forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Book Depository
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 98

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 20/02/2012 : 20:11:54  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by masija

quote:
Originally posted by masija

Evo sad je Powers vol.4 28 eura a Invincible vol.7 koji sam ja platio na preorderu (javili su mi juce da ce biti poslat u roku od 48 sati) 20.83 e, sada je 28 i nesto. Euro, dva mogu da razumijem ali ovoliko poskupljenje...


Evo ga Invincible sad €35.98.


Uuuu,jebo te!

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 20/02/2012 : 20:12:57  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by petar.pan

možda bi bilo najzgodnije da provjerite koliko ste platili neku knjigu preko BD i provjerite njenu cijenu danas



Moguce da se sve vrati na stare cijene prije (one u wishlistu) nakon neke kupovine...

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

masija
Junior Member



Montenegro
312 Posts

Member since 11/05/2008

Posted - 21/02/2012 : 19:45:46  Show Profile Show Extended Profile  Send masija a Private Message  Reply with Quote
Invincible Ultimate collection vol. 7 poslat danas. Ko će sad da čeka da stigne...

Captain America
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 21/02/2012 : 19:56:44  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by masija

Invincible Ultimate collection vol. 7 poslat danas. Ko će sad da čeka da stigne...


Mora da si kupio zadnji pa je sada skocila cijena.
Sad ce to postati raritet u svijetu kolekcionarstva!

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Born To Run
Average Member



901 Posts

Member since 05/01/2009

Posted - 21/02/2012 : 20:14:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Born To Run a Private Message  Reply with Quote
to je čest slučaj sa stripovima koji tek treba da izađu. Kada se na nekom sajtu poput bda strip pojavi u prodaji pre ostalih sajtova, onda mu oni dignu cenu. Invincible 7 se sad može kupiti samo sa bda, stoga oni su udarili nerazumnu cenu.
Onog trenutka kad počne da se prodaje i na ostalim sajtovima a to će biti u martu, pašće mu i cena na bd-u

Please allow me to introduce myself
I'm a man of wealth and taste
Go to Top of Page

masija
Junior Member



Montenegro
312 Posts

Member since 11/05/2008

Posted - 21/02/2012 : 20:18:10  Show Profile Show Extended Profile  Send masija a Private Message  Reply with Quote
Pretpostavljao sam i ja se o tome radi, eno ga na amazonu 20 i nešto dolara.

Captain America
Go to Top of Page

star-duster
Junior Member



Serbia
445 Posts

Member since 11/06/2011

Posted - 21/02/2012 : 22:13:24  Show Profile Show Extended Profile  Send star-duster a Private Message  Reply with Quote
Masija, i meni je danas poslat Invincible 7. Hajde da vidimo kome će pre da stigne, tj. ko će pobediti u trci između CG i SR pošte. :)
Šalu na stranu, stvarno im je nenormalno ovo poskupljenje. Znam da je prednarudžbina zapravo način rezervisanja svog primerka, ali i finansiranja izdanja koje još nije izašlo, tako da ima logike da bude jeftinije u prednarudžbi nego kasnije u prodaji. Tako sam prošle godine sa Amazona naručio TWD 7 i bio je jeftiniji nego kasnije kada je izašao.
Međutim, ovo poskupljenje Invincibla na BD je krajnje besmisleno. Kad sam ga ja naručio, pisalo je da je naša cena sa popustom oko 20 e, a da je regularna cena bez popusta oko 27 e (valjda). Međutim, sa ovom cenom od cca 36 evra su baš rasturili! Drago mi je što sam naručio unapred.

Edited by - star-duster on 22/02/2012 10:44:41
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 22/02/2012 : 10:37:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message  Reply with Quote
Ja čekam da se cijene vrate na staro..

Inače, čekam već 12 dana da mi dođe strip od njih i još ništa. Piše na sajtu da mi je otpremljeno 10. veljače i još nije stiglo. Stvari koje su mi poslane 8. veljače su uredno došle za 7 dana, a ovo čekam već 11 dana i ništa. Još ne računam današnji dan kao kašnjenje jer je relativno rano pa poštar možda još dođe.. Sve što sam do sada naručivao je dolazilo za max. 8 dana.

Prema vašim iskustvima (dakle, dostava je za Zagreb), trebam li se zabrinuti?

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.
Go to Top of Page

Rada13
New Member



Croatia
259 Posts

Member since 28/03/2010

Posted - 22/02/2012 : 11:26:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Rada13 a Private Message  Reply with Quote
ne još, meni zna i po 3-4 tjedna ponekad proć od njihovog otpremanja pa dok dođe meni (Split)
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 22/02/2012 : 11:34:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message  Reply with Quote
Hvala ti.
Već sam mislio ići u poštu pitati..

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.
Go to Top of Page

sinister
Average Member



Bosnia and Herzegovina
699 Posts

Member since 10/04/2004

Posted - 22/02/2012 : 13:23:00  Show Profile Show Extended Profile  Send sinister a Private Message  Reply with Quote
Meni ni jedna pošiljka nije putovala preko 8 dana, a imao sam preko 20 narudžbi. Danas sam dobio jedan trejd, poslan 17.02. (Sarajevo)
Za sada, ja sam prezadovoljan BD-om. Stripovi dolaze bez oštećenja, a pošto dolaze posebno, meni poštar to sve uredno dostavi na vrata. Ni jednom nisam išao u poštu. :)

Don't regret the rules I broke, when I die bury me in smoke.
Go to Top of Page

Ace of Spades
Junior Member



457 Posts

Member since 13/01/2009

Posted - 22/02/2012 : 21:06:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Ace of Spades a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Amos

Ja čekam da se cijene vrate na staro..

Inače, čekam već 12 dana da mi dođe strip od njih i još ništa. Piše na sajtu da mi je otpremljeno 10. veljače i još nije stiglo. Stvari koje su mi poslane 8. veljače su uredno došle za 7 dana, a ovo čekam već 11 dana i ništa. Još ne računam današnji dan kao kašnjenje jer je relativno rano pa poštar možda još dođe.. Sve što sam do sada naručivao je dolazilo za max. 8 dana.

Prema vašim iskustvima (dakle, dostava je za Zagreb), trebam li se zabrinuti?



Slučajno se nemoj brinuti... desilo mi se kada sam počeo naručivati da mi stvari dođu za 8-10 dana, a onda jedna knjiga tačno na trideseti dan... pa ponovo desetak izdanja za 6-8 dana, pa opet jedno za 30... Poneki se propust desi, ali sam i ja prezadovoljan BD-om. Na poštu sam išao samo jednom kada sam naručio 1,87 kg teškog INVINCIBLE IRONMAN-a, pa mi je poštar priznao da ga nije htio nositi

I've spent my entire life doing nothing but collecting comic books... and now there's only time to say... LIFE WELL SPENT!
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 22/02/2012 : 21:11:53  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Ljudi,shvatite da vam je ovih dana puno snijega na ulicama i treba hodati po toj posasti,a postare kako znam bas ne raduje ostavljati auto podalje zgrada i hodat sa paketima okolo hrpa nabacanog snijega,dok stigne do sanducica opsuje sve redom od BD-a do amazona i obrnuto ako cemo abecedno redom.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"

Edited by - emirem on 22/02/2012 21:12:18
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 23/02/2012 : 10:51:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

Ljudi,shvatite da vam je ovih dana puno snijega na ulicama i treba hodati po toj posasti,a postare kako znam bas ne raduje ostavljati auto podalje zgrada i hodat sa paketima okolo hrpa nabacanog snijega,dok stigne do sanducica opsuje sve redom od BD-a do amazona i obrnuto ako cemo abecedno redom.



Ovo sa snijegom i teškim paketima je i meni palo na pamet.

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 23/02/2012 : 10:55:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ace of Spades

Slučajno se nemoj brinuti... desilo mi se kada sam počeo naručivati da mi stvari dođu za 8-10 dana, a onda jedna knjiga tačno na trideseti dan... pa ponovo desetak izdanja za 6-8 dana, pa opet jedno za 30... Poneki se propust desi, ali sam i ja prezadovoljan BD-om. Na poštu sam išao samo jednom kada sam naručio 1,87 kg teškog INVINCIBLE IRONMAN-a, pa mi je poštar priznao da ga nije htio nositi



Znači osciliraju..
Dobro je to znati.
Inače, ukućani su već popizdili od toga da ja svaki dan kada dođem s posla pitam "je li došlo"

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.
Go to Top of Page

Ace of Spades
Junior Member



457 Posts

Member since 13/01/2009

Posted - 23/02/2012 : 15:15:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Ace of Spades a Private Message  Reply with Quote
Evo konkretno stigao danas strip nakon 9 dana... vrhunski. Ona dva propusta su mi se desila dok sam narucivao u Dubrovnik kod najboljeg prijatelja, jer nisam vidio Crnu Goru na spisku... Medjutim kada sam poceo da narucujem na sopstvenu adresu a samo umjesto CG pisao Srbija, najduze sam cekao 10 dana! Sada i dalje adresa ostaje ista, i sve stize fantasticno brzo i sigurno... a i vise mi se svidja ovako :)

I've spent my entire life doing nothing but collecting comic books... and now there's only time to say... LIFE WELL SPENT!
Go to Top of Page

masija
Junior Member



Montenegro
312 Posts

Member since 11/05/2008

Posted - 23/02/2012 : 15:52:20  Show Profile Show Extended Profile  Send masija a Private Message  Reply with Quote
Meni isporuke stižu na adresu firme. Stalno je neko tu pa ne postoji mogućnost da poštar vrati pošiljku a i žena ne može da vidi šta i koliko naručujem.

Captain America
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 23/02/2012 : 16:02:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by masija

Meni isporuke stižu na adresu firme. Stalno je neko tu pa ne postoji mogućnost da poštar vrati pošiljku a i žena ne može da vidi šta i koliko naručujem.




Bolje prešutit, nego lagat?!

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.
Go to Top of Page

Snake Plissken
Average Member



Serbia
707 Posts

Member since 05/07/2011

Posted - 23/02/2012 : 16:15:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Snake Plissken a Private Message  Reply with Quote
Pametan covek. :D

Snake Plissken wasn't born.
He escaped from the womb.
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 23/02/2012 : 17:29:37  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Izgleda da su nesto reagirali na onaj moj mail...
Nesto prckaju,mozda gledaju sta imam u wishlistu pa mi daju popust ili ne!


We've been working on a brand new Wishlist which we're working to put live now, so please come back later.

We very much hope you'll like what we've done!

Upgrading in progress

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

star-duster
Junior Member



Serbia
445 Posts

Member since 11/06/2011

Posted - 28/02/2012 : 09:52:08  Show Profile Show Extended Profile  Send star-duster a Private Message  Reply with Quote
Invincible Ultimate Collection vol. 7 je danas €19.68! Kad sam ja naručio kao preorder bio je oko 20 evra, a pre par dana je bio čak oko nenormalnih 36 evra! Sada je pao na ispod 20, pa još ako iskoristite popust 10% koji važi još i sutra na BD, eto odlične kupovine.
Go to Top of Page

petar.pan
Junior Member



328 Posts

Member since 31/05/2011

Posted - 28/02/2012 : 10:24:03  Show Profile Show Extended Profile  Send petar.pan a Private Message  Reply with Quote
ja sam sad pogledao, meni piše 27 e
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13376 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 28/02/2012 : 10:26:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
Idi na .com, tamo je 19,68
Go to Top of Page

petar.pan
Junior Member



328 Posts

Member since 31/05/2011

Posted - 28/02/2012 : 10:50:44  Show Profile Show Extended Profile  Send petar.pan a Private Message  Reply with Quote
nisam ni znao da ovo postoji, ja uvijek idem na co.uk
kakva je razlika, za koliko stižu od tamo?
Go to Top of Page

star-duster
Junior Member



Serbia
445 Posts

Member since 11/06/2011

Posted - 28/02/2012 : 11:09:11  Show Profile Show Extended Profile  Send star-duster a Private Message  Reply with Quote
Već smo više puta pisali o tome. Potpuno ista firma je u pitanju. Šalju iz istog skladišta u Engleskoj. Sve stiže za oko nedelju dana (nekad i za 5 dana, a nekad se otegne i na 15-ak i više, ali prosek je oko 7 dana).

Jedina razlika između ova dva sajta jeste u tome što je u 99% slučajeva .com varijanta znatno jeftinija od .co.uk varijante. Nemoj da pitaš zašto je to tako. Pitali su mnogi, a niko nije dobio odgovor od BD-a.

Uvek pre naručivanja proveri cene na oba sajta, pa kupi tamo gde je jeftinije. Ali kao što sam već rekao, gotovo uvek će to biti bookdepository.com sajt.
Go to Top of Page
Page: of 98 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.38 seconds. Snitz Forums 2000