forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Tex Willer
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 349

kasper
Advanced Member

10812 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 12/02/2012 : 22:44:33  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by selanne

Kad je to prestao biti nasilan?



Pa ajde da koristimo terminologiju politicka korektnost, al vise o istoj mozemo da cavrljavmo sledece nedelje kad se vrnem sa odmora. Cinjenica je da ima dosta epizda gde Tex izgleda namerno ne ubija, gde su losi momci uproseceni, gde nemamo veliku i casnu smrt nekog pozitivca na kraju. Sve neka lazna sreca i slicno. I to se desava izlgeda periodicno. Ken je kad se pojavio bio mnogo nasilniji strip od Texa u tom trenutku. Al, za secer u epizodi 601 Tex gazi lika koji je posrnuo
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7617 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 12/02/2012 : 23:00:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
Pročitat ćeš u mojoj recenziji El Muerta što mislim o toj korektnosti, dosta mi je više da njihov kodeks časti dopušta ljigavcima da ih stalno izazivaju na nove dvoboje kad su već poraženi. Ako si ga već namlatio, ili ga ubij odmah ili ga pusti da ide, a ne mu dati novu priliku, baciti svoj nož pa ga čekati na šake ili tako nešto, pa ga ponovo mlatiti.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10812 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 12/02/2012 : 23:28:16  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by selanne
ko si ga već namlatio, ili ga ubij odmah ili ga pusti da ide, a ne mu dati novu priliku, baciti svoj nož pa ga čekati na šake ili tako nešto, pa ga ponovo mlatiti.



, da da, to je Muerto. Ima cuvena scena u Granici u plamenu, Tex prvo osvesti onog olosa, odmah ga izazove na dvobog i naravno ubije ga. Ne mogu ti opisati koliko sam se razaocarao Junacima Djavoljeg prolaza, prosto bolestan strip koji je mogao biti odlican. Pobise Texu pola plemena, a on sve zivo amnestira. Tu je stariji Boneli izgleda puko.
Malo me to prastanje nervira i u sjajnom Tornadu, da nema toga isao bi direkt u top 10 i dobio ocenu cisto 10.
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7617 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 12/02/2012 : 23:50:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
U El Muertu mi je definitivno najbolji dio kad Tiger upuca onoga izdajnika na tlu, i još to začini sočnim uvredama. Izdao ti je narod, postao zločinac, tebe premlatio s još trojicom kao zadnjeg psa ne dopuštajući ti da se braniš, a onda moli da mu omogućiš dvoboj da časno umre. Malo sutra...

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 13/02/2012 : 00:18:17  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
Čekajte je li to kod nas objavljeno ili treba biti objavljeno i kada?

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7617 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 13/02/2012 : 00:21:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bjelolasica

Čekajte je li to kod nas objavljeno ili treba biti objavljeno i kada?

El Muerto?

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 13/02/2012 : 00:22:32  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by selanne

quote:
Originally posted by bjelolasica

Čekajte je li to kod nas objavljeno ili treba biti objavljeno i kada?

El Muerto?

Tornado. Učinilo mi se da sam ga negdje vidio.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434

Edited by - bjelolasica on 13/02/2012 00:23:33
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7617 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 13/02/2012 : 00:24:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
Valjda jest, iako mi nismo sad raspravljali o toj epizodi. Jest, bilo je nekih rasprava o njoj zadnjih dana.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

Bardho
Senior Member

1943 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 13/02/2012 : 00:24:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Bardho a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bjelolasica

quote:
Originally posted by selanne

quote:
Originally posted by bjelolasica

Čekajte je li to kod nas objavljeno ili treba biti objavljeno i kada?

El Muerto?

Tornado. Učinilo mi se da sam ga negdje vidio.


Objavljen. Libellus.
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 13/02/2012 : 00:26:03  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by selanne

Valjda jest, iako mi nismo sad raspravljali o toj epizodi. Jest, bilo je nekih rasprava o njoj zadnjih dana.

Znam za Ela, nabavio ga i sada ga nakon ispita mislim čitati, ali se negdje Tornado pojavio pa pošto je ovo sticky o Texu postavio sam ovdje pitanje. Hvala kompa.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7617 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 13/02/2012 : 00:27:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
Onda sačekaj dok Dee izbaci moju recenziju pa čitaj poslije nje.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 13/02/2012 : 00:29:59  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
Ok

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10812 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 13/02/2012 : 07:32:35  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by selanne

U El Muertu mi je definitivno najbolji dio kad Tiger upuca onoga izdajnika na tlu, i još to začini sočnim uvredama.



Odlicana scena, al je meni ipak bolji dvoboj na kraju. Definitivno jedan od najboljih obracuna u serijalu. Noc, mesecina, groblje, 3D Galep i dva vrsna revolverasa koja se prozivaju pre nego li potegnu.
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4564 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 13/02/2012 : 07:50:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kasper

quote:
Originally posted by Combatrock
sad samo cekam da tex prestane da pusi...



Cenim da ce se Tex brzo vratiti na nasilnije grane, video sam vec par tabli iznad 600 koje su dovoljno prljave. Evo jedne iz najnovije epizode.

http://www.ubcfumetti.com/vault/ubc/24939_tex0614-028.jpg





ima toga ja imam sve brojeve preko 600 osim zadnjeg... popravlja se ...

sangue navajo
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4564 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 13/02/2012 : 07:53:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kasper

quote:
Originally posted by selanne
ko si ga već namlatio, ili ga ubij odmah ili ga pusti da ide, a ne mu dati novu priliku, baciti svoj nož pa ga čekati na šake ili tako nešto, pa ga ponovo mlatiti.



, da da, to je Muerto. Ima cuvena scena u Granici u plamenu, Tex prvo osvesti onog olosa, odmah ga izazove na dvobog i naravno ubije ga. Ne mogu ti opisati koliko sam se razaocarao Junacima Djavoljeg prolaza, prosto bolestan strip koji je mogao biti odlican. Pobise Texu pola plemena, a on sve zivo amnestira. Tu je stariji Boneli izgleda puko.
Malo me to prastanje nervira i u sjajnom Tornadu, da nema toga isao bi direkt u top 10 i dobio ocenu cisto 10.



a kad ti se vrati zuti pas tek ces da se razocaras... jedan od najgorih bedgaj kambekova u istoriji bonelija... tex willer za uzrast do 12 godina i ljubitelje blek stene i komandant marka... (mekse epizode)....

sangue navajo
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4564 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 13/02/2012 : 08:01:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ultras

quote:
Combatrock

http://www.youtube.com/watch?v=9GuyFAk1phk


Kralju 18. obavezno dođi u KG

ON TOPIK:
Jel imaš i Teksa u izdanju Zlatne Serije ?
Ja sam se zainatio da skupim glancere od 800 do 1100. Fali mi 6 komada do cilja
Mada... imam dosta brojeva od Drske pljačke (548) do Sablasnog broda (723). Volim i taj period.





kg ako prestane snezni tornado dolazim... ovo je ludnica... tex zs imam mozda stotinjak brojeva... ali su svi glanc... he he...

sangue navajo
Go to Top of Page

mikado
Senior Member



Serbia
1710 Posts

Member since 01/06/2009

Posted - 13/02/2012 : 10:40:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit mikado's Homepage  Send mikado a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Combatrock

quote:
Originally posted by kasper

quote:
Originally posted by selanne
ko si ga već namlatio, ili ga ubij odmah ili ga pusti da ide, a ne mu dati novu priliku, baciti svoj nož pa ga čekati na šake ili tako nešto, pa ga ponovo mlatiti.



, da da, to je Muerto. Ima cuvena scena u Granici u plamenu, Tex prvo osvesti onog olosa, odmah ga izazove na dvobog i naravno ubije ga. Ne mogu ti opisati koliko sam se razaocarao Junacima Djavoljeg prolaza, prosto bolestan strip koji je mogao biti odlican. Pobise Texu pola plemena, a on sve zivo amnestira. Tu je stariji Boneli izgleda puko.
Malo me to prastanje nervira i u sjajnom Tornadu, da nema toga isao bi direkt u top 10 i dobio ocenu cisto 10.



a kad ti se vrati zuti pas tek ces da se razocaras... jedan od najgorih bedgaj kambekova u istoriji bonelija... tex willer za uzrast do 12 godina i ljubitelje blek stene i komandant marka... (mekse epizode)....



Jeste. Ne znam kako si ti čitao ovu priču, ali ja je upravo prevodim i moram da kažem da je prilično loša i naivna.

https://religiopedija.blogspot.com/
https://bonelistripovi.blogspot.com/
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7617 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 13/02/2012 : 10:43:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
Nemam ja ništa protiv comebackova, naravno da ih ne treba previše forsirati, ali ponekad mogu biti dobri. Mene smeta nekad taj njihov isforsirani kodeks časti.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 13/02/2012 : 12:08:23  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
jel ima ko čitav komplet ovih u boji od Republice?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8189 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 13/02/2012 : 16:27:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

jel ima ko čitav komplet ovih u boji od Republice?


Evo ti pa zaključi
http://www.stripovi.com/aukcije/10-kilograma-texova/4468776/

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8189 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 13/02/2012 : 16:29:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message  Reply with Quote
Imam ogromnu želju nabavit talijanskog Texa u boji i ove gigante u boji.
Samo se nema prostora za stavit i love za platit.
Poštarina iz italije je oko 100eura za tu kolekciju.

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4564 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 13/02/2012 : 17:59:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote

Jeste. Ne znam kako si ti čitao ovu priču, ali ja je upravo prevodim i moram da kažem da je prilično loša i naivna.
[/quote]

naivno do bola... ne bih da ulecem sa spojlerima ovde .... jednostavno losa epizoda... naivna do bola... sa dosta propusta...

sangue navajo
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 13/02/2012 : 19:26:27  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by split85

Imam ogromnu želju nabavit talijanskog Texa u boji i ove gigante u boji.
Samo se nema prostora za stavit i love za platit.
Poštarina iz italije je oko 100eura za tu kolekciju.



meni fali samo lova

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

dzoni
Advanced Member

Serbia
4268 Posts

Member since 11/09/2006

Posted - 16/02/2012 : 18:17:23  Show Profile Show Extended Profile  Send dzoni a Private Message  Reply with Quote
ptanje za najbolje poznavaoce texa...u uporednom popisu nema.....i nemogu videti koje epizode su u originalu tex iz zlatne serije 239 i 241 ?
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 16/02/2012 : 20:12:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
originali 96-97

nema na cemu

Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page
Page: of 349 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.54 seconds. Snitz Forums 2000