forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Libellus - SOLD OUT (Popis u prvom postu)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 8

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9543 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 11/05/2010 : 11:58:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
Jes, i Ridjobradi!
Srecom, on se ne zuri, samo tu cetvorku da uzmem

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

darkraver
Senior Member



Croatia
1346 Posts

Member since 17/06/2002

Posted - 11/05/2010 : 12:24:50  Show Profile Show Extended Profile  Send darkraver a Private Message  Reply with Quote
ah da prebrzo mi izlaze

uzimam nathana,Magičnog i martija (samo neka izdanja) i tu sam financijski već potrošen(a još s martijem i magičnim zaostajem,približava mi se ukleto "rasprodano")...

jednostavno mi ne ostane para za neka Fibrina izdanja koja bi najrađe kupio(recimo zacrtah si uzet Metabarune već davno al...nikak da dojdu na red kad jedva i ovo što skupljam financiram)

Libellus prebrzo izbacuje vrlo ograničen broj stripova a opet širokog spektra i naravno financijski zahtijevnijih...

jednostavno se nemre sve to pohvatat kak bi se htjelo


e sad,kad bi bil nesubjektivan bi bilo super,al sam subjektivan pa mi paše ona:
nathan samo takvim tempom i dalje, usporite martija i magičnog malko da si mogu priuštit Metabarune i još neke albume koje želim


al objektivno sa svime bi trebalo malko,mrvu,usporit...

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!
Go to Top of Page

darkraver
Senior Member



Croatia
1346 Posts

Member since 17/06/2002

Posted - 11/05/2010 : 12:37:08  Show Profile Show Extended Profile  Send darkraver a Private Message  Reply with Quote
a Dado evo ideje

osnivamo krizni fond za članove foruma i vjerne kupce Libellusa:

stripovi se stavljaju u skladištu postrance,oslovljeni imenom i prezimenom kupca...
mi kupujemo sigurno, samo dok stignemo skupit pare,po redu važnosti

evo npr,stavte mi magičnog(koji je već na 8. knjigi) od 13-20 postrani jer ga sigurno namjeravam kupit al trenutno već par mjeseci nikak da smognem para i za njega,pa bum ja to polako...al samo da ne ostanem bez svojih primjeraka za kolekciju
isto vrijedi za martija(koji je već na 16. knjigi) od 24-40....

i tako...to bi bila zamisao ,samo rijetki vas mogu stvarno pratit i kupovat sve i to na vrijeme da ne dojde do "rasprodanog" ,

najozbiljnije to predlažem

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9543 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 11/05/2010 : 12:40:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
ahahahaaha, sjajno!
ali podrzavam fellow NN fana
mada, njemu je lakse, on zivi i kupuje u Hrvatskoj

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37351 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 11/05/2010 : 13:54:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
Pa moze i tebe tako da priceka nekih 20-25 primjeraka svakog junaka, a onda ces vec to nekako dobaciti do Norsk, kad skupis pare

Mada ima istine, previse izdanja prebrzim tempom. A i niko me puskom ne tera da kupujem, sam si svoj grob kopam... pa makar kupujem samo odabrane junake edicije i junake.

Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7890 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 11/05/2010 : 15:50:57  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message  Reply with Quote
predlazem da se povecaju tirazi od 750-1000primerka.tada,mozda ne bi,ni mi kao kupci,jurili,i zurili.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46541 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 11/05/2010 : 16:03:14  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Magico se konačno rasproda

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

magirus
Junior Member



Serbia
445 Posts

Member since 30/07/2003

Posted - 11/05/2010 : 17:00:28  Show Profile Show Extended Profile  Send magirus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cronos six

predlazem da se povecaju tirazi od 750-1000primerka.tada,mozda ne bi,ni mi kao kupci,jurili,i zurili.



Pa u interesu im je da jurimo i žurimo. Ekonomija. Što pre povrate novac...

Edited by - magirus on 11/05/2010 17:00:47
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 13/05/2010 : 01:20:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
Moja isprika za dva izdanja koja su greskom u popisu pri isteku zaliha, a rijec je o Demianu 1 i 2.
Po prethodnim odjavama i papirima iz knjigovodstva ta izdanja su na po brojcanom stanju prilicno na izmaku,
no nesto nam se nije slagalo pa smo detaljno radili inventuru i provjeru odjava.
Na kraju smo ustanovili da su greske bile u odjavama jer se umjesto nekih drugih brojeva Demiana
knjizilo Demian 1 i 2. Tako da je u biti drugih brojeva prodano malo vise nego sto smo mislili,
ali Demiana ima ipak jos uvijek dovoljno da ne treba nitko zuriti s kupovinom, jer ce sigurno
biti dostupni u prodajnim mjestima jos neko vrijeme. Povlacim ih s liste i jos jednom se iskreno ispricavam.
Ako nista drugo barem smo iskoristili priliku i provjerili i ostala izdanja, za ostalo sve stima,
s tim da u listu izdanja pri kraju moram dodati jedino jos super book 4 kojeg ima jos samo 63 kom.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 13/05/2010 : 01:28:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
Bogami impresivno izgleda lista rasprodatih izdanja.
Samo napred
Kad krene MM od SD/LU ubacujte ih po vise u jednu knjigu,sve su valjda krace price,a ja sam to otkacio vec pa ko da ceka
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4000 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 28/06/2010 : 20:29:26  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Jel ima tko kakvu svježu informaciju o rasprodatim izdanjima Libellusa....em se Dade povukli sa foruma,em u Rijeci nikako da se ponovo otvori striparnica pa me malo panika hvata jel trebam krenut u kakvu shoping ofenzivu jer su mi sve edicije koje kupujem puhale za vrat sa rasprodatim izdanjima :P
Go to Top of Page

sain
Starting Member



Germany
39 Posts

Member since 20/09/2009

Posted - 17/08/2010 : 14:31:26  Show Profile Show Extended Profile  Send sain a Private Message  Reply with Quote
Mene je najava da neće biti reprinta uopće ni u budućnosti grozno razočarala. Taman sam mislio kreniti polako kupovati Martina od početka ali kakvog smisla mi to ima ako neću moći nabaviti brojeve 3-14?

Mislim to nisu jeftina dvotjedna kiosk izdanja, nego nimalo jeftine knjige... Naklada od 500 primjeraka je očigledno premala.
Go to Top of Page

Ignus
Senior Member



1357 Posts

Member since 22/06/2009

Posted - 17/08/2010 : 14:58:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Ignus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sain

Mene je najava da neće biti reprinta uopće ni u budućnosti grozno razočarala. Taman sam mislio kreniti polako kupovati Martina od početka ali kakvog smisla mi to ima ako neću moći nabaviti brojeve 3-14?

Mislim to nisu jeftina dvotjedna kiosk izdanja, nego nimalo jeftine knjige... Naklada od 500 primjeraka je očigledno premala.



Izdanja navedena kao rasprodana su ona koju Libellus više nema na skladištu. Mnoga od tih izdanja se mogu naći po striparnicama i knjižarama. Ako i to padne u vodu imaš aukcije.

Zar nitko nece pomoci udovicinu sinu?
Go to Top of Page

cbarks
Junior Member

Slovenia
339 Posts

Member since 22/09/2002

Posted - 17/08/2010 : 18:16:09  Show Profile Show Extended Profile  Send cbarks a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sain

Mene je najava da neće biti reprinta uopće ni u budućnosti grozno razočarala. Taman sam mislio kreniti polako kupovati Martina od početka ali kakvog smisla mi to ima ako neću moći nabaviti brojeve 3-14?

Mislim to nisu jeftina dvotjedna kiosk izdanja, nego nimalo jeftine knjige... Naklada od 500 primjeraka je očigledno premala.


Imaš u Stripartnici Buch u Ljubljani komplet Martija od Libellusa - redna serija.

It´s a must for every serious collector!!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25898 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 17/08/2010 : 18:29:39  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sain

Mene je najava da neće biti reprinta uopće ni u budućnosti grozno razočarala. Taman sam mislio kreniti polako kupovati Martina od početka ali kakvog smisla mi to ima ako neću moći nabaviti brojeve 3-14?

Mislim to nisu jeftina dvotjedna kiosk izdanja, nego nimalo jeftine knjige... Naklada od 500 primjeraka je očigledno premala.



Pa baš zato su u maloj nakladi.A glupo je nekupovati stripove zato šta nećeš moći(a to nije istina)kupiti par prvih brojeva naspram stotine ostalih.Ako ih Libellus više nema ne znači da su rasprodani.Uvijek ostaju aukcije,a i u Profila se mogu naći pojedini brojevi.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 17/08/2010 : 18:31:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Teško, gleda san ja u Profila u Zagrebu i nemaju prvih Martina, isto ko šta nemaju ni Prvih par od Magičnoga Vjetra i slično...

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

sain
Starting Member



Germany
39 Posts

Member since 20/09/2009

Posted - 17/08/2010 : 18:49:52  Show Profile Show Extended Profile  Send sain a Private Message  Reply with Quote
Ok, jel mi možete onda preporučiti neke striparnice gdje mogu potražiti te starije brojeve Martija? Ako je moguće da su u HR i sa nekim kontaktima jer nemogu se baš prošetati do Zagreba da vidim šta imaju
Go to Top of Page

cbarks
Junior Member

Slovenia
339 Posts

Member since 22/09/2002

Posted - 17/08/2010 : 18:58:23  Show Profile Show Extended Profile  Send cbarks a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sain

Ok, jel mi možete onda preporučiti neke striparnice gdje mogu potražiti te starije brojeve Martija? Ako je moguće da su u HR i sa nekim kontaktima jer nemogu se baš prošetati do Zagreba da vidim šta imaju


Recimo taj momak ima uvek nesto od Libellusa na prodaju - pitaj ga na mail
http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-view&ID=2460691
pitaj i Bucha,mozda mozete dogovoriti neki transport do Zagreba?
http://www.stripi.si/main.php?showpage=contact&language=si
za odgovor od Bucha treba malo strpljenja

It´s a must for every serious collector!!
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 17/08/2010 : 19:07:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Otpiši Rocca21, ja sam ga nekidan pita, mene je isto zanimalo, al Martina nema bar te rasprodane brojeve...

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25898 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 17/08/2010 : 19:15:39  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
vjerovatno ima Columbo.pogledajte mail ili pm u profilu.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Ignus
Senior Member



1357 Posts

Member since 22/06/2009

Posted - 17/08/2010 : 20:01:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Ignus a Private Message  Reply with Quote
Pitajte Babilona, on zna imati rasprodane libelluse ( MV i Klaru npr ) možda ima i MMa.

Zar nitko nece pomoci udovicinu sinu?
Go to Top of Page

sain
Starting Member



Germany
39 Posts

Member since 20/09/2009

Posted - 17/08/2010 : 23:36:25  Show Profile Show Extended Profile  Send sain a Private Message  Reply with Quote
Za sada ništa. Babilon nema,Libellus nema, Tino nema... Čekam odgovor od Columba ali nema na aukcijama od njega...
Go to Top of Page

Gil-galad
stripovi.com suradnik



Serbia
3526 Posts

Member since 19/05/2008

Posted - 18/08/2010 : 02:48:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Gil-galad a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sain

Mene je najava da neće biti reprinta uopće ni u budućnosti grozno razočarala. Taman sam mislio kreniti polako kupovati Martina od početka ali kakvog smisla mi to ima ako neću moći nabaviti brojeve 3-14?




Imash, koliko znam, sve to u striparnici Darkwood josh uvek, ali bi zaista morao da pozurish s kupovinom. Nisam 100% siguran, pa kontaktiraj njih mejlom, u svakom sluchaju, ili preko ove teme:
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=33814

PreliStAvanje - YouTube kanal za promociju strip-kulture

Edited by - Gil-galad on 20/08/2010 15:07:05
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2259 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 18/08/2010 : 11:28:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

Teško, gleda san ja u Profila u Zagrebu i nemaju prvih Martina, isto ko šta nemaju ni Prvih par od Magičnoga Vjetra i slično...



Imam ti ja Magičnog Vjetra. Uzeo sam prvih 8 knjiga i nakon toga ništa. Dat ću ih na uskoro na aukcije, jer ga neću kupovati. Predaleko je već otišao. Ako te zanima mogu ti javiti na PM kad to stavim na aukcije.
Go to Top of Page

feka82
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2647 Posts

Member since 03/01/2008

Posted - 18/08/2010 : 11:29:57  Show Profile Show Extended Profile  Send feka82 a Private Message  Reply with Quote
ne razumijem na ovom topicu stoji da su rasprodate knjige magicnog vjetra i to odavno , a na njihovom sajtu stoji da jos nije rasprodato , nisu korigovali sta vec :)

feka
Go to Top of Page
Page: of 8 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000