forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Carevo novo ruho
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 26

risbozg
Advanced Member



Croatia
15478 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 28/12/2009 : 12:20:52  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
fali mi na pretraživacu aukcija opcija dodano u zadnjih ....dana

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO " CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE " DINAMOOOOOOOOOOOOOO
Go to Top of Page

Digging Bill
Junior Member



Croatia
418 Posts

Member since 29/06/2004

Posted - 28/12/2009 : 13:54:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit Digging Bill's Homepage  Send Digging Bill a Private Message  Reply with Quote
Ponovo moram malo gnjaviti, a ča ću, takav san.
Nadam se da ne ispadam previše naporan, ali htio sam opet pitati u vezi famozne opcije za pregledavanje novih aukcija, jer ovo što si dodao nije ono na što sam ja mislio.
Evo da se citiram od prije par postova:

quote:
Originally posted by Digging Bill

U vezi aukcija, zasmetalo mi je kao i nekim drugim korisnicima ukidanje opcije pregledavanja novih dodanih aukcija koja je bila vrlo korisna. Ja sam inače kod pregledavanja aukcija najviše koristio baš tu opciju skupa sa pretraživanjem po kategorijama. Kod mene nije slučaj da imam točno određene stripove koje ganjam po aukcijama, nego pregledavam i gledam što ulijeće zanimljivog. Tako redovito pregledavam kategorije npr. Strana izdanja-USA, Strana izdanja i Strip albumi. Pošto to radim svakih dan-dva, običavao sam odabrati samo aukcije dodane unutar dva dana u sklopu pojedine kategorije kako ne bih sto puta pregledavao iste aukcije. U sadašnjem pretraživanju to nije moguće, ili barem ja nisam uspio naći navedene opcije.



A ovu je moju želju još puno bolje sažeo risbozg u gornjem postu. Tako sada shvaćam Markose zašto si mislio za ovu opciju new koju si sada dodao da je bezveze, jer i je, pošto se može koristiti samo za izlistavanje svih novododanih aukcija ili eventualno sa običnim searchom ali bez dodatnih mogućnosti definiranja kategorije i sl.
Ovo što risbozg navodi je ona korisna opcija koja je postojala na starim aukcijama, a to je određivanja vremenskog perioda za pretragu aukcija pri naprednom pretraživanju pomoću opcije Aukcije dodane unutar/Aukcije koje ističu unutar određenog vremena. (Mada ovu drugu nisam baš koristio, možda netko je). Tu se onda može definirati period za aukcije dodane npr. unutar dva dana i koje potpadaju pod kategoriju Mange, i vidjeti samo te aukcije, a ne i one koje sam npr. prije dva dana vec pregledao i ostavio ponude ili pracenje na one zanimljive.

I sometimes even tried to catch her, but never even caught her name
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29195 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 28/12/2009 : 13:57:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Riješit ću to, nema problema.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29195 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 28/12/2009 : 14:06:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Evo, riješio i to. Am I fast or am I fast:)
Ali, ubuduće budite precizniji oko zahtjeva i opisa.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37755 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 28/12/2009 : 14:14:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
Da li je moguce na aukcijama pretrazivati po prodavacu? Mozda samo ja ne znam...
Mislim, da mi ispise sve trenutne aukcije pojedinacnog prodavaca. Ima ovo sortiranje po abecedi ali to moze da padne na 100+ stranica...

Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29195 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 28/12/2009 : 14:33:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Naravno da imaš.
http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search
upišeš ime prodavača kod "prodavač":)

Ili, na svakoj pojedinoj aukciji imaš dva linka za "ostale aukcije istog prodavača", jedan ispod slike predmeta, drugi ispod imena prodavača.

Trouble will find me
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26448 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 28/12/2009 : 14:41:44  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Digging Bill




U vezi aukcija, zasmetalo mi je kao i nekim drugim korisnicima ukidanje opcije pregledavanja novih dodanih aukcija koja je bila vrlo korisna. Ja sam inače kod pregledavanja aukcija najviše koristio baš tu opciju skupa sa pretraživanjem po kategorijama. Kod mene nije slučaj da imam točno određene stripove koje ganjam po aukcijama, nego pregledavam i gledam što ulijeće zanimljivog. Tako redovito pregledavam kategorije npr. Strana izdanja-USA, Strana izdanja i Strip albumi. Pošto to radim svakih dan-dva, običavao sam odabrati samo aukcije dodane unutar dva dana u sklopu pojedine kategorije kako ne bih sto puta pregledavao iste aukcije. U sadašnjem pretraživanju to nije moguće, ili barem ja nisam uspio naći navedene opcije.




Kako nisi bio u stanju pretraživati samo pojedine grupe aukcija sa opcijom NEW????
Npr.Ideš na kategoriju STRIP ALBUMI i onda NEW-izlistati će ti sve albume postavljene od kada si bio zadnji put na aukcijama.
I tako možeš za sve podgrupe aukcija.

A ovo pregledaj aukcije postavljene u dana? je isto odlična stvar
Aukcije se poboljšavaju iz dana u dan.

Ja sam fetišist papira!

Edited by - jaki on 28/12/2009 14:42:56
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37755 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 28/12/2009 : 14:57:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Naravno da imaš.
http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search
upišeš ime prodavača kod "prodavač":)

Ili, na svakoj pojedinoj aukciji imaš dva linka za "ostale aukcije istog prodavača", jedan ispod slike predmeta, drugi ispod imena prodavača.


Hvala!
Sve stima.

Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 28/12/2009 : 14:57:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message  Reply with Quote
Kontam valjda se Markos naspavo pa reko hajmo opet udariti po njemu
Ka se stavlja ponuda na aukciju i sustav sam mijenja cifre to je super,ako samo mozes staviti tekst crvenom bojom kad ponuda nije dostignuta.
Recimo aukcija stoji 700 kuna,ja stavim ponudu 705 i pise da ponuda nije dostignuta(zelenim slovima) ako to mozes staviti crvenim kao prije bilo bi super.Kad se dostigne ponuda da budu zelena slova.

Evo ovaj tekst:
Vaša ponuda je uspješno ostavljena, međutim nije trenutno najveća!

da bude

Vaša ponuda je uspješno ostavljena, međutim nije trenutno najveća!

Edited by - Porter on 28/12/2009 15:01:45
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29195 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 28/12/2009 : 16:24:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Porter

Kontam valjda se Markos naspavo pa reko hajmo opet udariti po njemu
Ka se stavlja ponuda na aukciju i sustav sam mijenja cifre to je super,ako samo mozes staviti tekst crvenom bojom kad ponuda nije dostignuta.
Recimo aukcija stoji 700 kuna,ja stavim ponudu 705 i pise da ponuda nije dostignuta(zelenim slovima) ako to mozes staviti crvenim kao prije bilo bi super.Kad se dostigne ponuda da budu zelena slova.

Evo ovaj tekst:
Vaša ponuda je uspješno ostavljena, međutim nije trenutno najveća!

da bude

Vaša ponuda je uspješno ostavljena, međutim nije trenutno najveća!



OK:) Promijenit cu!

Trouble will find me
Go to Top of Page

dugapuška
Junior Member



Bosnia and Herzegovina
429 Posts

Member since 17/10/2003

Posted - 28/12/2009 : 16:55:27  Show Profile Show Extended Profile  Send dugapuška a Private Message  Reply with Quote
U rubrici "Enciklopledija" pa pod "Kronologija", vidim, nisi stavljao godine prije 2003. Imaš li u planu, znam da je to puno posla, ubacivati datume za svaki pojedini strip, ali mislim da bi vrijedilo? Za ostalo, sve 5!

www.rdv.ba
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29195 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 28/12/2009 : 17:00:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Doci ce i to na red, prije ili kasnije.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Floyd
New Member



Serbia
264 Posts

Member since 25/05/2002

Posted - 28/12/2009 : 17:14:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Floyd a Private Message  Reply with Quote
Markos,

Tebi, Melini i ostalima koji su ucestvovali na izradi novog sajta mogu samo da uputim rijeci hvale.
Pocev od dizajna, do organizacije sajta, pa do brzine, sve je odradjeno perfektno.
Posto sam u slicnom poslu, znam koliki je posao da sa sve ovo napravi.

Svaka cast, samo nastavite.

Pozdrav

The time is gone, the song is over, thought I'd something more to say...
Go to Top of Page

Mrdjo
Starting Member



6 Posts

Member since 19/09/2009

Posted - 28/12/2009 : 17:31:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrdjo a Private Message  Reply with Quote
Posto vidim da se ovdje prijavljuju propusti na sajtu, evo, otkrio sam i ja jedan manji :)

[URL=http://img94.imageshack.us/i/kapetanmiki.jpg/][/URL]

Edited by - Mrdjo on 28/12/2009 17:33:20
Go to Top of Page

misterx381
Average Member



Serbia
916 Posts

Member since 17/02/2007

Posted - 28/12/2009 : 17:47:05  Show Profile Show Extended Profile  Send misterx381 a Private Message  Reply with Quote
Kao neko ko se bavi ASP.NET-om mogu da kazem da je novi sajt zadivljujuće parče softvera. Da bi se postigla sva ova funkcionalst koju novi sajt donosi treba dosta vremena, truda, znanja a i živaca. I sa te strane ne mogu da ostanem ravnodušan i da ne pohvalim autore. Sa te strane moj glas na anketi bi bio "Fenomelan je".
Sa druge strane kao običan korisnik mogu da kažem da novi sajt nema dušu. Sve je nekako priviše moderno i "plastično". Nema više one doze nostalgije koja se osećala na starom sajtu.Zato je moj glas u anketi ipak bio da se vrati stari dizajn, ioko je sa tehničke strane on odavno prevaziđen, i pomalo nefunkcionalan.
Go to Top of Page

Bob Rok
Advanced Member



4922 Posts

Member since 11/03/2009

Posted - 28/12/2009 : 17:51:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Bob Rok a Private Message  Reply with Quote
Meni bas obrnuto, sto se tice tvari. Najvise mi se svidjaju ove nasumicne slike za junake... Pre nisam ni obilazio naslovnu, sada mi je prozorce stalno ukljuceno

Ja se zovem El-Muhammed, iz plemena starih Azra, sto za ljubav zivot gube i umiru kada ljube.
Go to Top of Page

il cattivo
Average Member



Croatia
859 Posts

Member since 25/05/2005

Posted - 28/12/2009 : 18:38:16  Show Profile Show Extended Profile  Send il cattivo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Sorry, ali ... IE 6.0 je najgore smeće od browsera koje se ikad pojavilo i zbog kojeg sam potrosio more i more zivaca i sati da bi natjerao sajt da se dobro prikazuje i na njemu. Na mom stroju IE radi malo sporije, ali radi dobro. Vjerojatno je kod tebe u pitanju kombinacija starog kompjutera i starih browsera pa se sve vuce. Sto da ti kazem - koristi Firefox ili upgrejdaj operu ili ie. Ja imam zadnju Operu i sve radi kao podmazano. IE 7 i 8 isto.


Ja imam na poslu problema sa IE 7 (doma imam Mozillu), odnosno sa googleadsima kad sam na aukcijama...jel ti poznat taj slučaj, ili nekome?

To really live you must almost die
And it happened just that way with me
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22288 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 28/12/2009 : 19:20:07  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
ipak ce pomalo nedostajati ona prepoznatljiva slikica sa glavne strane gdje se momci okupili oko vatre i pijuckaju kaficu
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 28/12/2009 : 19:23:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

ipak ce pomalo nedostajati ona prepoznatljiva slikica sa glavne strane gdje se momci okupili oko vatre i pijuckaju kaficu


Kako kome. Meni je uvijek u firefoxu bilo drago što mogu reći Adblock Plus: block image.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29195 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 28/12/2009 : 20:10:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mrdjo

Posto vidim da se ovdje prijavljuju propusti na sajtu, evo, otkrio sam i ja jedan manji :)

[URL=http://img94.imageshack.us/i/kapetanmiki.jpg/][/URL]


Ja sam malo zahrdjao sto se tice Kapetana Mikija, ali ta je slika uzeta odavdje:
http://www.stripovi.com/index.asp?page=comic-view&ComicID=11012&ComicType=0

E sad, tko je pogriješio: Dnevnik ili mi?;)

Trouble will find me
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 28/12/2009 : 20:16:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

ipak ce pomalo nedostajati ona prepoznatljiva slikica sa glavne strane gdje se momci okupili oko vatre i pijuckaju kaficu



Ja sam rijesio taj problem,stavio sam je u svoj profil
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29195 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 28/12/2009 : 20:19:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Floyd

Markos,

Tebi, Melini i ostalima koji su ucestvovali na izradi novog sajta mogu samo da uputim rijeci hvale.
Pocev od dizajna, do organizacije sajta, pa do brzine, sve je odradjeno perfektno.
Posto sam u slicnom poslu, znam koliki je posao da sa sve ovo napravi.

Svaka cast, samo nastavite.

Pozdrav


Hvala ti.

Mislim, ja znam da smo napravili dobar posao, dovoljno sam dugo u programiranju i informatici da mogu biti objektivan čak i prema svom radu tako da mi pohvale nisu potrebne u smislu potvrde kvalitete učinjenog, ali ipak, jako je lijepo čuti pohvalu struke. Stoga, hvala ti još jednom.

Trouble will find me
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25109 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 28/12/2009 : 20:49:43  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Markose, ono je Kit Teller, a ne Miki.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29195 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 28/12/2009 : 22:31:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by misterx381

Kao neko ko se bavi ASP.NET-om mogu da kazem da je novi sajt zadivljujuće parče softvera. Da bi se postigla sva ova funkcionalst koju novi sajt donosi treba dosta vremena, truda, znanja a i živaca. I sa te strane ne mogu da ostanem ravnodušan i da ne pohvalim autore. Sa te strane moj glas na anketi bi bio "Fenomelan je".
Sa druge strane kao običan korisnik mogu da kažem da novi sajt nema dušu. Sve je nekako priviše moderno i "plastično". Nema više one doze nostalgije koja se osećala na starom sajtu.Zato je moj glas u anketi ipak bio da se vrati stari dizajn, ioko je sa tehničke strane on odavno prevaziđen, i pomalo nefunkcionalan.


Kao i Floydu, hvala i tebi.

Sto se duše tiče, razumijem što misliš, ali ... realno, nije li teško očekivati da nešto što postoji pet dana ima "dušu" nečega što postoji 8 godina? Treba dati šansu novome da "dobije dušu":) Isto tako, nisam ja mijenjao dizajn iz hira nego baš zato što si rekao, da je bio odavno prevaziđen i dijelom nefunkcionalan

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29195 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 28/12/2009 : 22:31:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by il cattivo

quote:
Originally posted by Markos

Sorry, ali ... IE 6.0 je najgore smeće od browsera koje se ikad pojavilo i zbog kojeg sam potrosio more i more zivaca i sati da bi natjerao sajt da se dobro prikazuje i na njemu. Na mom stroju IE radi malo sporije, ali radi dobro. Vjerojatno je kod tebe u pitanju kombinacija starog kompjutera i starih browsera pa se sve vuce. Sto da ti kazem - koristi Firefox ili upgrejdaj operu ili ie. Ja imam zadnju Operu i sve radi kao podmazano. IE 7 i 8 isto.


Ja imam na poslu problema sa IE 7 (doma imam Mozillu), odnosno sa googleadsima kad sam na aukcijama...jel ti poznat taj slučaj, ili nekome?



Kakav tip problema?

Trouble will find me
Go to Top of Page
Page: of 26 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000