forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Libellus - SOLD OUT (Popis u prvom postu)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 8

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29540 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 25/09/2014 : 10:52:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
samo da negativno prokomentiram da je ovo remek djelo 6 godina nakon izdavanja jos uvijek nerasprodano

http://libellus.hr/i/price-iz-nesavr353ene-buducnosti/5/0/-2

nevjerojatno
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20702 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 25/09/2014 : 14:08:59  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

samo da negativno prokomentiram da je ovo remek djelo 6 godina nakon izdavanja jos uvijek nerasprodano

http://libellus.hr/i/price-iz-nesavr353ene-buducnosti/5/0/-2

nevjerojatno


a meni je još mnogo više neverovatnije, da se najbolji Fontov strip, remek delo devete umetnosti, Zarobljenik zvezda, još lošije prodao - 277 komada je ostalo u magacinu - zemljo, otvori se!!
Sa druge strane, i Džon Roner i Taksi su bolje prošli nego ova dva albuma - takođe nelogično;nije sad da su ovi integrali nešto loši (Dž.Roner mi je čak vrlo dobar strip), ali u poređenju sa Pričama i ZZ, su klasa ispod.

A šta reći za dojajne stripove iz Libelus biblioteke??
Noć bez kraja,Čikanosi,Iguana,... - takođe loša prodaja;zadnja dva Vampir boja su štampani u tiražu od 250 primeraka - jezivo.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 25/09/2014 : 14:21:24  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
I onda se neki čude zašto Libellus toliko forsira Bonelli serijale... jer se nešto drugo teško i može prodati a bit će i slabije kako vrijeme prolazi.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7757 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 25/09/2014 : 14:22:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Što vas to čudi ipak je ovo zemlja zagoromana. Dok je jajaste sjekire neće biti pravde.

Kad sam počeo ozbiljnije prikupljati ono što mi je nekad srcu bilo drago ove četiri fontove knjige su bile druge na popisu, odmah iza comanche.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29540 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 25/09/2014 : 14:26:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by supermark

samo da negativno prokomentiram da je ovo remek djelo 6 godina nakon izdavanja jos uvijek nerasprodano

http://libellus.hr/i/price-iz-nesavr353ene-buducnosti/5/0/-2

nevjerojatno


a meni je još mnogo više neverovatnije, da se najbolji Fontov strip, remek delo devete umetnosti, Zarobljenik zvezda, još lošije prodao - 277 komada je ostalo u magacinu - zemljo, otvori se!!
Sa druge strane, i Džon Roner i Taksi su bolje prošli nego ova dva albuma - takođe nelogično;nije sad da su ovi integrali nešto loši (Dž.Roner mi je čak vrlo dobar strip), ali u poređenju sa Pričama i ZZ, su klasa ispod.

A šta reći za dojajne stripove iz Libelus biblioteke??
Noć bez kraja,Čikanosi,Iguana,... - takođe loša prodaja;zadnja dva Vampir boja su štampani u tiražu od 250 primeraka - jezivo.



boy vampire je los strip pa je tu stvar razumljiva, ali ostalo su vrhunski stripovi i prodaja, takva kakva je, je sramota za strip zajednicu
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5124 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 25/09/2014 : 14:29:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
John Rohner i Taxi su mene uveliko razočarali, Priče iz n.b. i Zarobljenik zvijezda mi nažalost nikada nisu došli pod ruke,ali sada sam malo znatiželjan...
A ova tri Boy Vampira su dušu dala za ubit jedno popodne i čitanje u kompletu...jako volim ovaj strip i čitati ću ga sigurno još po koji put u budućnosti...
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10108 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 25/09/2014 : 14:36:03  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

John Rohner i Taxi su mene uveliko razočarali, Priče iz n.b. i Zarobljenik zvijezda mi nažalost nikada nisu došli pod ruke,ali sada sam malo znatiželjan...
A ova tri Boy Vampira su dušu dala za ubit jedno popodne i čitanje u kompletu...jako volim ovaj strip i čitati ću ga sigurno još po koji put u budućnosti...



Priče i Zarobljenik su bolji od Rohnera, a puno bolji od Taxija.
Boy Vampire je dobar al preskup. Iman američko izdanje.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20702 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 25/09/2014 : 14:36:58  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by supermark

samo da negativno prokomentiram da je ovo remek djelo 6 godina nakon izdavanja jos uvijek nerasprodano

http://libellus.hr/i/price-iz-nesavr353ene-buducnosti/5/0/-2

nevjerojatno


a meni je još mnogo više neverovatnije, da se najbolji Fontov strip, remek delo devete umetnosti, Zarobljenik zvezda, još lošije prodao - 277 komada je ostalo u magacinu - zemljo, otvori se!!
Sa druge strane, i Džon Roner i Taksi su bolje prošli nego ova dva albuma - takođe nelogično;nije sad da su ovi integrali nešto loši (Dž.Roner mi je čak vrlo dobar strip), ali u poređenju sa Pričama i ZZ, su klasa ispod.

A šta reći za dojajne stripove iz Libelus biblioteke??
Noć bez kraja,Čikanosi,Iguana,... - takođe loša prodaja;zadnja dva Vampir boja su štampani u tiražu od 250 primeraka - jezivo.



boy vampire je los strip pa je tu stvar razumljiva, ali ostalo su vrhunski stripovi i prodaja, takva kakva je, je sramota za strip zajednicu


ma odličan je boy vampire, veruj mi - možda nisi uhvatio dobar trenutak za čitanje.

quote:
Originally posted by Oki

John Rohner i Taxi su mene uveliko razočarali, Priče iz n.b. i Zarobljenik zvijezda mi nažalost nikada nisu došli pod ruke,ali sada sam malo znatiželjan...
A ova tri Boy Vampira su dušu dala za ubit jedno popodne i čitanje u kompletu...jako volim ovaj strip i čitati ću ga sigurno još po koji put u budućnosti...


baš kako kaže nesvrstani - i Priče i Zarobljenik su bolji (i to dosta bolji) od Ronera, a pogotovu od Taksi.
Koliko pamtim, Taksi je limunadica, i čini mi se da mi je samo jedna epizoda koliko toliko ispunila očekivanja - nije sad da je Taxi ne znam koliko loš strip;jednostavno, kad se uporedi sa ostalim Fontovim stvarima, deluje dosta lošije.

Sa druge strane Roner mi se svideo - ima neku dozu tople,daleke
avanture u sebi.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 25/09/2014 14:42:59
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7757 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 25/09/2014 : 14:44:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Meni Taxi baš zakon. Onaj zadnji Fontov strip što ide u stripoteci "Eloiz nešto" je već teže sranje.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Mord
Advanced Member

Croatia
3122 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 25/09/2014 : 14:55:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Mord a Private Message  Reply with Quote
Kupio sam sve nabrojano osim John Rohnera i Taxija koji mi nisu nesto. Sve sto sam kupio mi je odlicno osim opakih prica. Boy Vampire je odlican na pocetku ali je losiji prema kraju.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10108 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 25/09/2014 : 15:15:47  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mord

Sve sto sam kupio mi je odlicno osim opakih prica.


Opake priče su stvarno jako loše.
Baš odskaču svojon nekvaliteton u odnosu na ostatak biblioteke Libellus.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page
Page: of 8 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000