forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Sport - Sve ono sto nema na drugim topicima..
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 114

sawitch
Advanced Member



Serbia
39016 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 24/01/2010 : 09:02:51  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Evo otvaram topic o svim sportovima koji nemaju zasebne topice.. Moze da koristi za opste rasprave o sportu, o sportskim potezima, interesantnim reportazama, golovima, kosevima, smecevima itd..

Evo meni pao na pamet poslednji snuker masters... Ekstra mec dva najveca majstora ovog sporta, odlicna partija Selbija protiv O Salivena..
Perfektni potezi, izuzetno nadmudrivanje, i hladna krv mladog Selbija...

Gledao neko?

makikatalinic
Advanced Member



Croatia
6187 Posts

Member since 07/03/2005

Posted - 24/01/2010 : 11:35:56  Show Profile Show Extended Profile  Send makikatalinic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Evo otvaram topic o svim sportovima koji nemaju zasebne topice.. Moze da koristi za opste rasprave o sportu, o sportskim potezima, interesantnim reportazama, golovima, kosevima, smecevima itd..

Evo meni pao na pamet poslednji snuker masters... Ekstra mec dva najveca majstora ovog sporta, odlicna partija Selbija protiv O Salivena..
Perfektni potezi, izuzetno nadmudrivanje, i hladna krv mladog Selbija...

Gledao neko?



Što se snookera tiče, sjećam se O´Sullivana iz svojih mladih dana xD (recimo 5-6 godina prije) očito da se drži u vrhu, jer neke više baš i ne vidim koje sam prije na Eurosportu znao vidjeti...

"Velikodušnost bez premca"
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39016 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 24/01/2010 : 11:46:20  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Verovatno si gledao meceve u snukeru... Ovo finale izmedju njih dvojice je bio najbolji duel koji sam ikad gledao.. Jebote, ne mozes ni da zamislis kakvi potezi su bili sve... Kao sah.. Sakrivanje kugli itd.. Savrseno..

Sto se Ronija tice, on je kao Dzordan u kosarci samo jos igra.. Tim sam ti sve rekao...
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28932 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 24/01/2010 : 13:04:51  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
ja sam gledal jedno finale Masterdsa prije par godina, kad je Higgins dobio O Sullivana, a Sullivan imao dobiven meč, i činio mi se strašan meč!

Inače nema ni vaterpola, jučer: Mladost Primorac Kotor 3:10!

Da Te pitam o hokejašima Partizana, dobro guraju u slovenskoj lizi, čaetvrto mjesto za premijernu sezonu, nije loše, koliko uopće pratiš hokej?

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39016 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 24/01/2010 : 13:31:51  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Pa pratim onoliko koliko ga ima na nasem topicu.. Kanim se da odem u BG na neku utakmicu ali uvek nesto iskrsne... Ali ima forumas Sai, on je Grobar zaduzen za hokej.. On bolje to... A znam da imamo u ekipi nekog ekstra igraca Marica, pa Furnijea i cini mi se jos jednog amerikanca.. Izgleda kao dobra ekipa, ali s obzirom da nismo igrali sto godina jake utakmice ovo cetvrto mesto je kao osvajanje NHL-a... Evo sada je Mladost trebala da dodje na "derbi" ali nije po drugi put jer su sad kao neki igraci bolesni...
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39016 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 24/01/2010 : 15:45:21  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Nikon Jevtic, klinac od 10 godina:

http://www.youtube.com/watch?v=HuDyk7GHeEE&feature=fvst

Obratite paznju na fintu na 6:20, ja je nisam do sada video..
Go to Top of Page

dubac
Senior Member



Serbia
2955 Posts

Member since 12/10/2005

Posted - 24/01/2010 : 16:06:45  Show Profile Show Extended Profile  Send dubac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Evo otvaram topic o svim sportovima koji nemaju zasebne topice.. Moze da koristi za opste rasprave o sportu, o sportskim potezima, interesantnim reportazama, golovima, kosevima, smecevima itd..

Evo meni pao na pamet poslednji snuker masters... Ekstra mec dva najveca majstora ovog sporta, odlicna partija Selbija protiv O Salivena..
Perfektni potezi, izuzetno nadmudrivanje, i hladna krv mladog Selbija...

Gledao neko?


Gledao sam ja i umalo nisam razbio televizor kako je Osaliven poklonio pobedu Selbiju.Gotivim ja Selbija,cak mislim da cu navijati za njega kad se Roni povuce ali trenutno Roni je bog,zakon,legenda,kralj...moj idol!
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39016 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 24/01/2010 : 16:24:37  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Ja sam navijao za Selbija... Jesi li video kad mu je sakrio kuglu u poslednjem stapu u rupu... Znaci zalepio je.. Majstor stari... Ali priznaj da je ovaj imao 2 vrhunska poteza tu na kraju... I Salivenu je zadrhvala ruka kod one ciste situacije i to je bio kraj....
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7615 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 24/01/2010 : 17:34:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Nikon Jevtic, klinac od 10 godina:

http://www.youtube.com/watch?v=HuDyk7GHeEE&feature=fvst

Obratite paznju na fintu na 6:20, ja je nisam do sada video..

Ovakvih klinaca možeš naći milijun na netu, a rijetko koji postaje igrač. Bila je prije godinu - dvije "senzacionalna" vijest kako Milan dovodi osmogodišnjaka iz Meksika, također je radio čuda s loptom, ali ispostavilo se da je to bila samo novinska patka.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39016 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 24/01/2010 : 17:55:29  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Da li mislis da jos 8 godina konstantnog treninga od ovog malog ne moze napraviti igraca??? Sumnjam...
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7615 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 24/01/2010 : 18:07:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
Može, naravno, nisam rekao da ne može Samo kažem da se praktički svaki dan pojavi novo čudo od djeteta, a ne postane svaki igrač.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39016 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 24/01/2010 : 18:16:02  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Pa jebem li ga.. Ja sam posle video igraca od svakog cuda za koje sam cuo... Saviola, D'Alesandro, Aimar, C. Ronaldo, Kvarezma itd...
Go to Top of Page

realist
Senior Member



Croatia
1206 Posts

Member since 09/09/2003

Posted - 24/01/2010 : 18:22:07  Show Profile Show Extended Profile  Send realist a Private Message  Reply with Quote
Steve Davis u finalu Cruciblea 1985., odlučujuća partija, Davis je "samo" trebao ubaciti crnu za naslov...


http://www.youtube.com/watch?v=DDNpyNHrmjk&feature=related


pogledajte od 5:10

Diplomiraj brzo i bez puno truda:

http://studirajlukavo.blog.hr/
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39016 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 25/01/2010 : 00:06:17  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Sto je ovaj zerzinjo ili kako se vec zove dao golcinu za Obalu Slonovace.. Sunce ti jebem... U 90-om minutu pogodio sa 26 metara raklje... Lopta okrznula i precku i stativu... Nisam nikad video precizniji udarac, a ispalio je kao iz bazuke... Ako nadjem klip, okacicu.... I onda debilane, takticki ocajne, prime gol u 93. minutu za 2-2.. Produzetak: Alzir daje gol za 2-3
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28932 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 25/01/2010 : 00:24:12  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
http://sportske.jutarnji.hr/index.php?cmd=show_clanak&clanak_id=17437

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39016 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 25/01/2010 : 08:26:19  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Ne vidis dobro na tom klipu golcinu..
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39016 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 25/01/2010 : 08:31:05  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Futsal:

Srbija pobedila Rusiju 4-3 i plasirala se u cetvrtfinale EP sa prve pozicije u grupi... Rusi vodili 2-0 i mi okrenuli za par minuta... Igrali smo kao ludaci.. Nesto malo sam samo gledao...
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7615 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 25/01/2010 : 13:31:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Pa jebem li ga.. Ja sam posle video igraca od svakog cuda za koje sam cuo... Saviola, D'Alesandro, Aimar, C. Ronaldo, Kvarezma itd...

D'Alessandro i Quaresma nisu ni poluigrači...

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39016 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 25/01/2010 : 16:13:23  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Neka se za malog cuje kao za ovu dvojicu i neka igra gde su oni igrali i ja sam zadovoljan...
Go to Top of Page

kandraks
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3911 Posts

Member since 16/03/2009

Posted - 25/01/2010 : 17:32:13  Show Profile Show Extended Profile  Send kandraks a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Futsal:

Srbija pobedila Rusiju 4-3 i plasirala se u cetvrtfinale EP sa prve pozicije u grupi... Rusi vodili 2-0 i mi okrenuli za par minuta... Igrali smo kao ludaci.. Nesto malo sam samo gledao...



Odlicna utakmica!Sad mozemo otici ladno i do finala...

Dagda, Gospodaru Noci, obasjaj svoga slugu jer on ce zlatnim srpom Druida ubrati Svetu Imelu koja otvara Vrata Nadnaravnog Svijeta...Vrata koja vode do Bogova!!!
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7615 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 25/01/2010 : 18:50:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Neka se za malog cuje kao za ovu dvojicu i neka igra gde su oni igrali i ja sam zadovoljan...

I ja sam

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7615 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 25/01/2010 : 18:51:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by selanne

quote:
Originally posted by sawitch

Neka se za malog cuje kao za ovu dvojicu i neka igra gde su oni igrali i ja sam zadovoljan...

I ja sam, ako ništa za ovog drugog, a mislim da ni D'Alessandro ne zna gdje je igrao


Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

kreso_stanic
Senior Member



Croatia
1504 Posts

Member since 18/12/2002

Posted - 25/01/2010 : 21:25:04  Show Profile Show Extended Profile  Send kreso_stanic a Private Message  Reply with Quote
ne znam jel bilo ovo na forumu vec...
http://www.net.hr/sport/page/2010/01/05/0118006.html

oni kažu najgluplji sport na svijetu, meni ne izgleda loše - ima potencijala ...
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39016 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 25/01/2010 : 23:28:48  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Mati mila..
Go to Top of Page

kreso_stanic
Senior Member



Croatia
1504 Posts

Member since 18/12/2002

Posted - 26/01/2010 : 14:18:40  Show Profile Show Extended Profile  Send kreso_stanic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Mati mila..



ludi ameri
Go to Top of Page

ponki
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3071 Posts

Member since 20/09/2008

Posted - 26/01/2010 : 14:27:09  Show Profile Show Extended Profile  Send ponki a Private Message  Reply with Quote
sta sve nazivaju sportom

Be yourself; everyone else is already taken.
Go to Top of Page
Page: of 114 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.3 seconds. Snitz Forums 2000