forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 IZBOR ZA RECENZIJU MESECA
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 167

Dudley Smith
stripovi.com suradnik



Croatia
1014 Posts

Member since 05/04/2014

Posted - 16/02/2015 : 00:07:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Dudley Smith a Private Message  Reply with Quote
1. mjesto Vučje lice - po kvaliteti su mi tu negdje ova i Crossed, ali neka debitantu prednost
2. mjesto Crossed - žao mi je što ne mogu naći neke normalne skenove za skinuti, po recenziji se čini prva liga.
3. mjesto Tajna starog mosta - najbolja wolfova recenzija po meni do sada, nadam se da će nastaviti tako

Boston Jacku neću davati bodove ovaj mjesec, nek se ne razbahati nakon dvostruke pobjede
Dee je konstanta, kao i Jerry.
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7008 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 16/02/2015 : 00:16:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
A kako ćeš riješiti bodovanje, neki daju 4, a neki 3 boda. To može biti odlučujuće za ukupni zbroj. Dudley, zaribao si.
Go to Top of Page

Dudley Smith
stripovi.com suradnik



Croatia
1014 Posts

Member since 05/04/2014

Posted - 16/02/2015 : 00:27:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Dudley Smith a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

A kako ćeš riješiti bodovanje, neki daju 4, a neki 3 boda. To može biti odlučujuće za ukupni zbroj. Dudley, zaribao si.



Pa rekao sam, možeš napisati 3 ili 4, ali u mom excel fajlu to će biti 4

Probao bih to sada tako, ako se većini ne sviđa, možete probati s nekom revolucijom NEĆU DATI SVOJU POZICIJU BEZ ORUŽANOG OTPORA



Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 16/02/2015 : 01:02:40  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Čestitam pobjedniku!
Hmmm, 3. mjesto je itekako dobro za jednog početnika u recenzijama kao što sam ja. Naravno da ću ovako da nastavim Dudley, trenutno eto radim na DD "Ananga", isto jedna dobra epizoda koju vrijedi spomenut, međutim čudi me da je niko nije recenzirao pa sam ja tu eto da to popravim... U svakom slučaju, razmišljao sam da bi trebalo da se pokrene ovi Texovci (među kojim sam i aj sam) da i mi uradimo kao ovi Zagorovci i da recenziramo sve ove epizode koje su do sada izašle u Ludensu i VČ...
Go to Top of Page

sergej773
Senior Member



Cuba
1922 Posts

Member since 03/06/2012

Posted - 16/02/2015 : 10:46:01  Show Profile Show Extended Profile  Send sergej773 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

Čestitam pobjedniku!
Hmmm, 3. mjesto je itekako dobro za jednog početnika u recenzijama kao što sam ja. Naravno da ću ovako da nastavim Dudley, trenutno eto radim na DD "Ananga", isto jedna dobra epizoda koju vrijedi spomenut, međutim čudi me da je niko nije recenzirao pa sam ja tu eto da to popravim... U svakom slučaju, razmišljao sam da bi trebalo da se pokrene ovi Texovci (među kojim sam i aj sam) da i mi uradimo kao ovi Zagorovci i da recenziramo sve ove epizode koje su do sada izašle u Ludensu i VČ...


Nisu još gotovi rezultati.
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2629 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 27/02/2015 : 16:34:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
Nathan Never: Vučje lice autora thekidea (21.1.2015) 77% - 4 boda
Album: Ribari nove zemlje autora Bostona Jacka (6.1.2015) 82% - 2 boda
Zagor: Grad ludila autora DeeCayja (24.1.2015) 83% - 1 bod
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8372 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 27/02/2015 : 20:36:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
Ja ne podržavam odluku usamljenog pojedinca što se tiče glasanja, te i dalje glasam po starom sistemu- 3,2,1

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Dudley Smith
stripovi.com suradnik



Croatia
1014 Posts

Member since 05/04/2014

Posted - 02/03/2015 : 15:36:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Dudley Smith a Private Message  Reply with Quote
Dakle, imamo problem. Zbrojio sam prvo s 4,2,1 sustavom, zatim sam provjerio kako bi bilo da je 3,2,1 i ispali su različiti pobjednici. Otprilike pola ljudi je glasovalo 4,2,1, pola 3,2,1. Ne bih volio svađe (ili da me se počne stalkati kao neke druge po forumu, vidim da sam već postao "usamljeni pojedinac"), tako da još jednom pitam, slažu li se svi s 4, 2, 1 bodovanjem, jer kada sam pitao prije mjesec dana, većina je bila ili za, ili se izjasnila da im je svejedno.

Namjerno neću govoriti o kojim je recenzijama riječ, jer nije to toliko ni bitno, uostalom lako može svatko zbrojiti u Excelu.
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 02/03/2015 : 16:44:39  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Ja se slažem sa time 4,2,1 jer donosi više poena...
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 02/03/2015 : 16:51:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
Ja se takodjer slazem, sa 4.2.1

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19347 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 02/03/2015 : 16:51:51  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Svejedno mi je.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11344 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 02/03/2015 : 16:59:43  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Moze 4 2 1
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2629 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 02/03/2015 : 17:11:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
I ja sam napisao da mi je svejedno kad je Dudley pitao za mišljenje i dalje mislim tako.
Kad govorimo o siječnju, mislim da bi bilo OK da koristimo 421 sustav jer je tako i najavljeno.

Sad možemo pogledati i do kakvih je razlika došlo između 321 i 421 sustava te odlučiti za dalje.
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 02/03/2015 : 17:28:57  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
I ja ostajem pri 4,2,1.
Jer si lepo objasnio poentu kad si počeo tako da računaš. Da ne bi bilo situacije da pobedi neko za koga niko nije glasao da bude prvi. Jer recimo da su za DeeCayja (primer) svi glasali da bude drugi i on osvoji zbirno. Ali da je organizovan poll sa samo jednom reckom za pobednika, on bi dobio nula glasova.

Mislim u suštini nebitno. Bilo je situacije pre godinu dana kad je mladjo presekao na nečiju stranu pa je ostao oštećen mislim tinton. Al jebga idemo dalje.

Tako da ti neće niko (nadam se) zameriti ako ne bude po volji. S obzirom da su pred kraj trke u igri bili iskusni vukovi King Warrior i Boston Jack, oni se sigurno neće potresti. I ja sam bio tu negde sa njima do pred kraj, što mi je mnogo značilo kao početniku, al ipak znam da nisam ni blizu njihovog nivoa.

I hteo bih ovom prilikom da se zahvalim svima koji su glasali za mene, jer sam se u početku bojao da ću dobiti samo koji utešni bod od Jerryja, al mi je drago da se svidelo i drugima. A to mi je bila jedna od retkih prilika da napišem nešto pozitivno o Nathanu jer ću ubuduće obrađivati uglavnom epizode lošeg kvaliteta.

Uh, koliko patetike, odoh sad da obrišem tastaturu od prolivenih suza nad tužnom sudbinom.

Edited by - thekide on 02/03/2015 17:30:50
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8372 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 02/03/2015 : 17:40:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
a dobro, ako narod tako želi
da vidimo kako će ić sa 4-2-1

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22140 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 02/03/2015 : 17:48:18  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by thekide

Tako da ti neće niko (nadam se) zameriti ako ne bude po volji. S obzirom da su pred kraj trke u igri bili iskusni vukovi King Warrior i Boston Jack, oni se sigurno neće potresti.


Ne budi toliko siguran! Zakinuli su me nedavno na izboru za finalnu rundu forumasa godine, zato se iskreno nadam da taj drugi pacenik nisam ja.
Ako jesam, onda to ne spominjite, proglasite drugog pobjednikom i pravite se kao da se nista nije desilo.
Onaj manijak iz Brdarevog stripa nije tek neka tamo fikcija, lik je stvoren 1:1 prema postojecem liku.
Dakle, tisu misu, i ostavicu svoje slonove na miru do konacnog jurisa na SBE kada prebace Nuccija u Texovu ekipu.
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 02/03/2015 : 18:00:31  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by thekide

Tako da ti neće niko (nadam se) zameriti ako ne bude po volji. S obzirom da su pred kraj trke u igri bili iskusni vukovi King Warrior i Boston Jack, oni se sigurno neće potresti.


Ne budi toliko siguran! Zakinuli su me nedavno na izboru za finalnu rundu forumasa godine, zato se iskreno nadam da taj drugi pacenik nisam ja.
Ako jesam, onda to ne spominjite, proglasite drugog pobjednikom i pravite se kao da se nista nije desilo.
Onaj manijak iz Brdarevog stripa nije tek neka tamo fikcija, lik je stvoren 1:1 prema postojecem liku.
Dakle, tisu misu, i ostavicu svoje slonove na miru do konacnog jurisa na SBE kada prebace Nuccija u Texovu ekipu.


Ha, pa ja sam mislio da se ovde zakida samo Timber Bill, al nisam pratio ko te je i kako tamo "opljačkao".

U svakom slučaju ovde možeš da pomogneš i izneseš svoj stav: dal se slažeš sa trenutnom većinom da ove godine bude 4,2,1; il si protiv?


Edited by - thekide on 02/03/2015 18:02:02
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22140 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 02/03/2015 : 18:10:03  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Ja sam protiv toga da ja budem "onaj drugi". Svaka druga solucija mi odgovara. Bas bi bilo fino da ti pobijedis ( ili ja), a da pacenik (onaj drugi) bude Boston Jack. Nece mu skoditi, jedna tabla tableta za smirenje i bice momak opet ok.
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 02/03/2015 : 18:15:04  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Ja sam protiv toga da ja budem "onaj drugi". Svaka druga solucija mi odgovara. Bas bi bilo fino da ti pobijedis ( ili ja), a da pacenik (onaj drugi) bude Boston Jack. Nece mu skoditi, jedna tabla tableta za smirenje i bice momak opet ok.


Lepo mi to podelismo, al šta kad dođe Jack i kaže oće triplu krunu na početku 2015? Možda je mnogo, al je zasluženo.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22140 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 02/03/2015 : 18:21:58  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Pa onda moramo posegnuti za nekim politickim rjesenjem, npr. da ga smaknemo.
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 02/03/2015 : 18:37:10  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Pa onda moramo posegnuti za nekim politickim rjesenjem, npr. da ga smaknemo.


Pa ja se ne bih mešao, ali moram da ti priznam da mi je Boston Jack poslao poruku gde kaže da jedva čeka prelazak Nuccia u Texov staff. Izgleda da mu je ćelavi Boselli već spremio petogodišnji ugovor.
Go to Top of Page

Boston Jack
stripovi.com suradnik



166 Posts

Member since 26/05/2010

Posted - 02/03/2015 : 18:50:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Boston Jack a Private Message  Reply with Quote
Kaj je ovo, neka urota, puč!! Toliko o festivalu demokracije :D Kaj se tiče izbornih pravila meni je isto svejedno, odluči ti Dudley, ti si izvršna vlast. Jbga, oporba uvijek prigovara koja god odluka da bila :)
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 02/03/2015 : 18:55:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message  Reply with Quote
Neka moderatori odluče. Ipak nije ovo trula demokracija.
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7008 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 02/03/2015 : 22:08:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Dudley, da sam na tvom mjestu ne bih se zamjerio Kingu. Zar stvarno želiš završiti na hrpi ovih mišića.


Go to Top of Page

Dudley Smith
stripovi.com suradnik



Croatia
1014 Posts

Member since 05/04/2014

Posted - 02/03/2015 : 22:23:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Dudley Smith a Private Message  Reply with Quote
Eto, drago mi je da imamo konsenzus

A sada trebamo konsenzus po još jednom pitanju

Naime, zapravo nije bilo riječ o tome da su različite recenzije pobjednice, već da su različite recenzije dijelile prvo mjesto.

Boston Jack je u svakom slučaju na diobi prvoga mjesta, dok je s njime po novome sustavu u izjednačenju thekide, a po starome bi bio King

Evo da bude transparentno (a i da me provjerite, jer fakat ludo zvuči da su trojica ovako izjednačena)



i lista po redu




Dakle, tko idući (od ljudi koji još nisu glasovali) glasuje, taj će odlučiti pobjednika. Malo ćemo kasniti s izborom za veljaču, ali ona je ionako najkraći mjesec pa ono

Čak i King ima šanse, zahvaljujući 4, 2, 1 sustavu
Go to Top of Page
Page: of 167 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.42 seconds. Snitz Forums 2000