forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Libellus: ZONA X 3
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 10/11/2009 : 00:27:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
Od srijede u prodaji na Interliberu i u strip knjizari Libellus!

U trecem broju Zone X procitat cete epizode pod nazivom:
ALTERNATIVNI SVJETOVI + BOG NA CETIRI KOTACA

Cijena ovog izdanja na Interliberu i u strip knjizari Libellus bit ce 100 kuna.

Zahvaljujemo se Goranu, Curuniru, Dekari, Melini, Mirni, Vedranu
i svim ostalim suradnicima koji su nam pomogli pri izradi ovog odlicnog izdanja.






Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne

Edited by - Dado on 10/11/2009 11:18:35

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 10/11/2009 : 10:21:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message  Reply with Quote
Meni izgleda kao druga knjiga?!
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 10/11/2009 : 10:54:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dcopic

Meni izgleda kao druga knjiga?!


Ja bih čak dodao da dosta sliči.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

mikado
Senior Member



Serbia
1710 Posts

Member since 01/06/2009

Posted - 10/11/2009 : 10:59:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit mikado's Homepage  Send mikado a Private Message  Reply with Quote
I meni je nešto poznata...

https://religiopedija.blogspot.com/
https://bonelistripovi.blogspot.com/
Go to Top of Page

bvagner3
Senior Member



Croatia
2282 Posts

Member since 13/01/2009

Posted - 10/11/2009 : 11:01:11  Show Profile Show Extended Profile  Send bvagner3 a Private Message  Reply with Quote
A možda su samo korice iste,a iznutra sasvim drugi strip.

Edited by - bvagner3 on 10/11/2009 11:01:43
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 10/11/2009 : 11:19:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
Ajme, sorry, bio je krivi link...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 10/11/2009 : 11:35:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
I meni se cini kao da sam vec video ovu naslovnicu negde
Go to Top of Page

Tornadomaster
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2479 Posts

Member since 01/08/2009

Posted - 10/11/2009 : 13:20:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit Tornadomaster's Homepage  Send Tornadomaster a Private Message  Reply with Quote
Nikad mi neće biti jasni glupavi i nepotrebni postovi tipa "otkucaću nešto pa makar najveću i glupost"!
Ima li neko pametniji da mi kaže par informacija (crtež, scenario, radnja...) Definitivno serijal vrijedan pažnje. Uz PIBD meni iz Libellusa najdraži...

Pici dalje Dilan Dože, da te braca na police slože.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 10/11/2009 : 13:50:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tornadomaster

Nikad mi neće biti jasni glupavi i nepotrebni postovi tipa "otkucaću nešto pa makar najveću i glupost"!
Ima li neko pametniji da mi kaže par informacija (crtež, scenario, radnja...) Definitivno serijal vrijedan pažnje. Uz PIBD meni iz Libellusa najdraži...



Vidis,u ovom topicu se najavljuje Zona X 3.
Da li si toliko glup da ocekujes da u najavi neko od stripofila prokomentarise crtez i radnju stripa koji se jos nije pojavio
Ovde se stripofili samo raduju novom izdanju i pomalo zezaju,a ako ti je potreban neki visi nivo konverzacije imas forume gde se govori o puno pametnijim stvarima
Go to Top of Page

Tornadomaster
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2479 Posts

Member since 01/08/2009

Posted - 10/11/2009 : 14:03:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit Tornadomaster's Homepage  Send Tornadomaster a Private Message  Reply with Quote
Sad bih ja trebao nešto kao da se naljutim i počnem sa prepucavanjem... neka hvala! Samo se vi zezajte ako vam je zabavno... i sakupljajte postove.

Pici dalje Dilan Dože, da te braca na police slože.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10366 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 10/11/2009 : 16:20:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
ne, trebao bi se pokriti po usima, jer, kako rece kvazilekar, trazis info o neizaslom stripu

ali imas srece: prva prica podsjeca na zonu sumraka, znas ono, kad se probudis i shvatis da ni za koga ne postojis niti si ikad postojao...
druga je o rasistickom drustvu koja klasira ljude na temelju... kubikaže auta koji voziš! plus neizostavni izvanzemaljci

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 10/11/2009 : 17:12:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

ne, trebao bi se pokriti po usima, jer, kako rece kvazilekar, trazis info o neizaslom stripu

ali imas srece: prva prica podsjeca na zonu sumraka, znas ono, kad se probudis i shvatis da ni za koga ne postojis niti si ikad postojao...
druga je o rasistickom drustvu koja klasira ljude na temelju... kubikaže auta koji voziš! plus neizostavni izvanzemaljci



Eto,mogo si da mi pustis te informacije na mail da i ja jednom ispadnem pametan u drustvu
Ovako,uspeo sam samo da sakupim 3 posta kol'ko da ne postim predugo u vreme kad nije post
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10366 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 10/11/2009 : 17:21:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
nisam te htio baciti u depresiju zbog tvog auta i ove priče... kazu da ti u njemu za obilazak nisa treba nesto malo vise od 4 sata

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
4994 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 10/11/2009 : 17:33:20  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by Tornadomaster

Nikad mi neće biti jasni glupavi i nepotrebni postovi tipa "otkucaću nešto pa makar najveću i glupost"!
Ima li neko pametniji da mi kaže par informacija (crtež, scenario, radnja...) Definitivno serijal vrijedan pažnje. Uz PIBD meni iz Libellusa najdraži...



Vidis,u ovom topicu se najavljuje Zona X 3.
Da li si toliko glup da ocekujes da u najavi neko od stripofila prokomentarise crtez i radnju stripa koji se jos nije pojavio
Ovde se stripofili samo raduju novom izdanju i pomalo zezaju,a ako ti je potreban neki visi nivo konverzacije imas forume gde se govori o puno pametnijim stvarima





Tex je legenda
__________________________________________________________________________________________________________________________________________
4o godina Alan Forda u HR

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1970.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 10/11/2009 : 17:57:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

nisam te htio baciti u depresiju zbog tvog auta i ove priče... kazu da ti u njemu za obilazak nisa treba nesto malo vise od 4 sata


Kog auta?
Pa on je prodao auto da bi imao za stripove...ili za pivo...ne znam kako bese.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7893 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 10/11/2009 : 18:15:18  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

nisam te htio baciti u depresiju zbog tvog auta i ove priče... kazu da ti u njemu za obilazak nisa treba nesto malo vise od 4 sata


nismo merili vreme,ali raspucin je bas dugo vozio,tex je upravljao levo-desno,a rocco21 i ja smo primetili da se vrtimo u krug.
Go to Top of Page

PAJDO
Senior Member



Croatia
2236 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 10/11/2009 : 19:09:23  Show Profile Show Extended Profile  Send PAJDO a Private Message  Reply with Quote
Palac gore za ZONU XXX:)))))

In spite of my rage I´m still rat in a cage...
Go to Top of Page

bvagner3
Senior Member



Croatia
2282 Posts

Member since 13/01/2009

Posted - 10/11/2009 : 20:12:47  Show Profile Show Extended Profile  Send bvagner3 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

ne, trebao bi se pokriti po usima, jer, kako rece kvazilekar, trazis info o neizaslom stripu

ali imas srece: prva prica podsjeca na zonu sumraka, znas ono, kad se probudis i shvatis da ni za koga ne postojis niti si ikad postojao...
druga je o rasistickom drustvu koja klasira ljude na temelju... kubikaže auta koji voziš! plus neizostavni izvanzemaljci

Pa to govore o nama,(vjerujem da je u cijeloj regiji tako),a svugdje u svijetu neznam,u Africi valjda po veličini devine grbe,a u Indiji po dužini slonove surle,a negdje,čiji konj ima ljepšu grivu i rep,koji bolje rza,svi smo mi rasisti,kada više cijenimo Ferarria,Jaguara,Lamborginija ili novog sportskog Marcedesa,ili ogromnog Džipa,od starog Golfa,Peglice,Renolke 4,Jugića,Fiće.Ma sram nas može biti,ja bi se oštro pobunio da mi netko pokloni "zlatni" auto,i uopće mu se nebi naklonio,rekao bih ,ne,neću tvoj zlatni Ferrari,draži mi je moj stari ,strgani,krš.

Edited by - bvagner3 on 10/11/2009 20:49:16
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18429 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 10/11/2009 : 20:33:50  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Super za ZONU!!!!!

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10366 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 10/11/2009 : 21:55:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PAJDO

Palac gore za ZONU XXX:)))))



ehhhh...

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10366 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 10/11/2009 : 21:56:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cronos six

quote:
Originally posted by Curunir

nisam te htio baciti u depresiju zbog tvog auta i ove priče... kazu da ti u njemu za obilazak nisa treba nesto malo vise od 4 sata


nismo merili vreme,ali raspucin je bas dugo vozio,tex je upravljao levo-desno,a rocco21 i ja smo primetili da se vrtimo u krug.



raspucin vozio, a tex upravljao??? mila vam majka, sigurnije je valjda u iraku...

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10366 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 10/11/2009 : 21:57:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kit Carson

quote:
Originally posted by Curunir

nisam te htio baciti u depresiju zbog tvog auta i ove priče... kazu da ti u njemu za obilazak nisa treba nesto malo vise od 4 sata


Kog auta?
Pa on je prodao auto da bi imao za stripove...ili za pivo...ne znam kako bese.




pazi ti malo na svoju necakinju, ko ce s njim bit siguran kad ga ufati kriza, de ne proda i nju

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Hajo
Senior Member



1856 Posts

Member since 26/12/2008

Posted - 10/11/2009 : 22:00:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit Hajo's Homepage  Send Hajo a Private Message  Reply with Quote
A vidi prste na Martinovoj lijevoj ruci

''Prijatelji postoje da bi cinili uzaludne stvari'' -Groucho
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 11/11/2009 : 23:55:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir


pazi ti malo na svoju necakinju, ko ce s njim bit siguran kad ga ufati kriza, de ne proda i nju



Unuku,on meni dodje ujak a njoj deda a ja njemu dodjem 230 evra
Nego ga pustam da se provlaci s ovo burazer da mu ne povredim osecanja
Go to Top of Page

il cattivo
Average Member



Croatia
858 Posts

Member since 25/05/2005

Posted - 12/11/2009 : 11:33:38  Show Profile Show Extended Profile  Send il cattivo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tornadomaster

Sad bih ja trebao nešto kao da se naljutim i počnem sa prepucavanjem... neka hvala! Samo se vi zezajte ako vam je zabavno... i sakupljajte postove.


Pa pogledaj samo ti tog Texa od kad je na forumu, a od kad sam ja...i koliko on ima postova?Samo zgubidani po forumu i baca doskočice i plazi jezike...i...oni su mali ali su veliki, odnosno nisu dovoljno mali da budu manji, odnosno...ma znaš...
A bome si i ti Tornado natukao postova...

To really live you must almost die
And it happened just that way with me

Edited by - il cattivo on 12/11/2009 11:34:22
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 12/11/2009 : 11:47:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by il cattivo

quote:
Originally posted by Tornadomaster

Sad bih ja trebao nešto kao da se naljutim i počnem sa prepucavanjem... neka hvala! Samo se vi zezajte ako vam je zabavno... i sakupljajte postove.


Pa pogledaj samo ti tog Texa od kad je na forumu, a od kad sam ja...i koliko on ima postova?Samo zgubidani po forumu i baca doskočice i plazi jezike...i...oni su mali ali su veliki, odnosno nisu dovoljno mali da budu manji, odnosno...ma znaš...
A bome si i ti Tornado natukao postova...



Hvala ljepa,sad ne ometajte dalje spamovanje
Okruglo 5500 postova,sad idu na aukcije
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000