forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Book Depository
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 98

ivan_micic
Senior Member



Croatia
2334 Posts

Member since 19/12/2007

Posted - 09/03/2022 : 09:44:34  Show Profile Show Extended Profile  Send ivan_micic a Private Message  Reply with Quote
Ja svoju čekam od 14.12. Još se nadam da će se pojaviti😒
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26095 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 09/03/2022 : 09:47:52  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
odustani i traži povrat novca.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
7038 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 09/03/2022 : 10:05:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Ja sam napravio narudžbu pred tri tjedna i paket je došao prošli tjedan. Još sam pomislio kako su ubrzali, ali očito sam samo imao sreće.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

ivan_micic
Senior Member



Croatia
2334 Posts

Member since 19/12/2007

Posted - 09/03/2022 : 10:05:37  Show Profile Show Extended Profile  Send ivan_micic a Private Message  Reply with Quote
sinoć su mi javili da će mi vratiti pare, ali eto nekako se nadam da će se odnekud pojaviti
Go to Top of Page

Unngenant
Junior Member



Serbia
393 Posts

Member since 28/02/2012

Posted - 09/03/2022 : 16:09:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Unngenant a Private Message  Reply with Quote
Javiše mi da budem strpljiv do 20 marta, što mi generalno nije problem...ali mi je zabrinjavajuće jer je to jedna knjiga u velikom serijalu...i ovim tempom bi sve kupio tek za 4 godine xD.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26095 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 15/03/2022 : 09:26:38  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Stigla Vinland Saga ali sa greškom kod uveza.
Knjižni blok nije dobro centriran na korice tj.korice su krivo odsječene,centrirane:



[url=https://postimages.org/]post pics[/url]

Da li tražiti novi primjerak?

Ja sam fetišist papira!

Edited by - jaki on 15/03/2022 09:30:03
Go to Top of Page

BiDi
Senior Member

Slovenia
2419 Posts

Member since 06/05/2002

Posted - 15/03/2022 : 09:58:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit BiDi's Homepage  Send BiDi an ICQ Message  Send BiDi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki
Da li tražiti novi primjerak?

A zašto ne?

- cijene su visoke zbog toga što bez problema izdavaju zamjene, i to bez toga da moraš vratitit.

Postoji mogučnost da ti prvo ponude 30% u novcu... ja bih odbio ponudu i tražio novi strip - ako ga imaju poslat će ga sigurno.
Bilo bi čudo kada bi hteli da vratiš strip sa felerom, po pravilu dovoljno je da im pošalješ slike na kojih se dobro vidi problem.

Tako mi mlijeka u prahu, kidam naljevo

Edited by - BiDi on 15/03/2022 10:01:06
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26095 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 15/03/2022 : 10:23:12  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Pisat ću im popodne da pošalju novi primjerak.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

tosha
Average Member



Bosnia and Herzegovina
961 Posts

Member since 31/10/2010

Posted - 15/03/2022 : 11:18:27  Show Profile Show Extended Profile  Send tosha a Private Message  Reply with Quote
nema traženja novog primjerka na BD. vrate lovu i onda naručiš novi

"Nothing is true, everything is permitted."
Go to Top of Page

BiDi
Senior Member

Slovenia
2419 Posts

Member since 06/05/2002

Posted - 15/03/2022 : 12:25:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit BiDi's Homepage  Send BiDi an ICQ Message  Send BiDi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tosha

nema traženja novog primjerka na BD. vrate lovu i onda naručiš novi

Ima, meni večinoma slali ponovo, samo u jedno 10% su vratili novac (ispostavilo se da je bilo zaista moguče u večini slučajeva artikal naručiti ponovo iako je podrška javila da nemaju mogučnosti slanja ponovo).

(Kod vraćanja novca bio je problem kada sam naručio sa nekim kodom za popust, pa onda dobio novac i nije bilo više mogučnosti naručivanja sa popustom)

Tako mi mlijeka u prahu, kidam naljevo

Edited by - BiDi on 15/03/2022 12:29:42
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26095 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 15/03/2022 : 17:23:33  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
evo,sad triba dočekat...
Hi Jaksa,

Thank you for sending the photos, we're so sorry about the damage.

We have reordered this title for you and it will be dispatched to you shortly.

There is no need to return the damaged item to us.
Kind regards,

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37488 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 15/03/2022 : 22:34:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Kaj docekat, otvaraj aukciju. Odmah!

;P



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26095 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 17/03/2022 : 10:58:11  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Došle i knjige(2) u jednom paketu.
Zamotane u mjehuriće.HP donio na vrata bez ikakvih dodatnih davanja


Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26095 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 17/03/2022 : 11:21:59  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Ni danas a ni prekjučer mi nije sa stripom/knjigama došao papir/račun sa cijenom koji bi prije uvijek bio sa pošiljkom?
Možda sad ostaje na carini?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Unngenant
Junior Member



Serbia
393 Posts

Member since 28/02/2012

Posted - 22/03/2022 : 12:06:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Unngenant a Private Message  Reply with Quote
Meni je tek danas stigla iako je poslata 08.02, čak se i dogovorio sa njima da mi pošalju zamenu (stigao sam da im kažem da to otkažu). Dakle ipak treba biti strpljiv...
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26095 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 29/03/2022 : 12:52:20  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Jučer stigla zamjenska Vinland Saga
Ovaj put bez greške

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10766 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 29/03/2022 : 16:48:33  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Na BD strip "Sandman" bio na pre-orderu, a od sinoc se kao moze vec kupiti, a na Amazonu pise dolazi tek 12.04.
Kome vjerovati, jer ako na BD malo brzaju stvari, tipa maknu opciju "preorder" kupis strip, ali on ipak izlazi 12-tog plus desetak dana cekanja. Amazon je ipak kupio BD, pa valjda imaju te stvari koordinirane ili ipak nekako svako svoju politiku vodi?
Tnx

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"

Edited by - emirem on 29/03/2022 17:34:53
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26095 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 29/03/2022 : 17:22:57  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Je li to bilo pitanje?🙂

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10766 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 29/03/2022 : 17:37:03  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Je li to bilo pitanje?🙂


😁
Eno stavio sam Riddlerovu vizitku! ☕❓

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

verab
Senior Member

Croatia
2538 Posts

Member since 22/01/2015

Posted - 29/03/2022 : 17:49:10  Show Profile Show Extended Profile  Send verab a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

Na BD strip "Sandman" bio na pre-orderu, a od sinoc se kao moze vec kupiti, a na Amazonu pise dolazi tek 12.04.
Kome vjerovati, jer ako na BD malo brzaju stvari, tipa maknu opciju "preorder" kupis strip, ali on ipak izlazi 12-tog plus desetak dana cekanja. Amazon je ipak kupio BD, pa valjda imaju te stvari koordinirane ili ipak nekako svako svoju politiku vodi?
Tnx


Da, to mi je poznata situacija, a iskustva su svakakva, npr. Tom Kingov Strange adventures je bio na BD na pre-orderu isto kao i na Amazonu, a onda je 10-tak dana prije release date-a skinut pre-order i mogao se kupiti, što sam i uradio.
Strip mi je uredno došao za 7-8 dana dok je na Amazonu i dalje bio na pre-orderu.
Drugom prilikom ista stvar je bila i s Junji Itovim Sensorom, naručio sam ga ali ga nisu poslali ni nakon 10 dana, ispričali su se, rekli da im još nije "in stock" i vratili su mi lovu.
Treći slučaj je bio nedavno, skinuli pre-order ja naručio, nakon dva dana vratili pre-order, ali ne i lovu, strip poslali nakon 15 dana, dva dana nakon release date-a.
Eto, to su moja iskustva, nadam se da sam pomogao:))
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26095 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 29/03/2022 : 17:54:33  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Troznak😁

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10766 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 29/03/2022 : 18:38:41  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by verab

quote:
Originally posted by emirem

Na BD strip "Sandman" bio na pre-orderu, a od sinoc se kao moze vec kupiti, a na Amazonu pise dolazi tek 12.04.
Kome vjerovati, jer ako na BD malo brzaju stvari, tipa maknu opciju "preorder" kupis strip, ali on ipak izlazi 12-tog plus desetak dana cekanja. Amazon je ipak kupio BD, pa valjda imaju te stvari koordinirane ili ipak nekako svako svoju politiku vodi?
Tnx


Da, to mi je poznata situacija, a iskustva su svakakva, npr. Tom Kingov Strange adventures je bio na BD na pre-orderu isto kao i na Amazonu, a onda je 10-tak dana prije release date-a skinut pre-order i mogao se kupiti, što sam i uradio.
Strip mi je uredno došao za 7-8 dana dok je na Amazonu i dalje bio na pre-orderu.
Drugom prilikom ista stvar je bila i s Junji Itovim Sensorom, naručio sam ga ali ga nisu poslali ni nakon 10 dana, ispričali su se, rekli da im još nije "in stock" i vratili su mi lovu.
Treći slučaj je bio nedavno, skinuli pre-order ja naručio, nakon dva dana vratili pre-order, ali ne i lovu, strip poslali nakon 15 dana, dva dana nakon release date-a.
Eto, to su moja iskustva, nadam se da sam pomogao:))



Eee, samo da znas, jesi! 😊 Chapeau!

Da, varira od situacije, tko brze dobije na lager i drugih putesestvija.
Hvala, idem u basket!

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

nonchalant
New Member



166 Posts

Member since 12/11/2020

Posted - 05/04/2022 : 17:38:15  Show Profile Show Extended Profile  Send nonchalant a Private Message  Reply with Quote
Koje su vam alternative kad ne naručujete sa Book Depository?
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 05/04/2022 : 17:53:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nonchalant

Koje su vam alternative kad ne naručujete sa Book Depository?



Čitam ovo šta već imam na policama

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10766 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 05/04/2022 : 18:22:36  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

quote:
Originally posted by nonchalant

Koje su vam alternative kad ne naručujete sa Book Depository?



Čitam ovo šta već imam na policama


😁 to bi i ja trebao raditi cesce, a ne samo narucivati.

A, alternativa je bar meni jedno vrijeme bila "blackwell's" znali su biti jeftiniji za isti artikal za par eura (4-6€),ne placa se postarina i meni je bar zadnji put dosta kasnila tura, ali pripisi to pandemiji.
Mozda sam bas prije zadnje kupnje trebao provjeriti razliku izmedju BD i BW 🤔,nekako su mi ispali iz plana.

Danas stigao paket i na iznenadjenje obje su knjige dosle u jednom paketu, cudno, tako mi nikad nije doslo, uvijek je bilo odvojeno.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page
Page: of 98 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.28 seconds. Snitz Forums 2000