Seul i Gipi - Le Local (Questa e la Stanza). Oba će objaviti Fibra i sigurno će biti jeftinija.

Mamut i Plato su razočarali. U Mamutu nema novih uvoznih stripova a u Platou imaju samo domaće.

U Fabrici knjiga novo izdanje, Helena Klakočar - Nemirno more 2.
U System comicsu Astroiđani 2 i novi Vekovnici. Ovde možete kupiti i knjigu Mauroviću s ljubavlju (3500) i Vedisova izdanja Maurovićevih stripova.
Za VČ već znate.

Darkvud - klasične cene. Ima i albuma na sniženju, npr. Bluberi 16+17 900din.

U antikvarijatima nađoh samo Pitanja br. 10 posvećena Novom kvadratu. Videh i famozni broj Kulture iz 1974. godine posvećen stripu ali loše očuvan.

Lepo se provedite!
Žao mi je što neću doći u subotu!




Hvala na korisnim informacijama.
Ja sam planirao da možda dođem i u petak pored subote,pošto treba i do Darkvuda da svratim,ali ne znam da li ću uspeti.U svakom slučaju pošto planiram i dosta knjiga da kupim,trebaće puno vremena da se sve ovo obiđe.Treba pošteno i poraniti.
Pozdrav za sve forumaše koji će biti na sajmu,a i za one koji neće.

Edited by - tumen on 27/10/2009 23:27:31
Go to Top of Page

culfis
Advanced Member



6738 Posts

Member since 01/12/2006

Posted - 27/10/2009 : 23:33:25  Show Profile Show Extended Profile  Send culfis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by andjelt

quote:
Originally posted by culfis

@andjelt
Tozo, dolazis li za vikend?



pa ne znam , danas sam bio ... bas mi je zao sto se nismo sreli ... nisam znao da i ti danas dolazis , kontaktirao bih te ... videcu vec za subotu ... moram zvati savicha pa da vidimo da organizujemo nesto


Obavezno, bez vas skup poglavica u dolini gavranova nece biti kompletan!

Jel to štos iz Minhena?
Go to Top of Page

Cancerman
New Member



106 Posts

Member since 03/05/2009

Posted - 28/10/2009 : 10:00:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Cancerman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Grujah.

quote:
Originally posted by Cancerman

resih da postujem i na ovom topicu i na topicu Beli Put.

naime zanima me, posto ce se vec dosta ljubitelja stripa skupiti, dal je neko zainteresovan da ucestvuje u akciji 5 integrala za 6000, posto sam ja planirao da pazarim Sambrove pa hocu da prodjem sto jeftinije.

pozdrav i hvala unapred na odgovoru.



Mene treba neko za ovu drugu akciju sa Grafičkim novelama, ja bih uzeo 3, treba mi neko za ove još 2.

@drakullini oni za koje znam da imaju stripove: Beli Put, System Comics, GrafArt VČ, Marketprint, Darkwood, Alan Ford, Plato.



stari, ae otvori ovaj pm da se dogovorimo za ovu akciju za graficke novele.
Go to Top of Page

Rogan
New Member



Serbia
297 Posts

Member since 12/04/2005

Posted - 28/10/2009 : 10:08:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Rogan a Private Message  Reply with Quote
Strip Sala je u hali 2 (prva hala u koju udjete, sada je sajam organizovan tako da morate prochi kroz halu 2 da biste doshli do glavne hale), nivo B (najnizhi, skroz stepenicama dole, postoje u hali 2 ogromni natpisi koji che vas uoputiti na strip salu).

Sala nam je juche bila relativno pusta, ali se nadam da che se to promeniti za vikend, makar...

"There is no Devil, it's just God when he's drunk"

-- Tom Waits
Go to Top of Page

drakulloni
Senior Member



1317 Posts

Member since 25/09/2009

Posted - 28/10/2009 : 10:17:38  Show Profile Show Extended Profile  Send drakulloni a Private Message  Reply with Quote
Svaka cast svima na korisnim iformacijama !!!

Ja stizem sutra. Od 13-15h bice reci o Busidu u japanskom stripu, i valjda prezentacija stripa "Lone wolf and cub".

Eto prilike za sve ljubitelje Mangi, a i one koji to nisu, (evo na primer ja ) da cuju nesto zanimljivo.

Lepo je promenniti se...Jos je lepse promeniti se zauvek.
Go to Top of Page

Grujah.
Advanced Member



Serbia
3254 Posts

Member since 28/07/2009

Posted - 28/10/2009 : 10:27:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Grujah. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cancerman

quote:
Originally posted by Grujah.

quote:
Originally posted by Cancerman

resih da postujem i na ovom topicu i na topicu Beli Put.

naime zanima me, posto ce se vec dosta ljubitelja stripa skupiti, dal je neko zainteresovan da ucestvuje u akciji 5 integrala za 6000, posto sam ja planirao da pazarim Sambrove pa hocu da prodjem sto jeftinije.

pozdrav i hvala unapred na odgovoru.



Mene treba neko za ovu drugu akciju sa Grafičkim novelama, ja bih uzeo 3, treba mi neko za ove još 2.

@drakullini oni za koje znam da imaju stripove: Beli Put, System Comics, GrafArt VČ, Marketprint, Darkwood, Alan Ford, Plato.



stari, ae otvori ovaj pm da se dogovorimo za ovu akciju za graficke novele.



Otvorio, nisam ni znam da je zakljucan...

Edited by - Grujah. on 28/10/2009 10:27:33
Go to Top of Page

Grujah.
Advanced Member



Serbia
3254 Posts

Member since 28/07/2009

Posted - 29/10/2009 : 13:07:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Grujah. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JAH WOBBLE
Mamut i Plato su razočarali. U Mamutu nema novih uvoznih stripova a u Platou imaju samo domaće.



Ni Dark Horsove mange nemaju?
Go to Top of Page
Page: of 19 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000