forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Carevo novo ruho
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 26

pedja67
Junior Member



Serbia
325 Posts

Member since 20/12/2008

Posted - 25/12/2009 : 20:36:43  Show Profile Show Extended Profile  Send pedja67 a Private Message  Reply with Quote
Svaka cas odlicno

mucenice!!!!!!!!
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18726 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 25/12/2009 : 20:45:20  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
bravo,odlično napravljen posao.
Moderno ali lako za navigaciju.Bonelli nije više u priviligiranem položaju ali
ne mari, možda je tako i privlačniji za nove članove.Čestitke.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39929 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 25/12/2009 : 21:04:19  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Svidja mi se onaj preview na aukcijama.. Ne moram vise da ulazim u svaku aukciju da bih video slike... Odlicna stvar.. Samo treba malo veca slova da budu i da se lepse razgranici vitrina od ostalih aukcija...
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 25/12/2009 : 21:13:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message  Reply with Quote
Sad ne mogu da nađem, vjerovatno sam pomiješao... mislio sam da si preoteo nekog suradnika od tamo.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29189 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 25/12/2009 : 21:25:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Pogledao sam, vjerojatno si mislio na ovo: http://www.stomugromova.com/nebuloze/corto-maltese-za-nintendo?Itemid=59
Ali to tesko da je ista vijest. Je slicna, ali opet, cak i da je, normalno je da ce doci do preklapanja. Em je scena mala, em vijest je vijest. Pa i jutarnji i vecernji imaju iste vijesti...

Trouble will find me
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25107 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 25/12/2009 : 21:31:22  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Ja sam neobavešten, vi govorite o vesti muzika Corta Maltesea i ovoj igrici? Kako bi to bila ista vest?

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

SenG
Junior Member



Canada
381 Posts

Member since 23/04/2006

Posted - 25/12/2009 : 21:45:31  Show Profile Show Extended Profile  Send SenG a Private Message  Reply with Quote
Novi dizajn je vrhunski!

Imam pitanje: da li se podaci (đava odnija onoga tko piše "podatci") sa foruma automatski prebacuju i na sajt? Npr, ako stavim novi avatar ovdje, bit će vidljiv i u mojem profilu na sajtu?

Ich bin nur ein Schauspieler
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 25/12/2009 : 21:45:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by lwood

meni se čini da su čak i brže nego prije
očito je greška kod tebe


Sa explorerom ide nekih 5 puta sporije nego ranije.
Sa operom ne ide nikako.
Shit.
Forum ide brzo kao i do sada...


Probaj učitati istu stranicu na aukcijama dvaput i javi da li ce se brze ucitavati.
tj. cek... ti nisi na ADSL-u, nego na modemu? Onda, da, sve je puno sporije, sigurno, stranice su puno teze.


Iskon adsl, već godinama.
Ide to nekako, nije da ne ide, ali drastično sporije nego jučer.
Kada pređem na Operu, vidim samo to što je na ekranu. Ne daje mi mogućnost skrolovanja prema dolje (ni preko točkića na mišu, a crtice sa desne strane (scroll bar se valja zove) jednostavno nema.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 25/12/2009 21:46:57
Go to Top of Page

Collector
Junior Member



Serbia
338 Posts

Member since 12/06/2007

Posted - 25/12/2009 : 22:13:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Collector a Private Message  Reply with Quote
Čestitke na novom izgledu!
E sada postoji li i dalje opcija za brzi pregled novo dodatih aukcija (new)?
Ne znam za ostale koji pregledavaju aukcije, ali sam mišljenja da kada se klikne na aukcije samo one treba da su na ekranu. Ovo ostalo puno odvlači pažnju (tu mislim na Anketa, Najnovije i sl.). Valjda se treba navići...
Sve u svemu ODLIČNA promena!
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 25/12/2009 : 22:17:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message  Reply with Quote
Bilo bi dobro da home page pamti da smo se logovali, ovako ako zatvorim tab foruma i home pagea u Firefoxu, automatski me ispiše iz home pagea.
Marko, imaš mail.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39929 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 25/12/2009 : 22:20:12  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Emir Pasanovic
Bilo bi dobro da home page pamti da smo se logovali





A slazem se i sa Collectorom, da bi bilo dobro da su samo aukcije na ekranu... Ostalo bar tu nije potrebno..
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 25/12/2009 : 22:26:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message  Reply with Quote
Ako se može dodati Amnezija među junake.
Go to Top of Page

Maximuss
Advanced Member



Croatia
9013 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 25/12/2009 : 22:27:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit Maximuss's Homepage  Send Maximuss a Private Message  Reply with Quote
Ma vrh je nova stranica. Sad sam malo bolje pregledao. Svaka cast na poslu. A bas sam se razmisljao kako bi bilo dobro da bude neka promjena. Sad je skroz zanimljiva prva strana i puna informacija. Tip top!

Go to Top of Page

Quebrasco
Stripovi.com suradnik

Croatia
2160 Posts

Member since 26/03/2008

Posted - 25/12/2009 : 22:46:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Quebrasco a Private Message  Reply with Quote
Novi dizajn…
Kao što i „pesma“ kaže: Feno-meno-menalno !

Takav je skot bio Alan
Go to Top of Page

srleb
Average Member



Serbia
634 Posts

Member since 08/11/2006

Posted - 25/12/2009 : 23:56:33  Show Profile Show Extended Profile  Send srleb a Private Message  Reply with Quote
Dizajn je dobar i drago mi je da su izbaceni frejmovi.
Vidim da je moguce videti sve aukcije jednog prodavca, ali ne vidim mogucnost da se u jednom prozoru prikazu sve aukcije prodavca ili bar vise od 5?!?!

edit:
ne znam kako odmah nisam video "Ostale aukcije istog prodavača" - zbunilo me ono ispod slike (bez linka)

Pozdrav!!!

Edited by - srleb on 26/12/2009 00:28:39
Go to Top of Page

srleb
Average Member



Serbia
634 Posts

Member since 08/11/2006

Posted - 26/12/2009 : 00:01:19  Show Profile Show Extended Profile  Send srleb a Private Message  Reply with Quote
E jbga ponovo nije optimizovano za win mobile!!!
Hoce li biti?

Pozdrav!!!
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 26/12/2009 : 00:15:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message  Reply with Quote
Baš sam maksimalno istražio, i evo nekoliko ideja, misli...
Bilo bi idealno kad bi svako mogao isključiti dio sadržaja koji ga ne zanima sa home pagea ili barem preraspodjeliti u vlastitom profilu sadržaj kako hoće. Meni recimo jako smeta što su mi u vrhu aukcije, posebno ono što sam prodavao sam prije 2 godine i više. Jednostavno mi nije bitno, ne znam da li ima još takvih na forumu, ali eto... Ili podaci koliko je gostiju i članova trenutno online...
Individualnim premještanjem bi bilo moguće i skloniti manje bitne stvari (recimo, brzi izbornik koji nikako ne koristim, ili zastarjeli oscar) i staviti u vrh ono bitnije (najnovije, najčitanije...). Ja bih stavio i login dio iznad ankete umjesto s lijeve strane (ili čak ispod Ankete ako se ne bih morao logirati svaki put kada otvorim stranicu)...
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29189 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 26/12/2009 : 00:22:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SenG

Novi dizajn je vrhunski!

Imam pitanje: da li se podaci (đava odnija onoga tko piše "podatci") sa foruma automatski prebacuju i na sajt? Npr, ako stavim novi avatar ovdje, bit će vidljiv i u mojem profilu na sajtu?


Ofkors!

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29189 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 26/12/2009 : 00:23:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by lwood

meni se čini da su čak i brže nego prije
očito je greška kod tebe


Sa explorerom ide nekih 5 puta sporije nego ranije.
Sa operom ne ide nikako.
Shit.
Forum ide brzo kao i do sada...


Probaj učitati istu stranicu na aukcijama dvaput i javi da li ce se brze ucitavati.
tj. cek... ti nisi na ADSL-u, nego na modemu? Onda, da, sve je puno sporije, sigurno, stranice su puno teze.


Iskon adsl, već godinama.
Ide to nekako, nije da ne ide, ali drastično sporije nego jučer.
Kada pređem na Operu, vidim samo to što je na ekranu. Ne daje mi mogućnost skrolovanja prema dolje (ni preko točkića na mišu, a crtice sa desne strane (scroll bar se valja zove) jednostavno nema.


Ne razumijem. Koju Operu imas? Koji IE imas? Koji OS imas?

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29189 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 26/12/2009 : 00:25:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Collector

Čestitke na novom izgledu!
E sada postoji li i dalje opcija za brzi pregled novo dodatih aukcija (new)?
Ne znam za ostale koji pregledavaju aukcije, ali sam mišljenja da kada se klikne na aukcije samo one treba da su na ekranu. Ovo ostalo puno odvlači pažnju (tu mislim na Anketa, Najnovije i sl.). Valjda se treba navići...
Sve u svemu ODLIČNA promena!


Nisam još "dodao" nove aukcije. Mada, dijelom i zbog toga sto mi se cini da ta opcija nije korisna, jer se svaki dan doda preko tisucu i vise aukcija, onda nema smisla pregledavati "nove", nego koristiti search. A odvlacenje paznje... ne znam, meni je ok, valjda stvar navike. Vidjet cete za tjedan-dva, da ce to sjesti na svoje mjesto.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29189 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 26/12/2009 : 00:27:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Emir Pasanovic

Bilo bi dobro da home page pamti da smo se logovali, ovako ako zatvorim tab foruma i home pagea u Firefoxu, automatski me ispiše iz home pagea.
Marko, imaš mail.


To nije dobro, zbog securityja i aukcija, da pamti login.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29189 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 26/12/2009 : 00:30:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by srleb

Dizajn je dobar i drago mi je da su izbaceni frejmovi.
Vidim da je moguce videti sve aukcije jednog prodavca, ali ne vidim mogucnost da se u jednom prozoru prikazu sve aukcije prodavca ili bar vise od 5?!?!

edit:
ne znam kako odmah nisam video "Ostale aukcije istog prodavača" - zbunilo me ono ispod slike (bez linka)


Imas nekoliko nacina za to vidjeti, link na svakoj aukciji, pretrazivanje, profil prodavača itd itd.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29189 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 26/12/2009 : 00:30:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by srleb

E jbga ponovo nije optimizovano za win mobile!!!
Hoce li biti?


Nou vej:) Nemam vremena još i to raditi.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 26/12/2009 : 00:32:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos
To nije dobro, zbog securityja i aukcija, da pamti login.


Hmm, druge stranice inače imaju opciju da označiš kućicu ako želiš da te zapamti (neke i koliko dugo - 2 sedmice, zauvijek...). Ne vidim kako bi ta opcija ometala pristup s javnih kompjutera na aukcije, ali ako misliš da je previše posla...
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
12283 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 26/12/2009 : 00:36:00  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Meni je i stari bio dobar. Barem sam znao gdje je što.
Trebaće mi vremena da se naviknem na ovaj novi izgled

Have mercy
Go to Top of Page
Page: of 26 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000