forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Book Depository
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 98

Shaner
Advanced Member

Croatia
6954 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 23/01/2021 : 06:25:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Negdje na njihovoj stranici sam pročitao da se poštarina vidi na kraju. Budemo vidjeli.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6071 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 23/01/2021 : 14:02:20  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DK24

Bože kakva glupost



+1

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6954 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 24/01/2021 : 12:25:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Evo napravio narudžbu na Forbidden Planet i funkcionira upravo kako je RaoulDuke opisao. Kažu da će javiti cijenu poštarine mailom. Bezveze, slažem se, ali tako je kako je, a oni su jedini imali ono što tražim po nekoj pristojnoj cijeni. Baš me zanima koliku će poštarinu staviti.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

RaoulDuke
Junior Member



Croatia
429 Posts

Member since 02/05/2016

Posted - 24/01/2021 : 13:06:45  Show Profile Show Extended Profile  Send RaoulDuke a Private Message  Reply with Quote
Majstori

Uglavnom ne sjećam se više kakvu sam narudžbu kod njih radio i koliko je stripova bilo u igri ali kad sam dobio cijenu ppt na kraju sam odustao jer mi se nije nikako isplatilo.
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1972 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 24/01/2021 : 15:21:27  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

.. a oni su jedini imali ono što tražim po nekoj pristojnoj cijeni. Baš me zanima koliku će poštarinu staviti.



A što si uzeo?

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6954 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 24/01/2021 : 16:31:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Love and War Gallery Edition.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6071 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 25/01/2021 : 09:57:19  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Napeto iščekujem cijenu poštarine.
Ako ti nije bed, pliz napiši i cijenu stripa, čisto da dobijem potpunu sliku. ;)

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 25/01/2021 09:57:35
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6954 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 25/01/2021 : 10:54:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Napeto iščekujem cijenu poštarine.
Ako ti nije bed, pliz napiši i cijenu stripa, čisto da dobijem potpunu sliku. ;)


Strip je bio 23 funte, a drugdje je ili rasprodan ili 90 dolara i slično. Mislim da sam ga najjeftinije vidio na njemačkom amazonu za 40 eura. Inače, sad vidim na Forbidden Planet da su ga i oni označili kao rasprodanog. Nadam se da je to zato jer je zadnji primjerak otišao meni, a ne jer su tek sad skužili da ga nemaju.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

corto33
Senior Member



Slovenia
2505 Posts

Member since 18/11/2003

Posted - 25/01/2021 : 13:53:15  Show Profile Show Extended Profile  Send corto33 a Private Message  Reply with Quote
Ako tražite neki strip, možete provjeriti na bookfinder.com različite ponudnike, ko to ima.


Društvo ljubiteljev stripov Stripoholik
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25935 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 25/01/2021 : 14:29:17  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

Strip je bio 23 funte, a drugdje je ili rasprodan ili 90 dolara i slično. Mislim da sam ga najjeftinije vidio na njemačkom amazonu za 40 eura. Inače, sad vidim na Forbidden Planet da su ga i oni označili kao rasprodanog. Nadam se da je to zato jer je zadnji primjerak otišao meni, a ne jer su tek sad skužili da ga nemaju.




100% će ti ga prodati za toliko
Sad će ti poslati ogromnu cijenu poštarine samo da odustaneš

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 25/01/2021 : 17:49:53  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Danas nesto doslo,sigurno "Dune" od blackwellsa, sutra cu pokupiti na posti.

Zivcira me ovaj blackwells sa logiranjem ne moze se nikako uci iako znam koji je password, samo javlja failed, wrong, a customer service nema direktnog maila.
Bas su...ono...frikam aut.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Wolfman
Average Member



Croatia
968 Posts

Member since 13/07/2010

Posted - 26/01/2021 : 13:05:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Wolfman a Private Message  Reply with Quote
Neki dan naručio prvi put s Amazona (DE) otkad je Hrvatska Pošta sklopila ugovor o suradnji s Amazonom. Danas stigla prva pošiljka (4 pošiljke ukupno, ostale bi trebale stići sutra/preksutra), naručeno u petak.
Ne znam je li mi se samo posrećilo ili su generalno počeli malo bolje pakirati stvari, ali ovo što mi je danas stiglo je čak bilo pristojno zapakirano (umotano u bubble wrap). Vidjet ćemo u kakvom stanju će doći ostale pošiljke.

Edited by - Wolfman on 26/01/2021 13:05:59
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6071 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 26/01/2021 : 13:31:18  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wolfman

Neki dan naručio prvi put s Amazona (DE) otkad je Hrvatska Pošta sklopila ugovor o suradnji s Amazonom. Danas stigla prva pošiljka (4 pošiljke ukupno, ostale bi trebale stići sutra/preksutra), naručeno u petak.
Ne znam je li mi se samo posrećilo ili su generalno počeli malo bolje pakirati stvari, ali ovo što mi je danas stiglo je čak bilo pristojno zapakirano (umotano u bubble wrap). Vidjet ćemo u kakvom stanju će doći ostale pošiljke.



Da li je išta jeftinija poštarina sada ili samo pošiljke dolaze brže?
Koja ej prednost otkad su postali partneri?

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25935 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 26/01/2021 : 13:33:20  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Prednost?
Nama ništa a HPi zarada.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Wolfman
Average Member



Croatia
968 Posts

Member since 13/07/2010

Posted - 26/01/2021 : 13:37:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Wolfman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

quote:
Originally posted by Wolfman

Neki dan naručio prvi put s Amazona (DE) otkad je Hrvatska Pošta sklopila ugovor o suradnji s Amazonom. Danas stigla prva pošiljka (4 pošiljke ukupno, ostale bi trebale stići sutra/preksutra), naručeno u petak.
Ne znam je li mi se samo posrećilo ili su generalno počeli malo bolje pakirati stvari, ali ovo što mi je danas stiglo je čak bilo pristojno zapakirano (umotano u bubble wrap). Vidjet ćemo u kakvom stanju će doći ostale pošiljke.



Da li je išta jeftinija poštarina sada ili samo pošiljke dolaze brže?
Koja ej prednost otkad su postali partneri?



Nisam dugo naručivao pa ne mogu usporediti ovako napamet, ali ne čini mi se da je išta jeftinije, a ni brže. I prije mi je znalo stizati tako kroz par dana.
Ovo za bolje pakiranje (korištenje bubble wrapa) nema veze s HP-om, a i to je moguće da se samo posrećilo za taj jedan paket.
Tako da sve u svemu nema nekih posebnih prednosti. Primjerice, za benefite Primea i dalje moraš biti u Njemačkoj/Austriji.

Eh da, jedna zanimljivost (nema sad veze s ovom pričom o HP-u). Sve sam naručio s Njemačkog Amazona, ali su 4 stripa zapravo poslali iz UK. U trackingu je navedeno da je prošlo carinu na izlasku iz UK i kada je stiglo u Köln. Nadam se da je to Amazon interno sam sa sobom riješio, jer ja ne namjeravam platiti nikakve dodatne troškove kada stigne u Hrvatsku Naručio sam iz Njemačke i to je to što se mene tiče.

Edited by - Wolfman on 26/01/2021 13:44:17
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6071 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 26/01/2021 : 13:56:45  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wolfman

quote:
Originally posted by DiSkAcH

quote:
Originally posted by Wolfman

Neki dan naručio prvi put s Amazona (DE) otkad je Hrvatska Pošta sklopila ugovor o suradnji s Amazonom. Danas stigla prva pošiljka (4 pošiljke ukupno, ostale bi trebale stići sutra/preksutra), naručeno u petak.
Ne znam je li mi se samo posrećilo ili su generalno počeli malo bolje pakirati stvari, ali ovo što mi je danas stiglo je čak bilo pristojno zapakirano (umotano u bubble wrap). Vidjet ćemo u kakvom stanju će doći ostale pošiljke.



Da li je išta jeftinija poštarina sada ili samo pošiljke dolaze brže?
Koja ej prednost otkad su postali partneri?



Nisam dugo naručivao pa ne mogu usporediti ovako napamet, ali ne čini mi se da je išta jeftinije, a ni brže. I prije mi je znalo stizati tako kroz par dana.
Ovo za bolje pakiranje (korištenje bubble wrapa) nema veze s HP-om, a i to je moguće da se samo posrećilo za taj jedan paket.
Tako da sve u svemu nema nekih posebnih prednosti. Primjerice, za benefite Primea i dalje moraš biti u Njemačkoj/Austriji.

Eh da, jedna zanimljivost (nema sad veze s ovom pričom o HP-u). Sve sam naručio s Njemačkog Amazona, ali su 4 stripa zapravo poslali iz UK. U trackingu je navedeno da je prošlo carinu na izlasku iz UK i kada je stiglo u Köln. Nadam se da je to Amazon interno sam sa sobom riješio, jer ja ne namjeravam platiti nikakve dodatne troškove kada stigne u Hrvatsku Naručio sam iz Njemačke i to je to što se mene tiče.



Ja sam nedavno platio porez i carinu na pošiljku sa Aliexpresa za koju je pisalo da je poslana iz Nizozemske.
Ali oni ti te pošiljke čini mi se odabiru nasumično, pa kako ti se posreći.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Bosko
New Member



Croatia
143 Posts

Member since 16/11/2018

Posted - 26/01/2021 : 14:06:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Bosko a Private Message  Reply with Quote
Koliko znam knjige su oslobodene carine.

"...predviđeno je oslobađanje od plaćanja carine pri uvozu knjiga, novina, stručnih publikacija i časopisa."
https://carina.gov.hr/vijesti/carinski-postupak-u-postanskom-prometu/427
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25935 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 26/01/2021 : 14:07:41  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH
[
Ja sam nedavno platio porez i carinu na pošiljku sa Aliexpresa za koju je pisalo da je poslana iz Nizozemske.
Ali oni ti te pošiljke čini mi se odabiru nasumično, pa kako ti se posreći.


Nema veze što je skladište u EU ako na robu nije plaćena carina kad je ulazila u EU pa je sad zato plaćaš ti.Trgovac bi trebao napomenuti takve stvari.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6071 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 26/01/2021 : 14:16:36  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by DiSkAcH
[
Ja sam nedavno platio porez i carinu na pošiljku sa Aliexpresa za koju je pisalo da je poslana iz Nizozemske.
Ali oni ti te pošiljke čini mi se odabiru nasumično, pa kako ti se posreći.


Nema veze što je skladište u EU ako na robu nije plaćena carina kad je ulazila u EU pa je sad zato plaćaš ti.Trgovac bi trebao napomenuti takve stvari.



Nisam znao, inače ovo je prvi put da sam platio carinu na nešto u jedno 12-13 godina što naručujem iz Kine.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 26/01/2021 14:16:51
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25935 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 26/01/2021 : 14:32:12  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Pa ako su ti pošiljke bile vrijedne manje od 25 eura s poštarinom onda dosad u EU i nisi mogao biti ocarinjen.To se mijenja od 01.07.2021 kad će se cariniti sve pošilke van EU bez obzira na cijenu.(Radi baš kineza).

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Wolfman
Average Member



Croatia
968 Posts

Member since 13/07/2010

Posted - 26/01/2021 : 15:19:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Wolfman a Private Message  Reply with Quote
Ma to za Kineze mi je jasno, ali ako naručiš s DE Amazona, a oni te ne upozore da će poslati iz skladišta u UK, onda je to na njima da srede. Ako bude dodatnih troškova, tražim refund od Jeffa
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25935 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 26/01/2021 : 15:32:52  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Ma neće biti dodatnih troškova.
To Amazon interno riješava.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Wolfman
Average Member



Croatia
968 Posts

Member since 13/07/2010

Posted - 26/01/2021 : 15:41:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Wolfman a Private Message  Reply with Quote
To i ja očekujem.
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 26/01/2021 : 16:58:12  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Stigao Blackwells,paket prvi, karton jaci, sa strane pojacan, unutra samo racun i bookmark bez luftbalona da ih krckam.








"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

RaoulDuke
Junior Member



Croatia
429 Posts

Member since 02/05/2016

Posted - 26/01/2021 : 17:20:47  Show Profile Show Extended Profile  Send RaoulDuke a Private Message  Reply with Quote
Tako i BD šalje pojedinačne komade. Moze proci za SC izdanja ali HC teško moze u tome doci neoštećen.
Go to Top of Page
Page: of 98 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.28 seconds. Snitz Forums 2000