forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Alan Ford Klasik - Pohvale, greske, caskanje...
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 11

SnotMan
Advanced Member



Saint Croix
6389 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 02/02/2010 : 17:41:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit SnotMan's Homepage  Send SnotMan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by SnotMan

DA li je to zbog transporta/ophodnje prema njima do kioska ili je uvez loshe odradjen?



AFK SC nazalost ima najgore ljepilo u Galaktici i malo šire, a AFK HC najvecu maržu odavde do neptuna
SA milujun palaca dolje, ali eto, to je AF pa znaju da ce ici k'o alva koliko god traljavo to napravili, a traljavije nisu mogli...

Bah,razocharan sam jako bio jer sam sa velikim entuzijazmom iskchekivao izdanja

Nil sciri quisquis putet,id qudque nescit an sciri possit,quo se nil scire fatetur.

Edited by - SnotMan on 02/02/2010 17:42:07
Go to Top of Page

Opti
stripovi.com suradnik



Vatican City
4533 Posts

Member since 06/07/2009

Posted - 02/02/2010 : 21:10:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Opti a Private Message  Reply with Quote
25.Skok na skok

Alan: Imam loših iskustva s tvojim šampanjcem.Moram odbiti ponudu.

Oblačić dole je prazan. Treba pisati ˝vidjeti prvi broj˝

Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübert ragungsgesetz!!
Go to Top of Page

Bob Rok
Advanced Member



4922 Posts

Member since 11/03/2009

Posted - 03/02/2010 : 14:16:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Bob Rok a Private Message  Reply with Quote
Ako je ko uzimao Superklasik trojku, neka pogleda da li su ispravljene greske sa prve strane, pa neka javi

Ja se zovem El-Muhammed, iz plemena starih Azra, sto za ljubav zivot gube i umiru kada ljube.
Go to Top of Page

djukak
Senior Member



2896 Posts

Member since 28/04/2005

Posted - 03/02/2010 : 17:15:20  Show Profile Show Extended Profile  Send djukak a Private Message  Reply with Quote
Nisu. Sve greške su ostale iste i u super klasiku. Sada proverio...

They have money for wars, but can't feed the poor!

Allow me to introduce first, Makaveli the Don.
Go to Top of Page

kenan92
Junior Member



Bosnia and Herzegovina
388 Posts

Member since 26/01/2010

Posted - 03/02/2010 : 18:55:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit kenan92's Homepage  Send kenan92 a Yahoo! Message  Send kenan92 a Private Message  Reply with Quote
Dobro je to sto su epizode jako kvalitetne a loše je zato što stranice nisu lijepo zalijepljeni i brzo se kidaju same od sebe

Here at last, dear friends, on the shores of the Sea, comes the end of our fellowship in Middle-earth. Go in peace! I will not say: do not weep;for not all tears are an evil."
Go to Top of Page

Magico_Vento
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1181 Posts

Member since 10/01/2010

Posted - 03/02/2010 : 19:01:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Magico_Vento a Private Message  Reply with Quote
Ma superstrip je zakon,mozes ga gaziti nogama nece se odlijepiti stranice kao kod ovog smeca od klasika

Nemam potpis...
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10000 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 03/02/2010 : 19:01:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Ultras a Private Message  Reply with Quote


Bob Rok





Sve pohvale, prijatelju


Odlicno osmisljen topik,
citacu ga sa uzivanjem jer mi je Alan Ford Klasik jedna od omiljenih edicija uopste




Svet stripa - portal - forum - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

Bob Rok
Advanced Member



4922 Posts

Member since 11/03/2009

Posted - 03/02/2010 : 19:12:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Bob Rok a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Magico_Vento

Ma superstrip je zakon,mozes ga gaziti nogama nece se odlijepiti stranice kao kod ovog smeca od klasika


Nisi u pravu Dobar je klasik, bolji od superstripa Samo, u odnosu na danasnja hrvatska izdanja, Libellus, Fibru, pa i Ludens, vrloooo su neprofesionalni

Ja se zovem El-Muhammed, iz plemena starih Azra, sto za ljubav zivot gube i umiru kada ljube.
Go to Top of Page

bvagner3
Senior Member



Croatia
2282 Posts

Member since 13/01/2009

Posted - 03/02/2010 : 19:24:44  Show Profile Show Extended Profile  Send bvagner3 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bob Rok

quote:
Originally posted by Magico_Vento

Ma superstrip je zakon,mozes ga gaziti nogama nece se odlijepiti stranice kao kod ovog smeca od klasika


Nisi u pravu Dobar je klasik, bolji od superstripa Samo, u odnosu na danasnja hrvatska izdanja, Libellus, Fibru, pa i Ludens, vrloooo su neprofesionalni

Ja skupljam Dylan Dog(Ludens) uz AF Klasik naravno,no od Ludensa nisu lošiji sigurno,npr,bok stripa širi od ostatka ,nakošen bok-(cijela pošiljka na kiosku ista),strgani rubovi(tvornički),spojene stranice,razlike u visini/veličini stripa itd.takvo što u klasiku nisam primjetio.

Edited by - bvagner3 on 03/02/2010 19:49:19
Go to Top of Page

Bob Rok
Advanced Member



4922 Posts

Member since 11/03/2009

Posted - 03/02/2010 : 20:03:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Bob Rok a Private Message  Reply with Quote
Eto, nisam znao Ali sto se tice cepanja nemas problem, ne? Hm... Vlasnik Strip-agenta je isti kao i Ludensa

Ja se zovem El-Muhammed, iz plemena starih Azra, sto za ljubav zivot gube i umiru kada ljube.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10366 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 03/02/2010 : 20:41:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
nije, ali glavni urednik jest
medjutim, ove mane kod ludensa su u, ajmo tako reci, postprodukciji - nastaju u prijevozu, rukovanju i sl.
katastrofalan uvez afk-a nastaje ko kisobran u cige - na licu mesta.
najvise sam ljut na sebe sama jer me prisilio da prijedjem na nemoralno skup hc afk, koji bi smio kostati najvise 7-8 kn više od sc!!! no kako znaju da ce se razgrabiti, udarise debelu marzu, naravno...

a sto se tice superstripa... pa, ne bih se zakleo da nije bolji. meke i tanke korice s isto tako tankim papirom i uglavnom dobrim otiskom - sto fali tome? sc i mora biti takav da traje. kartonske korice u sc meni su inace bljak. daleko mi je drazi sc oblik koji je imala recimo ZS, steta sto je imala los otisak, ali to je do strojeva.

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Bob Rok
Advanced Member



4922 Posts

Member since 11/03/2009

Posted - 03/02/2010 : 20:49:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Bob Rok a Private Message  Reply with Quote
Ma, da, ali, otisak i nepostojanje svih brojeva znaci da duva u vrat SA E, sad, ako ovi zaseru jos nesto (povecaju cenu, stave selotejp umesto lepka, zaborave da upisuju tekstove) onda ce celokupno gledano SS da bude bolji. Pst... Ima li sanse da Libellus preuzme nekad AF, ovo samo za tebe, pitanjce? Mislim, u perspektivi. Al, nemojte da lupate cenu ako se to desi (makar bilo i za 100 godina, a tvoj avatar bio glavni urednik )

Ja se zovem El-Muhammed, iz plemena starih Azra, sto za ljubav zivot gube i umiru kada ljube.
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
4994 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 03/02/2010 : 21:40:46  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message  Reply with Quote
"nakošen bok" česti je problem koji me izluđuje.. Novi AF Extra 36 na svim (mojim susjednim) kioscima ima taj "nakošen bok"..
__________________________________________________________________________________________________________________________________________
41 godina Alan Forda u HR

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1970.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10366 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 03/02/2010 : 22:03:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
Bobe, ti si mlogo simp(ptom)atican lik
i inace cela ta vasa juznjacka struja... tjah, pa i ja sam s juga
jedva cekam do niš, a u medjuprostoru imaš pickumaterinu (pm)

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Bob Rok
Advanced Member



4922 Posts

Member since 11/03/2009

Posted - 03/02/2010 : 22:19:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Bob Rok a Private Message  Reply with Quote
Znas li da su Split i Nis na istu geografsku sirinu? Samo mi nemamo palacu i more , ali zato ce iamo krst od 80 metara na Vinik! Razumemo se, nije sala

Ja se zovem El-Muhammed, iz plemena starih Azra, sto za ljubav zivot gube i umiru kada ljube.
Go to Top of Page

kenan92
Junior Member



Bosnia and Herzegovina
388 Posts

Member since 26/01/2010

Posted - 03/02/2010 : 22:41:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit kenan92's Homepage  Send kenan92 a Yahoo! Message  Send kenan92 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Magico_Vento

Ma superstrip je zakon,mozes ga gaziti nogama nece se odlijepiti stranice kao kod ovog smeca od klasika

slazem se o izdržljivosti

Here at last, dear friends, on the shores of the Sea, comes the end of our fellowship in Middle-earth. Go in peace! I will not say: do not weep;for not all tears are an evil."
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10366 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 03/02/2010 : 22:57:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bob Rok

Znas li da su Split i Nis na istu geografsku sirinu? Samo mi nemamo palacu i more , ali zato ce iamo krst od 80 metara na Vinik! Razumemo se, nije sala



znam, kazu i papa ce doci u posjet patrijarhu. milanski edikt ili tako nesto. nisam bas s tim crkvenjacima na ti, ali ako ce to donijeti milijune nišu, samo naprijed...
elem, da ne odu ipak u beograd pare

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4705 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 04/02/2010 : 10:07:08  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
AF klasik je barem jedini zadržao istu kvalitetu tipomata što zaslužuje sve pohvale

Go kneel and weep
Go to Top of Page

Bob Rok
Advanced Member



4922 Posts

Member since 11/03/2009

Posted - 04/02/2010 : 12:57:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Bob Rok a Private Message  Reply with Quote
Razmisljam kolika je u stvari prevara SC Alan Ford. Navuces se da kupis, smatrajuci da je kvalitet na odredjenoj razini, mislis super, pristojna cena (160 dinara, 1,6 evra) i onda ocaj... I sta da rade ljudi koji imaju SC? Da ga ne citaju uopste? I onda pricati o popularizaciji stripa medju mlade?! Ja sam KONJ, pa kupujem tvrdokoricene, a ne mogu svi (i ne zele)... Ispada da je cela gungula napravljena da ti kupis meki, vidis da to ne valja (ali kako si se vec navukao na drogu), onda predjes na HC i placas 3 puta skuplje strip! Cudi me da se NIKO za ovih 6 godina nije pobunio i rekao, "Ovo je neka debela prevara u pitanju!"

Ja se zovem El-Muhammed, iz plemena starih Azra, sto za ljubav zivot gube i umiru kada ljube.
Go to Top of Page

sabko
New Member



Bosnia and Herzegovina
216 Posts

Member since 12/08/2008

Posted - 04/02/2010 : 21:19:53  Show Profile Show Extended Profile  Send sabko a Private Message  Reply with Quote
Meni ne smeta toliko ako se malo raspadne. Sve se to da srediti.
Bitno je šta je unutra.
Zato mislim da je bitno da se ova tema održi i ukažu se tipo i ostale greške. Biće valjda još izdanja.
A čitaju to i klinci. Vjerujte, čitaju!
Go to Top of Page

Magico_Vento
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1181 Posts

Member since 10/01/2010

Posted - 05/02/2010 : 01:59:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Magico_Vento a Private Message  Reply with Quote
zasto uopste kupujes klasik rock i vi ostali? Superstrip je zakon za ove i imas reprinta jednog broja koliko hoces,onako kad uzmem klasik u ruke moram ga drzati sa 2 prsta i pazljivo listati da se ne bi raspao jer sam imao bruku toga i rijesio ga se,samo SS ;)

Nemam potpis...
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 05/02/2010 : 08:11:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bob Rok

Ja sam KONJ, pa kupujem tvrdokoricene, a ne mogu svi (i ne zele)...



Ja sam GENIJE iako kupujem HC AF,mnogo lepo izgledaju
Samo da nije tipfelera,ali ni to nije toliko strasno,strasniji je Maxmagnus sa ovim novim,bezveznim prevodom
Mnooooooooooooooogooooo je bio bolji stari prevod s Drpigom
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4705 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 05/02/2010 : 09:00:09  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
Tvrdokorci su loše kvalitete za tvrdokorce

Go kneel and weep
Go to Top of Page

Bob Rok
Advanced Member



4922 Posts

Member since 11/03/2009

Posted - 05/02/2010 : 11:07:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Bob Rok a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Magico_Vento

zasto uopste kupujes klasik rock i vi ostali? Superstrip je zakon za ove i imas reprinta jednog broja koliko hoces,onako kad uzmem klasik u ruke moram ga drzati sa 2 prsta i pazljivo listati da se ne bi raspao jer sam imao bruku toga i rijesio ga se,samo SS ;)


Nije bas tako Otisak je lepsi u klasiku, oblacici ne prekrivaju lica, nema preskakanja brojeva... Klasik ima dve mane, prva je meko izdanje (da se popraviti tvrdim) i tipfelere (nisu strasni za citaoca, radnja ne menja smisao), ali, u odnosu na Libellus i Fibru, neoprostivo je veliki broj, nista vise... I nemas bas reprinta koliko hoces, ne za sve brojeve Klasik je bolja ideja, ali mogao je da zaseni SS samo da im nisu bile bitnije pare. To nije, ljudski, u redu

Ja se zovem El-Muhammed, iz plemena starih Azra, sto za ljubav zivot gube i umiru kada ljube.
Go to Top of Page

Bob Rok
Advanced Member



4922 Posts

Member since 11/03/2009

Posted - 05/02/2010 : 11:08:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Bob Rok a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by drogsy

Tvrdokorci su loše kvalitete za tvrdokorce


U pravu si potpuno! Ali, nema alternative

Ja se zovem El-Muhammed, iz plemena starih Azra, sto za ljubav zivot gube i umiru kada ljube.
Go to Top of Page
Page: of 11 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000