forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Mirabilisa - Novi izdavac?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 72

giant
Average Member



Slovenia
843 Posts

Member since 22/10/2006

Posted - 18/01/2010 : 21:34:48  Show Profile Show Extended Profile  Send giant a Private Message
quote:
Originally posted by Mhejl

quote:
Originally posted by elfak nish


Mirabilis stranica na Fb vise ne postoji.


Imperija je srušena.


....i to prije nego što je bila IZGRAĐENA....
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 18/01/2010 : 21:35:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message
Znaci, nista slicice sa drugaricom...u bazenu...u ambaru...na bilijarskom stolu...?

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 18/01/2010 : 21:36:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message
quote:
Originally posted by wesskowaz

quote:
Originally posted by Kit Carson

Cekaj! I sta sad? Nece biti k. Mikija?





Pa, rekli su u utorak. Strpi se.


Tooooo! Ja vec reko - nema sanse.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

gibica
Junior Member



Serbia
488 Posts

Member since 22/03/2009

Posted - 18/01/2010 : 21:37:20  Show Profile Show Extended Profile  Send gibica a Private Message
quote:
Originally posted by dessa

quote:
Originally posted by anto

Pa vidiš da je na našem forumu - a kladim se i da nije baš neko nepoznat!
Samo ko je u pitanju?


Kako ko? Pa gibica!!



Provalio si me
Imas jedan potpisan primerak prvog broja Kapetana Mikija od mene

I don't care to belong to a club that accepts people like me as members.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20722 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 18/01/2010 : 21:37:51  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

Pavele, sine razmetni?


Ne mogu da verujem, ladno je Pavel!
ha,ha,ha,ha...

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

dessa
Advanced Member

Serbia
4352 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 18/01/2010 : 21:38:13  Show Profile Show Extended Profile  Send dessa a Private Message
quote:
Originally posted by gibica

quote:
Originally posted by dessa

quote:
Originally posted by anto

Pa vidiš da je na našem forumu - a kladim se i da nije baš neko nepoznat!
Samo ko je u pitanju?


Kako ko? Pa gibica!!



Provalio si me
Imas jedan potpisan primerak prvog broja Kapetana Mikija od mene


JES!!
Go to Top of Page

elfak nish
Advanced Member



Serbia
5703 Posts

Member since 23/02/2009

Posted - 18/01/2010 : 21:40:06  Show Profile Show Extended Profile  Send elfak nish a Private Message
quote:
Originally posted by Kit Carson

Znaci, nista slicice sa drugaricom...u bazenu...u ambaru...na bilijarskom stolu...?



Soundgarden - Halfway There
http://www.youtube.com/watch?v=LW4Zsd1mhPI
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 18/01/2010 : 21:40:52  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message
quote:
Originally posted by vronski 2

Dakle ovako,
nemam namere da se bilo kome pravdam jer nizašta nisam kriv i žrtva sam prevare kao i većina na ovom forumu! Ako moje izvinjenje nekom nešto znači onda se izvinjavam a šta se desilo sa najavljenim kapetanom mikijem treba pitati Živadina Stevanovića koji mi je slao mejlova sa obveštenjima o promociji i izdanjima ( i koje su okupljeni forumaši uključujući i Colta) večeras u SKC i videli a dotični me je kontaktirao i preko telefona.
Mirabilis nisam ja izmislio vć je neko informacije o njima i njihovim izdanjima postavio na Krstaricu i Fejsbuk pa sam ih tek onda kontaktirao kao novinar želeći da medijski ispratim njihove aktivnosti a Stevanović me je zamolio da prenosim njihove stavove i najave na ovom forumu.
Pokušao sam večeras da ga kontaktiram ali je bio nedostupan a uostalom zar bih se večeras pojavio u SKC da je ovo sve moje delo i izmišljotina.
Za razliku od nekih bavim se ozbiljnim i teškim poslom i nemam vremena da se mesec dana zamajavam glupostima i da smišljam lažne informacije o stripovima! Naseo sam na priče nekoga ko je delovao ozbiljno a sve u cilju da čitalačka publika bude na vreme upoznata sa strip dešavanjima.
O vređanjima preko privatnih poruka koje mi neki članovi šalju pa i preko javnog topica ne želim, to govori o njima samima i o njihovoj kulturi!


jok,ja sam kriv za 55 strana topica o lazima!a to ko ti je prijetio na PM ima i potpuno pravo jer si nas sve lagao mesec dana
hunteru izvini,morao sam
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20722 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 18/01/2010 : 21:43:11  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message
Znači , ništa od Napoleona ?
Shit!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 18/01/2010 : 21:45:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message
quote:
Originally posted by anto

Znači , ništa od Napoleona ?
Shit!


Ma jebes Napoleona, vis da me Pavel upali da cekam slicke Gonze sa drugaricom.


Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22149 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 18/01/2010 : 21:45:47  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
dobro, fino smo se zabavili, momci bili ste odlicni
meni svejedno zbog KM, tako nesto sam jedva i kao klinac mogao da svarim i sigurno ga ne bih kupovao da izlazi i sa zlatnim coverom. Sala je ok, ali imam problema sa prevarantima, posto nikad nisam nikoga prevario i prema tipovima koji takve stvari rade nisam pacifista kao obicno prema normalnima, vec se pretvaram u covjeka vise nego dostojnog mom nick imenu.Probudjena je mnogima nada, a i vjerovatno su neki bili i na licu mjesta, sto se naravno ne moze oprostiti.Vronski je na mene do sada ostavio utisak jednog tipa koji voli da se zeza, samo su mu sale nesto na pola puta, pa tako cesto ispadne zrtva sopstvenih zajebancija,kao npr. u topicu o gacama.Sala je sala, ali ovo nema veze sa tim.
Vronski, ako imas imalo ljudskosti i karaktera, nek te stid i sram bude, mada znam da ljudima kao sto si ti takve rijeci nista ne znace.

King je rekao svoje.
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11085 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 18/01/2010 : 21:45:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
A ja proda kolekciju Mladenu. Tija je kupit i Kita Tellera ali mi fali par brojeva pa je odusta.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11085 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 18/01/2010 : 21:49:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior
svejedno zbog KM, tako nesto sam jedva i kao klinac mogao da svarim



A to je!!! Ma vidija san da ti imaš nekih problema...

I kad su ti rekli da se stripovi čitaju a ne jedu?


"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17663 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 18/01/2010 : 21:50:30  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
ja sam se ispraznio na FB tako da sam sada miran :D

opraštam u duhu ekumenizma :D

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22149 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 18/01/2010 : 21:54:15  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

quote:
Originally posted by King Warrior
svejedno zbog KM, tako nesto sam jedva i kao klinac mogao da svarim



A to je!!! Ma vidija san da ti imaš nekih problema...

I kad su ti rekli da se stripovi čitaju a ne jedu?




ma cekaj, nemoj me sad zvati nazad, taman sam se smirio i koju pametnu rekao, necu da sad pokvarim utisak.

@ostali: Ignorisite ovo moje pisanje i zadzite me u sjecanju sa onim predzadnjim postom
Go to Top of Page

Bob Rok
Advanced Member



4922 Posts

Member since 11/03/2009

Posted - 18/01/2010 : 21:54:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Bob Rok a Private Message
Upoznajte Vronskog


Ja se zovem El-Muhammed, iz plemena starih Azra, sto za ljubav zivot gube i umiru kada ljube.
Go to Top of Page

gregorbikupil
Junior Member

Slovenia
428 Posts

Member since 13/03/2008

Posted - 18/01/2010 : 21:55:08  Show Profile Show Extended Profile  Send gregorbikupil a Private Message
quote:
Originally posted by Gonzo

quote:
Originally posted by Kit Carson

quote:
Originally posted by anto

Meni je krajnje sumnjiv ovaj Gonzo !
Ko si druže sad pa ti ???
Da nemaš veze sa ovom ispalom ???


U pitanju je drugarica, mada poucen prethodnim iskustvom ne znam da li smem da verujem i to.

Jedna nosata devojcica sa lezbejskim sklonostima, kao i Legs


Legs...

A kad če Legs?

Avatar mi je super... malo nihilisticki... a i sporo se nalaže... evo, sad ce...
Go to Top of Page

Bob Rok
Advanced Member



4922 Posts

Member since 11/03/2009

Posted - 18/01/2010 : 21:55:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Bob Rok a Private Message
Vronski, da nisi u Kurir novinar?... Oni su profesionalci kao i ti

Ja se zovem El-Muhammed, iz plemena starih Azra, sto za ljubav zivot gube i umiru kada ljube.
Go to Top of Page

mezzano
Senior Member



Serbia
1241 Posts

Member since 26/06/2007

Posted - 18/01/2010 : 21:58:06  Show Profile Show Extended Profile  Send mezzano a Private Message
quote:
Ljudi, činjenica je da treba Mirabilisu dati šansu jer su za razliku od raznih Horusa, Vaninija, Abatona a pogotovo "neprevaziđenog" Wizarda ozbiljni ljudi i ozbiljni izdavači! Redovnost izdanja, kvalitet i relativno pristupačna cena uz odličan izbor junaka je ono što će krasiti ovog izdavača i sada sam zadovoljan što konačno mogu da kažem nešto više jer ćutim od oktobra o ovome! ;-)

I sad neka neko kaže kako Vronski izmišlja i kako dajem netačne informacije a kada sam najavio nova izdanja za početak 2010 i pomenuo juliju mnogi su me ovde pljuvali, ali neka... nisam zlopamtilo! :-)
Zivadin Stevanovic, celni covek Mirabilisa je izuzetno ambiciozan izdavac i siguran sam da je Srbija dobila jos jednu uspesnu izdavacku kucu pored VC. Miki, Julija, Nik i Natan su samo pocetak a prava iznenadjenja tek slede tokom naredne godine...

Ljudi bitno je da znate da je Mirabilis ozbiljna izdavačka kuća sa ozbiljnim ljudima i da se neće ugasiti posle tri broja niti će im razmaci između dva broja biti po pola godine...
VČ je definitivno dobio ozbiljnu konkurenciju a ono što je najbolje je što će tokom 2010. godine samo vikend biti "slobodan" kada su u pitanju Bonelijevi junaci!!!
;)

Koliko se sećam Juliju i Nika sam najavio još u oktobru, pre sajma knjiga jer je cela priča već tada bila uveliko u jeku i tada nisam mogao da kažem detalje ali sam rekao da će se sam izdavač oglasiti krajem godine kao što je i bilo. Mirabilisa je vrlo ozbiljan izdavač sa dugoročnim planom izdavanja i prema tome strpite se još samo malo, 18 januar je tu...
A dotle SVIMA SREĆNA 2010. GODINA!!!!

Šanse su vrlo realne i startuju 18 januara!

Hehe, vidim da je već počelo odbrojavanje...
Neka, neka, ima i zašta da se odbrojava...
;-)


Ne treba ljudi da imaju vere u mene već u "Miralibis" kao novog izdavača a vreme će vrlo brzo pokazati da je Srbija dobila još jednog ozbiljnog i ambicioznog strip izdavača...

Imam čast da vam u ime izdavačke kuće Miralibis i njenog direktora gospodina Živadina Stevanovića najavim promociju prvog broja edicije "Kapetan Miki" koja će biti održana u velikoj sali Studentskog kulturnog centra u ponedeljak, 18. januara sa početkom u 18 časova. Sa posebnim zadovoljstvom najavljujemo dolazak gospodina Korada Mastantuona koji će kao autor naslovnih strana Kapetana Mikija potpisivati prvi broj!
Takođe, tokom boravka naših predstavnika u Milanu sklopljen je dogovor sa "Sergio Bonelli" kućom i dobijena prava za edicije "Napoleone", "Brendon" i "Jan Dix" koji će stratovati od septembra!
Očekujte uskoro nove vesti i nova iznenađenja iz Miralibisa!
S.Milovanović

Hvala na podršci koju dobijamo svih ovih dana i koja će nadam se uslediti u još jačem obimu od ponedeljka a Mirabilis će učiniti sve da se oduži svojim čitaocima i predstojeća konferencija za štampu i gostovanje gospodina Mastantuona je samo početak brojnih iznenađenja koje slede iz naše izdavačke kuće ove godine. Visok standard i kvalitet naših izdanja i otvorena komunikacija sa čitaocima i saradnja je moto Mirabilisa.
S.Milovanović

Neću pominjati više druge izdavače jer kao predstavnik Miralibisa ne želim komentarisati druge izdavačke kuće.

Promocija je u ponedeljak u 18h u velikoj sali SKC. Naši saradnici su upravo danas uspeli da obezbede ovaj termin jer su kasniji termini već zauzeti.

nisu u pitanju albumi već strip magazin tipa "biser stripa" koji će donositi radove francusko-belgijske škole ali shvatite da u ovom trenutku ne mogu govoriti o planovima drugih izdavača osim Mirabilisa.

Nadam se da me razumete jer sam do pre izvesnog vremena mogao da iznosim insajderske podatke ali to je sada nemoguće jer sam vezan za određenu izdavačku kuću i mogu iznositi samo njene zvanične stavove i saopštenja.
Hvala

Mirabilisu je zaista stalo do onoga što čitaoci žele, taj "vox populi" je veoma bitan za nas jer želimo da ispratimo težnje čitalačke publike u meri u kojoj je to moguće.
Vrlo brzo, uverićete se da umemo da slušamo predloge na ovom forumu i ne samo ovde... Pratimo kretanja na tržištu, posmatramo šta je najinteresantnije i tako pravimo izdavački plan. Ne kažem da ćemo da ostvarimo sve od onoga što je ovde predlagano ali verujte, da će većina forumaša uskoro biti, veoma, veoma zadovoljna onim što ćemo ponuditi!
S.M.

Poštovani prijatelji,
Primerci prvog broja edicije "Kapetan Miki" danas su uredno dostavljeni distributerima i od sutra će moći da se kupe na svim kioscima u zemlji. Takođe vas obaveštavam dac će svi posetioci konferencije za štampu koja se održava sutra u 18 časova u Studentskom kulturnom centru dobiti besplatno po primerak prvog broja "Kapetana Mikija" kako bi naš gost gospodin Mastantuono mogao svima da se potpiše.
Raduje nas ovo iščekivanje koje primećujemo ovde na forumu i obećavamo puno prijatnih iznenađenja od sutra kada startuje Kapetan Miki, prvi junak u lepezi izdanja "MIrabilisa"!
S.Milovanović "Mirabilis"



Neki od zanimljivijih komentara.
Go to Top of Page

mrmada
Junior Member



Serbia
438 Posts

Member since 05/04/2009

Posted - 18/01/2010 : 21:58:36  Show Profile Show Extended Profile  Send mrmada a Private Message
quote:
Originally posted by Floyd

Evo skena






Car si za ovo POKLON KESICA MLEKA U PRAHU.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24662 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 18/01/2010 : 22:03:41  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by mezzano

quote:
Ljudi, činjenica je da treba Mirabilisu dati šansu jer su za razliku od raznih Horusa, Vaninija, Abatona a pogotovo "neprevaziđenog" Wizarda ozbiljni ljudi i ozbiljni izdavači! Redovnost izdanja, kvalitet i relativno pristupačna cena uz odličan izbor junaka je ono što će krasiti ovog izdavača i sada sam zadovoljan što konačno mogu da kažem nešto više jer ćutim od oktobra o ovome! ;-)

I sad neka neko kaže kako Vronski izmišlja i kako dajem netačne informacije a kada sam najavio nova izdanja za početak 2010 i pomenuo juliju mnogi su me ovde pljuvali, ali neka... nisam zlopamtilo! :-)
Zivadin Stevanovic, celni covek Mirabilisa je izuzetno ambiciozan izdavac i siguran sam da je Srbija dobila jos jednu uspesnu izdavacku kucu pored VC. Miki, Julija, Nik i Natan su samo pocetak a prava iznenadjenja tek slede tokom naredne godine...

Ljudi bitno je da znate da je Mirabilis ozbiljna izdavačka kuća sa ozbiljnim ljudima i da se neće ugasiti posle tri broja niti će im razmaci između dva broja biti po pola godine...
VČ je definitivno dobio ozbiljnu konkurenciju a ono što je najbolje je što će tokom 2010. godine samo vikend biti "slobodan" kada su u pitanju Bonelijevi junaci!!!
;)

Koliko se sećam Juliju i Nika sam najavio još u oktobru, pre sajma knjiga jer je cela priča već tada bila uveliko u jeku i tada nisam mogao da kažem detalje ali sam rekao da će se sam izdavač oglasiti krajem godine kao što je i bilo. Mirabilisa je vrlo ozbiljan izdavač sa dugoročnim planom izdavanja i prema tome strpite se još samo malo, 18 januar je tu...
A dotle SVIMA SREĆNA 2010. GODINA!!!!

Šanse su vrlo realne i startuju 18 januara!

Hehe, vidim da je već počelo odbrojavanje...
Neka, neka, ima i zašta da se odbrojava...
;-)


Ne treba ljudi da imaju vere u mene već u "Miralibis" kao novog izdavača a vreme će vrlo brzo pokazati da je Srbija dobila još jednog ozbiljnog i ambicioznog strip izdavača...

Imam čast da vam u ime izdavačke kuće Miralibis i njenog direktora gospodina Živadina Stevanovića najavim promociju prvog broja edicije "Kapetan Miki" koja će biti održana u velikoj sali Studentskog kulturnog centra u ponedeljak, 18. januara sa početkom u 18 časova. Sa posebnim zadovoljstvom najavljujemo dolazak gospodina Korada Mastantuona koji će kao autor naslovnih strana Kapetana Mikija potpisivati prvi broj!
Takođe, tokom boravka naših predstavnika u Milanu sklopljen je dogovor sa "Sergio Bonelli" kućom i dobijena prava za edicije "Napoleone", "Brendon" i "Jan Dix" koji će stratovati od septembra!
Očekujte uskoro nove vesti i nova iznenađenja iz Miralibisa!
S.Milovanović

Hvala na podršci koju dobijamo svih ovih dana i koja će nadam se uslediti u još jačem obimu od ponedeljka a Mirabilis će učiniti sve da se oduži svojim čitaocima i predstojeća konferencija za štampu i gostovanje gospodina Mastantuona je samo početak brojnih iznenađenja koje slede iz naše izdavačke kuće ove godine. Visok standard i kvalitet naših izdanja i otvorena komunikacija sa čitaocima i saradnja je moto Mirabilisa.
S.Milovanović

Neću pominjati više druge izdavače jer kao predstavnik Miralibisa ne želim komentarisati druge izdavačke kuće.

Promocija je u ponedeljak u 18h u velikoj sali SKC. Naši saradnici su upravo danas uspeli da obezbede ovaj termin jer su kasniji termini već zauzeti.

nisu u pitanju albumi već strip magazin tipa "biser stripa" koji će donositi radove francusko-belgijske škole ali shvatite da u ovom trenutku ne mogu govoriti o planovima drugih izdavača osim Mirabilisa.

Nadam se da me razumete jer sam do pre izvesnog vremena mogao da iznosim insajderske podatke ali to je sada nemoguće jer sam vezan za određenu izdavačku kuću i mogu iznositi samo njene zvanične stavove i saopštenja.
Hvala

Mirabilisu je zaista stalo do onoga što čitaoci žele, taj "vox populi" je veoma bitan za nas jer želimo da ispratimo težnje čitalačke publike u meri u kojoj je to moguće.
Vrlo brzo, uverićete se da umemo da slušamo predloge na ovom forumu i ne samo ovde... Pratimo kretanja na tržištu, posmatramo šta je najinteresantnije i tako pravimo izdavački plan. Ne kažem da ćemo da ostvarimo sve od onoga što je ovde predlagano ali verujte, da će većina forumaša uskoro biti, veoma, veoma zadovoljna onim što ćemo ponuditi!
S.M.

Poštovani prijatelji,
Primerci prvog broja edicije "Kapetan Miki" danas su uredno dostavljeni distributerima i od sutra će moći da se kupe na svim kioscima u zemlji. Takođe vas obaveštavam dac će svi posetioci konferencije za štampu koja se održava sutra u 18 časova u Studentskom kulturnom centru dobiti besplatno po primerak prvog broja "Kapetana Mikija" kako bi naš gost gospodin Mastantuono mogao svima da se potpiše.
Raduje nas ovo iščekivanje koje primećujemo ovde na forumu i obećavamo puno prijatnih iznenađenja od sutra kada startuje Kapetan Miki, prvi junak u lepezi izdanja "MIrabilisa"!
S.Milovanović "Mirabilis"



Neki od zanimljivijih komentara.




Upravo tako. Baš zanimljivo, pa očekujem da drug vronski zauzme stav.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17663 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 18/01/2010 : 22:05:48  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
ja se jos uvijek nadam da je ovo neki veliki soc psihološki eksperiment i da smo svi ucetsvovali u dobrom djelu :D
koje će pomoći kasnije da se vake stvari u korijenu prekinu :D

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 18/01/2010 : 22:07:38  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message
necu da se mijesam u moderatorski posao,ali mislim da ovo zasluzuje kaznu
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11085 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 18/01/2010 : 22:07:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-view&ID=2020057

Ajmo! Ne dozvolite da se na kraju lupnete po čelu i kažete joj! Kako sam ovo propustija!!!!

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7891 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 18/01/2010 : 22:09:33  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message
bez odugovlacenja,predlazem da se ovaj topic zakljuca.niti je postojala,a nece ni postojati fenomen mirabilis.glupiramo se bespotrebno,normalno i mene ubrajam.dobrodosli ste svi u nas topic juznoprugasa,a tu mozemo da razradimo sve teme.ovog vronskog mi vise ne spominjite,jer je decko kozna kojim putem upao u novinarstvo.njemu ce najobicniji americki gradjanin reci da je obama pripremio nuklearku,i da se sprema da je rokne.kad bi to vronski napisao,u momentu bi se dogodio smak sveta.
ja mu ovo necu oprostiti,jer ovo nije sala,ovo je podjebavanje,i na isti nacin ismejavanje.
Go to Top of Page
Page: of 72 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000