forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 figurice divlji zapad-informacije
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 8

RAKOSI4
Senior Member

2076 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 06/03/2017 :  19:02:05  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
Imaš kupit priko ebaya figure kauboja i indijanaca potpuno nove u kutijama od Mehanotehnike iz Izole i nisu skupe .Imaš slike kako izgledaju na ovom topicu tj. na ovoj stranici.
E sad ti bi i kraljičinu gardu , ja bi rađe kraljicu .

Edited by - RAKOSI4 on 06/03/2017 19:07:26
Go to Top of Page

bana002
Starting Member

3 Posts

Member since 05/03/2017

Posted - 08/03/2017 :  15:55:42  Show Profile Show Extended Profile  Send bana002 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RAKOSI4

Imaš kupit priko ebaya figure kauboja i indijanaca potpuno nove u kutijama od Mehanotehnike iz Izole i nisu skupe .Imaš slike kako izgledaju na ovom topicu tj. na ovoj stranici.
E sad ti bi i kraljičinu gardu , ja bi rađe kraljicu .

super hvala za info, budem pogledao e-bay

a 'kraljicu' sam našao i.. a šta da ti kažem, da sam se bar ostao igrati s igračkama
Go to Top of Page

chico legenda
Starting Member

Croatia
98 Posts

Member since 22/08/2005

Posted - 10/03/2017 :  20:11:43  Show Profile Show Extended Profile  Send chico legenda a Private Message  Reply with Quote
Na ebayu mozete naci mnogo toga...pogotovo na Njemackom ebay-u. ...ukucate ebay.de. .da vas baci na Njemacki ebay i onda u trazilici ukucate heinerle domplast manurba figuren...mozete i pojedinacno...naime na licence ovih proizvodjaca u ex Yugoslaviji isla je carobna vrecica....samo u siromasnijem izdanju...kasnije Sredinom sedamdesietih isla je i indi kolekcija licence teem mee
Go to Top of Page

chico legenda
Starting Member

Croatia
98 Posts

Member since 22/08/2005

Posted - 10/03/2017 :  20:13:11  Show Profile Show Extended Profile  Send chico legenda a Private Message  Reply with Quote
Tim mee....tipkovnica me gnjavi. ...Evo sretno :-)
Go to Top of Page

bana002
Starting Member

3 Posts

Member since 05/03/2017

Posted - 11/03/2017 :  20:11:45  Show Profile Show Extended Profile  Send bana002 a Private Message  Reply with Quote
našao,

ovo im je originalni proizvođač BRITAINS HERALD RETIRED PLASTIC

ima ih na bayu USA vrlo povoljno i to čak i bojanih,

hvala puno za savjet
Go to Top of Page
Page: of 8 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000