forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Sport - Sve ono sto nema na drugim topicima..
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 114

sawitch
Advanced Member



Serbia
39387 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 03/05/2010 : 10:35:15  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Evo prekucacu od slova do slova izvestaj delegata jedne fudbalske utakmice u jednoj od nasih beton liga:

"Organizacija utakmice slaba. Prisutni prestavnici PU. Postignuti pogoci iz igre na regularan nacin, dok je jedan pgodak postihnut iz kaznenog udarca. Ponasanje igraca fer i korektno izuzev opomenutih i iskljucenih. Ponasanje predstavnika klubova, trenera i upisanih zamenika fer i korektno izuzev odstranjenih iz tehnickog prostora. U 21. minutu pomocni trener Rohama je nezadovoljan jednom odlukom pomocnog sudije, kada je postignut pogodak pokusao je da mu uzme sastavicu iz ruku, na moju intervenciju oterao me je u kurac i sve zajedno iz Zitista. Nakon toga glavni sudija ga je odstranio iz ogradjenog dela terena za igru. U 44. minutu nakon jednog duela sa protizvnckim igracem br. 3, igrac FK Napretka Sevarika Vlado, br. Reg. 172. je zustro reagovao, a kada se umesao igrac Rohama br. 6, Krivokuca Bojan, igrac Napretka br 11, Sevarika Vlado uhvatio je igraca Rohama br. 6, Krivokucu Bojana obema rukama u predelu vrata. Glavni sudija ga je iskljucio iz igre. Nakon zavrsenog prvog dela igre prilikom ulaska u sluzbene prostorije jedan navijac je prvog pomocnog sudiju Delic Marka povukao za desno uvo. Trazio sam od komesara za bezbednost da odstrani taj deo publike. Zbog toga je drugi deo kasnio sa pocetkom 8 minuta. U 57. minutu nezadovoljan jednom odlukom glavnog sudije pomocni trener FK Napretka Kovacevic Vlado je nesportski reagovao i opsovao je glavnog sudiju recima: "Jebacu vam svima mater"/ Glavni sudija ga je udaljio iz ogradjenog dela terena za igdu, ali se ovaj prilikom odlaska sa terena ponasao nesportski jer je namerno isao preko sredine terena za igru do sluzbenih prostorija. U 80. minutu glavni sudija je nakon jednog duela izmedju vratara FK Roham Jovin Joce i igraca FK Napretka Radunovic Ranka u kaznenom prostoru dosudio kazneni udarac za ekipu FK Napretka, a vrataru FK Rohama, Jovin Joci dodelio je javnu opomenu, a posto mu je to bila druga (prvu je dobio u 20. minutu) glavni sudija ga je iskljucio iz igre. Sudjenje dobro."


Edited by - sawitch on 03/05/2010 10:35:48
Go to Top of Page

morrison
Advanced Member



Serbia
5142 Posts

Member since 29/01/2008

Posted - 03/05/2010 : 18:46:05  Show Profile Show Extended Profile  Send morrison a Private Message  Reply with Quote

Ti si ovaj sto je vukao sudiju za uvo, priznaj!

There ain't no grave gonna hold my body down.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39387 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 03/05/2010 : 20:14:23  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Ma sin od kolege sudio tu utakmicu i danas mi doneo na posao izvestaj da procitam.. Umro sam od smeha...
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29281 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 13/05/2010 : 13:36:35  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
http://www.net.hr/sport/ukratko/page/2010/05/13/0406006.html

Montreal, ovogodišnja senzacija NHL doigravanja, izbacili Washington(najbolju ekipu u regularnom dijelu lige, nakon 3-1 za Washington) i sada Pittsburgh, sjajni Halak na golu! Canađani dugo čekaju Stanley cup, a totalno outsider Montreal im je jedina nada ove godine.

Na zapadu očekivano finale San Jose-Chicago, dvije najbolje ekipe u regularnom dijelu sezone!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Beren
Advanced Member



Montenegro
3793 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 14/05/2010 : 22:31:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Beren a Private Message  Reply with Quote
Primorac u finalu Evrolige u vaterpolu. Idemo i ove godine na titulu, ali se bojim sudjenja u finalu. Ipak je Pro Reco najbogatiji i najuticajniji klub u Evropi, a još igra na domaćem terenu.

Moja domovina je mene dala ovu koru bijelog hleba, sretne ljude, srecnu mladost, velik komad vedrog neba...
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29281 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 14/05/2010 : 22:42:11  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Sretno Primorcu, večeras zasluženo slavili u ljepotici turnira!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Beren
Advanced Member



Montenegro
3793 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 16/05/2010 : 13:12:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Beren a Private Message  Reply with Quote
Primorac je sinoć odigrao najgore poluvrijeme u zadnjih nekoliko godina. Od vodjstva 3:2 tokom druge četvrtine, do 3:9 na kraju utakmice. Katastofalna igra sa igračem više je glavni razlog ubjedljivog poraza. Postigli su samo 2 gola iz 15 situacija, dok je Pro Reco iz 11 situacija postigao 6 golova. Ali i ovo je ogoman uspjeh, u zadnje dvije godine 2 finala i jedna titula.

Moja domovina je mene dala ovu koru bijelog hleba, sretne ljude, srecnu mladost, velik komad vedrog neba...
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29281 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 19/05/2010 : 14:13:47  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Prekrasan gol!!!

http://www.index.hr/sport/clanak/pogledajte-najspektakularniji-slobodnjak-u-povijesti-nogometa/492162.aspx

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16208 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 21/05/2010 : 00:22:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Prati li jos neko svetsko u hokeju?

Parovi polufinala:

Ceska -Svedska
Rusija - Nemacka

Rusi malopre dobili Kanadjane sa 5:2 u cetvrtfinalu.
Mala osveta za olimpijadu, ali ona prava sledi u Sociju.
Rusi u skoro najjacem sastavu (fale Morozov, Radulov i jos par standardnih igraca), Kanadjani sa samo jednim igracem koji je osvojio zlato na OI.

Polufinala su u subotu.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0

Edited by - Caleb on 21/05/2010 00:22:52
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29281 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 21/05/2010 : 08:26:46  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Caleb

Prati li jos neko svetsko u hokeju?

Parovi polufinala:

Ceska -Svedska
Rusija - Nemacka

Rusi malopre dobili Kanadjane sa 5:2 u cetvrtfinalu.
Mala osveta za olimpijadu, ali ona prava sledi u Sociju.
Rusi u skoro najjacem sastavu (fale Morozov, Radulov i jos par standardnih igraca), Kanadjani sa samo jednim igracem koji je osvojio zlato na OI.

Polufinala su u subotu.




Rusi imaju daleko najjaču momčad, i bilo bi čudo da ne osvoje, eventualno ih može Švedska iznenaditi, to će biti finale po meni! Najugodnije iznenađenje je svakako Danska, a i Njemačka, najviše razočarale USA, Kazahstan ispao u D1.

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29281 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 21/05/2010 : 08:26:59  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
http://www.net.hr/sport/page/2010/05/20/0619006.html

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16208 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 21/05/2010 : 22:14:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Grupe Evropskog prvenstva u vaterpolu koje ce se odrzati u Hrvatskoj od 29. avgusta do 11. septembra 2010:

Grupa A: Hrvatska, Crna Gora, Italija, Spanija, Rumunija i Turska

Grupa B: Srbija, Mađarska, Nemacka, Grcka, Rusija i Makedonija.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8199 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 21/05/2010 : 22:47:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message  Reply with Quote
Može li mi neko objasnit pravila i način bodovanja u kriketu.
Prije neki dan san gleda Širi Lanka - Australija na Eurosport 2 i ništa mi nije bilo jasno.

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 21/05/2010 : 22:59:01  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by split85

Može li mi neko objasnit pravila i način bodovanja u kriketu.
Prije neki dan san gleda Širi Lanka - Australija na Eurosport 2 i ništa mi nije bilo jasno.




Moran priznat da san i ja gleda kriket par puta i da mi neko da detaljno objasnjenje te igre ja mislim da ni onda nebi shvatia..ali ako neko ima volje za objasnjavanjem evo i ja se pridruzujem..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29281 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 21/05/2010 : 23:31:07  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
ne znam, nikad nisam gledal kriket, al baš mi je prijatelj isto pričal, gledal, a ništa nije skužio

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 21/05/2010 : 23:54:42  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
A nije ni cudno..ipak su ga izmislili englezi a oni su svit za sebe..izmislili su i nogomet koji je isto manje vise dosadan sport..uzmimo sa druge strane amere, oni su izmislili kosarku i bejzbol..dva stvarno zanimljiva i dinamicna sporta..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16208 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 22/05/2010 : 16:20:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Auuh, kakvo prvo polufinale!!

Cesi na osam sekundi do kraja izjednacuju na 2:2!!!

Slede produzeci.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0

Edited by - Caleb on 22/05/2010 16:20:54
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16208 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 22/05/2010 : 16:45:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Pobeda Ceha posle penala.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29281 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 22/05/2010 : 21:37:32  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
i Rusi u finalu, jedva protiv Nijemaca 2:1!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16208 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 22/05/2010 : 23:10:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Rusi kao da nisu imali motiva, ali cim su malo zapeli odmah su postigli gol(ove). Majstorija Dacjuka kod drugog gola.

Sutra veliko finale 20:30

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16208 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 23/05/2010 : 22:04:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Gube Rusi 2:0 posle 2/3

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8199 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 23/05/2010 : 23:06:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message  Reply with Quote
na kraju 2:1 za češku

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16208 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 23/05/2010 : 23:15:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Da, teska srca priznajem, ali ipak zasluzena pobeda Ceha. Brz gol je presekao Ruse, mada onaj drugi je u najmanju ruku sumnjiv, Rolinek je nogom postigao pogodak, a i na kraju je moglo da bude svasta. Zamalo da se udje u produzetke.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8199 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 23/05/2010 : 23:17:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message  Reply with Quote
ma ja uvik navijan za čehe, naravno samo radi čehinja

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16208 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 23/05/2010 : 23:19:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Ja zbog Ruskinja

Mada, ona plava Cehinja u publici sto ju je reditelj stalno prikazivao je prelepa

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page
Page: of 114 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.36 seconds. Snitz Forums 2000