forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 IZBOR ZA RECENZIJU MESECA
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 167

King Warrior
stripovi.com suradnik



22140 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 11/07/2014 : 23:07:03  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Ti si tesko zabrazdio...



Moguce, hoce to s godinama. Imam cerku u tvojim godinama, doslovno mogu postati djed svakog momenta.
Reci mi da me ne volis, spavacu mirnije.
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7009 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 11/07/2014 : 23:10:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote


Moram se na ovo slatko nasmijati. Tintončeku, ajd nam reci zašto ti se striček KW ne sviđa?
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 11/07/2014 : 23:12:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
Jbg.,zaboravio glasati,al od ponudjenih recki,"Vještica"/KW,dobila bi od mene tri boda. To se moze i po komentaru vidjeti, koji sam ostavio na toj recki.


A od ovih ponudjenih...


3 boda - Zagor LU 220/221 Ugriz zmije by WOLF-HUNTER

2 boda - Zagor MX 17 U zemlji Dakota by King Warrior

1 bod - Tex KLSP 1 Osveta braće King by Deecay

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19354 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 11/07/2014 : 23:22:30  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by tinton

Ti si tesko zabrazdio...



Moguce, hoce to s godinama. Imam cerku u tvojim godinama, doslovno mogu postati djed svakog momenta.
Reci mi da me ne volis, spavacu mirnije.


Znaci nije sala? Ajme majko.

1. Ovaj i prosli mjesec sam, kao i svaki drugi, procitao sve recke, kao i tvoju.
2. Recke ne ocjenjujem ni po recenzentu koji ih pise ni po stripu koji se recenzira, vec iskljucivo po dojmu koji sam dobio o samoj recki. U biti ispravak, ovaj put sqm se izmedju dvije recke podjednake kvalitete istog autora odabrao onu drugu jer je BD, a Bonellija uvijek ima dovoljno. Uostalom nisam dao bodove ni drugoj Zagorovoj recki, ali tebe je ocito paranoja zasljepila pa to nisi vidio.
3. Zagor za mene nije najbolji junak pa je stoga nemoguce da ti dajem ocjene na osnovu izbora stripa.
4. Nisi mi nikad bio antipatican, dapace, ali od ovog trenutka sam ozbiljno zabrinut za tebe.
5.Reci mi molim te, po cemu si ti to zakliucio da te ne mirisem.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22140 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 11/07/2014 : 23:27:37  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton


Zagor za mene nije najbolji junak


Pa dobro, sta ovo sada treba da znaci? Odkud to odjednom?
Je li to namjeravas veceras da me totalno sjebes, ili sta?
Ako si zelio da me uvrijedis, mogao si naci i neki drugi nacin, a ne na ovakav jedan okrutan.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19354 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 11/07/2014 : 23:31:10  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Dobro, priznajem, bolji mi je jedino Brdarov King Warrior.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22140 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 11/07/2014 : 23:41:43  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Strasno, da i ovo dozivim.
Sjecam se nasih zajednickih emotivnih momenata na forumu, kao recimo onda kada si mi prije nekoliko mjeseci cestitao rodjendan.
Povirim ja, tu negdje oko 9.3. na forum, i imam sta da vidim...Ti si jedini odrzavao tu rodjendansku temu i cestitao mi rodjus.
I tako, nekoliko dana poslije, ja se sjetim tvog rodjendana i cestitam tebi, mislim ono, kao zagorovac zagorovcu, kao king princu.
Bez obzira sta sada pricas o Zagoru, za mene ces uvijek ostati potencijalni nasljednik nase vrste zagorovaca...Za mene ces uvijek biti Prince Warrior.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19354 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 11/07/2014 : 23:46:37  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Strasno, da i ovo dozivim.
Sjecam se nasih zajednickih emotivnih momenata na forumu, kao recimo onda kada si mi prije nekoliko mjeseci cestitao rodjendan.
Povirim ja, tu negdje oko 9.3. na forum, i imam sta da vidim...Ti si jedini odrzavao tu rodjendansku temu i cestitao mi rodjus.
I tako, nekoliko dana poslije, ja se sjetim tvog rodjendana i cestitam tebi, mislim ono, kao zagorovac zagorovcu, kao king princu.
Bez obzira sta sada pricas o Zagoru, za mene ces uvijek ostati potencijalni nasljednik nase vrste zagorovaca...Za mene ces uvijek biti Prince Warrior.



Sad mi fali smajli koji place u radosti, vice "TATA" krece u zagrljaj svome ocu, kralju ratnika.

Nego, s obzirom da je po tebi jos uvijek prije par mjeseci nas odnos bio dobar.
Mozes li mi reci, kad si shvatio da te prezirem iz dna duse?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9200 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 11/07/2014 : 23:49:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Posljednji fan 3 boda
vještičji vrh 2 boda

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22140 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 12/07/2014 : 00:04:20  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton


Sad mi fali smajli koji place u radosti, vice "TATA" krece u zagrljaj svome ocu, kralju ratnika.

Nego, s obzirom da je po tebi jos uvijek prije par mjeseci nas odnos bio dobar.
Mozes li mi reci, kad si shvatio da te prezirem iz dna duse?


A ne znam kada se pojavila sjenka sumnje, ali se pojavila.
Ne vidim nista lose u tome da ti budem forumski tata.
Onaj Brdarov KW je pickin dim kakav ja znam da budem kada mi dodje zuta minuta.
Imati takvog tatu je prednost, mozes da diras tudje cure, niko te ne smije da dira. A i na forumu imas nekoga ko te cuva od svakakvih lesinara.
Moja cerka ce uskoro imati crni pojas u karateu, pa joj moja pomoc takve vrste vise nije potrebna. Prosla su ona divna vremena kada me ugledaju njeni momci i onda dvaput razmisle kako da se prema njoj ponasaju. Ni sam nisam siguran da li je to srecna ili tuzna okolnost.
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11344 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 12/07/2014 : 00:41:59  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Nikad nisam citao ovako zanimljiv i zabavan dijalog na ovom topiku do sada!

King ti stvarno legenda! Voleo bih da te upoznam uzivo!
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22140 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 12/07/2014 : 01:41:35  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

Nikad nisam citao ovako zanimljiv i zabavan dijalog na ovom topiku do sada!

King ti stvarno legenda! Voleo bih da te upoznam uzivo!




quote:
Originally posted by Dudley Smith


A ako netko ima ideju kako povećati zainteresiranost članova za ovaj izbor, kao i zainteresiranost za pisanje recenzija, bilo bi lijepo da to podijeli s nama ostalima.



A nista, neka mi mladjo pokloni 50% mjesecne plate i sve ok.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19354 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 12/07/2014 : 07:56:00  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by tinton


Sad mi fali smajli koji place u radosti, vice "TATA" krece u zagrljaj svome ocu, kralju ratnika.

Nego, s obzirom da je po tebi jos uvijek prije par mjeseci nas odnos bio dobar.
Mozes li mi reci, kad si shvatio da te prezirem iz dna duse?


A ne znam kada se pojavila sjenka sumnje, ali se pojavila.
Ne vidim nista lose u tome da ti budem forumski tata.
Onaj Brdarov KW je pickin dim kakav ja znam da budem kada mi dodje zuta minuta.
Imati takvog tatu je prednost, mozes da diras tudje cure, niko te ne smije da dira. A i na forumu imas nekoga ko te cuva od svakakvih lesinara.
Moja cerka ce uskoro imati crni pojas u karateu, pa joj moja pomoc takve vrste vise nije potrebna. Prosla su ona divna vremena kada me ugledaju njeni momci i onda dvaput razmisle kako da se prema njoj ponasaju. Ni sam nisam siguran da li je to srecna ili tuzna okolnost.


Nije potrebno da bude s moj forumski tata, ali hvala na prijedlogu.
Ako trazis djecu, evo going going ti se nesto ulizuje vidim a voli Zagora koliko i ja, pa posvoji njega.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 12/07/2014 : 08:32:50  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Je, bas je bio odlican dijalog izmedu vas dvojice. Dobro ste me nasmijali!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 12/07/2014 : 09:30:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Jako ste mi slatki ovdje

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19354 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 12/07/2014 : 09:52:47  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Kinze, evo, nemoj mi se ljutiti, ali pogledao sam malo prethodne stranice topica i vidio da sam ti dao bod za recku Nema milosti za Colemana. Valjda je i to neki dokaz.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22140 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 12/07/2014 : 10:27:18  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton


Nije potrebno da bude s moj forumski tata, ali hvala na prijedlogu.



Ali zato mozes biti moj sidekick.

Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19354 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 12/07/2014 : 10:31:59  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Ja ne izgledam tako

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22140 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 12/07/2014 : 10:32:48  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Ja ne izgledam tako


Licis, vidjeo sam sliku sa Crsa. To mi je bila referenca.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19354 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 12/07/2014 : 10:37:24  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by tinton

Ja ne izgledam tako


Licis, vidjeo sam sliku sa Crsa. To mi je bila referenca.


Onu di izgledam kao demon, pa i nije ti neka referenca.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 12/07/2014 : 11:56:16  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
'Ajde bar ste malo popularizirali temu :))

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7264 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 12/07/2014 : 13:15:03  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Di su dobra stara vremena kad su zagorovci bili najveće face na forumu?

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

Gil-galad
stripovi.com suradnik



Serbia
3524 Posts

Member since 19/05/2008

Posted - 12/07/2014 : 13:56:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Gil-galad a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

Di su dobra stara vremena kad su zagorovci bili najveće face na forumu?



I kad je srdjandj bio usvojio malog od palube...

PreliStAvanje - YouTube kanal za promociju strip-kulture
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7264 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 12/07/2014 : 17:12:21  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gil-galad

quote:
Originally posted by vice

Di su dobra stara vremena kad su zagorovci bili najveće face na forumu?



I kad je srdjandj bio usvojio malog od palube...



E stvarno si me oraspoložija s ovim. Koliko je tad samo bilo živopisnih fanova, strast je izvirala iz svakog posta.

Pitate zašto je interes za recenzije mali, ili manji od dostatnog? Bitan je onaj sretan spoj strasti i poznavanja, bilo kojeg stripa, naravno, ne samo Zagora. Svaka čast svima na volji i trudu, ali stječem dojam u zadnjih nekoliko mjeseci da strast polako ustupa misto stripologiji ili poznavanju, težini iscrpnosti a ne navijačkog ushita. Poznajem nekolicinu bivših recenzenata koji su odustali upravo zbog gubitka strasti.

Ja se sam nastojim vratit recenziranju stripova, trenutno sam zaokupljen istima za filmove na fak.hr i serijama na serijala.com, ali prva ljubav je bila stripovi.com, i namjeravam joj se opet posvetit. Ali, na prvom mjestu strast, ljubav, nema forsiranja.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 12/07/2014 : 23:50:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Ubila sam se citajuci sve recke odjednom da bih dosla do toga da se ne mogu odluciti između Deeja i Deeja pa sam nakon posljednje jos jednom otvorila Deejevu Osvetu.. predozirala sam se Deejem (ja ne znam kak se taj Dee pise kad ga se spominje )i sad idem glasati a inace, ako ne stignem procitati sve, preskacem glasanje jer mi nije fora varati.

eto ga:
Dee - Ep
Dee - Osveta
King (O.O ti sunac tebi i duzini teksta!) - U zemlji Dakota

ovako je glasala skwo.

odoh..

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page
Page: of 167 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.7 seconds. Snitz Forums 2000