forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Book Depository
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 98

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 11/01/2011 : 18:38:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Mislin da nema iako doduše nisam ni provjerava to.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Grujah.
Advanced Member



Serbia
3254 Posts

Member since 28/07/2009

Posted - 11/01/2011 : 19:45:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Grujah. a Private Message  Reply with Quote
Meni je postar u Zrenjaninu, gde zivim u kuci, donosio na vrata, zvonio u ja sam licno preuzimao.
Ovde u Beogradu zivim u zgradi i nabio mi je u postansko sanduce na srecu nije se strip nesto posebno ostetio.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 12/01/2011 : 11:14:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Grujah.

nabio mi je u postansko sanduce na srecu nije se strip nesto posebno ostetio.



To mi se dogodilo kad sam naručija Aquamana prošle godine, nije moga stat u sandučić pa ga je idiot od poštara presavio ko novine i tako ugurao. Idalje se na korici stripa vidi ružna vertikalna crta od gužvanja -.-"

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8198 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 12/01/2011 : 11:16:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

quote:
Originally posted by Grujah.

nabio mi je u postansko sanduce na srecu nije se strip nesto posebno ostetio.



To mi se dogodilo kad sam naručija Aquamana prošle godine, nije moga stat u sandučić pa ga je idiot od poštara presavio ko novine i tako ugurao. Idalje se na korici stripa vidi ružna vertikalna crta od gužvanja -.-"


ako se ne varam, poštari bi trebali imat univerzalni ključ

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985

Edited by - split85 on 12/01/2011 11:18:02
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 12/01/2011 : 13:17:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Neman ti pojma, u svakom slučaju je ispalo sranje.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Grujah.
Advanced Member



Serbia
3254 Posts

Member since 28/07/2009

Posted - 12/01/2011 : 13:43:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Grujah. a Private Message  Reply with Quote
Meni nije presavio, je nabio cosak u onu vertikalnu rupu i sad ako malo bolje pogledas vidis da je malo ostecen taj jedan cosak. Nista tolko strasno.
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8198 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 12/01/2011 : 16:26:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message  Reply with Quote
kad je meni tiskanica došla iz Srbije , stvarno san se iznenadija šta san je naša u poštanskom sandučiću. nema šanse da je strip (Mister NO br 3 Libellus)uvaljen kroz onaj uski prostor. tako pretpostavljam da je poštar otvorija sandučić ključem i uvalija tiskanicu. i najvažnije strip je neoštečen

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

Davor2403
Average Member



Bosnia and Herzegovina
764 Posts

Member since 24/08/2010

Posted - 12/01/2011 : 16:53:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Davor2403 a Private Message  Reply with Quote
Mi u Mostaru s time nemamo nikako problema, sto je imalo vece ili teze od 200-300 grama oni ti to ni ne nose, donese ti papiric da mozes podici na tom i tom salteru i gotovo... :) Jest da je malo sugavo, jer po pravilu kao oni trebaju donijeti na vrata sve do tezine 2 kg, ali bolje da se ja sam pomucim otici po to, nego da mi oni to izlome i ostete.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 12/01/2011 : 23:03:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Davor2403

Mi u Mostaru s time nemamo nikako problema, sto je imalo vece ili teze od 200-300 grama oni ti to ni ne nose, donese ti papiric da mozes podici na tom i tom salteru i gotovo... :) Jest da je malo sugavo, jer po pravilu kao oni trebaju donijeti na vrata sve do tezine 2 kg, ali bolje da se ja sam pomucim otici po to, nego da mi oni to izlome i ostete.


Ja ih molim da tako urade. I moram ih svaki mjesec ponovo moliti (jučer zadnji put). Molim vas, ne trudite se, ne nosite kutije, ne pravite si posla i tereta, samo ostavite žuti papir - ne morate ništa ni pisati na njega, ja ionako znam šta dolazi i na pošti me znaju. Ali džaba, poštaru je najslađe ostaviti na sandučetu ili pred vratima. I kao šlag na tortu, žali se na mene jer stalno mora nositi pošiljke za mene. Da poludiš...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Grujah.
Advanced Member



Serbia
3254 Posts

Member since 28/07/2009

Posted - 13/01/2011 : 00:39:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Grujah. a Private Message  Reply with Quote
Eto vidis ja mrzim to papirce jer me mrzi da vucem dupe do poste :P

Edited by - Grujah. on 13/01/2011 00:39:18
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 13/01/2011 : 08:40:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Grujah.

Eto vidis ja mrzim to papirce jer me mrzi da vucem dupe do poste :P


Meni je pošta na 4 minute. Radije bih prošetao nego da mi pošiljka nestane...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 13/01/2011 : 09:47:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Meni se nikako ne da tu u Zagrebu ić do pošte, ni pješke ni tramvajen, al zato mi je u Podgori gušt prošetat

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Grujah.
Advanced Member



Serbia
3254 Posts

Member since 28/07/2009

Posted - 13/01/2011 : 10:19:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Grujah. a Private Message  Reply with Quote
Jes, i onda dodjes do poste a tamo treba cekati jos bar pola sata na red....
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 13/01/2011 : 10:28:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Zato u mistu od 1500 ljudi nikad nema nikoga u pošti, tako da kad sam doma, miran sam

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

feka82
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2647 Posts

Member since 03/01/2008

Posted - 13/01/2011 : 10:33:59  Show Profile Show Extended Profile  Send feka82 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Grujah.

Jes, i onda dodjes do poste a tamo treba cekati jos bar pola sata na red....



toliko se kupuju stripovi gore , gdje smo onda mi ja dodjem na salter pred kraj radnog vremena , sit se ispricam sa salterusom , uzmem paket , zahvalim se i odem

feka
Go to Top of Page

feka82
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2647 Posts

Member since 03/01/2008

Posted - 13/01/2011 : 10:35:26  Show Profile Show Extended Profile  Send feka82 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

Zato u mistu od 1500 ljudi nikad nema nikoga u pošti, tako da kad sam doma, miran sam



u tebe kad radnik podje kuci ponese ti paket posto se svi znate Svrati na rucak , kafica , picence i ode kuci

feka
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 16/01/2011 : 09:11:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Naručio sam i drugi strip prije 5 dana. Još uvijek je "processing" tj. nisu poslali. Što je ipak dosta spor odaziv po mojem mišljenju. Ne sviđa mi se također što su naplatili, a nisu poslali strip (nekako mi je logičnija praksa da se naplati kod shippinga)...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 16/01/2011 : 13:00:54  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
Ma mani se Obi toga, vidis da je za nas umjetnike samo amazon :))
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 16/01/2011 : 14:38:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Jao šta ste sumnjičavi bokte...

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 17/01/2011 : 18:45:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Evo i ponedjeljak, nekako sam se nadao da će poslati poslije vikenda, ali ništa. Prođe 6 dana, još uvijek processing...
Ima li netko slična iskustva? Da ih kontaktiram ili da sačekam još par dana?

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 17/01/2011 : 18:51:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Moguće da su i poslali, al da su zaboravili prominit status tu, tako da je idalje ostalo processing, ko to zna, mislin da je meni slično nešto bilo jednom. Uglavnon, slobodno ih kontaktiraj, zašto ne?

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 19/01/2011 : 17:31:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Prošlo 8 dana i još nije poslano.
Poslao sam im poruku da objasne...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 20/01/2011 : 18:01:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Nisu mi odgovorili, ali sada piše:
Naručeno: 11.1
Poslano: 20.1 (danas)
Da li ih je moja poruka ponukala na akciju (slanje) ili ih je jednostavno podsjetila da stave shipped, vidjet ćemo.
Pa ćemo čekati...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 20/01/2011 21:40:05
Go to Top of Page

Born To Run
Average Member



901 Posts

Member since 05/01/2009

Posted - 21/01/2011 : 21:23:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Born To Run a Private Message  Reply with Quote
Imaj u vidu da to jos nije razradjena kompanija kao amazon. verujem da je taj zastoj u slanju zbog toga sto cekaju da im se nakupi vise porudzbina za Hrvatsku pa ih onda salju i na taj nacin stede na postarini. ili jednostavno neamju uvek sve na lageru.
Bookdepository je evropski amazon u nastajanju, siguran sam

Please allow me to introduce myself
I'm a man of wealth and taste
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 21/01/2011 : 21:31:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Born To Run

Imaj u vidu da to jos nije razradjena kompanija kao amazon. verujem da je taj zastoj u slanju zbog toga sto cekaju da im se nakupi vise porudzbina za Hrvatsku pa ih onda salju i na taj nacin stede na postarini. ili jednostavno neamju uvek sve na lageru.
Bookdepository je evropski amazon u nastajanju, siguran sam


Znam da sve ovo što pišem može izgledati kao neko jadikovanje, no smisao je drugi.
Ja u principu samo prenosim svoja iskustva ovdje da svi vide. Isto to sam radio i kada sam počeo kupovati sa Amazona. To dosta pomaže ljudima da odvagnu da li je ovo prava stvar za njih.
Također se nadam da će se BD pokazati kao odličan i da je tvoje predviđanje točno. A dotle, korak po korak, strip po strip.
Glavne narudžbe (za sada) ipak sa Amazona.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 21/01/2011 21:32:13
Go to Top of Page
Page: of 98 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.3 seconds. Snitz Forums 2000