forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Libellus: Martin Mystere biblioteka 33-36
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 05/12/2009 : 19:27:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message  Reply with Quote
Doslo je vrijeme za najaviti nove 4 knjige nasega dobrog starog Martina. Iskreno, tesko mi je povjerovati da smo dosli vec do knjige broj 36, odnosno do originalne epizode broj 58!

No da ne duljim, evo i nekoliko rijeci o njima.

Knjiga 33 nosi naslov DVORAC STRAVE i potpisuju je Castelli & Bagnoli (Henry), a u njoj ce Martin posjetiti Nieder-Beerbach i pozabaviti se malo istrazivanjem legende o Frankensteinu... Ova knjiga ima 164 stranice i nema kolornih naslovnica unutra, a cijena ce joj u striparnici Libellus biti 95 kuna.

U knjizi 34 (Prosperi & Chiarolla) Martin ce posjetiti Dublin, a otkrit cemo i neke dosad nepoznate stvari o Jonathanu Swiftu. Naslov je POVRATAK U LILLIPUT, a sama knjiga proteze se na 100 stranica i nema kolornih naslovnica unutra. Cijena ce biti 75 kuna.

Knjiga 35 (124 stranice, bez kolornih listova) u svome fokusu ima Kristofora Kolumba, a naslov joj je BLAGO SEDAM GRADOVA. Scenarij potpisuje Castelli, a crtez Gaspare & Gaetano Cassaro. Cijena: 85 kuna.

Posljednja knjiga u ovoj turi je AFRICKA MAGIJA (Castelli / Tuis) i u goste nam ponovno dovodi Beverly Howard (bacite pogled na knjige 2 i 3 nase MM biblioteke). Imat ce 234 stranice i 3 kolorne naslovnice unutra, a cijena u striparnici Libellus bit ce 115 kuna.

Sve knjige trebale bi biti u prodaji za 15-ak dana, koji dan gore-dolje.

Dado i ja se ovom prilikom od srca zahvaljujemo svim nasim suradnicima (Melina, Mirna, Curunir, Goran, Dekara, Zlaja, Vedran, Tomislav) koji su sudjelovali u radu na ove cetiri knjige jer bez njih nista od ovoga ne bi bilo moguce!

Evo, bacite oko kako sve to izgleda:












And I must be an acrobat to talk like this and act like that...

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 06/12/2009 : 00:07:59  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message  Reply with Quote
Zanimljive teme...
Go to Top of Page

Tornadomaster
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2480 Posts

Member since 01/08/2009

Posted - 06/12/2009 : 00:27:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit Tornadomaster's Homepage  Send Tornadomaster a Private Message  Reply with Quote
Ovo će meni doći na red tek kada budem stari čiko od nekih tridesetak godina... ako se do tad ne rasproda... a hoće...

Pici dalje Dilan Dože, da te braca na police slože.
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 06/12/2009 : 00:30:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tornadomaster

Ovo će meni doći na red tek kada budem stari čiko od nekih tridesetak godina... ako se do tad ne rasproda... a hoće...


I meni. Uh, pa ja kasnim nekih 9 godina, moram odmah da kupim.

A i nikad nisam hteo da budem Čiko, nego Zagor.

Bravo LIBELLUS!

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 06/12/2009 : 00:32:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
Samo me plasi ovo za nekih 15-ak dana u prodaji.
Da li onda ima nade da to stigne i u Srbiju u ovoj godini?
Znam da ne znate,samo razmisljam naglas
Go to Top of Page

Tornadomaster
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2480 Posts

Member since 01/08/2009

Posted - 06/12/2009 : 00:34:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Tornadomaster's Homepage  Send Tornadomaster a Private Message  Reply with Quote
Jedino ako se neki kredit digne! Ili posreći na kladionici!
Stao sam kod 17-te knjige i sve nešto odugovlačim sa daljom kupovinom (kao neće se rasprodati, ima prečih stvari)... Shit!
Ma ko ga jebe, kupujem i ja odmah!!!!

Pici dalje Dilan Dože, da te braca na police slože.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 06/12/2009 : 00:56:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tornadomaster

Jedino ako se neki kredit digne! Ili posreći na kladionici!
Stao sam kod 17-te knjige i sve nešto odugovlačim sa daljom kupovinom (kao neće se rasprodati, ima prečih stvari)... Shit!
Ma ko ga jebe, kupujem i ja odmah!!!!



Ako nemas knjigu 24,bolje prvo uzmi nju,mislim da je ona najkriticnija jer nije objavljivana u LMS.
A mogu i nadlezni da malo daju informacije o izdanjima koja su najbliza tome da se rasprodaju.
Go to Top of Page

Tornadomaster
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2480 Posts

Member since 01/08/2009

Posted - 06/12/2009 : 01:04:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit Tornadomaster's Homepage  Send Tornadomaster a Private Message  Reply with Quote
Eee vidiš o tome nisam razmišljao uopšte... Uzimam odna 24-orku obavezno prvu. Slažem se, te informacije nam baš manjkaju na forumu.

Ma blago se vama u Srbiji - imate Darkvud pa vam sve stiže pod ruku (pa... gotovo svima). Mi iz BiH baš imamo problema kako kupiti Libellusova, Fibrina i Bookglobe-ova izdanja. Kombinacije su drž ne daj, sad pa sad... Skupiš neku crkavicu a nemaš kome staviti pod ruku da ti donese. A kad neko ide u Zg nemaš love pa da ga jebeš...

Pici dalje Dilan Dože, da te braca na police slože.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 06/12/2009 : 01:38:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tornadomaster


Ma blago se vama u Srbiji - imate Darkvud pa vam sve stiže pod ruku (pa... gotovo svima).



Dobro,ovde je mozda lakse. Ali ako nisi iz BG(a ja sam iz Nisha) nije bas lako ni ovde. Nacekam se i ja za neka izdanja. Nego,kad imam kintu dam ovom dileru unapred,pa kad donese. Ostane li lova kod mene,tesko da bi to otislo za stripove
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 06/12/2009 : 01:51:55  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Afrička magija mi je jedna od najboljih epizoda

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10366 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 06/12/2009 : 02:14:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tornadomaster

A kad neko ide u Zg nemaš love pa da ga jebeš...



cek malo, jebes ga a on tebi plati? pa da, ima i to smisla kod nekih

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Malicius
Senior Member



Germany
2380 Posts

Member since 21/09/2004

Posted - 06/12/2009 : 07:05:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Malicius a Private Message  Reply with Quote
statistički gledano, od početka godine do danas i uzimajući u obzir zakašnjele knjige iz prošle godine (ako me sjećanje dobro služi) i da će sve najavljeno biti "vani" do kraja tekuće, Libellus je izbacio 99 knjiga.

Dojmljiv podatak

PS:Bravo za Martija, uzimam naravno

"Don't pick a fight, but if you find yourself in one, i suggest you make damn sure you win."

The Duke
Go to Top of Page

Sekta
Average Member



Bosnia and Herzegovina
767 Posts

Member since 26/11/2009

Posted - 06/12/2009 : 07:20:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Sekta a Private Message  Reply with Quote
Mi iz BiH baš imamo problema kako kupiti Libellusova, Fibrina i Bookglobe-ova izdanja.
[/quote] I ja imam isti problem. Jedno vrijeme sam maltretirao studente da mi kupuju u BG. Mada već neko vrijeme počinju da me izbjegavaju.. Bilo bi divno kad bi Libelus našao pretstavnika za BiH. Mislim da nas ima dovoljno koji bi to kupovali. Sve pohvale za nove Martije. Valjda će i ovo doći na red.. Previše dobrih stripova, a premalo para.

???? ????? ???? 100, ??? ?? ?? ?????? ???

Edited by - Sekta on 06/12/2009 07:23:17
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18434 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 06/12/2009 : 08:24:31  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
i to če pasti...dobar stari Marti...danas ga više i skoro ne prepoznajem.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15085 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 06/12/2009 : 09:19:51  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
odlično..jedva čekam da ih ponovo pročitam

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO " CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE " DINAMOOOOOOOOOOOOOO
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 06/12/2009 : 09:25:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

i to če pasti...dobar stari Marti...danas ga više i skoro ne prepoznajem.




Ne sija kao na pocetku,ali ovaj postrevolucionarni MM koji izlazi kod VC je opet sasvim solidan.
A Libellus ionako planira sve da odradi,pa ces da vidis kad dodje i to na red
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15085 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 06/12/2009 : 09:32:18  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by teller

i to če pasti...dobar stari Marti...danas ga više i skoro ne prepoznajem.




Ne sija kao na pocetku,ali ovaj postrevolucionarni MM koji izlazi kod VC je opet sasvim solidan.
A Libellus ionako planira sve da odradi,pa ces da vidis kad dodje i to na red



srećom ja ga kupujem od vč-a jel sigurno nebum doživio libellus izdanje

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO " CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE " DINAMOOOOOOOOOOOOOO
Go to Top of Page

Sekta
Average Member



Bosnia and Herzegovina
767 Posts

Member since 26/11/2009

Posted - 06/12/2009 : 09:38:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Sekta a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by teller

i to če pasti...dobar stari Marti...danas ga više i skoro ne prepoznajem.




Ne sija kao na pocetku,ali ovaj postrevolucionarni MM koji izlazi kod VC je opet sasvim solidan.
A Libellus ionako planira sve da odradi,pa ces da vidis kad dodje i to na red

Meni se baš sviđaju tih prvih 100+ epizoda. Već kasnije, taj takozvani Italijanski ciklus mi je slabiji.

???? ????? ???? 100, ??? ?? ?? ?????? ???
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 06/12/2009 : 09:40:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sekta

Meni se baš sviđaju tih prvih 100+ epizoda. Već kasnije, taj takozvani Italijanski ciklus mi je slabiji.



Jeste slabiji,ali taj tzv.postrevolucionarni MM od prelaska na veci broj strana i dvomesecni ritam je puno bolji od ovih epizoda koje sad izlaze kod Ludensa.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 06/12/2009 : 09:44:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by risbozg



srećom ja ga kupujem od vč-a jel sigurno nebum doživio libellus izdanje



Pre cemo neka njihova izdanja da dozivimo nego mnoga ovih koji su trenutno ispred. Mada,za svaki slucaj i ja uzimam VC,Ludens sam prekinuo - njih ce da stignu cas posla
Krajnje je vreme da krene po vise epizoda MM u knjizi ili da se ubrza
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 06/12/2009 : 09:48:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Afrička magija mi je jedna od najboljih epizoda



Aha... Ona Boswellova ruka je bas jezovita, a ima i golotinje...

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 06/12/2009 : 09:49:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

Krajnje je vreme da krene po vise epizoda MM u knjizi ili da se ubrza




And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 06/12/2009 : 09:50:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gaston

quote:
Originally posted by mladjo

Afrička magija mi je jedna od najboljih epizoda



Aha... Ona Boswellova ruka je bas jezovita, a ima i golotinje...



Razmisljate li vi o predlozima nas penzionera
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 06/12/2009 : 09:51:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

Samo me plasi ovo za nekih 15-ak dana u prodaji.
Da li onda ima nade da to stigne i u Srbiju u ovoj godini?
Znam da ne znate,samo razmisljam naglas



Misli gazda Sloba na to tako da - ako sve bude po planu - trebalo bi stici... Ali, nemoj da ureknemo...

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 06/12/2009 : 09:54:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer


Razmisljate li vi o predlozima nas penzionera



Ma pusti mi te price... Risbo i Wiskey tako kukaju od 1492. kad su Kolumbu dali karte na kojima je oznacena ruta do Amerike, a ti jos nisi ni blizu toj gospodi u najboljim godinama!

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

Sekta
Average Member



Bosnia and Herzegovina
767 Posts

Member since 26/11/2009

Posted - 06/12/2009 : 09:55:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Sekta a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer


Jeste slabiji,ali taj tzv.postrevolucionarni MM od prelaska na veci broj strana i dvomesecni ritam je puno bolji od ovih epizoda koje sad izlaze kod Ludensa.

Pa sa tim se moram složiti. Ja M.M. uzimam sve što izlazi, i VČ i Ludens. Iako imam Dnevnikov komplet, kupujem i Ludens. Mada nešto sporije.

???? ????? ???? 100, ??? ?? ?? ?????? ???
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000