forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 varaždinski stripofili
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

tristan
Junior Member



Belgium
401 Posts

Member since 12/08/2005

Posted - 18/01/2010 : 13:51:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit tristan's Homepage  Send tristan a Private Message  Reply with Quote
Recite ako moze sto trosite na nove stripove vise manje godisnje (sve skupa, s onima koje ima na svakom uglu i one koje jedino nadjete u Libellusu ili slicno). Znaci, da li bi se u Vz isplatilo otvoriti ducan. Ja sam svoje rekao, mada kupim godisnje sve skupa sigurno za 5 - 6.000 KN (na hrvatskom i ostalim jezicima - fr i eng). Znaci, na hrvatskom negdje oko 4.000 kn.
Ako ispadne da ima nas 20 takvih i jos 50 koji kupe za 1.000 kn, pa jos 100 koji kupe za 500, evo ideje ... otvorite striparnicu u Varazdinu.
Go to Top of Page

tristan
Junior Member



Belgium
401 Posts

Member since 12/08/2005

Posted - 23/02/2011 : 10:02:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit tristan's Homepage  Send tristan a Private Message  Reply with Quote
Pozdrav nakon godine dana od proslog posta.
Ima li kakve sanse da bude nesto otvoreno u Varaždinu u skoroj buducnosti?
Go to Top of Page

Hajo
Senior Member



1854 Posts

Member since 26/12/2008

Posted - 26/02/2011 : 21:43:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit Hajo's Homepage  Send Hajo a Private Message  Reply with Quote
I ja sam za strip-knjižaru u Vž-u! Ja neću ni reći kolko godišnje trošim na stripove! ;)

''Prijatelji postoje da bi cinili uzaludne stvari'' -Groucho
Go to Top of Page

tristan
Junior Member



Belgium
401 Posts

Member since 12/08/2005

Posted - 01/03/2011 : 11:12:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit tristan's Homepage  Send tristan a Private Message  Reply with Quote
Izleda da ipak nismo dovoljni da bi se isplatilo nesto otvoriti. Meni se samo neda ici u Zg po stripove kad dodjem u Hr, ali dobro, takav je zivot.
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000