forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Je li Libellus preskup
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 28

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 18/02/2010 : 01:10:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by Kit Carson


Ja ti kazem "Gotov je!". Prvo mu ponestalo smajlica, sad vec nema i citata..."Gotov je!"



A ti i bubo ukapirajte da sve i da hocu,nase "prijateljstvo" bi unapred bilo osudjeno na propast.
Vidite da se on uhvatio za Renkyjevog Pitona
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 18/02/2010 : 01:11:28  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by dveribad



Sve za tebe ako treba.I homić i zmija i priglup.(nadam se da te veseli!)Ne spominji mi Bilija,to mi je tiha patnja u svim ovim logičnim pitanjima!



A da odgovoris na neko,licemeru



Pitaj učiteljcu!

Simpatizeri moji,laka vam noć.Odoh leć...Laki je malo nervozan...
Go to Top of Page

bubo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1398 Posts

Member since 16/02/2008

Posted - 18/02/2010 : 01:12:00  Show Profile Show Extended Profile  Send bubo a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by Kit Carson


Ja ti kazem "Gotov je!". Prvo mu ponestalo smajlica, sad vec nema i citata..."Gotov je!"



A ti i bubo ukapirajte da sve i da hocu,nase "prijateljstvo" bi unapred bilo osudjeno na propast.
Vidite da se on uhvatio za Renkyjevog Pitona

ali sad renkya nema ,ti si na tapetu
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 18/02/2010 : 01:12:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by dveribad



Pitaj učiteljcu!

Simpatizeri moji,laka vam noć.Odoh leć...Laki je malo nervozan...



Pitam tebe i kadgod pocnes da lupetas cekaju te opet ista pitanja,licemeru
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 18/02/2010 : 01:13:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by bubo

ali sad renkya nema ,ti si na tapetu



Pa nije lud da se posle Pitona zadovoljava icim manjim
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 18/02/2010 : 01:16:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message
quote:
Originally posted by dveribad


Pitaj učiteljcu!

Simpatizeri moji,laka vam noć.Odoh leć...Laki je malo nervozan...


A navodnici? Ej, pa cekaj!

Jesam vam rekao - "Gotov je!"

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 18/02/2010 : 01:17:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by Kit Carson

quote:
Originally posted by dveribad


Pitaj učiteljcu!

Simpatizeri moji,laka vam noć.Odoh leć...Laki je malo nervozan...


A navodnici? Ej, pa cekaj!

Jesam vam rekao - "Gotov je!"



U pravu si,"Gotov je"
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 18/02/2010 : 02:08:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message
Mene je najviše iznenadilo u vezi ovoga poll-a to šta sam skonta koliko puno ljudi uopće ima na ovome forumu Obično ih uvik piše 10ak istih, a sad ono 170 glasova.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Gil-galad
stripovi.com suradnik



Serbia
3522 Posts

Member since 19/05/2008

Posted - 18/02/2010 : 04:19:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Gil-galad a Private Message
Neverovatno je to da se o nekim stvarima ovde raspravlja 7.426.576.381 put... Jedno je kritika, a drugo potreba da se neshto kaze.

A josh je neverovatnije to da niko od onih koji imaju tu mogucnost nije lepo odmah zakljuchao temu...

PreliStAvanje - YouTube kanal za promociju strip-kulture
Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 18/02/2010 : 06:44:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message
quote:
Originally posted by Gil-galad

Neverovatno je to da se o nekim stvarima ovde raspravlja 7.426.576.381 put... Jedno je kritika, a drugo potreba da se neshto kaze.

A josh je neverovatnije to da niko od onih koji imaju tu mogucnost nije lepo odmah zakljuchao temu...



Ala ste se vi sinoc inzapisali, ne mogu sve da izcitam.
Posto sam celu jutro ovjde, na podforumu stripovi, nisam uspeo pogledati, ali kladio bih se da je "Juzna pruga" sinoc malo "stradala" zbog ovog topica.
A da, nije preskup. Ali skup jeste. Naravno

so it shall be written, so it shall be done
Go to Top of Page

Vjeko1980
Advanced Member



5649 Posts

Member since 24/08/2006

Posted - 18/02/2010 : 07:28:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Vjeko1980 a Private Message
quote:
Originally posted by dveribad

quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by dveribad



Sve za tebe ako treba.I homić i zmija i priglup.(nadam se da te veseli!)Ne spominji mi Bilija,to mi je tiha patnja u svim ovim logičnim pitanjima!



A da odgovoris na neko,licemeru



Pitaj učiteljcu!

Simpatizeri moji,laka vam noć.Odoh leć...Laki je malo nervozan...



"Šta će biti s kućom?!?"
"ZAPALIT ĆU JE"
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 18/02/2010 : 09:52:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Dobro, je l' dosta vise ove svađe i vrijedjanja? Ratko, Texe i ostali, ako cete razgovarati o temi, razgovarajte, ali ako cete spamati forum glupostima i prepucavanjima, to nema smisla. Svadjate se na svakom topicu, uvijek jedno te isto.

Trouble will find me
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4696 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 18/02/2010 : 11:09:57  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message
U 2 dana topic već ima 17 stranica

Go kneel and weep
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 18/02/2010 : 11:19:25  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Dobro, je l' dosta vise ove svađe i vrijedjanja? Ratko, Texe i ostali, ako cete razgovarati o temi, razgovarajte, ali ako cete spamati forum glupostima i prepucavanjima, to nema smisla. Svadjate se na svakom topicu, uvijek jedno te isto.



Pa nismo se vrijeđali.Jest da je Tex probao,onako stidljivo,ali nezna čovjek vrijeđat.Carson je pristojan,bubo se povukao,teller-u je malo izletilo,itd.Mene doživljavaju kao finog i pristojnog "čoveka"(Tex prvenstveno).
E,da-jedino je Curunir pretjerao u par navrata,ali on kao lektor vlastite napisane riječi sasvim drugačije doživljava,pa mu možemo tolerirat.
Tex-e,postavi mi ponovno pitanje,pa ću pokušat odgovorit(da ne tražim unatrag,odoh postavit nešto aukcija dok se ne javiš)
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 18/02/2010 : 11:22:33  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message
i ti Markose svake toliko doliješ ulja na vatru, tako da nisi ni ti imun na svađe, evo meni si recimo reko
da san glup,i šta sada?
Možda sam i glup ali toliko sam pametan, da znam da se je postavio topic sa naslovom:

DALI SU FIBRINA IZDANJA PRESKUPA več davno bi dobio ključ u bravu.Ovako...

a sa druge strane svaka ti čast na korektnoj debati o cijeni Libellus izdanja kad si cijene tih izdanja
probao(bar sam ja tako razumio)opravdati. A i razumem te-teško je stati na jednu stranu a ne zamjeriti se nijednoj.
Bez uvrede,evo ja se nisam naljutio.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

marlowe
Advanced Member



Serbia
4279 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 18/02/2010 : 11:23:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit marlowe's Homepage  Send marlowe a Private Message
Mene zanima ima li ovo sve smisla i da li će libelus spustiti cene zbog mišljenja ljudi sa foruma?

________________________
Remember, remember the fifth of November,
The gunpowder, treason and plot,
I see of no reason why gunpowder treason should ever be forgot.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 18/02/2010 : 11:28:59  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message
svi znamo da nema smisla ali kad je tako uzbudljivo guziti izdavače, e kad se još ne javljaju
stvar je još uzbudljivija...kao prepali se i sakrili u mišju rupu...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 18/02/2010 : 11:51:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
A dajte, nemojte me nervirat. Ne trebam se jos i oko ovakvih stvari nervirati, uza sve ostalo.
Mislim, ti pretjerujes s napadima kojima samo dovodis u pitanje svoj kredibilitet usporedjujuci kruske i jabuke, teller, tex i ostali odgovaraju pisuci glupe teorije zavjere, sve to nigdje ne vodi i nema smisla - samo ponavljate istu svadju iznova i iznova.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 18/02/2010 : 11:56:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by teller

i ti Markose svake toliko doliješ ulja na vatru, tako da nisi ni ti imun na svađe, evo meni si recimo reko
da san glup,i šta sada?
Možda sam i glup ali toliko sam pametan, da znam da se je postavio topic sa naslovom:

DALI SU FIBRINA IZDANJA PRESKUPA več davno bi dobio ključ u bravu.Ovako...

a sa druge strane svaka ti čast na korektnoj debati o cijeni Libellus izdanja kad si cijene tih izdanja
probao(bar sam ja tako razumio)opravdati. A i razumem te-teško je stati na jednu stranu a ne zamjeriti se nijednoj.
Bez uvrede,evo ja se nisam naljutio.


Slobodno otvori topic "da li su Fibrina izdanja preskupa", ja nemam nista protiv. I cijela ta prica, "markos je vlasnik fibre i stripovi.com, pa se treba paziti sto se prica o fibri" je tako podlo podmetanje da mi se gadi. Kao da ni ja nisam stalno na meti kritika.

Sto se onog odgovora na tvoj post tiče, napisao si par gluposti na koje ti drugacije ne mogu odgovoriti.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 18/02/2010 : 12:12:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by marlowe

Mene zanima ima li ovo sve smisla i da li će libelus spustiti cene zbog mišljenja ljudi sa foruma?


Libellus je već spustio cijene (vidi topic Nagrada vjernim kupcima).
Šalu na stranu, ja ovaj topic ni ne vidim kao neki mehanizam prinude za spuštanje cijena. Libellus ima pravo sam kreirati cijene svojih uzdanja. Ovo je više kao neki vodič, otvaranje očiju za one nesigurne šta i koliko plaćaju. Lijepo (i manje lijepo) smo sve iznijeli, ljudi će procjeniti da li im je Libellus skup i shodno tome kupovati ili ne.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

marlowe
Advanced Member



Serbia
4279 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 18/02/2010 : 12:15:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit marlowe's Homepage  Send marlowe a Private Message
Otprilike, s tim što, rekao bih, dilema nije postavljena da li je skup, već da li je preskup.
Ako 80% glasova kaže da je preskup, mislim da bi trebalo da razmisle o smanjenju cena. To bi bio moj savet.

________________________
Remember, remember the fifth of November,
The gunpowder, treason and plot,
I see of no reason why gunpowder treason should ever be forgot.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 18/02/2010 : 12:21:04  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by marlowe

Otprilike, s tim što, rekao bih, dilema nije postavljena da li je skup, već da li je preskup.
Ako 80% glasova kaže da je preskup, mislim da bi trebalo da razmisle o smanjenju cena. To bi bio moj savet.



I šta onda da radimo mi koji smo kupili 70% i više po ovim skupim cenama, da sednemo i plačemo?

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 18/02/2010 : 12:28:04  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message
sve ok, sve troje posta iznad moga su sasvim razumni, tako da ja sa svoje strane nemam što dodat i povlačim se sa njega
jer i neke shvrhe da na njemu ostanem ili da se nastavlja do 100 strane i ne vidim.
Poll je i bio postavljen tako da se znao rezultat a i to da ništa neče i ne može promjenit.
Pozdrav.

ps.: mislim da je Markos govorio nešto o ignere listama i to da me na tu i stavio(kad sam izleteo sa tim
da su esse-geese majstori za neke takozvane crtaće nagrađivane raznim nagradama)ali izgleda da ga zanimaju
i posti koje pišu "glupani".E to je demokracija i zato kapu dolje šefu.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11079 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 18/02/2010 : 12:41:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan
Ovo je više kao neki vodič, otvaranje očiju za one nesigurne



Aj sad promisli malo pa iznova

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11079 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 18/02/2010 : 12:46:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by marlowe

Otprilike, s tim što, rekao bih, dilema nije postavljena da li je skup, već da li je preskup.
Ako 80% glasova kaže da je preskup, mislim da bi trebalo da razmisle o smanjenju cena. To bi bio moj savet.


Kad je 90% foruma tvrdilo da si šovinist, kada to i jesi javno pokaziva, onda te nisu postotci brinuli nego si i dalje gura po svome i pokušava nas uvjeriti da je do nas.
Za ove optužbe od ovih dana se ne slažem. Komentari su bili smišljeno plasirani u drugom pravcu no ipak ne šovinistički.

PS
Nemaš pojma o uvjetima na tržištu u HR pa nemoj da te zavedu niže cijene u SR.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page
Page: of 28 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000