forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 LAVIRINTarije - Sergej Strip #07
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 09/02/2010 : 11:36:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote


Treća sreća kaže narod - a mi potvrđujemo!
Posle (do sada rekordna) dva vraćanja u štampu, Sergej Strip #07 napokon valjano odrađen i spreman za akciju u Darkvudu i (za koji dan) Alan Fordu i Tardisu!

Naslovnu stranicu je odradio Vuja Radovanović, stara Yu-Strip kajla, koji u saradnji sa mlađjanim Darkom Macanom u ovom broju započinje
novi Sergej Strip Serijal znan kao Ratovi Vrsta. A unutra sve što stripadžije vole - Krv, znoj i iznutrice(golotinja ide u sledećem nastavku, bez brige!).

Za njim punom parom šiba sledeći segment Pesama o Sergeju u izvedbi Borne Buinca i Jurice Starešinčića, nova celopopodnevna epizodica Đađ Dreda od strane Filipa Kelave te krateži u vidu Jusufovog Mystaxa i novog DnevniQa da celokupan broj lepo zaokruže.

Evo linka na privju pa uživajte i kupite primerak više da ne moramo da smanjimo troškove za magacin!

http://www.mediafire.com/?hwnd3jwz0ed

Hvala na pažnji.

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.

Edited by - Djole on 09/02/2010 11:58:01

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 09/02/2010 : 11:50:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
Znaci,cekamo sledeci broj?
Ili je neophodan i ovaj da se shvati taj deo s golotinjom u sledecem broju
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 09/02/2010 : 11:58:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Složena je to tematika, preporučujem kupovinu ovog broja, pa onda dvomesečnu meditaciju na tu temu do narednog. ;)

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 09/02/2010 : 12:06:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Djole

Složena je to tematika, preporučujem kupovinu ovog broja, pa onda dvomesečnu meditaciju na tu temu do narednog. ;)



Dobro,ako je povezano onda uzimam i ovaj broj
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11085 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 12/02/2010 : 17:23:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
Ah, Vuja iz zadnje faze Yu-stripa?? Sjajno!

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Raven84
Senior Member



Croatia
1324 Posts

Member since 29/03/2005

Posted - 17/02/2010 : 11:57:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Raven84 a Private Message  Reply with Quote
Kad ce ovo bit u Zagrebu?

Ima nešto u njemu proslijedeno od nepoznate majke i propala oca na sina. Kaljeno savješcu. Brušeno disciplinom.
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 18/02/2010 : 00:42:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Gazda kaže - 6.03.2010. Valja mu verovati. ;)

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9219 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 20/02/2010 : 16:29:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Djole

Gazda kaže - 6.03.2010. Valja mu verovati. ;)



zajedno sa SS8 i MMM5?

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 21/02/2010 : 10:41:35  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message  Reply with Quote
Jedva čekam!!!!!!!!!
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 22/02/2010 : 10:12:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deers

zajedno sa SS8


I ZZCP 14 i Zorkom 7? Možda.

quote:
Originally posted by Deers

i MMM5?



Funny.

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Raven84
Senior Member



Croatia
1324 Posts

Member since 29/03/2005

Posted - 04/03/2010 : 21:13:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Raven84 a Private Message  Reply with Quote
Kakav je status s dolaskom ovog u Zagreb? Je li tu u subotu? U kolko sati? :) :)

Ima nešto u njemu proslijedeno od nepoznate majke i propala oca na sina. Kaljeno savješcu. Brušeno disciplinom.
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 04/03/2010 : 22:14:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Ako Dekaru sutra ne vrate s granice, biće u subotu. Zajedno sa Sergej Stripom #8.

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 05/03/2010 : 00:39:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
@Djole
Ajde ovde posto si aktivan
Meni greskom diler doneo dva komada Karme drugi broj,a trojku nije.
Poslednjih par puta je nije bilo u Darkwoodu,a nema je ni u AF.
Kad cete da posaljete dopunu negde?

A da,i jos ovo - kad da citam ZZCP Novogodisnjak,pre ili posle ZZCP 13,ne bi da remetim kontinuitet,taman sam se uziveo

I ima li nade da nastavite i Vrli mrtvi svet
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 05/03/2010 : 09:15:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

Meni greskom diler doneo dva komada Karme drugi broj,a trojku nije.
Poslednjih par puta je nije bilo u Darkwoodu,a nema je ni u AF.
Kad cete da posaljete dopunu negde?


Kad mi neko bude tražio dopunu.

quote:
Originally posted by Tex Willer

A da,i jos ovo - kad da citam ZZCP Novogodisnjak,pre ili posle ZZCP 13,ne bi da remetim kontinuitet,taman sam se uziveo


Novogodišnjak je out-of-continuity. Odnosno, uklapa se tu negde, izmedju brojeva 3 i 4. ;) Tako da, čitaj po želji. ;)

quote:
Originally posted by Tex Willer

I ima li nade da nastavite i Vrli mrtvi svet



So far nemamo šta da nastavaimo. Mislim da onaj OGN koji je najavljivan zadnje dve godine još nije izašao.

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 05/03/2010 : 09:42:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Djole

quote:
Originally posted by Tex Willer

Meni greskom diler doneo dva komada Karme drugi broj,a trojku nije.
Poslednjih par puta je nije bilo u Darkwoodu,a nema je ni u AF.
Kad cete da posaljete dopunu negde?


Kad mi neko bude tražio dopunu.



Hvala Djole,ajde ako ne bude uskoro moracu da gnjavim Dekaru ili tebe Ne bih da ostanem bez svog primerka

Edit: Ili kad nosite ove nove kod Slobe da mu ostavite jedan primerak za mene,pa cu ja da se dogovorim s njim

Edited by - Tex Willer on 05/03/2010 09:48:20
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6219 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 05/03/2010 : 09:52:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Djole

So far nemamo šta da nastavaimo. Mislim da onaj OGN koji je najavljivan zadnje dve godine još nije izašao.


Prošle sedmice je nešto izašlo, a sad šta konkretno, jel reprint ili nešto što ste vi već objavili, nisam siguran jer od 1-2 broja ne pratim VMS, moram priznati.
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 05/03/2010 : 11:08:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

Hvala Djole,ajde ako ne bude uskoro moracu da gnjavim Dekaru ili tebe Ne bih da ostanem bez svog primerka

Edit: Ili kad nosite ove nove kod Slobe da mu ostavite jedan primerak za mene,pa cu ja da se dogovorim s njim



Srediću to kad budem nosio narednu turu (ZZCP 14, SS 8 i Zorka 7) u Darkvud, verovatno u narednu subotu.

Do tada, sigurno ih ima u knjižari Tardis, Kneza Miloša 2.

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 05/03/2010 : 11:09:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Emir Pasanovic

Prošle sedmice je nešto izašlo, a sad šta konkretno, jel reprint ili nešto što ste vi već objavili, nisam siguran jer od 1-2 broja ne pratim VMS, moram priznati.


Dobro je, ni dve godine ne kasne. ;)

Videćemo na šta liči, pa ako se Dekari sviđa, idemo dalje.

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6219 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 05/03/2010 : 13:18:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message  Reply with Quote
Mislim da će mu biti sporo... meni se nije dalo čitati, samo sam preletio jer je bilo puno plutajućih glava i nisam znao šta se desilo ranije. Ali je crtež sasvim solidan.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 05/03/2010 : 14:12:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Djole



Srediću to kad budem nosio narednu turu (ZZCP 14, SS 8 i Zorka 7) u Darkvud, verovatno u narednu subotu.

Do tada, sigurno ih ima u knjižari Tardis, Kneza Miloša 2.



E super,taman cu da javim Slobi da mi odmah odvoji sve na stranu dok se ne nakupi jos nesto za narucivanje
Ovo Tardis ne znam sta ti je,ja sam iz provinciju
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000