forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 |
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Gand
Advanced Member



Croatia
3025 Posts

Member since 20/03/2002

Posted - 01/11/2009 : 12:34:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gand's Homepage  Send Gand a Private Message
|

Edited by - Gand on 01/11/2009 12:34:54

Shtef
Junior Member

Croatia
315 Posts

Member since 01/09/2007

Posted - 01/11/2009 : 16:03:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Shtef a Private Message
Ako samo smijem dodati pitanje ; koji izdavaci ce bit na interliberu ? Gledaom sam najavu na stranicama Zv-a , ali mi se cini da nije bas sve popisano.
Unaprijed zahvalan .
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 01/11/2009 : 16:19:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Ako koga zanima, Libellus ce biti na Interliberu. No o tome nesto opsirnije za koji dan.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

no1
Senior Member



Croatia
1322 Posts

Member since 16/06/2005

Posted - 01/11/2009 : 23:02:35  Show Profile Show Extended Profile  Send no1 a Private Message
quote:
Originally posted by Gand

Kako ne mogu ici na oba dogadjanja, zna li netko kakve ce cijene drzati nasi zdavaci? Znam za Fibru da ce imati popust -10 % na oba sajma, ali me zanimaju i ostali izdavaci. Takodjer, hoce li biti srpskih izdanja na ijednom od ta dva skupa i po koijm cijenama?



Evo ovo što ja znam,vidio se s njima u Cetvrtak u Bg.
Beli put ce biti na CRŠou i na Interliberu.(tako su mi rekli)
E sad za cijene,ako bude kao i kodnjih na sajmu knjige, bit ce popust od 20%.
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 01/11/2009 : 23:10:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message
Mentor ce biti na oba mjesta, s tim da ce cijene biti nešto povoljnije na Interliberu.

Al' na oba mjesta bit che Q-a iz remitende po 2 kn/kom. (brojevi 11-15 vjerojatno).

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

Sloba
stripovi.com suradnik

Serbia
490 Posts

Member since 22/11/2007

Posted - 02/11/2009 : 17:57:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Sloba's Homepage  Send Sloba a Private Message
quote:
Originally posted by Gand

Kako ne mogu ici na oba dogadjanja, zna li netko kakve ce cijene drzati nasi zdavaci? Znam za Fibru da ce imati popust -10 % na oba sajma, ali me zanimaju i ostali izdavaci. Takodjer, hoce li biti srpskih izdanja na ijednom od ta dva skupa i po koijm cijenama?



Na CRS-u ce ucestvovati sigurno Beli Put sa starim i najnovijim izdanjima i sa odredjenim popustom, za ostale ne znam, ali pretpostavljam da ce Vedran izneti sve sem Belog Puta iz Srbije.
Go to Top of Page

markolar
Advanced Member



Slovenia
3104 Posts

Member since 05/01/2004

Posted - 02/11/2009 : 20:26:24  Show Profile Show Extended Profile  Send markolar a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

Ako koga zanima, Libellus ce biti na Interliberu. No o tome nesto opsirnije za koji dan.



Zanima, zanima
Go to Top of Page

Sloba
stripovi.com suradnik

Serbia
490 Posts

Member since 22/11/2007

Posted - 03/11/2009 : 00:29:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Sloba's Homepage  Send Sloba a Private Message
quote:
Originally posted by Gand

quote:
Originally posted by Sloba

quote:
Originally posted by Gand

Kako ne mogu ici na oba dogadjanja, zna li netko kakve ce cijene drzati nasi zdavaci? Znam za Fibru da ce imati popust -10 % na oba sajma, ali me zanimaju i ostali izdavaci. Takodjer, hoce li biti srpskih izdanja na ijednom od ta dva skupa i po koijm cijenama?



Na CRS-u ce ucestvovati sigurno Beli Put sa starim i najnovijim izdanjima i sa odredjenim popustom, za ostale ne znam, ali pretpostavljam da ce Vedran izneti sve sem Belog Puta iz Srbije.





Hocete biti na Interliberu? Barem vasa izdanja preko neke druge kuce? (Libelus?)



Za Interliber ne verujem. Ali ne znam na koga si tacno mislio kada si napisao "hocete biti", ja samo dajem info da ce Beli Put biti na CRS-u, ne radim, za njih...jos uvek

Edited by - Sloba on 03/11/2009 00:29:26
Go to Top of Page

Mord
Advanced Member

Croatia
3122 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 03/11/2009 : 18:50:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Mord a Private Message
Hoce li netko na crsu ili interliberu prodavati marketprintova izdanja s popustom kao sto je bio na sajmu u Beogradu?
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.1 seconds. Snitz Forums 2000