forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Carevo novo ruho
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 26

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11089 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 20/01/2010 : 10:46:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kerber

Ne mogu postaviti sliku,probao sam svakako
pokazuje mi ovo: An error occurred on the server when processing the URL. Please contact the system administrator.



Provjeri imaš li u imenu slike č,ć,đ...

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29189 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 20/01/2010 : 11:32:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kerber

Ne mogu postaviti sliku,probao sam svakako
pokazuje mi ovo: An error occurred on the server when processing the URL. Please contact the system administrator.


Riješio.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29189 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 20/01/2010 : 11:32:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kerber

i jos nesto Markose,nisi nista rekao za onaj moj predlogu za ubacivanje sati u vremetrajanju aukcije,jel to izvodljivo ili ne?



Izvodljivo je, ali necu to napraviti.

Trouble will find me
Go to Top of Page

kerber
Senior Member



Fyro Macedonia
1723 Posts

Member since 22/03/2006

Posted - 20/01/2010 : 11:36:03  Show Profile Show Extended Profile  Send kerber a Private Message  Reply with Quote
Ne,nema ta slova,ali evo sad sam pokusao opet,uspelo je,valjda je bio neki trenutni problem,pojma nemam..
Go to Top of Page

kerber
Senior Member



Fyro Macedonia
1723 Posts

Member since 22/03/2006

Posted - 22/01/2010 : 18:42:01  Show Profile Show Extended Profile  Send kerber a Private Message  Reply with Quote
Markose imas dva buga:
1.kupljene aukcije - idu i one aukcije koje nisam osvojio,ali imali su rezervnu cenu,ja sam bio sa najvecom ponudom,pa valjda zato.
2.koliko je pogledana neka aukcija - mogu da ostavim sinove i da klikaju na jednu istu aukciju dok ne dostigne 100 000 :)))))
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29189 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 22/01/2010 : 19:52:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
1 cu provjeriti, a 2 je tako kako je.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11089 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 22/01/2010 : 23:05:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
2. Koja svrha

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 22/01/2010 : 23:54:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message  Reply with Quote
Ma nece bre niko sam sebe klikati, izgleda kao klikovi 1.000.000, ponude jok.
Kerberu, batali i lati se konstruktivnije stvari

so it shall be written, so it shall be done
Go to Top of Page

kerber
Senior Member



Fyro Macedonia
1723 Posts

Member since 22/03/2006

Posted - 23/01/2010 : 01:02:31  Show Profile Show Extended Profile  Send kerber a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by rgorgiev

Ma nece bre niko sam sebe klikati, izgleda kao klikovi 1.000.000, ponude jok.
Kerberu, batali i lati se konstruktivnije stvari


Ma nema ja vremena za kontruktivne stvari,lakse mi je ovako nonsalantno
Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 23/01/2010 : 07:59:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kerber

quote:
Originally posted by rgorgiev

Ma nece bre niko sam sebe klikati, izgleda kao klikovi 1.000.000, ponude jok.
Kerberu, batali i lati se konstruktivnije stvari


Ma nema ja vremena za kontruktivne stvari,lakse mi je ovako nonsalantno



E sad bi u odgovor triba dati onaj slavni potpis - ____ si bio, a u sta ces se pretvoriti ne znam
Nego da se cujemo danas il sutra, narucios sam ja jos nesto, pa u ponedeljak ili utorak krece. Pa ti ako hoces mozes organitirati tvoje kolorce. - a mozda i za mene

so it shall be written, so it shall be done
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 23/01/2010 : 10:50:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message  Reply with Quote
Opet problem sa IE 8,otislo udesno.
Klikam na kometare zavrsenih aukcija od d(v)eribada,ne mogu da otvorim koja je aukcija i da vidim epilog.
http://www.stripovi.com/index.asp?page=user-feedback&UserID=2735
Samo vidim:Komentar od i dat...ostalo nista,tako mu sve stranice.

Edited by - Porter on 23/01/2010 10:52:04
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11089 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 23/01/2010 : 11:56:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
Gledam nešto rubriku edicije... A zašto nema recimo Ludens ili Strip Agent solo nego je podjela Extra, Specijal i tako to... Zar nebi tribalo možda imati mogućnost da se direktno otvore i Ludensova ( i Strip Agentova ) izdanja redovnih serija.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29189 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 23/01/2010 : 13:37:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Porter

Opet problem sa IE 8,otislo udesno.
Klikam na kometare zavrsenih aukcija od d(v)eribada,ne mogu da otvorim koja je aukcija i da vidim epilog.
http://www.stripovi.com/index.asp?page=user-feedback&UserID=2735
Samo vidim:Komentar od i dat...ostalo nista,tako mu sve stranice.


Ah. Da. Rijesit cu to nekako.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29189 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 23/01/2010 : 13:37:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Povijesni razlozi, ali da, to bi trebalo odvojiti.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29189 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 23/01/2010 : 18:56:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Porter

Opet problem sa IE 8,otislo udesno.
Klikam na kometare zavrsenih aukcija od d(v)eribada,ne mogu da otvorim koja je aukcija i da vidim epilog.
http://www.stripovi.com/index.asp?page=user-feedback&UserID=2735
Samo vidim:Komentar od i dat...ostalo nista,tako mu sve stranice.


Je li ti i dalje tako? Ja to ne mogu ponoviti, meni izgleda dobro.

Trouble will find me
Go to Top of Page

kerber
Senior Member



Fyro Macedonia
1723 Posts

Member since 22/03/2006

Posted - 23/01/2010 : 19:00:19  Show Profile Show Extended Profile  Send kerber a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by rgorgiev

quote:
Originally posted by kerber

quote:
Originally posted by rgorgiev

Ma nece bre niko sam sebe klikati, izgleda kao klikovi 1.000.000, ponude jok.
Kerberu, batali i lati se konstruktivnije stvari


Ma nema ja vremena za kontruktivne stvari,lakse mi je ovako nonsalantno



E sad bi u odgovor triba dati onaj slavni potpis - ____ si bio, a u sta ces se pretvoriti ne znam
Nego da se cujemo danas il sutra, narucios sam ja jos nesto, pa u ponedeljak ili utorak krece. Pa ti ako hoces mozes organitirati tvoje kolorce. - a mozda i za mene


Ajdeee,to bi bilo super,sutra nisam na posao pa mozemo odraditi onaj tvoju obecani rucak,i dogovoricemo se
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9589 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 23/01/2010 : 21:38:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
Jel bi mogao text o Peanutsima, koji nosi naziv Snoopy () da se zavede pod imenom Peanuts
Trazih jedared, pa sam se iznenadio da ga nema na listi, da bih tek slucajno otkrio da ej tu pod imenom Snoopy.

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 23/01/2010 : 23:53:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kerber

quote:
Originally posted by rgorgiev

quote:
Originally posted by kerber

quote:
Originally posted by rgorgiev

Ma nece bre niko sam sebe klikati, izgleda kao klikovi 1.000.000, ponude jok.
Kerberu, batali i lati se konstruktivnije stvari


Ma nema ja vremena za kontruktivne stvari,lakse mi je ovako nonsalantno



E sad bi u odgovor triba dati onaj slavni potpis - ____ si bio, a u sta ces se pretvoriti ne znam
Nego da se cujemo danas il sutra, narucios sam ja jos nesto, pa u ponedeljak ili utorak krece. Pa ti ako hoces mozes organitirati tvoje kolorce. - a mozda i za mene


Ajdeee,to bi bilo super,sutra nisam na posao pa mozemo odraditi onaj tvoju obecani rucak,i dogovoricemo se


Sutra tesko za rucak - nedejla. Dovoljno je sto skoro svaki dan jedem u kafani, ne mora i sutra. Ali cujemo se u svaki slucaj pa se dogovorimo. A kraj krajeva, so sme go zatupile na stranski, neka se mislat oni so kako ke desifrirat. Pa ako zaterame na dijalekt i drugite ke se cesat. ama szs mislam deka e podobro sdsm negde deka site ke se razbirame

so it shall be written, so it shall be done
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9322 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 24/01/2010 : 12:41:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
u recenziji ničije priče su svi komentari boldani
http://www.stripovi.com/index.asp?page=reviews-view&StoryID=199

za naslovnice colorfesta su stavljene naslovnice regularne serije
http://www.stripovi.com/index.asp?page=publisher-view&PublisherID=221
i ne pišu baš sva imena priča u colorfestu

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29189 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 24/01/2010 : 13:04:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Oba su pala:)

Trouble will find me
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11089 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 24/01/2010 : 20:56:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
Ima li načina da se u mailu koji dobijamo nakon uspješnih aukcija lipo, ponizno, zamoli pojedince da ( ako već ne koriste mail koji je naveden kao službeni ) navedu bar svoj nik pod kojim su osvojili aukciju.
Dakle, bar nik jer mi se niz puta dogodilo da je Ciciban osvojia aukciju, službeni mail mu glasi na kućnog ljubimca, on se potpiše kao Borovo a na uplatnici bude uplatitelj Planika.
Naravno, profil prazan osim što možemo saznati da mu nije uključena opcija privatnih poruka.

Sranje!!!!

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9927 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 24/01/2010 : 23:41:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
ahoj, opet me iskuljicilo iz aukcija? jel to automatski? ne mogu se ulogirati da bar komentare poostavljam ljudima:(

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 25/01/2010 : 01:40:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Porter

Opet problem sa IE 8,otislo udesno.
Klikam na kometare zavrsenih aukcija od d(v)eribada,ne mogu da otvorim koja je aukcija i da vidim epilog.
http://www.stripovi.com/index.asp?page=user-feedback&UserID=2735
Samo vidim:Komentar od i dat...ostalo nista,tako mu sve stranice.


Je li ti i dalje tako? Ja to ne mogu ponoviti, meni izgleda dobro.



Sad je super,izgleda nesto si mu proucio
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29189 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 25/01/2010 : 11:59:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mamlaz

ahoj, opet me iskuljicilo iz aukcija? jel to automatski? ne mogu se ulogirati da bar komentare poostavljam ljudima:(


Automatski, da. Svatko tko ima više od 4 negativna se vise ne moze logirati. Tako da ja ne moram stalno pratiti tko je prešao granicu, nego sve ide automatski. Daj se pokusaj dogovoriti s ljudima koji su ti dali negativne da ih izbrisu, to je sve sto ti mogu reci.

Trouble will find me
Go to Top of Page

il cattivo
Average Member



Croatia
859 Posts

Member since 25/05/2005

Posted - 25/01/2010 : 19:40:46  Show Profile Show Extended Profile  Send il cattivo a Private Message  Reply with Quote
Jel se može za enciklopediju, recenzije i vijesti staviti opcija za print verziju?
Ako nije naravno neka zajebancija oko koje ćeš izgubiti puno vremena...
Ono, za nas koji na poslu ne idemo na wc bez neke pisane riječi sa stripova.com

To really live you must almost die
And it happened just that way with me
Go to Top of Page
Page: of 26 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.38 seconds. Snitz Forums 2000