forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 The walking dead - TV serija
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 27

brko17
Junior Member



Croatia
379 Posts

Member since 30/08/2011

Posted - 17/11/2013 : 17:17:43  Show Profile Show Extended Profile  Send brko17 a Private Message  Reply with Quote
Upravo procitao i trecu Darkwoodovu knjigu OM i mirne duse mogu reci da dizem ruke od serije. Strip obrise pod sa tim ispljuvkom od TV proizvoda(a i da ne kazem da ce uskoro debelo presisati samu seriju).
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1956 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 26/11/2013 : 19:58:25  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
Nitko ne komentira zadnje 2 epizode :)

Uglavnom, bez spojlera:
kvaliteta po običaju varira, no promjena mjesta radnje je vrlo dobrodošla i sviđa mi se pravac u kojemu se razvija situacija. Bit će tu svašta, jedva čekam iduću epizodu.

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 26/11/2013 : 21:54:06  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Maknuli su se radnjom iz zatvora u pravom trenutku. Da sam morao gledati jos dvije epizode kako popravljaju ogradu i lijece zarazene ispizdio bih.
U svakom slucaju, jos jedna epizoda pa pauza od 2 mjeseca.

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 26/11/2013 : 22:14:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Sljedeća će bit žestoka.

A i zadnje dvije su mi vrlo dobre.
Go to Top of Page

sinister
Average Member



Bosnia and Herzegovina
699 Posts

Member since 10/04/2004

Posted - 27/11/2013 : 09:02:49  Show Profile Show Extended Profile  Send sinister a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dante

Maknuli su se radnjom iz zatvora u pravom trenutku. Da sam morao gledati jos dvije epizode kako popravljaju ogradu i lijece zarazene ispizdio bih.
U svakom slucaju, jos jedna epizoda pa pauza od 2 mjeseca.


Isti sam.

Don't regret the rules I broke, when I die bury me in smoke.
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 02/12/2013 : 20:01:50  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
I? Kakve su reakciju na posljednju epizodu prvog dijela sezone?
Ja sam zadovoljan, odlicna epizoda, prosla u trenu...iako sam tuzan zbog gubitka jednog od meni najdrazih likova, al jbg.

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 02/12/2013 : 20:08:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dante


Ja sam zadovoljan, odlicna epizoda, prosla u trenu...iako sam tuzan zbog gubitka jednog od meni najdrazih likova, al jbg.


Također.
Go to Top of Page

Sneaksie Thiefsie
Advanced Member



4199 Posts

Member since 22/04/2008

Posted - 02/12/2013 : 20:45:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Sneaksie Thiefsie a Private Message  Reply with Quote
dobra 8ma
Michonne se kotrlja k'o Prle
jednom prsnu i krv u kameru
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 04/12/2013 : 07:42:15  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Dobra zavrsnica, tko se treba bojati zombija dok ima zivih ljudi
Jebenica..sad nista do veljace

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 04/12/2013 : 07:43:00  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dante

I? Kakve su reakciju na posljednju epizodu prvog dijela sezone?
Ja sam zadovoljan, odlicna epizoda, prosla u trenu...iako sam tuzan zbog gubitka jednog od meni najdrazih likova, al jbg.

Brian

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1956 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 04/12/2013 : 10:49:16  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
Jbg, teško je sad komentirati bez spojlanja .. pa tko nije gledao (ili čitao) nek ne čita dalje :)

STRIP/SERIJA SPOJLER (?)


Epizoda je baš bila dobra - iako, ne znam jel *stvarno* valjalo ili tek u usporedbi s mlakim uobičajenim zbivanjima .. no nije ni bitno, podiglo mi je očekivanja za nastavak.
Pretpostavljam da priča s Judith nije gotova (bio sam uvjeren da će se odigrati kao u stripu, samo će umjesto Lori nastradati Beth), a (što se paralele sa stripom tiče) ovaj pod-zaplet s poremećenom malom bi mogao biti ekvivalent onoj situaciji s blizancima, gdje je Carl riješio stvar; samo, Carl je u tom trenutku u stripu bio manje "odrastao" pa ovdje to ne bi imalo takvu težinu.
Daljnja zbivanja: očekujem nekakvu verziju The Killers (pitanje je tko će dobiti koju ulogu, obzirom da ni Dale ni Andrea nisu raspoloživi:), Rosita je već najavljena pa vjerojatno dolaze i Abraham i Eugene (ili neka varijanta njih).
I na kraju: kako je Brian eliminiran, već u 5. sezoni bi se mogli sresti s Neganom - e, TO bi bilo odlično :)

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 04/12/2013 : 12:28:37  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by fler

Jbg, teško je sad komentirati bez spojlanja .. pa tko nije gledao (ili čitao) nek ne čita dalje :)

STRIP/SERIJA SPOJLER (?)


Epizoda je baš bila dobra - iako, ne znam jel *stvarno* valjalo ili tek u usporedbi s mlakim uobičajenim zbivanjima .. no nije ni bitno, podiglo mi je očekivanja za nastavak.
Pretpostavljam da priča s Judith nije gotova (bio sam uvjeren da će se odigrati kao u stripu, samo će umjesto Lori nastradati Beth), a (što se paralele sa stripom tiče) ovaj pod-zaplet s poremećenom malom bi mogao biti ekvivalent onoj situaciji s blizancima, gdje je Carl riješio stvar; samo, Carl je u tom trenutku u stripu bio manje "odrastao" pa ovdje to ne bi imalo takvu težinu.
Daljnja zbivanja: očekujem nekakvu verziju The Killers (pitanje je tko će dobiti koju ulogu, obzirom da ni Dale ni Andrea nisu raspoloživi:), Rosita je već najavljena pa vjerojatno dolaze i Abraham i Eugene (ili neka varijanta njih).
I na kraju: kako je Brian eliminiran, već u 5. sezoni bi se mogli sresti s Neganom - e, TO bi bilo odlično :)


Baš me zanimalo kako će izvest onaj dio sa Judith i Lori budući da Lori više nema, i oće li uopće Judith doživit sudbinu iz stripa. Ako san dobro vidija, čini mi se da je na kraju Tyreese nosija bebu u rukama?
Šta se curica tiče i meni je ista stvar pala na pamet. Vrlo lako bi se moglo dogodit da preuzmu ulogu blizanaca iz stripa.
Štakori na ogradi i ona secirana i razapeta životinja iz zadnje epizode bi vrlo lako moglo bit djelo one starije curica.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1956 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 04/12/2013 : 13:41:41  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
quote:

Baš me zanimalo kako će izvest onaj dio sa Judith i Lori budući da Lori više nema, i oće li uopće Judith doživit sudbinu iz stripa. Ako san dobro vidija, čini mi se da je na kraju Tyreese nosija bebu u rukama?
Šta se curica tiče i meni je ista stvar pala na pamet. Vrlo lako bi se moglo dogodit da preuzmu ulogu blizanaca iz stripa.
Štakori na ogradi i ona secirana i razapeta životinja iz zadnje epizode bi vrlo lako moglo bit djelo one starije curica.



Ne znam, nisam siguran za Tyresea a nemam vremena sad opet gledati, ali pretpostavljam da priča nije gotova jer smo vidjeli samo nosiljku.
Što se curice tiče, jasno je da s njom nešto nije u redu; to što spominješ je napravila, a vjerojatno i ubila i zapalila ono dvoje - Carol je znala (scena u jednoj od prošlih epizoda, gdje gleda mrlje od krvi na zidu, koje su jako nisko) i preuzela krivicu, tako da ni to nije gotovo i vjerojatno će se vratiti u grupu.

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 04/12/2013 : 15:12:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Zanimljiva ideja.
Ali bi li Carol stvarno ostavila psihopata s grupom, bez da itko drugi zna?
Iako je mala zasad pomagala, psihopati se vrlo lako okrenu.

Edited by - Windwalker on 04/12/2013 15:13:02
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1956 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 04/12/2013 : 16:21:59  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
Pod uvjetom da je stvarno tako (možda sam u krivu, ali sam stekao takav dojam i mogao bih se kladiti da je):
da je Carol nekome rekla, njeno priznanje ne bi imalo smisla :)
Vjerojatno je to napravila misleći da će malu spasiti od kazne (kakve god, jer je očito da Rick i Tyrese ne bi pustili da prođe tek tako) i da je to samo nekakva faza uslijed traume zbog staroga. Možda bi drugačije postupila da je znala za zeca iz zadnje epizode i povezala to sa štakorima na ogradi?
E, i Tyrese (tj. scenaristi) je natuknuo da se radi o istoj osobi.

Split your lungs with Blood and Thunder

Edited by - fler on 04/12/2013 16:22:29
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 19/03/2014 : 21:20:12  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
I, sta kazete za ovaj novi koncept cetvrte sezone?
Svaka epizoda ima dva do tri lika i bavi se iskljucivo njima.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 19/03/2014 : 23:24:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
podsjeca na lost
tamo je dobro ispalo..
Go to Top of Page

MarkoDj
Average Member



Croatia
590 Posts

Member since 01/03/2012

Posted - 20/03/2014 : 00:50:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit MarkoDj's Homepage  Send MarkoDj a Yahoo! Message  Send MarkoDj a Private Message  Reply with Quote
Pitanje je, koliko je vama trebalo da pogledate sve 4 sezone?
Meni je trebalo cca 2 i po tjedna (skoro u komadu) xD

HRVATSKI AUTORSKI STRIP: https://www.facebook.com/groups/hrvatskiautorskistrip/
Strip-PREFIKS: https://www.facebook.com/strip.prefiks
web: http://markodjeska.com/
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 01/04/2014 : 01:32:28  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 01/04/2014 : 03:06:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Odlična epizoda.
No ko će sad novu sezonu dočekat?
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 01/04/2014 : 09:53:40  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
U ovoj epizodi baš i nije bilo zombija, više ljudskih predatora... Odmah mi se krv uzburkala nakon onog sukoba; takvi brzi, sugestivni momenti odmah me prikuju za ekran.

I cliffhanger je dobar, širi pozitivu i optimizam za drugu sezonu, no nisam baš siguran da je ovo pravo vrijeme da Rick bude optimist!

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 01/04/2014 : 10:32:51  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6220 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 01/04/2014 : 20:47:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message  Reply with Quote
Da, odličan završetak, jedva čekam iduću sezonu!
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 01/04/2014 : 21:40:22  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Iako je i u ovoj bilo puno mlataranja u prazno, gledajuci u cjelini, bolja sezona od trece, barem meni.

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 02/04/2014 : 01:14:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Meni čak i najbolja.
Go to Top of Page
Page: of 27 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.38 seconds. Snitz Forums 2000