forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 Marko Palac,Toni Johnson (8), ima li ga kud...
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Man_of_Steel
Advanced Member



Serbia
3708 Posts

Member since 24/10/2007

Posted - 11/02/2010 : 18:17:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Man_of_Steel a Private Message  Reply with Quote
Zadnji mail u vezi dogovora u vezi stripa, primio sam uoči nove godine, 30.12. prošle godine, i od tada ga nema.

Ipak ima dosta pozitivnih komentara, pa neznam da li se nešto čoveku desilo ili slično, molim sve koji znaju nešto o njemu neka prijave...

Whenever You need hard center, I will be there...

Nermal
Starting Member



Croatia
92 Posts

Member since 31/05/2009

Posted - 11/02/2010 : 19:32:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Nermal a Private Message  Reply with Quote
Imam i ja neke aukcije kod njega. Napisao je da ne šalje stripove, samo ZG, pa sam dogovorio da dostavi prijatelju koji je u ZG. Čuli smo se telefonom iza Nove godine, a prije 10 dana se on čuo sa prijateljem oko preuzimanja.
Izgleda mi ozbiljno, a ne volim ljude gnjaviti svaki dan, ako je rekao dostaviti, dostaviće.
A i doba je viroza, možda je bolestan.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10112 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 11/02/2010 : 21:17:10  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
Čovik je sigurno OK.Ja san se pokušava s njin nać 10-ak dana dok san bija u Zagrebu, i nikako se nismo mogli organizirat.Ili nije moga on ili nisan moga ja.
Strip je na kraju pokupija moj prijatelj koji živi u Zagrebu, uz njegovo inzistiranje da će mi poslat broj računa tek kad mu preda strip.
Strip san dobija, sla mu poruke na mobitel i na mail da mi da broj računa, ali još ništa,a prošlo je nekih 4,5 dana.
U svakon slučaju očito se radi o poštenon čoviku, ali ga je dosta teško uvatit.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Man_of_Steel
Advanced Member



Serbia
3708 Posts

Member since 24/10/2007

Posted - 11/02/2010 : 21:48:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Man_of_Steel a Private Message  Reply with Quote
Ništa, poslaću još jedan mail, pošto je dogovor pao da strip ide ipak na jednu adresu u Hrvatskoj. Hvala vam ljudi.

Whenever You need hard center, I will be there...
Go to Top of Page

il cattivo
Average Member



Croatia
858 Posts

Member since 25/05/2005

Posted - 17/02/2010 : 14:27:07  Show Profile Show Extended Profile  Send il cattivo a Private Message  Reply with Quote
Čovjekov (Marko) broj je +38598753671, ja sam se našao s njim taman kad sam se vratio s godišnjeg (11.01.).Sve pohvale za njega.

To really live you must almost die
And it happened just that way with me
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000