forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 The walking dead - TV serija
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 27

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 20/10/2015 : 16:00:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Meni je cijeli FWD na istoj razini kvalitete i dosta dobar.

A druga epizoda ove sezone TWD je odlična.

Carol je zakon, a Morgan pičkica i vidi se da će probleme stvarat. A veselio sam se liku, jer mi je Lennie James dobar glumac.
Go to Top of Page

Sneaksie Thiefsie
Advanced Member



4206 Posts

Member since 22/04/2008

Posted - 26/10/2015 : 10:52:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Sneaksie Thiefsie a Private Message  Reply with Quote
twds1e3

sreca pa ovo nije poslednja epizoda ove sezone
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 26/10/2015 : 20:05:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
WTF, ne, ne na takav način...
Znam da serija ne prati strip, ali nisam očekivao da će već...
Go to Top of Page

ivan_micic
Senior Member



Croatia
2327 Posts

Member since 19/12/2007

Posted - 26/10/2015 : 20:19:39  Show Profile Show Extended Profile  Send ivan_micic a Private Message  Reply with Quote
tako očito je da: šta je nije šta nije je je :)
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1967 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 27/10/2015 : 02:21:18  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Windwalker

WTF, ne, ne na takav način...
Znam da serija ne prati strip, ali nisam očekivao da će već...



Ma nije

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

tihomirduras
Senior Member



1822 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 05/11/2015 : 12:37:09  Show Profile Show Extended Profile  Send tihomirduras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Windwalker

Meni je cijeli FWD na istoj razini kvalitete i dosta dobar.

A druga epizoda ove sezone TWD je odlična.

Carol je zakon, a Morgan pičkica i vidi se da će probleme stvarat. A veselio sam se liku, jer mi je Lennie James dobar glumac.



TWD S6E4

Eto čitav tjedan čekam da vidim kako će se razviti situacija iz 3epizode kad ono posveta Morganu, zanimljivo ali nimalo utješno čekati još tjedan a kako su krenuli možda i duže.
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 05/11/2015 : 16:16:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Mene je epizoda itekako iznenadila i oduševila.
Emmyworthy, kako bi se reklo.
Izvrsna gluma, Eastman mi se plasirao u top5 likova iz te serije, a vidjeli smo ga samo jednom.
I uz sve što se događalo u trećoj epizodi, četvrta mi je bolja.


Inače, što se tiče određenog lika, jel je il nije, maknuto mu je ime iz uvodne špice, tak da...
Go to Top of Page

tihomirduras
Senior Member



1822 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 06/11/2015 : 23:11:00  Show Profile Show Extended Profile  Send tihomirduras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Windwalker
Inače, što se tiče određenog lika, jel je il nije, maknuto mu je ime iz uvodne špice, tak da...



hmm da to nisam primjetio, moj definitivno br.1 uz Daryl-a
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1967 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 10/11/2015 : 17:27:52  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
I, eto Negana:
http://www.hollywoodreporter.com/live-feed/walking-dead-negan-jeffrey-dean-836243?facebook_20151110

Nije loš izbor, samo me zanima kako će to sve skupa izgledati obzirom da lik nema rečenice bez psovke :)

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 10/11/2015 : 22:13:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Vrhunski izbor.

Pretpostavljam da će do kraja prve polovice sezone vratit svi koji su se trebali vratit i pomirit svi koji su se trebali pomirit, a onda eto nove opasnosti.

Edited by - Windwalker on 10/11/2015 22:15:06
Go to Top of Page

tihomirduras
Senior Member



1822 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 11/11/2015 : 20:00:40  Show Profile Show Extended Profile  Send tihomirduras a Private Message  Reply with Quote
dakle Negan se pojavljuje krajem 6. sezone?
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1967 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 11/11/2015 : 21:54:38  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
Da, rekoše da će ga predstaviti u zadnjoj epizodi, pa Saviore, Hilltop i ostalo možemo očekivati tijekom sedme (valjda). Također, Lucille

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4538 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 29/11/2015 : 19:30:22  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
aaaa živ jeeeee.znao sam ja da neće on poslužit ko fast food zombićima.



Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

tihomirduras
Senior Member



1822 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 29/11/2015 : 21:19:53  Show Profile Show Extended Profile  Send tihomirduras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by igor 12

aaaa živ jeeeee.znao sam ja da neće on poslužit ko fast food zombićima.






nisam još stigao pogledati tu epizodu,eto znao sam da nesmijem otvarati ovaj topic
Go to Top of Page

tihomirduras
Senior Member



1822 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 01/12/2015 : 12:57:34  Show Profile Show Extended Profile  Send tihomirduras a Private Message  Reply with Quote
i to je to do proljeća ???
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10106 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 01/12/2015 : 13:40:37  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
Gledan ovo po nekoj inerciji zbog stripa, ali serija tone sve više i više.
Jednostavno preglupo.
Morgan????
Čoviku triba smistit metak u čelo jer svojon glupošću dovodi druge u opasnost.
S druge strane čak i u izmišljenoj zombie apokalipsi mi djeluje nemoguće da uopće može bit toliko glup.
Carla onaj idiot pokuša usmrtit, a ovaj ocu kaže "ma samo smo se malo igrali".
Oni Wolvesi su prikazani ka manijakalne poluživotinje vođene isključivo nagonom za ubijanjen, a ovaj Morganov s njima upada u šprehu, i još nikoga ni ne ubije. To šta mrtav ladan ide šetat ulicama Alexandrije usred zombi tuluma je isto vrh samo po sebi.
Ona Rosita epizodu prije skida zombije sa 50 metara uz 100% šuta, a sad joj je problem sa 3 metra smistit metak u čelo onome Morganovov priležniku????
Glennovo preživljavanje??????
Midseason finale, nakon kojega ne da iščekujen nastavak nego važen ima li smisla ovu pizdariju gledat.

U svakon slučaju, ovo je zombi apokalipsa, i tu ne bi trebalo ništa djelovat glupo i nerealno. Isto ka Zagor. Ako oćeš uživat, isključi mozak, ne filozofiraj previše i sve će bit OK.
Ovde su uspili da i na isključeni mozak, sve skupa djeluje glupo.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 01/12/2015 : 14:27:38  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
ja sam ultramega fanatic za horror pa sam odustao nakon druge epizode druge sezone.
razlog - ultraultranakvadrat presporo.
Užas.
bio sam si pustio nakon druge, posljednju epizodu druge sezone i skužio da se još nisu makli od tamo gdje su bili.
Fakat bezveze i veliko razočaranje.
Evo, meni je ona Z nation deset puta bolja i inovativnija od ovoga.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 01/12/2015 : 14:28:51  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Ovo je nešto kao LOST za zobmije
s tim da sam LOST pogledao do kraja što znači da su ovi i od LOSTA sporiji.
Mislim, fakat.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 01/12/2015 : 15:01:39  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Ovo je nešto kao LOST za zobmije
s tim da sam LOST pogledao do kraja što znači da su ovi i od LOSTA sporiji.
Mislim, fakat.


Nemoj Lost s ovim spominjat'... Uostalom, znamo da pravi fanovi zombija gledaju Z nation!

itsyourworldyoucanchangeit
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 01/12/2015 : 15:12:04  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Naravno da je bolja serija gdje imamo Amiši zombijije, napušene zombije, zombija koji je zaglavio u prednjem lijevom kotaču, zombie tornado, zombie djedicu sa spuštenim hlačama koji izlazi iz poljskog wc-a, zombie konobar, zombie medvjed, zombie na amfetaminima i najžešća spika:Zombie na viagri

Odoh vidjeti jel' su napravili drugu sezonu


COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 01/12/2015 : 16:52:08  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message  Reply with Quote
O drugoj sezoni ću ti kazat samo jedno: kolut sira. Kad vidiš, znat ćeš.

itsyourworldyoucanchangeit
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10106 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 01/12/2015 : 17:26:19  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

ja sam ultramega fanatic za horror pa sam odustao nakon druge epizode druge sezone.
razlog - ultraultranakvadrat presporo.
Užas.



Meni to čak i nije toliki problem jer je i strip na momente spor.
Drago mi je da strip ne prate doslovno, i do sada mi je iako je serija daleko lošija od stripa bila gledljiva, ali nakon OK starta ova sezona mi je jako loša.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6220 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 06/12/2015 : 16:10:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Gledan ovo po nekoj inerciji zbog stripa, ali serija tone sve više i više.
Jednostavno preglupo.
Morgan????
Čoviku triba smistit metak u čelo jer svojon glupošću dovodi druge u opasnost.
S druge strane čak i u izmišljenoj zombie apokalipsi mi djeluje nemoguće da uopće može bit toliko glup.
Carla onaj idiot pokuša usmrtit, a ovaj ocu kaže "ma samo smo se malo igrali".
Oni Wolvesi su prikazani ka manijakalne poluživotinje vođene isključivo nagonom za ubijanjen, a ovaj Morganov s njima upada u šprehu, i još nikoga ni ne ubije. To šta mrtav ladan ide šetat ulicama Alexandrije usred zombi tuluma je isto vrh samo po sebi.
Ona Rosita epizodu prije skida zombije sa 50 metara uz 100% šuta, a sad joj je problem sa 3 metra smistit metak u čelo onome Morganovov priležniku????
Glennovo preživljavanje??????
Midseason finale, nakon kojega ne da iščekujen nastavak nego važen ima li smisla ovu pizdariju gledat.

U svakon slučaju, ovo je zombi apokalipsa, i tu ne bi trebalo ništa djelovat glupo i nerealno. Isto ka Zagor. Ako oćeš uživat, isključi mozak, ne filozofiraj previše i sve će bit OK.
Ovde su uspili da i na isključeni mozak, sve skupa djeluje glupo.




Sva ova kritika stoji, a koja serija nema takvih problema. Od stripa sam pročitao Fibrinu prvu knjigu (jedva čekam i drugu!) i serija mi je nešto bolja, jer su mi zanimljiviji likovi. Ali nezahvalno je uspoređivati ta dva potpuno različita medija, pa sve ostaje stvar ukusa. Inače također nisam zadovoljan ovim prvim dijelom zadnje sezone; očekujem više od nastavka u proljeće. Naravno, pratim i dalje sa veseljem!
Go to Top of Page

tihomirduras
Senior Member



1822 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 19/02/2016 : 16:14:32  Show Profile Show Extended Profile  Send tihomirduras a Private Message  Reply with Quote
počelo je
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 19/02/2016 : 23:07:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
I to vrhunski!
Go to Top of Page
Page: of 27 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000